Pátek 05 únor 2021
V Belgii zlikvidovala policie za 7 let 192 organizací a spolků napojených na islámský terorismus   
Pridal tk Pátek 05 únor 2021 - 07:59:47 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Belgická policie a tajné služby zlikvidovaly od roku 2014 celkem 192 organizací a spolků napojených na islámský terorismus. Jednalo se o islámské spolky, mešity, či “kulturní místnosti”. Belgie je vedle Francie, Švédska a Německa hlavní základnou islámského terorismu v Západní Evropě. Velký podíl na tom má i řízená masová imigrace z posledních let, kdy do Evropy dorazily tisícovky bývalých bojovníků “Islámského státu”.

Situace se dramaticky zhoršuje a muslimské teroristické útoky jsou dnes smutnou každodenní realitou na západ o naší vlasti. Nedovolme, aby se něco podobného dělo i u nás. I k nám dnes proudí tisíce podivných “uprchlíků” za plného vědomí “české” vlády.

Bruselan živící se prací
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon“Mentálně narušený” pobodal v Hannoveru dva náhodné kolem jdoucí Němce   
Pridal tk Pátek 05 únor 2021 - 07:56:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Minulou neděli zažil německý Hannover další lekci multikulturního obohacení. Když 30. letý mladík čistil po obědě auto od přívalu sněhu tak ho zezadu zákeřně a bez důvodně napadl a pobodal agresivní uprchlík (40). Napadený mladík se dal na útěk a začal volat o pomoc. Útočník proto obrátil svojí pozornost na dalšího kolem jdoucího Němce. Tentokrát se jeho obětí stal 57. letý muž v nedaleké Vossstraße. Oba muži byli následně převezeni do do nemocnice přičemž zranění mladšího muže byla život ohrožující. Policie následně začala pronásledovat agresora a také po po krátké honičce dopadla.

Jeho identitu policie nezveřejnila, ale podle policie se prý jedná o “mentálně narušeného muže”. To ale nezávislému pozorovateli stačí, aby se dovtípil, že se jedná o multikulturní obohacení od muslimského uprchlíka.

Milan v Německu
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSocial Credit: Slovenská asociace chce Matovičově vládě předvést a prodat okopírovaný systém čínského sociálního kreditu Wang-Dang!   
Pridal tk Pátek 05 únor 2021 - 07:52:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Social Credit: Slovenská asociace chce Matovičově vládě předvést a prodat okopírovaný systém čínského sociálního kreditu Wang-Dang! Mobilní aplikace v telefonu propojená online na očkovací databázi bude skenovat QR kódy u dveří obchodů, úřadů, restaurací, škol, pošt a dalších objektů! Systém podle očkovacího statusu v centrální databázi potom rozhodne, jestli člověk může do objektu vstoupit nebo ne, a to v závislosti na “zodpovědnosti” dotyčného nevolníka! A přitom je to k ničemu! Profesor Omar Šerý varuje, že očkovaní lidé se i tak budou pořád moci nakazit a budou infekční! Pusťte video Matovičovi, one time, next time!

Opravdu nevím, jestli bychom neměli dát někam na Aeronet varování, že čtení našich článku odhaluje v předstihu zhruba 6 až 12 měsíců velice nepříjemné procesy, a tudíž konzumace takových textů je na vlastní riziko. Na jaře minulý rok jsem tady psal články o tom, že se postupně do Evropy rozšíří Sociální kredit z Číny, kde místní lidé chodí s mobilními telefony a v závislosti na kreditním skóre potom po oskenování QR kódu u dveří obchodů vědí, jestli smí nebo nesmí vstoupit. Uběhl rok a čínský sociální kredit je už na Slovensku a v pátek bude představen Igoru Matovičovi na vládě.

Konsorcium ITAS (IT Asociácia Slovenska) totiž vytvořilo slovenský klon a kopii čínského sociálního kreditu přezdívaného Wang-Dang, tedy de facto elektronické podoby legendárních tajných kádrových složek členů čínské komunistické strany zvaných dang’an, který se bude lišit pouze v jedné věci, nebude počítat (zatím) kreditní body, ale zdravotní kredit odvozený od toho, jestli je osoba vakcinovaná, testovaná, anebo úplně bez ničeho.

Aplikace se jmenuje Be-Free Pass a pokud Matovičova vláda aplikaci adoptuje pro státní potřeby, stane se Slovensko první zemí v Evropské unii, která zavede klon čínského sociálního přístupového kreditu, který je pilotně ve velkých čínských městech testovaný již od roku 2018. Článek a děsivé video z Číny s českými titulky jsme koncem roku 2018 přinesli zde: https://aeronet.cz/news/video-cinsky-social-credit-system-ktery-vam-vyrazi-dech-i-se-zubama-george-orwell-tise-v-hrobe-bledne-zavisti-cina-dovedla-jeho-roman-1984-nejen-do-praxe-ale-naprosto-ho-prekonala/

VIDEO: Prof. Omar Šerý potvrdil, že očkovaní lidé se i tak nakazí a budou infekční, covidové pasy budou extrémně nebezpečné, protože budou poskytovat falešný pocit bezpečí

Profesor a uznávaný neurobiolog a specialista na diagnostiku DNA Omar Šerý v rozhovoru pro DVTV přitom odpálil doslova bombu, když zdůraznil, že vakcína v té podobě, v jaké je nabízena farmaceutickými společnostmi, nezabrání onemocnění očkovaného člověka, a tento člověk, i když bude očkovaný, bude nadále infekční pro své okolí.

