Středa 10 únor 2021
V pečovatelském domě v Košicích začali 2 dny po zahájení očkování hromadně umírat senioři, kteří do té doby byli negativní a celou dobu byli v izolaci!   
Pridal tk Středa 10 únor 2021 - 18:51:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V pečovatelském domě v Košicích začali 2 dny po zahájení očkování hromadně umírat senioři, kteří do té doby byli negativní a celou dobu byli v izolaci! Celými Košicemi se šíří zpráva, že zabíjela vakcína a vedení zařízení rozhodlo okamžitě očkování přerušit poté, co zemřelo již 36 klientů v pečovatelském centru! Slovenský Covid Automat falšuje statistiky a jednoho pozitivního člověka ve věku 65+ počítá jako 4 nakažené! Potvrzuje to oficiální dokument! Takhle se vyrábí pandemie na Slovensku v přímém přenosu, zatímco staří a často opuštění lidé v domovech důchodců umírají jako laboratorní myši jen pár dní po vakcinaci! Jen shoda náhod?

Německé pečovatelské domy pro seniory nejsou jediným místem, kde se odehrávají záhady a tragédie, kdy bez jakéhokoliv vysvětlení izolovaní senioři, kteří byli donedávna stále negativní, se jenom pár dní po zahájení vakcinace stávají nejen pozitivně testovanými, ale dokonce i hromadně umírají. Před 2 dny jsme přinesli článek o skandálu v německém Osnabrücku, kde senioři v pečovatelském domě, který je drží už 3 měsíce v izolaci na pokojích, onemocněli britskou variantou viru, a to jen pár dní poté, co dostali druhou dávku vakcíny Pfizer-BioNTech.

V tomto případě mají důchodci štěstí, protože průběh nemoci je u nich mírný. Ovšem naprostá tragédie a masakr se odehrává v Košicích na Slovensku. V tamním pečovatelském centru pro seniory Arcus totiž pouhé 2 dny po zahájení vakcinace začali hromadně umírat klienti způsobem, že to nakonec vedení zařízení donutilo očkování přerušit a v režimu utajení celý incident vyšetřuje operativní tým ministerstva zdravotnictví.

Na celou událost je vyhlášeno informační embargo a Facebook byl již instruován, že má monitorovat slovenské uživatele a mazat “nekorektní” informace o této události. V tomto pečovatelském domě zahájili 21. ledna/januára očkování seniorů, podle našich informací jde o vakcínu Comirnaty 500 od Pfizer-BioNTech. Ihned poté začali senioři umírat a 23. ledna všichni zaměstnanci a klienti centra podstoupili PCR testy, přičemž do té doby byli všichni negativní.

Dne 26. ledna přišly výsledky a bylo zjištěno, že 51 zaměstnanců a 102 klientů pečovatelského centra je pozitivních. Od té chvíle v centru zemřelo v rozmezí pár dnů 36 seniorů a situace je natolik dramatická, že vedení centra se rozhodlo, že s okamžitou platností zastavuje proces očkování, podle našich informací hlavně kvůli tomu, že senioři se bojí, že zemřou a vedení Košického kraje, které je zřizovatelem centra, má obavy z politických dopadů celé kauzy.

V pečovatelském domě v Košicích zemřelo pár dní po zahájení vakcinace už 36 seniorů, desítky dalších seniorů jsou nakaženy, to samé zaměstnanci

Informace se v centru mezi klienty rozšířila i přesto, že jednotliví senioři jsou na pokojích izolováni, podle informací slovenských médií několik klientů již pohrozilo, že z centra odejdou, pokud budou nuceni k vakcinaci, že se nenechají vakcínou zabít. Celá situace v centru je podle našich informací kritická a v Košicích se mezi lidmi už otevřeně šíří a spekuluje, že seniory v zařízení Arcus zabíjí právě vakcína. Důkazy pro takové tvrzení zatím neexistují, ale pravdou je fakt, že dokud se nezačalo očkovat, všichni v centru, jak zaměstnanci, tak senioři, byli negativní a hlavně, těch 36 obětí bylo tehdy ještě naživu. Nyní je již 36 seniorů po smrti, a to jen pár dní po zahájení vakcinace.

V zařízení probíhá kontrola z ministerstva zdravotnictví, prověřuje se, jestli nedošlo někde k pochybení zaměstnanců, jestli někdo nákazu do zařízení nepřinesl zvenku, ovšem klienti jsou již velmi dlouho na pokojích izolováni, takže rozšíření na klienty z personálu je velmi nepravděpodobné, a to hlavně kvůli tomu, že personál je pravidelně testován, a pokud by se někdo ze zaměstnanců nakazil, byl by to jeden člověk, a ne 51 zaměstnanců a s nimi 102 seniorů, a to jen pár dní po zahájení vakcinace. Znovu je třeba ukázat na to, že jak v centru Arcus v Košicích, tak i v německém Osnabrücku, jde o stejná zařízení, tedy o pečovatelské domy pro seniory, kteří jsou opuštěni svými dospělými dětmi, které o ně nejeví zájem. A právě tito opuštění lidé, a bude to znít tvrdě, prostě nikomu chybět nebudou.

Farmaceutické firmy testují vakcíny nejprve na seniorech v pečovatelských domech, ne kvůli přednosti a péči o jejich zdraví, ale kvůli tomu, že za jejich případnou smrt nebude nikdo farma firmy žalovat

Právě proto farmaceutické společnosti podmínily, že 3. fáze klinických testů jejich vakcín proběhne v první řadě nejprve na seniorech v domovech důchodců. A víte proč? Protože když zemřou, nebude nikdo, kdo by farmaceutickou společnost žaloval! Senioři v domovech důchodců jsou totiž osamělí a když zemřou, nikdo se pro jejich smrt soudit nebude. A to je ten důvod, proč si Pfizer, Moderna a další farmaceutické firmy s jednotlivými vládami dohodly, že první vlna očkování nevyzkoušenými vakcínami bude provedena na seniorech v domovech důchodců, aby se eliminovalo riziko litigací, tedy soudních žalob pozůstalých proti farmaceutickým společnostem.

Opuštění lidé v centrech pro seniory jsou nejzranitelnější, protože nemají nikde zastání, nikdo je nemiluje, nikdo je nezahrnuje láskou, žádné z dětí se o ně nestará, svým dětem jsou na obtíž. Takže Big Pharma spatřuje tyto osoby jako ideální kandidáty pro 3. fázi klinických studií účinků vakcín. Pokud totiž tito kandidáti zemřou, nic se nestane, naopak, velmi často děti těchto seniorů to oslaví, že budou dědit. V mnoha případech to totiž funguje tak, že senioři disponují bankovními účty, nemovitostmi, pozemky, a právě na tuto pozůstalost děti čekají. Utrácet peníze za žaloby proti Big Pharma rozhodně nebudou, to v žádném případě nehrozí. To hrozí pouze u milujících dětí, které ovšem své rodiče do domovů důchodců a pečovatelských domů nikdy neodloží.

Důchodců se nikdo v pečovatelských domech neptá, prostě přijde sestra nebo lékař a už se vakcinuje, autorita lékaře je pro seniory rozkazem

Senioři v pečovatelských domech jsou v této době jako ve vězeních, nachází se v izolaci, nesmí se s nikým stýkat, jsou zavřeni na pokojích, navštěvují je pouze dozorci, tedy pardon, zaměstnanci pečovatelského centra, když jim nesou jídlo, případně přijdou uklidit, a nemají na výběr, když za nimi přijdou s táckem, na kterém leží injekční stříkačka a lahvička s vakcínou. Budeme očkovat, babi! Tak dědo, už je to tady, budeme očkovat! A senioři direktivnímu příkazu nemají sílu odporovat. Jakmile vidí pana doktora, nebo sestřičku ve zdravotnickém oblečení, žádný senior vakcínu neodmítne, protože pana doktora nebo paní doktorku je potřeba poslouchat.


Tito senioři nemají ani žádné informace, není nikdo, kdo by je varoval a informoval, že vakcína je pro lidi nad 65 let věku opravdu riziková, že mohou po vakcíně zemřít. Nikdo jim nic neřekne. A výsledkem je, že když se začne v jednom takovém zařízení očkovat, tak za pár dní zemře 36 seniorů v rozmezí několika dnů, resp. dokonce několika hodin. A nemyslete si, že se to senioři v izolaci na pokojích nedozví. Dozví se to z televize, z internetu, ale i od zaměstnanců, že ten a ten kamarád vám zemřel, dědo. Tady vedle, jak jste s ním hrál karty, druhý den po vakcinaci zemřel.

Veškerá očkování probíhají experimentálními vakcínami, které nemají dokončené 3. fáze klinických studií. Evropská EMEA požaduje, aby farma společnosti studie doložily dodatečně do konce roku 2023!

Znovu je třeba zopakovat, že vakcíny od firem Pfizer, Moderna, AstraZeneca a dalších nemají dokončené 3. fáze klinických studií a evropská léková agentura EMEA vydala jejich vakcínám jen časově podmínečné povolení pro použití na území EU z důvodů virové nouze, přičemž farmaceutické společnosti musí dodat závěrečné zprávy o 3. kole klinických studií do 31. prosince/decembera 2023. Přinesli jsme o tom zprávu zde: https://aeronet.cz/news/kupte-si-pozitivni-ci-negativni-vysledek-testu-na-internetu-se-zacalo-mohutne-obchodovat-s-pozitivnimi-antigenovymi-sterovymi-testy-ktere-obsahuji-patentovane-a-prumyslove-kultivovane-antigeny/

Jinými slovy, současné vakcíny, kterými se očkuje, jsou stále vakcínami experimentálními ve stádiu klinických testů na dobrovolnících, v tomto případě na seniorech, kteří ani netuší, že se stávají účastníky plošné klinické studie. A na Slovensku se navíc vláda rozhodla, že covidovou hysterii lehce vylepší. Aktuální manipulace s čísly Covid automatu, která vykreslují celé Slovensko jako jedno Velký Špatný, najdete zde: https://korona.gov.sk/koronavirus-na-slovensku-v-cislach/

Jak nás do redakce upozornil náš pravidelný čtenář ze Slovenska, slovenská vláda se rozhodla, že bude uměle navyšovat virová čísla pozitivních lidí na Slovensku, a to byrokratickým zásahem do statistik. Přímo v oficiálním dokumentu Ministerstva zdravotnictví SR o fungování tzv. Covidového automatu se píše, že pozitivně otestovaná osoba s věkem 65+ se bude do statistiky Covidového automatu započítávat jako 4 osoby s pozitivními testy. Ano, čtete správně, to není vtip a ani Aprílový žert, to je přímo uvedeno v dokumentu ministerstva zdravotnictví. Pokud tedy v centru Arcus v Košicích je nyní evidováno 102 pozitivních seniorů, potom na Covidovém automatu přibylo 408 nových pozitivně otestovaných osob! Panečku, a to se vyplatí!

Na Slovensku se s tím ministerstvo zdravotnictví nepáře, každého důchodce ve věku 65+ s pozitivním testem započítává do Covidového automatu 4x jako 4 různé pozitivní osoby

Takhle se dělají statistiky, za bílého dne, přímo oficiálně v dokumentaci ministerstva zdravotnictví, bez známky uzardění a studu, natvrdo se falšují a nafukují čísla Covdiového automatu. Ne dvakrát, ne třikrát, ale rovnou čtyřikrát se násobí pozitivně otestovaní senioři, kteří právě teď jsou na Slovensku očkováni vakcínami, které jako zázrakem a shodou náhod, jak jinak, u seniorů jen pár dní poté vyvolávají pozitivitu, následně nemoc, a v nejhorším případě i smrt. Takhle se dělají statistiky. Dokud klienti pečovatelských domů nebyli očkováni a byli v izolaci, tak žili a byli negativní.

Potom je naočkovali, další den už byli pozitivní, a krátce nato zemřeli. A ještě přesto se najde dost tupých lidí, nejen na Slovensku, kteří budou i nadále tvrdit, že ti senioři onemocněli a zemřeli, protože je možná někdo, náhle a najednou nakazil z personálu. Nemyslete si, že důchodci dostali přednost jen tak pro nic za nic při vakcinaci. Big Pharma to má moc dobře spočítané od koho nejméně hrozí žaloby a litigace – od opuštěných seniorů, kteří už nikoho nemají. A falšování Covidového automatu, počítání jednoho pozitivního seniora 65+ celkem 4x do statistiky? To je prostě součást plánu globalistů na budování hysterie při realizaci Velkého resetu a s ním spojeného modelu Total Control na řízení a brutální omezení svobody pohybu a práv populace.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKde či kam se podělo 28 amerických vojenských lékařů a sester?   
Pridal tk Středa 10 únor 2021 - 18:24:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Do Česka přijede bojovat s koronavirovou pandemií 28 vojenských lékařů ze Spojených států. Pomoc zdravotníků z USA z Texasu a Nebrasky dohodl s americkým velvyslancem Stephenem B. Kingem vicepremiér a šéf ministerstva vnitra Jan Hamáček (ČSSD), (iROZHLAS, 21.10.2020)

Příští týden do Česka dorazí na pomoc 28 vojenských lékařů ze Spojených států. Půjde o členy Národní gardy ze států Nebraska a Texas.

Se zvládáním epidemie koronaviru pomůže v České republice nakonec sedm amerických vojenských zdravotníků. Šest jich dorazí v polovině listopadu, jedna Američanka je v ČR již od neděle.(Novinky.cz, 6.11.2020)

V Česku už je šest amerických vojenských lékařů a sester, kteří budou v tuzemsku pomáhat s péčí o pacienty s nemocí covid-19. (Aktuálně.cz, 12.11.2020)


To je jen malá ukázka pozoruhodných informací z několika českých zdrojů, které v daný čas měly povzbudit občany ČR v krušné době pandemické, neboť Velký bratr (rozuměj USA) nám na pomoc v boji s koronavirovou pandemií poslal, kolik že vlastně vojenských lékařů?

K tomu se hned dostaneme, ale ze slušnosti je potřeba poukázat na invenci pana vicepremiéra a ministra vnitra Jana Hamáčka, který se zasloužil o to, aby k nám tito vojenští lékaři z USA v nebývalém počtu 28 lékařů byli vůbec vysláni!

Řeknete si, tak to už potom bude úplná brnkačka, s pandemií zatočíme, když se do toho vrhne všech 28 lékařů! Smůla, nevrhne, tedy alespoň ne všech 28 lékařů, neboť jak se o něco později dozvídáme, do Česka jich dorazilo jen 7 (slovy sedm). Ostatně z jedné výše uvedené informaci se lze také dočíst, že v Česku už je pouze šest amerických vojenských lékařů a sester, což jaksi „neštymuje“ z prvotními údaji.o počtu 28 lékařů.

Tato skutečnost evokuje se ptát, kolik z toho počtu 28 je lékařů a kolik sester? Lze totiž předpokládat, že lékař je lékař a zdravotní sestra je zdravotní sestra a tedy ne lékař. Nicméně v Česku je, podle zmíněné informace, údajně 7 (slovy sedm) vojenských lékařů a sester. Navíc z jistých zdrojů prosáklo, že v Česku působí už jen jeden vojenský lékař, ti ostatní (šest lékařů a sester!) vzhledem k nevyužitým Letňanům prý údajně odcestovali zpět do USA.