A to znamená, že všechny ty slavné covidové pasy a důvěra v tyto pasy bude vysoce a extrémně nebezpečná, protože ty pasy budou poskytovat falešný pocit bezpečí držitelům pasů, ale i těm organizacím, které jejich držitele budou pouštět do svých provozů, zařízení, dopravních prostředků atd. Profesor Omar Šerý tak potvrdil článek Aeronetu, který jsme publikovali toto úterý, ve kterém tiskový odbor ministerstva zdravotnictví našemu čtenáři potvrdil, že vakcína bude chránit jen před těžkým průběhem nemoci, a že očkovaný člověk nebude chránit ostatní tím, že by nebyl infekční. Nyní to máte přímo naživo ve videu od profesora Omara Šerého, takže je to realita a je to natvrdo.

VIDEO V ODKAZU:

https://rumble.com/vdkag3-profesor-omar-er-varuje-e-okovan-lid-se-budou-moci-i-tak-nakazit-a-budou-in.html

Omar Šerý tak skutečně potvrzuje, že ty slavné vakcíny skutečně poskytují jen rezistenci a nikoliv imunitu, protože lidé i po naočkování budou nemocní, budou infekční, a tím je to zkrátka dané. Mnoho lidí bude zklamáno, že ani po očkování nebudou moci z těchto důvodů sundat roušky, i o tom mluví ve videu Omar Šerý, a rovněž o tom jsem psal v minulém článku, že právě proto Bill Gates a epidemiologové už v polovině minulého roku varovali, že neočkovaní lidé budou muset nosit roušky, i když očkované by neměli nakazit. Jenže, nově se ukazuje, že roušky budou muset nosit i očkovaní, protož po vakcinaci budou moci být nakaženi, projdou si mírnou fází nemoci, a budou při ní pro své okolí infekční.

Slovenská aplikace je prototypem elektronického apartheidu

To je prostě totální a děsivé potvrzení přímo od špičkového profesora, který tak pouze uvádí na pravou míru tu záplavu bludů a dezinformací, které běží už od jara loňského roku, že jakmile bude vakcína, vše se vrátí do starých kolejí. A teď vidíte a slyšíte, že to není pravda.

Ty vakcíny totiž nezabíjí ty viry, ale pouze zajišťují, jak vysvětluje Omar Šerý, že viry nenapadnou důležité orgány v těle, přesně ty orgány, ve kterých se usadí deaktivované viry z vakcíny, takže tím je ochrání. Ale ta vakcína není klasickou vakcínou, že by vytrénovala imunitní systém k zabíjení virů, ale je to rezistenční vakcína. Prostě obsadí buňky, které namnoží co nejvíce kopií deaktivovaných virů, aby buňky nemohl obsadit ostrý virus. V minulém článku to popisoval a vysvětloval náš kolega lékař.

A teď si představte, že na Slovensku chtějí Igoru Matovičovi dát do ruky brutálně nebezpečnou online hračku okopírovanou z Číny. To konsorcium IT firem ITAS netuší, s čím si zahrávají, že na Slovensku pomáhají zavádět aplikaci na třídění lidí a kádrování, kdo si může nakoupit nebo jít k holiči, a kdo ne, na základě očkovací, to znamená zdravotní dokumentace. To je trestný čin spolupachatelství a spolupodílnictví na trestném činu apartheidu. Někdo by té firmě měl rovněž napsat, že třídění občanů u vstupů do budov podle zdravotního stavu v osobní zdravotní dokumentaci je i podle slovenských zákonů stále ještě apartheid.

Čínský sociální kredit může mít v EU premiéru právě na Slovensku

A opačně, pokud občan odmítne při vstupu do objektu předložit mobil s aplikací a není vpuštěn dovnitř, jedná se pro změnu o trestný čin diskriminace, protože majitel obchodu vyžaduje po zákazníkovi vlastnictví sociálně odlišujícího prvku, v tomto případě mobilního telefonu s aplikací, čímž se majitel podniku dopustí trestného činu diskriminace skupiny osob. Pokud osoba prohlásí, že mobilní telefon nemá, je zabránění vstupu do objektu klasifikováno jako diskriminace sociální skupiny. Představte si, že by šlo o rodinu Romů, bez telefonů, kterým by byl zamítnut vstup do obchodu kvůli tomu, že nepředložili mobilní telefony s aplikací. Okamžitě by to šlo k mezinárodnímu soudu pro lidská práva v Ženevě.

Na Slovensku tak probíhají brutální kopírovací procesy, máme tady druhý měsíc roku 2021 a v zemi pod Tatrami už mají na stole kopii čínského sociálního kreditu a konsorcium ITAS chce kádrovat a podle apartheidového klíče rozdělovat 5 milionů Slováků, kdo bude smět na poštu, do nemocnice, do školy, do autoservisu, do zaměstnání, do kina, do obchodu s oděvy, k holiči, ke kadeřnici, kdo bude moci vycestovat za hranice.

V Číně tato privilegia rozhoduje sociální kredit podle výše sociálního skóre, na Slovensku to bude podle toho, kdo a jak spolupracuje s Matovičovým režimem. Kdo bude očkovaný, bude moci vstoupit všude. Kdo bude testovaný, bude moci vstoupit skoro všude, pokud test nebude starší než 24 hodin. A pokud člověk nebude mít nic, nedostane se prakticky nikam, s výjimkou toho, kam se dostane dnes, např. na nákup potravin, nebo k doktorovi

Covidové pasy budou jako Gun-Free zóny v USA: Falešná 100% důvěra následovaná masakrem

Někdo by na Slovensku konečně měl nahlas politikům říct, že očkování nezajistí, že očkované osoby nebudou dál infekční, vakcíny nezajistí, že člověk neonemocní, a covidové pasy nikdy nezaručí, že očkovaný člověk je bezinfekční. Je to chiméra, dezinformace šířená už od jara loňského roku, že vakcíny jsou zázrak, které učiní lidi imunními. Jak slyšíte od doktora Omara Šerého, není to pravda.