Tak to bychom měli. Nicméně, pokud máme po ruce víno, nalijme si, jak se říká, čistého vína a zkusme si tuto „bratrskou“, notabene vojenskou pomoc z USA trochu zrekapitulovat. Předně, ten počet 28 vojenských lékařů, ze kterého mj. nevyplývá, kolik je lékařů a kolik sester, vzhledem k situaci práce neschopných lékařů, sester a zdravotnického personálu v ČR je naprosto marginální, naprosto nic neřešící.

Jediné co z toho vyplývá je (zcela jistě nezištný) hrdinný počin pana vicepremiéra Hamáčka, že by nám v pandemii koronaviru měli či mohli pomoci američtí vojenští lékaři. Nepodařilo se, takže iniciativa pana Hamáčka byla něco na způsob „snaha byla, ale výsledek žádný“!

Vzhledem k nepředpokládaným okolnostem z bohulibé mise vojenských lékařů (a sester) z USA v pomoci v koronavirové pandemii sešlo, nelze se neptat, kolik nás tato „sranda“ nekoordinovaná snaha pana Hamáčka stála a zda tato „bratrská“ pomoc neměla třeba také jiný, než humanitární význam či poslání, neboť jak víme, jisté tendence a skutečnosti nasvědčují tomu, že USA po neúspěchu s radarem v Brdech mají i nadále zájem se v ČR vojensky etablovat.

Neboli opět otázka: přibylo jich do ČR 28 nebo jen 7, byli to skutečně vojenští lékaři a sestry? Pokud údajně odcestovali, odcestovali skutečně, nebo jen jako?
Vrátíme-li se k původní záležitosti s účastí amerických vojenských lékařů na pomoci v boji proti koronavirové pandemii pak nezbývá než konstatovat, že dobrá vůle a snaha pana Hamáčka bohužel vyšla na prázdno, přestože by dnes byli tito lékaři užiteční třeba v nemocnici v Chebu či jinde, kde lékaří evidentně chybí.

Ale také dost možná tito „lékaři“ dnes plní jiné (možná nelékařské) úkoly, které možná nejsou o nic méně důležité. Je jenom otázka, jaké a pro koho?

Jiří B a ť a
10. ůnora 2021


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZ DENÍKU AKTIVISTY BLÍZKÉ BUDOUCNOSTI   
Pridal tk Středa 10 únor 2021 - 18:19:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Leden:

Dneska byl akční výbor. Výstupy neradostné. Na to, že má naše Strana premiéra a drží v rukách vládu, jsme čekali mnohem větší pokroky. Ale spousta lidí pořád nic nechápe. Když jsme představili propracovaný plán na přijetí milionu uprchlíků, jeden člen té odporné xenofobní opozice se zcela vážně nechal slyšet, že takový počet bychom prý možná nezvládli! Prý by snad zatím stačilo půl milionu! Copak se nedokážeme tomuhle rasistickému a maloměšťáckému uvažování konečně postavit se vší rozhodností?

Únor:

Dneska procházka Prahou, je mi z toho smutno. Pořád vidím všude kolem sebe ty projevy extrémismu. Diverzita? Nula! Skoro samé bílé páry, navíc většinou muž a žena. Připadám si jak v šestnáctém století. Samá zapšklá bílá lůza, co se třese strachy před otevřeností světu, aby jim někdo nevzal to jejich zaprděné čecháčkovství. Skoro na všech reklamních plakátech běloši, barevných lidí sotva dvacet procent. Co je tohle za zkurvenou zemi? Samé sochy bělochů, půlka rasistů, půlka nacionalistů, sem tam nějaký antisemita. Skoro samí chlapi, šklebí se na mě z podstavců ve své kamenné supermachistické nadřazenosti. A ještě všude kolem ten bílý sníh. Brrr. Naštěstí v mobilu pípne zpráva, která mi pořádně zvedne náladu: Už je to jisté, díky zásahu Evropské komise budeme konečně mít ten milion imigrantů, kteří ihned dostanou volební právo. Těším se na příští volby, jak fašounům zatneme tipec!

Březen:

Konečně jsme dosáhli přijetí zákona, který zapovídá učit na školách a pracovat v úřadech všem, kteří někdy veřejně nebo soukromě vyjádřili nějaký antiliberální názor. Nenecháme přece fašisty, aby nám vychovávali děti. Naštěstí už máme natolik vyspělé technologie a dostatečnou kontrolu, abychom uměli oddělit zrno od plevele. Ale ozdravení musí nastat všude. Dneska byl odvolán policejní ředitel, protože se zjistilo, že v policejních složkách přes všechna upozornění stále slouží většina mužů, a to navíc bílých a heterosexuálních. Vyhodili jsme taky rektory několika univerzit, u nichž audit zjistil, že u zkoušek neuspěli někteří barevní uchazeči o studium. Zjevně měly zkoušky nastaveny tak, aby vyhovovaly antropocentrickému subjektivismu ve vnímání inteligence. Byl také znárodněn pivovar, který prodával piva s neuvěřitelnými etiketami – světlý ležák s obrázkem blondýny a černé pivo s obrázkem Afroameričanky nebo snad Afroevropanky. Nebo možná Afričanky. Každopádně majitel pivovaru musí jít sedět, samozřejmě. Veliký Mao, je možné, že vůbec takoví rasisté a sexisté ještě existují?! Je jasné, že nás čeká dlouhá cesta ke společnosti, kde se bude každý cítit šťastný a v bezpečí. Všude přežívá latentní násilí, nacionalismus, pohrdání menšinami a bělošská nadřazenost.

Duben:

V obchodech se konečně přestalo prodávat maso. Po zákazu hospod je to další krok ke zlepšení výživy lidu. Smažených brouků je dostatek. A za to, co jsme tím udělali pro planetu, nás naše děti budou jednou milovat. Taky byl vydán definitivní zákaz aut se spalovacími motory. Jaký bude rázem klid, lůza přestane konečně pořád někam courat a bude se soustředit na práci ve fabrikách! Dneska jsem taky dostal do ruky monitoring internetových médií. Je tam pořád, přes veškerou snahu, spousta nacistických webů, které se různě maskují, tu za zahrádkáře, tu za demokratickou opozici. Na jednom z nich se například naznačuje, že existují jen dvě pohlaví. Vymlouvají se na to, že prý jde o nějakou historickou literaturu! Myslí si, že jsme slepí? Všude samé hoaxy a fake news. Analytici, kteří mají odhalovat dezinformace, pracují zjevně laxně. Krev ve mně kypěla, když jsem se dočetl na jednom obskurním webu, že prý naše Strana zavádí nějakou novou totalitu! O čem to ti šílenci mluví? Musí nás strašně nenávidět, nenávidět rovnost, toleranci, mír! To opravdu bolí… naštěstí už ten web neexistuje… Sami prý dobrovolně uznali, že měli nesprávné informace, a web sami zrušili. Chce někdo lepší důkaz, že pravdu máme my?

Květen:

Vítáme milion imigrantů. Všude radost, proslovy, láska, no nádhera. Spousta multikulturních festivalů po celé zemi, lidé tančí a ochutnávají cizokrajné delikatesy. Zbývá dořešit jen některé praktické detaily. Někteří občané, kteří mají moc velké domy, byty, chaty, zahrady, se budou muset trochu uskrovnit. Řada z nich se přesune do vězení, protože se při protestech proti nutným opatřením projevili násilně nebo vyjevili rasistické názory. Vida, jak se fašouni odkopali! Máme signály, že jsou prý nějaké nepokoje v ulicích, nějaké násilí. Šíří se cílené dezinformace nepřátelské propagandy, které mají vnést chaos mezi lidi, že prý imigranti přinesli obrovský nárůst kriminality, že kradou, loupí, znásilňují, zapalují kostely, rabují, a někteří dokonce vraždí. Je třeba kanály, kterými se tyto nesmyly šíří, urychleně zneškodnit. Jejich tvrzení jsou nesmyslná, a máme na to nezvratné důkazy. Nechali jsme si zpracovat nezávislé analýzy situace z různých zdrojů: Antifa, Romea, Masaryková univerzita, Člověk v tísni. Všechny se shodly, že násilí je pácháno naopak pravicovými extremisty na imigrantech, a je tedy třeba proti krajní pravici přijmout další, ještě tvrdší restrikce, v zájmu veřejné bezpečnosti.

Červen:

Volby dopadly dobře, dostali jsme všechny korespondenční hlasy, hlasy z ciziny a hlasy imigrantů, takže máme konečně nadpoloviční převahu v parlamentu. Bez problémů se tak podařilo prosadit klíčový zákon o ochraně demokracie a svobody projevu, který znemožňuje opozici v parlamentu projevovat názory, které jsou nenávistné, nekonstruktivní nebo netolerantní. Konec planých diskuzí, konec exhibice pochybovačů a provokatérů. Začínám doufat, že se snad opravdu dožiji časů, kdy bude všude vládnout mír a demokracie, nerušená žádnými primitivními zpátečníky a všemi těmihle pohrobky Hitlera!

Hrozný zážitek z dnešního Prague Pride. Pochodovali jsme hrdě ulicemi města, slunce nás zdravilo, a všude květiny a jásot, vlajky v oknech, šťastní mladí lidé. Ach, ta krása, ten povznášející pocit, tolik lásky a uvolnění… A náhle jsem si všiml skupinky lidí, která nás pozorovala z chodníku. Žádné úsměvy, žádné mávání, žádné duhové praporky, žádný zpěv a jásání. Vůbec se nezapojili. Mrazilo mě z těch jejich prázdných pohledů. Bylo jasné, že nás nenávidí. Znovu jsem si uvědomil, že fašismus je všude kolem nás, přes všechnu naši obětavou práci, dříme v lidech, číhá na svou šanci. Proto nesmíme polevit. Vyfotil jsem si ty divné lidi a předal to na příslušná místa, ale byl jsem ujištěn, že se o nich ví a již byli obviněni z nonverbálního projevu homofobie. Dobrá, tihle snad budou potrestáni. Lid tentokrát bděl. Ale kolik takových nácků ještě chodí po našich městech a vesnicích?

Lid bděl, ale já jsem z toho všeho tak rozrušen, že nemůžu usnout… snažím se myslet na něco pozitivního, třeba na to, že díky spolupráci s Evropskou komisí se včera podařilo prosadit, že v rámci parlamentní demokracie do budoucna nemají možnost působit žádné extremistické strany a hnutí. Konečně bude politika čistá, bez různých populistů a nacionalistů, kteří jen házejí pokroku klacky pod nohy…

V tom volal Soudruh, omlouval se, že ruší tak pozdě, a sdělil mi radostnou zprávu: byl jsem jmenován do nezávislé komise, která určí, které strany jsou extremistické! Konečně usínám, s dobrým pocitem.

Červenec:

Na základě směrnice z minulého měsíce jsme vypracovali analýzu a ukázalo se, že všechny parlamentní strany kromě naší jsou fašistické, přinejmenším latentně. Poté jsme si odhlasovali, že v parlamentu zůstane už jen jedna strana, naše Strana. Demokracie byla zachráněna doslova za pět minut dvanáct! Nastává nejvyšší forma liberální demokracie, která zajistí nerušený pokrok a nastolení konečného světového míru pod vedením Vlády. Hladké přijetí nových pravidel bylo ulehčeno tím, že všichni opoziční poslanci byli náhodou pozitivně testováni na zcela nový druh viru, a podle nařízení Nejvyššího vakcinačního politbyra (které stojí nad Ústavou, jak potvrdil i Ústavní soud) musí takoví poslanci na měsíc do karantény bez možnosti hlasovat. Tato vzhledem k situaci zcela nezbytná a pochopitelná opatření někteří živlové z řad opozice odmítli přijmout. Vzniklo několik menších ohnisek odporu, takže bylo nutné kvůli ochraně země před kontrarevolucí povolat spřátelené armády ze základny v Rammsteinu, které situaci urychleně stabilizovaly za cenu minimálních ztrát na životech. Lid nás široce podporuje, jak vyplývá z petic, které občané všude spontánně podepisují. Vyskytli se ovšem i tací, kteří podepsat odmítli, to jsou ti, kterým se stýská po fašismu. Nechceme nikoho trestat za jeho názory, ale je snad každému jasné, že fašisté se nemohou podílet na chodu společnosti… Je možné, že tohle pořád ještě někdo nechápe?

Srpen:

Byla zrušena všechna hnutí, spolky a organizace s výjimkou neziskovek, které prošly prověrkou nezávislých odborníků z Otevřené společnosti. Posledním impulsem k tomuto nutnému kroku byla iniciativa Spolku za rodinu, nacistické organizace, která přišla s plánem na podporu porodnosti s tím, že v České republice se dlouhodobě rodí méně dětí, než je k přežití národa potřebné. Bylo jasně prokázáno, že navýšením počtu původních bílých obyvatel chtěl tento spolek záměrně zkomplikovat možnost příchodu imigrantů z Afriky, kde přitom lidé hromadně umírají hlady. Předsedkyně spolku byla tedy právem odsouzena za pokus o genocidu, rasovou nesnášenlivost a také za potlačování práv sexuálních menšin, neboť podpora porodnosti byla mířena pouze na heterosexuální svazky. Tím, že byly všechny podobné spolky zrušeny jednorázovým aktem, došlo k výrazné úspoře času a administrativních nákladů. Úspory především, zachraňujeme planetu!

S definitivní platností byly vypnuty všechny televize a uzavřena všechna nakladatelství, které se podílely na šíření dezinformací, nepřátelské propagandy a falšování historie. Ozvaly se hlasy, že to není tak úplně liberální a demokratické, ale to je hrubé nedorozumění. Svoboda slova je nám nade vše, ale s fašisty se nediskutuje – ti pořád křičí něco o svobodě a doufají, že budeme tak hloupí a necháme je mluvit. Hodlají zneužít naší laskavosti a našich svobod. To už tady bylo, a dopadlo to tak, že všemu lidstvu jeho svobodu vzali a chtěli všechny dobré lidi zabít v koncentračních táborech. Známe přece historii!

Září:

Revoluce byla naplněna. S písní na rtech jdu rozjásanými ulicemi Prahy. Dnes jsme strhli poslední sochy, symbolizující bílou nadřazenost nebo nacionalistické přežitky. S Husovým pomníkem na Staromáku to nebylo jednoduché, když ho ti blbci postavili tak zákeřně mohutně a do šířky, ale trocha trhaviny to nakonec spravila. Bývalé Václavské náměstí bylo přejmenováno na Náměstí věčné slávy George Floyda, jehož pomník zde nahradil sochu svatého Václava, tohoto představitele temné nacionalistické minulosti. Namísto Jana Žižky teď stojí na vrchu Vítkově krásná nadživotní kreace s názvem Neznámý imigrant od známého umělce, který dostal zároveň i zakázku na velkolepý pomník Sbratření na Letné. Těším se na něj velmi, zatím vím jen tolik, že ústřední postavou žulového monumentu bude postava Angely Merkelové, za jejíž rozevlátou sukní budou pochodovat svorně všichni bojovníci Revoluce – zástupci všech etnických a sexuálních menšin, filantropové a bankéři, maoisté a trockisté, anarchisté a liberálové. Otázka je, zda bude Angela stylizována do podoby alegorie Svobody od Delacroixe. To by bylo sice možná pěkné, ale musela by mít odhalené poprsí, přičemž zástupci muslimské obce podmiňují svou účast na stavbě pomníku tím, že matka Angela bude naopak co nejvíce zahalená. Známý umělec se už nechal slyšet, že po podrobnějším studiu tělesných parametrů kancléřky mu připadá požadavek muslimů racionální.

Z dobře informovaných zdrojů vím, že Bílá hora bude přejmenována na Duhovou horu, s čímž bude spojeno i nové pojmenování příslušného historického období na dobu poduhovohorskou.