Ty vakcíny fungují na jiném principu, neposkytují imunitu, ale pouze rezistenci, což znamená, že očkovaní lidé onemocní a budou infekčními, a to i po svém naočkování. Jediný rozdíl bude v tom, že průběh nemoci, až na některé výjimky, kdy vakcína na člověka vůbec nezafunguje, bude pouze mírný, anebo se středním průběhem, kdy horečky nepřekročí 38 stupňů Celsia. Covidové pasy jako Be-Free Pass tak budou představovat falešný pocit bezpečí, což se potom projeví šířením viru tam, kde by to nikdo nečekal.

Jako v USA, kde největší masakry během útoků šílených střelců se odehrávají paradoxně v tzv. Gun-Free zónách, kde lidé mají pocit falešného bezpečí, vždyť do Gun-Free zóny by přece nikdo s útočnou puškou nevlezl, ne? Tak to je přesně takový případ falešného pocitu bezpečí. Slováci si musí uvědomit, že pokud teď nic neudělají, za měsíc budou chodit do obchodů za odměnu, a ještě si budou libovat, jak je to skvělá vychytávka.

Idem na poštu, Jožo, no skočím si na test, potrebujem si nabit kredit v Be-Free appke, aby ma tam pustili. O týždeň idem na vakcínu, to bude super, ty kokos. To ma pustia aj do predajne Adidas, potrebujem nové topánky. Sorry, jestli to není gramaticky slovensky úplně košer, ale takhle to klidně může skončit na Slovensku, pokud se nezvedne slovenská ulice stejně jako v roce 2018 kvůli jednomu zastřelenému novináři a jeho snoubence. Slováci, probuďte se!

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDr. Lee Merritová – Zásadní problém s vakcínou proti COVID-19 (hrozba není jen v okamžitých negativních účincích)   
Pridal tk Pátek 05 únor 2021 - 07:42:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dr. Lee Merritová upozorňuje na zásadní problém s vakcínou proti COVID-19 a na neúspěšné pokusy na zvířatech s dřívějšími vakcínami proti koronaviru.

Zdůrazňuje, že problém s vakcínami nemusí nastat po jejich aplikaci, ale problém může nastat v budoucnu, jak lidé přijdou do kontaktu s virem a jejich tělo se nebude umět bránit. Více vysvětleno ve videu.


Alex Newman: To je fascinující, dr. Merritová. Je vtipné, že aniž bych byl lékařský odborník a aniž bych četl veškerou literaturu, dospěl jsem k podobnému závěru jen z toho, co jsem načerpal z tisku. Chtěl bych se více zaměřit na tyto vakcíny. Je to žhavé téma. Biden včera… mluvili jsem o tom 14. nebo 15. ledna… a Biden právě včera tweetnul, že se ujistí, že každý Američan tuto vakcínu dostane. A já si říkám: A jaj… to zahrnuje i mě. Máte nějaké obavy o bezpečnosti této vakcíny? Doporučila byste svým pacientům, pokud máte praxi, aby se nechali očkovat, nebo byste zvážila jejich současný zdravotní stav? Co si myslíte?

Dr. Merritová: Mám spoustu obav, a především ohledně integrity a morální podlosti lékařské profese. Víte… nikdy nenutíme lidi, aby podstoupili lékařský zákrok, a nehledě na to, jak se na to podíváte, nechat si dát jakoukoliv vakcínu, ať je to vakcína proti chřipce nebo tato, je lékařský zákrok. Nikdo by neměl být nucen ho podstoupit. Mimochodem, za to jsme odsoudili lékaře po 2. světové válce v Německu… za to, že porušili ten princip. Ale pokud jde o bezpečnost… říkám lidem: Neřeknu vám, jestli se máte očkovat nebo ne.

Musíte se sami rozhodnout, ale měli byste mít možnost informovaného souhlasu. Je to už v tak příšerném bodě, že když na Facebooku zveřejníte příbalový leták vakcíny, můžou vám smazat účet… jen mějte na mysli, že nedostáváme informovaný souhlas. Můžeme si to myslet, ale není to tak. Rychle se podíváme na historii těchto vakcín. Tohle jsou experimentální biofarmaceutika… ani tomu nechci říkat vakcíny. Protože vakcíny klasicky fungují následovně. Kultivujete několik patogenů… řekněme spalničky, které kultivujete.

Pak vezmete jejich část a oslabíte je… dělá se to různými způsoby. Pak je lidem píchnete, a jejich vlastní imunita uvidí ten oslabený patogen a pak na něj zareaguje dostatečně tak, že se zapíše do jejich imunologické paměti. Jak pak příště přijdou do kontaktu s tím patogenem, jejich imunita si ho pamatuje a teoreticky lépe na něj zareaguje. To dělá vaše tělo, když onemocní. Teď vakcíny stranou… onemocníte virem, získáte většinou dokonalou celoživotní imunitu a je po všem. Ale jak je tato vakcína jiná? V této vakcíně vám nedávají patogen nebo část patogenu nebo malou část s adjuvansem, což je chemikálie, která více stimuluje vaši imunitu.

Programují mRNA, a mRNA je jako DNA, ale jde o messenger RNA, tvoří to proteiny v těle. Je to jako počítačový čip, který vložíte do 3D tiskárny, a pak mu řeknete, co chcete, aby vytvořil, a on to vytiskne. Tato technologie existuje… no a tato vakcína je biologickým ekvivalentem. Vytvořím nějakou mRNA a ta vašemu tělu říká, aby něco produkovala. No… v tomto případě udělali to, aby kousek této mRNA v každé buňce vašeho těla tvořil ten spike protein nebo alespoň jeho část. Ten spike protein… v podstatě si ve svém těle tvoříte patogen.

Tady to začíná být docela nejasné, jak moc toho proteinu se ve skutečnosti tvoří, a nedaří se mi najít na to odpověď, ale jsem si jistá, že to někdo ví. Dochází k tomu, že… a tohle je problém. A povím vám, co se stalo během studiích se zvířaty. Vím o čtyřech různých vakcínách a třech studiích se zvířaty… s fretkami, s kočkami… takže fretky a kočky, a pak ještě někdo.

Po epidemii SARS začali testovat kočky… po epidemii MERS… což jsou vše koronaviry, které jsou smrtelnější. Po MERSu testovali na fretkách. Došlo k tomu, že všechna zvířata zemřela. Nebylo to nepatrné… ale nezemřely na vakcínu. Zemřely na tzv. imunitní zesílení nebo protilátkově vyvolané zesílení. Teda protilátkově závislé zesílení… Došlo k následujícímu.

Vytvořili mRNA… dostanete tedy vakcínu a jste v pohodě. Nyní to zvíře vystavíte viru, proti kterému má být očkované. Když ty kočky vystavily viru SARS, došlo k tomu, že než aby se toho viru zbavily, nebo ho oslabily… ta stylizovaná imunologická reakce, kterou dostali do jejich těla, zakódovala virus, takže ten virus se dostal do těla koček jako trojský kůň, a imunita koček si ho vůbec nevšimla. Pak se tam rozmnožil bez povšimnutí a způsobil sepsi a srdeční zástavu a kočky zabil.

To se stalo ve studii s fretkami… stalo se to pokaždé, kdy tohle zkusili. Jen vám řeknu, že studie se zvířaty s tímto typem viru nikdy neproběhla úspěšně. Nikdy předtím jsme tohle na lidech nezkoušeli… alespoň ne my, možná Číňané ano. Nemáme v podstatě úspěšné výsledky z minulosti. Tato vakcína se rozvezla do distribučních center ještě předtím, než ji úřad FDA schválil. Začala se distribuovat několik dní předtím, než úřad FDA oznámil, že ji schválí. Cože?! Tohle jsem nikdy nezažila. Nejdéle, co lidi po očkování sledovali, byly dva měsíce. To není dostatek času, abychom věděli, že nám se nestane ten problém s protilátkově závislým zesílením.

A řeknu ještě jednu věc… tohle je dokonalá binární (chemická) zbraň. Nemůžu přesně vědět, na co je ta mRNA naprogramovaná, ani to nemůžete vědět vy a většina lékařů… lékaři se k těm datům nedostanou. To ví lidi na samotném vrcholu tohoto projektu. Oni to ví, ale my ne. Oni říkají, že je naprogramovaná na spike protein, ale jak to prokážeme? Nevíme. Pokud bych byla Čína a chtěla odstavit naši armádu, je to snadné. Naprogramovala bych to na něco, něco, co bych mohla spojit s tímto koronavirem… jako spike protein nebo jiný protein.

A jen vytvořím mRNA na tohle, ale vím, že v přírodě to neexistuje, takže nikdo na vakcínu nezemře, a pak o dva roky později vypustím cokoliv, co jsem vytvořila… a to způsobí úmrtí z imunitního zesílení. Takže jde o zpožděné úmrtí… o tom jsou binární jedy. Dám vám první část, a pak mohu odejít, a pak se nahodile dostanete do kontaktu s druhou částí a zemřete.

Alex Newman: A to není hypotetická hrozba…

Dr. Lee Merritová: Není to hypotetická hrozba.

Alex Newman: Došlo k úniku informací od členů kongresu čínské strany ze Šhanghaje a byly tam stovky, kteří pracovali ve firmách Pfizer, AstraZeneca, GlaxoSmithKline, které tyto vakcíny vyrábí. To je naprosto otřesné.

Dr. Merritová: Budeme jim věřit…

Alex Newman: Ano…

Dr. Merritová: Že jednají v našem nejlepším zájmu.

Překlad: David Formánek

VIDEO V ODKAZU ZDE:

https://rumble.com/vdgv5h-dr.-lee-merritov-zsadn-problm-s-vakcnou-proti-covid-19.html

Zdroj: https://otevrisvoumysl.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOpakovaná výzva občanům: PETICE – Požadujeme reparace a narovnání vztahů s Německem!   
Pridal tk Pátek 05 únor 2021 - 07:38:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
K průběhu petice – Informační list č.1

Informační list č.1
V Praze dne 2. 2. 2021


Vážení přátelé,

základem našeho usilování jsou cíle, obsažené v petici „Požadujeme reparace, narovnání vztahů s Německem a referendum!“, kterou jsme v prosinci roku 2020 odeslali panu Ing. Babišovi, premiéru ČR.

Jedním z dalších následných kroků byl otevřený dopis panu ministru zahraničí T. Petříčkovi, který jsme obsahově vymezili jako „Porušování norem nejen mezinárodního práva některými činiteli „sudetsko“-německými.

Následovat budou i další naše aktivity, zaměřené k dosažení cílů vytýčených uvedenou peticí. Víme, že jde o běh na dlouhou trať plnou překážek. Jsme přesvědčeni, že vytčené cíle můžeme dosáhnout. Podmínkou však je, aby značná část našich spoluobčanů aktivně požadovala, aby naše vláda začala jednat se SRN o zaplacení reparací v době co nejkratší. Již povolební období může být poznamenáno ekonomickými a sociálními krizovými znaky, které zřejmě povedou k dalšímu velkému zadlužení republiky. Zvýšená míra nezaměstnanosti, chudoba a bída budou následovat.