Komise pro přejmenovávání veřejných prostranství ale teprve začíná působit, na svá nová jména čekají dychtivě a radostně tisíce a tisíce ulic a náměstí. Dnes byl nejkrásnější den mého života.

Říjen:

Právě jsme probírali studii, z níž plyne, že turistika je rasistická, protože ji pěstují skoro výhradně běloši. V tom volala moje sestra, brečela mi do telefonu, že prý jí znásilnil nějaký imigrant, a že jí policie odmítá vyslechnout. V rozrušení jsem položil telefon a nemohl se soustředit na právě probíranou agendu. Ani si nevybavuji, jestli byl nakonec schválen návrh, aby vstup bílým do přírodních parků a rezervací byl umožněn jen v doprovodu barevných lidí. Celé odpoledne jsem pak musel myslet na to, co mi říkala sestra, na toho chudáka imigranta, který zjevně musel trpět obrovskou frustrací, samotou, pocitem vyčleněnosti. Hledal asi marně trochu lásky a v tom zoufalství mu zřejmě do cesty přišla moje sestra, však jí znám, potvoru, klidně si chodí i na podzim prostovlasá a v minisukni, a vůbec ráda provokuje. Copak ji nedokážu přimět, aby se začala chovat zodpovědně? Cítím obrovský díl viny na tom, že ten chudák se teď někde v koutku určitě užírá výčitkami svědomí…

Potřebuji to probrat, ale marně se zkouším dovolat svému nejlepšímu příteli. Ptám se na něj ostatních soudruhů, ale nikdo o něm neslyšel od té doby, kdy vyslovil na Výboru pochybnost, jestli je vhodné, aby si nový imigranti mohli přivést i své rodiny. Ptal jsem se na Výboru, co se s ním stalo, ale bylo mi řečeno, že vše, co se děje, je v zájmu Revoluce. To chápu, samozřejmě. Soudruzi vědí, co dělají. Přesto mě to malinko znepokojuje. Mám pocit, jako bych některým věcem trochu přestával rozumět. Sleduji televizi, noviny i internet, všude samé radostné zprávy. Pětiletka se rozběhla na výbornou. Všichni se mají se všemi rádi a všechno se topí v nádherné rozmanitosti a diverzitě. Jestli dojde ke kompletaci rodin a přijdou miliony dalších Afričanů, o tom ani slovo. Zeptal jsem se na to Soudruha, ale nějak divně se na mě podíval a neodpověděl. V zoufalství mě napadlo kouknout se na některé konspirační weby (ačkoli s krajním odporem), jestli tam o tom nejsou alespoň nějaké spekulace. Ale všechny tyhle weby jsou už zrušené. No, to je dobře, to jsme přece chtěli…

Listopad:

Dneska mám z akčního výboru divný pocit. Soudruh mi sice nic konkrétního neřekl, ale naznačil, že se mnou nevládne úplná spokojenost. Prý slyšel, že jsem nedůsledný, mám snad prý dokonce sklony k revizionismu. Nechápu to vůbec, já přece pro světovou revoluci žiju. Cestou domů usilovně přemítám, kde jsem mohl selhat. Postupně mi v paměti vyvstávají zlověstné výjevy. Před týdnem přiletěla delegace soudruhů z USA, z vládnoucí strany Černí panteři. Když jsme je vítali na letišti, v první chvíli jsem před nimi poklekl jen na jedno koleno, nějak jsem si neuvědomil, že podle nových předpisů se už pokleká na obě. Rychle jsem to napravil a ještě se pak v pokleku uklonil až k zemi, ale kdo ví, zda to soudruzi, kteří analyzují záznamy z těchto akcí, nevyhodnotili jako rasismus? Anebo jsem nedávno omylem oslovil První Soudružku v mužském rodě… jen mi to tak automaticky ujelo, protože jsem ji před tím třicet let znal jako soudruha! Ale dovedu si představit, jak mou necitlivostí musela chuděra trpět, jak strašně jsem ji ponížil. V té souvislosti jsem si znovu vzpomněl na svůj nelichotivý kádrový materiál, kdy ani jeden z mých předků pět generací dozadu prokazatelně nebyl příslušníkem žádné menšiny… Není to tak, že jsem vlastně geneticky zatížen vším, proti čemu bojuji? Je na mě vůbec spolehnutí? Polil mě studený pot z nabytého vědomí, v kolika směrech jsem asi pro Stranu zklamáním…

Prosinec:

Včera jsem se účastnil zasedání umělecké komise, přidělili jsme peníze na nové filmy. Chystá se velkofilm o Karlu IV., to bude nádhera. Na hlavní roli zbyli po důkladném výběru tři poslední kandidáti – Afričan, Arab a Rom. Samozřejmě, že císař Karel byl běloch, ale takové vyobrazení už tu bylo tolikrát, že to zavání trapným stereotypem. Chceme, aby film bavil i nové spoluobčany, kteří nejsou zvědaví na nějaké bílé ksichty, ani se nedivím, že nás mají plné zuby. Poselstvím filmu bude, že Karel IV. byl ateista, homosexuál a miloval Židy. Takový láskyplný, tolerantní a originální pohled na historii, to je úkol velkého umění. Návrh, aby byl Karel žena, neprošel… Tak snad příště.

Potom mi řekli, že zítra nemám chodit na Akční výbor. Nechápal jsem proč, ale nikdo nic bližšího nevěděl.

Dneska od rána koukám z okna na ulici, něco je jinak než obvykle. Ulice je prázdná, žádné bicykly, skoro žádní lidé. Všechna okna v protějším domě mají zatažené závěsy. Občas projde nějaký chodec, ale mám dojem, že to není nikdo ze sousedství, pohybují se nějak divně, tak vojensky. Ale od té doby, co je povinné nosit masky a stejnokroje, je těžké lidi rozeznat. Chtěl jsem se jít podívat ven, ale na moji žádost o opuštění bytu mi přišla záporná esemeska. To se mi stalo poprvé, myslel jsem, že to používáme jen na fašisty a popírače něčeho, na nemocné či psychicky postižené nějakou zpátečnickou ideologií. Nechápu to. Chtěl jsem zavolat některému soudruhovi, ale telefon mi nefunguje. Taky jsem zjistil, že mám vypnutý internet a elektřinu. Nemám šanci zjistit, co se děje. Je mi trochu úzko. Teď slyším na chodbě hlasy a šramot. Ťukají mi na dveře. Bojím se otevřít. Tlučou do dveří stále hlasitěji… dobrý Bože, jehož jsem zavrhnul, odpusť mi… Teď už nebuší, ale něčím mlátí do dveří… Hrozné zvuky. Bože, co mám dělat? A teď… Bože, opatruj………

VÁCLAV JAN NEJEDLÝSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDesítky demonstrací proti zákonu podporujícímu handl s dětmi, česká média mlčí   
Pridal tk Středa 10 únor 2021 - 12:59:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve Francii proběhlo minulý víkend na 60 demonstrací proti zákonu, který může umožnit umělé oplodnění bez otce a zapsání do rodného listu například dvou matek.

Zajímavé je, že v českých médiích hlavního proudu byly tyto skutečnosti naprosto bez odezvy. Dle informací od české konzervativní organizace Aliance pro rodinu například její zástupci předali kompletně zpracované informace ČTK. Bez odezvy.

O protestech se můžete dočíst zde:

https://actu.fr/hauts-de-france/lille_59350/manif-pour-tous-contre-manif-parade-des-libertes-une-journee-de-mobilisation-a-lille_39066651.html

https://www.leparisien.fr/yvelines-78/lamentable-ou-100-d-accord-la-manif-pour-tous-divise-toujours-plus-a-versailles-31-01-2021-8422326.php

https://www.ouest-france.fr/pays-de-la-loire/angers-49000/angers-le-retour-de-la-manif-pour-tous-reveille-les-sentiments-extremes-2be90c82-621c-11eb-a40c-6fdb260aff22

Zdroj: https://nova-kultura.org/2021/02/francie-desitky-demonstraci-proti-pokrokarskemu-zakonu/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponFunkcionář švédské LGBT federace znásilňoval mladistvé uprchlíky   
Pridal tk Středa 10 únor 2021 - 08:06:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Další nepříjemný skandál řeší švédská federace LGBT, která je placena z veřejných prostředků. Místní funkcionář znásilňoval mladistvé uprchlíky v rámci vládnou financovaného programu na pomoc LGBT uprchlíkům “Newcomers’ Mental Health” (Mentální zdraví pro nováčky). Nyní vilného aktivistu čeká soud za znásilnění mladistvích.

Znásilnění uprchlíci se báli znásilnění hlásit policii, protože se obávali, že jim dotyčný chlípník může zhatit šance na získání azylu. Paradoxem je, že většina mladistvých uprchlíků o svém věku lže a většinou se jedná o již dospělé muže. Ti se vydávají za mladistvé, protože mají větší šanci na získání azylu a dalších sociálních výhod. Radí jim to většinou proimigrantské neziskovky.

KPI
Česká věc


P.S. redakce vyzývá Jana Cempera, aby vyrazil na místo a vše řádně vyšetřil včetně postižených intimních partií znásilněných uprchlíků a vše vyvrátil jako neonacistické fakenews. Redakce jen doufám, že se Cemper (sám gay aktivista) ovládne a tamější prokurátor nebude muset následně rozšířit obvinění o další osobu!

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZelení a levice požadují v Berlíně 35% podíl imigrantů ve statní správě   
Pridal tk Středa 10 únor 2021 - 08:02:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zelení a die Linke (bývalý komunisté), kteří spolu se sociální demokracií SPD tvoří berlínskou zemskou vládu, požadují uzákonění kvót na podíl imigrantů ve státní správě na 35%! To se má týkat všech míst včetně policie a učitelů! Sociální demokracie se sice k návrhu zatím staví zdrženlivě, že by to prý bylo protiústavní, ale jistě změní brzy názor. Kde ale vzít kvalifikované imigranty třeba v oblasti bezpečnosti? Většina z nich má kvalifikaci spíš kriminalitu páchat, než jí řešit…! S tím si ale “němečtí” politici hlavu nelámou. S bílými Němci se již v Německu nepočítá, tak je to podle nich vlastně jedno. Má tu být divoká Afrika zítra, nebo za rok? Pro protinárodní politiky je to “pěšky, jako za vozem”.

Globální finanční oligarchie bohužel připravuje stejný osud pro Čechy a Slováky a proto je nutné podobné “výstřelky” brát velmi vážně.

Milan v Německu
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČeský parlament zažil poprvé v historii vyvedení dvou poslanců z jednání sněmovny...   
Pridal tk Středa 10 únor 2021 - 07:58:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Český parlament zažil poprvé v historii vyvedení dvou poslanců z jednání sněmovny, Lubomír Volný a Marian Bojko si totiž nenasadili roušky! Šéf sněmovny je ale nechal vyvést až poté, co přerušil jednání poslanců a vyzval je k opuštění sálu, teprve poté mohl nechat oba poslance vyvést! Právník celou věc okomentoval slovy, že oba poslanci představují skutečnou covidovou opozici v poslanecké sněmovně, protože jenom tito dva poslanci nejsou ochotni se podílet na procesu Velkého resetu v poslanecké sněmovně! Dnes to jsou roušky, zítra respirátory pro stavbaře, pozítří antigenní testy a na konci týdne vakcíny!

Česká republika dnes zažila historickou událost. Poprvé v novodobé historii byli z poslanecké sněmovny vyvedeni dva poslanci, a to na základě ideologického klíče, kdy ostatní poslanci nesouhlasí a opovrhují jejich politickými postoji do takové míry, že je nechali ze sálu vyvést. Poslanci Lubomír Volný a Marian Bojko z hnutí Jednotní totiž přišli na zasedání sněmovny bez roušek a šéfa sněmovny Radka Vondráčka (Hnutí ANO) to doslova dohnalo k nepříčetnosti. Nejprve vyzval oba poslance, aby si nasadili roušky.

Ti to odmítli, takže následovala výhrůžka, že oba poslanci budou ze sálu vyvedeni. A nakonec k tomu opravdu došlo. Jenže, Radek Vondráček musel být velice opatrný. Nejprve přerušil jednání sněmovny a vyzval 154 poslanců, aby opustili sál poslanecké sněmovny. Jakmile byl sál prázdný a v lavicích zůstali jen Lubomír Volný a Marian Bojko, vstoupila do sálu ochranka a oba poslanci byli vyvedeni přivolanou policií.

VIDEO: https://rumble.com/vdpao5-lubomr-voln-a-marian-bojko-byli-vyvedeni-z-poslaneckho-slu-protoe-nemli-rou.html

Náš právník nám celou věc okomentoval a zanalyzoval. Tento prostup byl použit proto, že kdyby šéf sněmovny nechal oba poslance vyvést během probíhajícího zasedání sněmovny, jednalo by se o porušení ústavou garantovaného práva na reprezentaci voleného zástupce v legislativním sboru. Takže nejprve muselo být jednání sněmovny přerušeno a sál musel být vyklizen, aby už nebyl místem legislativního procesu a shromáždění, ale pouze obyčejným sálem.

Teprve poté oba poslanci mohli být vyvedeni ze sálu, a to z titulu nedovoleného vniknutí, i když pro tuto situaci ani zákon neexistuje, v anglo-saském právu se jedná o tzv. trespassing, tedy přestupek nedovoleného vniknutí, anebo setrvávání na místě, kam jste sice vstoupili legálně, ale po nějaké době a na nějakém základě se váš pobyt stal nežádoucím a odmítáte odejít, a to je právě trespassing. Když vyklidíte sněmovnu, která už nezasedá, je vyvedení ze sálu po právní stránce nenapadnutelné, protože osoba v sále po jeho vyklizení setrvávala neoprávněně.

Poslanci nemusí mít roušky ve sněmovně, ale vedení sněmovny může jednání sněmovny přerušit a nechat vyklidit sál

Radek Vondráček neměl jinou možnost, protože nemohl oba poslance ze sálu vyvést během zasedání sněmovny, takže to dopadlo tak, že zasedání sněmovny bylo přerušeno. Oběma poslancům přitom nemůže a nesmí být bráněno ve výkonu mandátu ve sněmovně, takže jakmile sněmovna začne znovu zasedat, oba poslanci mohou do sálu opět přijít a samozřejmě bez roušek. Šéf sněmovny je opět může vyzývat k nošení roušek, ale nemůže udělat nic jiného, než přerušit jednání sněmovny, vyzvat všechny poslance k vyklizení sálu a teprve poté je možné oba poslance znovu vyvést.

Jak nás upozornil do redakce právník, Lubomír Volný a Marian Bojko mohou tímto způsobem blokovat jednání sněmovny klidně až do voleb na podzim, anebo okolo obou poslanců dají nějaké plexisklo a vedení sněmovny si na dva poslance bez roušek zvykne. Nošení roušky na ústech je symbolem souhlasu s Velkým resetem, jak o tom hovořil Klaus Schwab na ekonomickém fóru v Davosu, že lidé, kteří odmítají respektovat protiepidemiologická opatření, ve skutečnosti odmítají společné životní hodnoty světa okolo nás, který se mění. Ano, to vystihl Klaus Schwab naprosto přesně. Takové životní hodnoty opravdu odmítáme.

Výkon zastupitelské funkce v poslanecké sněmovně během legislativního procesu je podřízen pouze znění Ústavy, a ta nezná žádnou situaci, kdy by poslanec mohl být omezován na výkonu svého mandátu podmínkou nošení jakéhokoliv kusu oblečení nebo zdravotní či jiné pomůcky. Nošení roušek ve sněmovně je tudíž čistě dobrovolné a nemůže být vynucováno.