Řešením těchto problémů jsou reparace. S odporem se při svém snažení setkáme zejména u těch, kteří hodlají zachovat současný nerovný vztah k Německu. Budou se snažit informace o našem záchranném úsilí cenzurovat mlčením, budou se snažit nás rozdělovat politicky, sociálně, média hlavního proudu nás nebudou šetřit. S tím i dalším musíme počítat.

Znakem naší petiční akce je její komplexnost a občanský princip. Oslovili jsme nejen vedení tří politických stran, dosud nám souhlasně odpověděla pouze jedna, ale i řadu vlasteneckých spolků. K našemu úsilí se z nich přihlásilo zatím několik skupin. Co nás v minulosti rozdělovalo nebo dosud odděluje, musíme překonat, abychom stanovený cíl dosáhli. V našich řadách jsou stejně vřele vítáni všichni vlastenci levicoví, centrističtí i pravicoví. Jen v této jednotě máme šanci.

Naše petice má mezinárodní rozměr. Bezprostředně se týká i bratří Slováků. SR má totiž nárok na určitou část z německých reparací, které získáme. Obrátili jsme se proto již na některé jednotlivce i subjekty na Slovensku s prosbou, aby si sami zorganizovali petiční hnutí a silou počtu svých petentů ovlivňovali slovenskou vládu k zahájení jednání s námi, ČR, o reparacích a společném postupu v předmětné záležitosti vůči Německu. První odezvy ze Slovenska jsou zatím jen na úrovni vzájemného vyjasňování.

Nezapomeňte, že reparace po Německu žádají Poláci a Řekové. Jsou však i další subjekty mezinárodního práva, které uvažují o náhradě válečných škod, které jim Němci způsobili. Lze předpokládat, že v určité vývojové fázi, za předpokladu, že budeme sami úspěšní, nás mohou podpořit i další evropské státy. K dosažení jejich podpory učiníme po určitém čase postupně všechny možné potřebné kroky.

Budeme se snažit navázat kontakty i s některými spolky polskými, řeckými, srbskými, německými i dalšími. Máte-li možnost, vážení přátelé, přispět k navázání pracovních vztahů s nimi, velmi uvítáme vaše aktivity. Budeme-li úspěšní, naše petice se mohou spojit v jednotnou evropskou petici.

Pokud se, vážení přátelé, rozhodnete jít s námi dlouhou a těžkou cestou, která nás může dovést, jak jsme přesvědčeni, k reparacím, vřele vás vítáme. Prosíme vás o podpisy na petiční arch, prosíme vás o získávání dalších a dalších souputníků. Staňte se „petičními aktivisty“, buďte s námi ve spojení, e-poštou, telefonicky či písemně! Naše adresy jsou na petičním archu.

Informace o novinkách a petičních aktivitách můžete získat na www.ceskenarodnilisty.cz nebo na www.aliancenarodnichsil.cz.

Mailové adresy členů petičního výboru (PV):

Dr. O. Tuleškov: vydavatel©seznam.cz
Dr. V. Vítová, Ph.D.: cmf©centrum.cz
Dr. K. Hais: cmf©centrum.cz

Zdůrazňujeme, že jsme pro rovnost všech států. Stavíme se proti vměšování jednoho státu do vnitřních záležitostí druhého státu. Stojíme na stanovisku, že stát, který svou agresí způsobil škody své oběti, je povinen tyto škody nahradit. Všichni víme, že Německo bylo agresorem a my, i další evropské státy, jsme byli jeho oběťmi. Naše právní nároky vůči SRN, jak jsme přesvědčeni, jsou nesporné, nesporná je i povinnost SRN uhradit nám škody, které nám v důsledku německé agrese vznikly. Žádejme naše příslušné ústavní orgány, aby činily diplomatické i další kroky k získání reparací! A právě k tomu je budeme za použití právních prostředků neustále podněcovat. Dosáhnout toho, aby nám Německo konečně zaplatilo reparace, považujeme v současnosti za jeden z nenaléhavější vlasteneckých úkolů. Těšíme se na spolupráci.

Dr. O. Tuleškov, v.r., člen PV
Dr. V. Vítová, Ph.D., v.r., členka PV
Dr. K. Hais, v.r., člen PV
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRychetský dláždí cestu Okamurovi   
Pridal tk Pátek 05 únor 2021 - 07:34:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V únoru roku 2018 předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský v České televizi řekl, že se předseda SPD Tomio Okamura kvůli svým rasistickým, xenofobním a neonacistickým názorům vůbec neměl stát místopředsedou Sněmovny.

Měsíc před tím, než Ústavní soud tento týden naprosto převrátil český volební systém vzhůru nohama, Rychetský pro E15 uvedl, že strašení na sociálních sítích a jeho přenášení do reálného světa najednou otvírá prostor pro různé Okamury.

Rychetský rád zneužívá svého postavení k odsuzování Okamury, ale právě SPD by mohla být tím, komu rozhodnutí Rychetského soudu z tohoto týdne prospěje nejvíce.

Na základě posledního volebního modelu společnosti Median by při plně proporčním volebním systému získala koalice ANO, ČSSD a KSČM po volbách méně než 90 křesel v Parlamentu, oproti současným 108. Zhruba 19 křesel SPD by Andreji Babišovi umožnilo sestavit novou vládu. Rychetský pomáhá přenést Okamurův „rasismus“ do mainstreamu.

Erik Best

Zdroj: http://www.fsfinalword.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponÚstavní svévoli se neustupuje, pane prezidente, pane premiére   
Pridal tk Pátek 05 únor 2021 - 04:21:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Již včera jsem označil nález Ústavního soudu, jímž se ruší část volebního zákona za kombinaci taškařice a politického hochštaplerství. Nález působí jako taškařice v tom, že cílem mělo být postihnout kdysi zcela dominantní ANO, ale s vývojem času a zejména vytvořením nadějných koalic dříve slaboučké strany se v koalicích takřka rovnají dosud vítězícímu ANO, takže zrušení d´Hondtova systému by poškodilo nebo mohlo poškodit ANO, Piráty + STAN či koalici SPOLU podobně jako ANO.

Nepochybně původním cílem pravicových senátorů STAN + TOP 09 před třemi léty bylo, aby po říjnových volbách byl Babiš poražen.

Zatímco při nezměněném volebním zákonu jsem stoicky počítal, že první Piráti + STAN a koalice Spolu spolehlivě dosáhnou nadpoloviční většinu, teď by nepochybně v souhrnu ztratili 20-30 mandátů.

To ovšem platí v situaci, že se volby budou konat.

A tu je má výzva k prezidentovi republiky.

Podle Čl. 59 odst. 2 Ústavy slib prezidenta republiky zní: "Slibuji věrnost České republice. Slibuji, že budu zachovávat její Ústavu a zákony. Slibuji na svou čest, že svůj úřad budu zastávat v zájmu všeho lidu a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí."

Svým nálezem Ústavní soud, jak správně poukazují i disidentská prohlášení 4 odvážných soudců, porušil zásadní kontury právního státu. Především tytéž otázky, které již jednou byly řešeny a posuzovány a dokonce týmiž soudci, tj. Pavlem Rychetským a v té či oné podobě i soudcem Filipem, otočil o 180 % stupňů a to, co přes dvacet let bylo nezpochybněným pravidlem náhle označily jako protiústavní.

Navíc zjevně vědomě tak učinil v době, kdy se již rozběhla volební kampaň a proti této ústavní svévoli nemají ostatní nejvyšší ústavní orgány obrany.

Předchozí vyhraněné a nenávistné verbální útoky předsedy Ústavního soudu na prezidenta republiky i premiéra vlády zcela zjevně svědčí o tom, že byl a je ve věci předpojatý a byl v projednání věci. vyloučen. Ústava nepočítá s tím, že se může domáhat práva na odpor ústavní orgán, protože její tvůrci, a měl jsem kdysi čest k nim patřit, ani v nejhorším snu nepředpokládali, že hlavním zdrojem porušování Ústavy bude Ústavní soud ČR.

Není nejmenších pochyb o tom, a velice precisně se o tom zmínil v dnešním komentáři šéfredaktor deníku Dnes Jaroslav Plesl, že zásah Ústavního soudu pod předsednictvím stejného předsedy v roce 2009 zrušil volby, které měl s přehledem vyhrát Jiří Paroubek a dodává: Byla to obrovská nespravedlnost a mimořádně nevhodný zásah do vývoje české politické scény.

Obdobným způsobem postupuje Pavel Rychetský a spol. i nyní.

Zůstává otázka co dál. Kde jsou hranice rozhodování Ústavního soudu ještě přípustné a kdy nikoliv. A koho může zavazovat nález Ústavního soudu, který bezdůvodně mění zásadní a platné názory po desítky let?

Obecně platí zásada, že nelze měnit právní hodnocení, pokud se zásadně nezměnily okolnosti, které je vyvolaly.

V ničem se nezměnily podmínky oproti situaci před dvaceti lety a argumentace tehdejšího podporovatele Rychetského tedy platí.

Nuže jsou ústavní soudci beztrestní? Mohou si dle libovůle měnit názory, jak jim to politicky vyhovuje?

Soudím, že nemohou a obecné principy spravedlnosti i trestních norem platí i pro ně.

Nejsou to nadlidi. Zjevná neodůvodněnost změny právního názoru, která zásadně ovlivňuje chod státu, navíc uskutečněná v situaci nouzového stavu a vyhlášení voleb, ke kterým se zákon vztahuje, by měla být posouzena minimálně jako zvlášť závažný zločin zneužití pravomoci úřední osoby podle § 329 odst. 1, 2 c) trestního zákoníku.

To je jedna stránka věci.

Ale co dál?

Nuže soudce zpravodaj vtipkoval ohledně praxe Nejvyššího soudu v USA, jak zasahoval či nezasahoval do volebního boje.

A je to dobrý příklad. Z amerických dějin si nejvíce vážím F.D. Roosevelta a nepochybně si jej svého času museli vážit sami Američané, protože byl více než dvakrát zvoleným americkým prezidentem a nesporně zejména spolu – taková je historická realita – se Stalinem, zbavili lidstvo nacismu

Ale v čem mě jako právníka imponuje, to byl jeho boj proti Nejvyššímu soudu v etapě New Dealu, kdy mu Nejvyšší soud rušil jeden sociální zákon za druhým.

Roosevelt ale nebyl bačkora, jak se stalo až trapným zvykem u nás, kdy každý politik žblebtne : respektuji nález, byť se mi to nelíbí… Roosevelt se bránil novými a v podstatě shodnými návrhy a když bylo ještě hůř tlačil na výměnu soudců či jejich doplnění. Je jistě právem Ústavního soudu něco zrušit, ale je-li výsledkem rozhodnutí odporující celosvětovým obecným pravidlům právního státu, pak nemůže být povinnost respektovat názor Ústavního soudu i ohledně toho, jak má zákonodárný sbor rozhodnout.