Po vyvedení ze sálu poskytl Lubomír Volný rozhovor novinářům, kteří se ho ptali na to, proč si nenasadili roušky, kdyby to udělali, jednání sněmovny by mohlo pokračovat. A to je přesně ten problém. Pokud totiž poslanci na tuto hru přistoupí, tak dnes to jsou roušky, ale zítra už to mohou být respirátory, pozítří antigenní testy a nakonec vakcíny. Nemáš vakcínu? Necháme tě vyvést ze sálu! A proč? No přece proto, když jsi mohl nosit roušku, respirátor a byl jsi dokonce ochotný i pro antigenní testy, nemůžeš se teď vymlouvat, že nechceš vakcínu. Jedná se o princip a postoj k odporu proti Velkému resetu v ČR.

Prokletí řízených opozic nadále pokračuje, SPD znovu poslušně odpochodovala po nařízení k vyklizení sněmovny

Dobré je to vidět na řízené opozici v poslanecké sněmovně v podobě SPD. Poslanci Okamurova hnutí se už ani nesnaží tvářit alternativně a pospolu s davem Babišových poslanců nosí roušky a nesundají si je ani při projevech u mikrofonu. Voliči SPD potom kroutí hlavou a když se na to ptají Tomia Okamury na Facebooku, tak jejich dotazy smaže a zabanuje je. A přitom by to bylo tak snadné, aby alternativa a skuteční vlastenci udělali ve sněmovně koalici a SPD, Jednotní a Trikolóra by přestali nosit roušky. Radek Vondráček může nechat vyvést ze sálu dva poslance, ale nemůžou vyvést 25 poslanců.

Namísto toho strana, která byla v roce 2017 zvolena do parlamentu hlasy vlastenců, teď jede Velký reset ve sněmovně spolu se všemi partajemi. Roušky jsou přitom placebo, jak říkala Dr. Soňa Peková, rouška je na obranu před viry jako drátěnkový plot na ochranu před mouchami. A zatímco ve sněmovně dnes bylo natěsnáno 156 poslanců vedle sebe, z toho 154 s rouškami, Babišova vláda zakazuje českým občanům lyžovat na horách, kde jsou lidé na zdravém vzduchu, daleko od sebe. Takže ve sněmovně se virus šířit nemůže, ale na čerstvém vzduchu na sjezdovkách může? Co je to za klauni? Proč poslanci SPD tohle tolerují a spolupodílí se na této komedii? Je krátce před volbami a SPD trestuhodně nedělá na obranu lidských práv ale lautr nic!

Víte, co se používá v ČR k ochraně před covidem? Respirátory pro čínské stavbaře, které mají na krabičce výrazné upozornění, že nejde o zdravotnickou pomůcku

Dostali jsme do redakce rovněž i obrázky z balení čínských respirátorů typu KN-95, které jsou v ČR nyní distribuovány policistům a dalším složkám, a je zajímavé, že výrobce přímo na krabičce uvádí, že se nejedná o výrobek pro zdravotnické použití, ale je to pomůcka pro stavbaře, ochrana před prachem, nejedovatými aerosoly a umí zachytit i některé bakterie, jenže velikost bakterií je 1 000 až 5 000 nanometrů, zatímco koronavirus má velikost od 50 do 120 nanometrů. Respirátory proto nedokáží zachytit takto malé objekty.

Respirátor je doporučován pouze z jediného důvodu, že se musí koupit, protože se nedá ušít doma svépomocí. A to je hlavní důvod, že na respirátorech vydělají překupníci, kámoši českých politiků z restaurace v Průhonicích, kde se dohadují kšefty pro český stát na nákupy zdravotnického materiálu z Číny. Jak nás upozornil do redakce náš zdroj, český distributor a překupník pro českou vládu raději do krabiček k respirátorům ani nepřikládá český překlad návodu k použití, protože tyto respirátory se rozdávají nejen policistům, ale i vojákům a také třeba seniorům.

Pokud někde poletuje virus o velikosti v průměru 90 nanometrů a vy nosíte respirátor, který umí zadržovat jen objekty větší než 1 000 nanometrů, tak je vám respirátor úplně k ničemu. Představte si kuličku o velikosti zhruba 1 cm (koronavirus) a představte si filtr v podobě mřížky, kdy každé okénko mřížky má rozměr 10 x 10 cm (respirátor). A ti debilové politici vám budou tvrdit, že kulička takovou mřížkou neprojde? V anglickém návodu je uvedeno, že respirátor může snížit vdechování bacilů antraxu a tuberkulózy, jenže velikost antraxu na šířku je 1 000 až 1 200 nanometrů a délka bacilu antraxu je až 5 000 nanometrů. A výrobce přitom uvádí, že i přesto respirátor dokáže pouze redukovat, tedy snížit počet těchto vdechovaných bacilů, nikoliv je úplně zadržet.

Takže, celé ty manévry s respirátory jsou pouze psychologické placebo naprosto bez účinku proti koronaviru, ale současně jde i o obrovský business pro překupníky nasáčkované okolo vlády, ministerstva vnitra a Pražského hradu. Pouze Lubomír Volný a Marian Bojko mají odvahu a kuráž a zaslouží si uznání a podporu od vlastenců. Protože tato komedie s rouškami a respirátory by možná byla k smíchu, ale ne ve chvíli, kdy kvůli této komedii jsou zavřené restaurace, živnosti, zimní resorty a hlavně školy.

Roušky jsou symbolem podřízenosti a poslušnosti jedince v procesu nasunování Total Control

Celá naše planeta je plná virů a s viry žijeme a umíráme, ale nikdy v minulosti nedošlo k tomu, že kvůli nějakému viru budou omezována lidská a občanská práva, že lidé nebudou smět podnikat, že děti nebudou moci chodit do škol, že poslanci parlamentu budou vyváděni ze sálu kvůli tomu, že nemají roušku, která přitom má na zabránění šíření virů stejný vliv jako zmíněný drátěný plot má na zabránění vlétnutí much. Virus není to, z čeho by měl někdo mít strach. Jsou to vakcíny, ze kterých musíme mít strach. Jsou to ztráty občanských práv a svobod na volný pohyb, ze kterých musíme mít strach.

Jsou to databáze hříšníků a odpíračů vakcín, anebo databáze odpíračů covidových opatření, kteří otevřou hospodu navzdory nařízení vlády. Jsou to pokusy na seniorech v domovech důchodců, pokusy na opuštěných lidech v pečovatelských domech, na kterých farmaceutické firmy testují vakcíny. A v neposlední řadě to jsou sledovací a kontrolní systémy v podobě covidových pasů a certifikátů, které rozdělí populaci na dvě kategorie lidí, s většími a menšími právy. A na začátku toho všeho byly kusy hadru, roušky, jako salámová metoda, co všechno si lidé nechají líbit.

Ministr vnitra Jan Hamáček už dokonce prosadil zřízení registru odpíračů lockdownů, kteří otevřou opakovaně hospodu nebo kadeřnictví navzdory vládnímu zákazu. A aby toho nebylo málo, Babišova vláda před chvílí odmítla jednat o odškodňovacím zákonu pro živnostníky a firmy za rok trvající omezení a zavřené podniky. Chápete? Mluvil jsem o tom v pátek na rádiu SVCS, že toto je přesně ten proces, kdy vláda nenávidí svůj lid, zavírá lidi a jejich živnosti, přivádí je ke krachu, nechce je dokonce ani odškodnit a lid za toto chování začne pro změnu nenávidět svoji národní vládu. Globalisté si mnou ruce, všechno jede podle plánu.