Je plně zcela v rámci jeho volné právní úvahy, jak se rozhodne.

A tady bych bral i v úvahu motivy Pavla Rychetského: Chce politicky likvidovat Zemana a Babiše a nepochybně se chce s pomocí dnešní opozice stát prezidentem.

Navíc, je to dle mne kriminálník, který žongluje s právem, jak chce podle svých aktuálních představ.

Prezident i předseda vlády by udělal nejlépe, kdyby :

1, se oba sešli s představiteli KSČM a SPD a navrhli jim po dvou zástupcích ve vládě.

2, poté by vláda měla podat demisi a z logiky věci, prezident by stávajícího premiéra měl požádat o dočasné řízení vlády…

3, KSČM a SPD by nenapomohli dovršení ústavního převratu změnou volebního zákona

4, uplynulo by volební období, zůstala by zde pověřená vláda obohacená o dva členy SPD a KSČM

5, neexistuje způsob odvolání takové vlády prostřednictvím Sněmovny, Senát nemá žádné pravomoci, protože Sněmovna nebyla rozpuštěna,

5, Vláda by ihned začala pracovat na novém volebním zákoně, tak aby se mohly konat volby nejpozději tři měsíce před skončením volebního období prezidenta Zemana.

Já vím, je to divočina. Ale podrobit se totalitě Ústavního soudu, to si snad český národ nezaslouží.

Jiří Vyvadil
Vaše věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponFrankfurter Allgemeine: "Je na čase začít mluvit s Ruskem", místopředseda EU, Josep Borell   
Pridal tk Pátek 05 únor 2021 - 04:11:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Masky a stará paradigmata padají. Možná s nimi odpadnou i mnozí jejich nositelé. Německé vlajkové Frankfurter Allgemeine Zeitung přináší titulek už bez skrupulí: Je na čase začít se bavit s Ruskem".

EU a Rusko na sebe hledí jako rivalové, a ne partneři. A přitom jsme snili o jiné Evropě. Potřebujeme otevřený dialog - jeden s druhým, ne jeden o druhém, což plodilo jen nedůvěru a vůbec nepomohlo čelit budoucím výzvám, uvádějí svůj převratný přístup německé Frankfurtry, (pane Petříčku a spol.!!)...

To jsou slova šéfdiplomata a místopředsedy EU Josepa Borella na dnešní cestě do Moskvy. Té EU, ke které se hlásíme, a do které se s takovým dušováním stále ubezpečujeme, že patříme. Nebo ne..?

A planetární výzvy naší epochy volají po globálních řešeních, pokračuje Borell, počínaje pandemií Covid-19. Nadešla hodina upevnění spolupráce, průhlednosti a výměny informací, a ne jejich omezování. Přejeme si pokračovat v našem dialogu s Ruskem i ve výzvách klimatických, v kyberprostoru, lidských práv....

V 90. letech jsme snili o jiné Evropě, kde budeme společně čelit světovým výzvám. V roce 2021 žel tyto sny neodpovídají realitě. Měly by nás nicméně nadále inspirovat, a my bychom se měli vynasnažit je konkretizovat.

O výsledcích své návštěvy budu představitele EU průběžně informovat. Zásadním zůstává zachovat jednotu našeho dialogu s Ruskem, vzkazuje z Moskvy vrcholný funkcionář EU, místopředseda Komise, Josep Borell.

Žel milý Josepe, u nás mnozí politici a média mluví, píší či právě vysílají úplně jinak, a evropský sen rozhodně nesní, a jen ve svém blouznění se považují za Evropany...

Zdroj: https://www.faz.net/aktuell/politik/ausland/josep-borrell-es-ist-zeit-mit-russland-zu-sprechen-17180856.html
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBílý dům: USA pozastavují přesun svých vojsk z Německa   
Pridal tk Pátek 05 únor 2021 - 04:09:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Spojené státy americké pozastavily přesun vojsk z Německa, který nařídil v minulém roce tehdejší prezident Donald Trump. Bude tomu tak do doby, než Pentagon přezkoumá současné pozice Spojených států ve světě.

„Dnes prezident Joe Biden oznámí, že ministr obrany Lloyd Austin přezkoumá postavení našich sil ve světě a během tohoto přezkoumávání pozastavíme jakékoli přesuny vojsk z Německa,“ uvedl poradce pro národní bezpečnost Spojených států amerických Jake Sullivan.

Sullivan nesdělil, jak dlouho bude toto pozastavení trvat a ani neuvedl, kdy se očekává, že Pentagon dokončí plánované zkoumání postavení ve světě.

Připomeňme, že tehdejší prezident USA Donald Trump slíbil v červenci minulého roku snížení počtu amerických vojáků v Německu z 34,5 na 25 tisíc lidí v reakci na to, že Berlín nesplnil dobrovolný cíl dát 2 % svého HDP na obranu.

Na konci července šéf Pentagonu Mark Esper objasnil, že USA sníží počet svých vojsk v Německu z 36 na 24 tisíc. Z nich bude 5,4 tisíce vojáků umístěných v jiných zemích Severoatlantické aliance a 6,4 tisíce se vrátí domů. Když mluvil o časovém rámci pro přesun, poznamenal, že je to „otázka týdnů“.

Polsko prohlásilo, že je ochotno financovat přítomnost amerických vojsk na svém území a navrhlo USA, že rozmístí nastálo americkou tankovou divizi, přičemž za vlastní prostředky ve výši přibližně 1,5-2 miliardy dolarů. Tento návrh byl učiněn mimo rámec NATO jako dvoustranná dohoda. Polský prezident Andrzej Duda navrhl název základny: Fort Trump.

Generální tajemník OSN Jens Stoltenberg pak v minulém roce okomentoval tento Trumpův krok. Uvedl, že stahování části amerického vojenského kontingentu z Německa nebude rychlé, tento proces bude spojen nejen s přemístěním armády, ale také s přestěhováním jejich rodin.

Výdaje Německa

Za zmínku též stojí, že za posledních deset let vydalo Německo na rozmístění americké armády téměř jednu miliardu eur. Taková informace byla zveřejněna v roce 2020. Podle dat časopisu Der Spiegel německé ministerstvo financí na dotaz poslankyně Spolkového sněmu za frakci Levice Brigitty Freihold odpovědělo, že za uvedené období bylo 648,5 milionu eur vydáno na granty na stavební práce, 333,9 milionu na takzvané obranné výdaje. Patří k nim zejména příspěvky bývalým příslušníkům americké armády, odškodné za škody způsobené americkými vojáky a náhrady za americké investice v bývalých místech dislokace.

Zároveň podle časopisu USA „platí mnohonásobně více za rozmístění vojsk než to, co vydává Německo“, také vojenské základny USA v SRN „jsou hlavním ekonomickým faktorem v mnoha regionech“. Pouze v roce 2020 bylo v USA vyčleněno na tyto účely 7 bilionů 234 miliard eur, zatímco Německo vydalo na tyto obranné účely 132,4 miliardy eur.

Zdroj: https://sptnkne.ws/Fnhv

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLavrov reagoval na prohlášení amerického ministra zahraničí ohledně Navalného   
Pridal tk Pátek 05 únor 2021 - 04:05:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov zareagoval na prohlášení amerického ministra zahraničí Antonyho Blinkena ve věci odsouzení blogera Alexeje Navalného.

„V souvislosti se situací kolem Alexeje Navalného, které se Blinken dotkl, ministr podrobně objasnil potřebu respektovat legislativu a soudní systém Ruské federace,“ uvedl resort diplomacie.

Během telefonátu Lavrov rovněž upozornil na problémy pronásledování osob v USA, které protestovaly po výsledcích prezidentských voleb, a vyzval k „transparentnosti příslušných soudních řízení“.

Dne 2. února zrušil soud v Moskvě podmíněný trest blogera Alexeje Navalného v případu Yves Rocher a nahradil ho 3,5letým trestem odnětí svobody. Rozhodnutí o změně podmíněného trestu dosud nevstoupilo v platnost - strany mají deset dní na odvolání.

Soud zvažoval zrušení podmíněného trestu a jeho nahrazení skutečným odnětím svobody. Předtím bylo naplánováno projednávání případu u Simonovského soudu v hlavním městě, ale nakonec bylo rozhodnuto provést jej v místním formátu u Městského soudu v Moskvě, aby se ho mohlo zúčastnit více zástupců médií.
Krátce po rozhodnutí soudu řada západních států vyzvala ruské úřady k propuštění Navalného. Antony Blinken uvedl, že Spojené státy jsou „hluboce znepokojeny“ rozhodnutím soudu. Podle jeho názoru soud s Navalným porušuje jeho práva a „potlačuje politický pluralismus“.

Ministerstvo zahraničí RF označilo prohlášení západních zemí k tomuto tématu za koordinovanou informační kampaň, jejímž cílem je „globální pokus ovládnout naši zemi a zasahovat do jejích vnitřních záležitostí“. Jak zdůraznila mluvčí resortu Maria Zacharovová, Moskva má v úmyslu vést s Washingtonem „seriózní rozhovor“ ohledně reakce na ruské protesty a situaci s Navalným.

Zadržení Navalného

Navalnyj byl zadržen 17. ledna na letišti Šeremetěvo po návratu z Německa, kde se léčil po incidentu s údajnou otravou. Odvezli ho na oddělení policie v Chimkách, kde se o den později Chimkinský městský soud v průběhu zasedání mimo soudní budovu usnesl, že má být vzat do vazby na 30 dní. Jak tvrdí FSIN, byl Navalnyj zadržen za porušení zkušebního období jakožto podmíněně odsouzený v kauze Yves Rocher. 29. prosince roku 2020 po něm bylo v RF vyhlášeno pátrání.

V pondělí Generální prokuratura RF prohlásila, že podporuje požadavek federální služby pro výkon trestů (FSIN) o nahrazení Navalného podmíněného trestu za reálný a považuje tuto žádost za zákonnou a odůvodněnou. Představitel FSIN na soudním zasedání požádal, aby byla Navalnému kromě toho uložena pokuta v částce 500 tisíc rublů.

Podmíněná odsouzení aktivisty

Ruský opozičník má dvě podmíněná odsouzení. První v případě kauzy státního podniku Kirovles, která je spojena se zpronevěrou více než 16 milionů rublů (180 tisíc eur); druhé v případě společnosti Yves Rocher s krádeží více než 30 milionů rublů (333 tisíc eur).

V prosinci 2020 navíc Vyšetřovací výbor RF zahájil trestní řízení proti Navalnému podle článku o podvodech ve zvlášť velkém objemu. Podle vyšetřovatelů byly pro potřeby řady neziskových organizací shromážděny dary od jednotlivců - 588 milionů rublů (6,5 milionů eur).

Vyšetřování je přesvědčeno, že Navalnyj jako vedoucí těchto neziskovek „utratil více než 356 milionů rublů (4 miliony eur) z této částky na osobní účely“, včetně „pořízení osobního majetku, materiálních hodnot a úhrad výdajů, včetně dovolené v zahraničí“.

Zdroj: https://sptnkne.ws/Fne9
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1762 sec,0.0492 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,320kB