Bylo toho dost! Koho od této chvíle z poslanců v poslanecké sněmovně uvidíte s rouškou, zapište si ho na seznam. Takový poslanec si už nezaslouží hlas od vlastenců v podzimních volbách. Protože nikdy nešlo o roušky a ani o vaše zdraví. Od samotného počátku jde o zavedení Total Control nad obyvatelstvem “pod rouškou ochrany zdraví” a získání kontroly globalistů nad všemi covidovými národy!

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponStátní hospodaření na dluh je hazard   
Pridal tk Středa 10 únor 2021 - 07:46:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vláda připomíná domácnost, které klesly příjmy, ale dál si kupuje drahé šaty.

Každá domácnost, každá firma, každá vláda musí své výdaje přizpůsobit klesajícím příjmům.

Deficit je vlastně skryté zdanění. Vláda už nemá právo se vymlouvat na koronavirus.


Letos bude stát hospodařit s příjmy 1488 miliard korun a výdaji 1808 miliard korun. Na rozdíl mezi výdaji a příjmy si vláda opět půjčí, aniž by existoval jakýkoliv plán, jak půjčky splatit. Prostě se mlčky počítá s tím, že až bude nějaká příští vláda půjčené peníze muset vracet, na vrácení si zas půjčí.

Už dávno je zapomenuto rašínovské „pracovat a šetřit“, už dávno se vyrovnané hospodaření státu nepovažuje za samozřejmost či ctnost. Kdyby někdo řídil domácnost nebo firmu tak, jak naši představitelé řídí stát, dávno by zkrachoval.

Začalo to slavným výrokem někdejšího sociálnědemokratického premiéra Vladimíra Špidly, že „zdroje jsou“, čímž myslel nekonečný sled deficitů a zadlužování. Pokračoval v tom Topolánek s Kalouskem a pokračuje v tom Babišova vláda.

Problém tohoto uvažování je, že nejde o zdroje, které by padaly z nebe. Jde jen o peníze (úspory) lidí, ke kterým se stát snaží oklikou dostat.

Na deficit doplácíme všichni

Deficit je vlastně skryté zdanění. Lidé mají v bankách a penzijních fondech celoživotní úspory. Banky tyto úspory půjčují vládě tak, že nakupují státní dluhopisy. Centrální banka dluhové financování podporuje půjčováním peněz komerčním bankám za úrok blízký nule. V důsledku toho, každý, kdo má úspory řekněme 100 tisíc korun, přichází při tříprocentní inflaci ročně o 3 % hodnoty svého majetku. Nic není zadarmo a není nikdo jiný, kdo by doplácel na deficitní financování než my – obyvatelé tohoto státu.

Pokud jsme v uplynulém roce měli hluboký deficit kvůli nečekané epidemii, letos už ji nemůžeme považovat za nečekanou a výdaje a příjmy státu by se měly realitě přizpůsobit. Jinými slovy, vláda už nemá právo se vymlouvat na koronavirus. Každá domácnost a každá firma musí své výdaje přizpůsobit klesajícím příjmům, bylo by tedy normální, kdyby to samé udělala i vláda.

Vláda ale připomíná domácnost, které klesly příjmy, ale dál si kupuje drahé šaty. Náš přebujelý stát neomezil své zbytné výdaje ani náznakem.

Existuje přitom několik skutečných zdrojů pro úspory. Jsou to platy politiků, přebujelá byrokracie, platy státních zaměstnanců a dotace.

Politici by měli začít především u sebe. Nejde jen o jejich platy. Proč např. neomezit dotace politickým stranám? Máme tu zase volební rok, takže politické strany utratí miliardu korun z kapes daňových poplatníků na kampaně. Stovky placených politiků a stovky milionů dotací politickým stranám existují i na krajské úrovni, aniž by občané za 20 let existence krajů měli šanci poznat, k čemu jsou dobré.

Dalším zdrojem možných úspor je přebujelá byrokracie. Máme spoustu neužitečných vládních úřadů. Žádný občan by nepocítil újmu, kdyby z roku na rok přestaly existovat Rada vlády pro rovnost mužů a žen, Úřad ochránce veřejných práv, Národní ekonomická rada vlády, Rada hospodářské a sociální dohody, Rada vlády pro lidská práva, Czechtourism, Czechtrade a Czechinvest, Státní fond podpory investic, Úřad pro ochranu hospodářské soutěže, Rada pro rozhlasové a televizní vysílání či Výzkumný ústav práce a sociálních věcí. A mnoho dalších.

Také se rozevírají nůžky mezi platy státních zaměstnanců a zaměstnanců v soukromém sektoru. Je hezké, že chce stát přidávat třeba učitelům. Co ale učitelé (a nesčetné další profese) v soukromém sektoru? Státní zaměstnanci jsou placeni z daní lidí pracujících v soukromém sektoru, tudíž je pouze logické, že by se jejich mzdy měly odvíjet od výdělků v soukromém sektoru. Jinými slovy, není normální a dlouhodobě udržitelné, když mzdy státních zaměstnanců předbíhají mzdy v soukromém sektoru.

Dalším obřím zdrojem možných úspor jsou dotace. Stát proplácí miliardy jako spolufinancování evropských dotací, z nichž velká část míří do čistě komerčních firem a pokřivuje trh, miliardy dáváme na pochybnou podporu exportu, miliardy stát platí úředníkům na rozdělování evropských dotací. Obecně můžeme říci, že dotace jsou obrovským polem příležitostí pro šetření peněz státu.

Jejich rušení se vyplatí státu dvakrát, nebo spíš třikrát. Stát ušetří na samotných dotacích a na úřednících, kteří je rozdělují. Nepřímo ale stát vydělá tím, že když trh nebude pokřivován dotačními zásahy, ekonomika bude efektivnější a hospodářský růst rychlejší.

To stejné můžeme říct o státním dluhu. Kdyby stát začal hospodařit s vyrovnaným rozpočtem, ušetřil by na úrocích z dluhu, které v řádu desítek miliard korun ročně ze státního rozpočtu platí bankám.

Když se stát nebude každý rok zadlužovat, přestanou banky z peněz střadatelů nakupovat státní dluhopisy a začnou více půjčovat firmám na jejich rozvoj. Obřími deficity totiž stát vytlačuje z kapitálového trhu soukromé investice, což dlouhodobě omezuje hospodářský rozvoj.

Snižovat daně je správné

Výše uvedené argumenty za vyrovnaný rozpočet nejsou argumentem proti snížení přímých daní, které platí od začátku letošního roku a které nyní poprvé zaměstnanci pozitivně pocítí na svých výplatách.

Tak jako není dobrý deficitní rozpočet není ani dobrý vysoký rozpočet. Peníze mají každopádně zůstávat v kapsách lidí, kteří si je vydělali. Dobrý je vyrovnaný nízký rozpočet. Snížení daní je tedy jen argumentem pro další snižování byrokracie a dotací.

Dalibor Uhlíř

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2021/02/8601-statni-hospodareni-na-dluh-je-hazard.htm

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBrusel se rozkymácel…   
Pridal tk Středa 10 únor 2021 - 07:42:42 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Česku snad nejvíce z členských zemí a mimochodem i nejvíce ze zemí Visegrádské čtyřky panuje kritická atmosféra proti Evropské unii, a hlavně proti jejím institucím.

Nedůvěra vůči předsedkyni komise Ursuly von der Leyenové se vystupňovala až tak dalece, že v jistém okamžiku vybízela, aby jí byla dávána šance až do skončení jejího pětiletého údobí.

Ano, jde nyní samozřejmě o totálně zpackanou operaci zajištění dodávek vakcín pro státy EU, kde věrohodné analýzy poukazují na sérii chyb, kterých se dopustila.

Je celkem zajímavé, že státy V4 se ještě v kritice držely, a i když je nakonec – a co jim také zbývalo - podpořili Macron s Merkelovou, největší vztek vzbuzovala právě na německé půdě.

Vicekancléř za SPD Scholz, jinak klidný a korektní politik, doslova zuřil a označil její počínání slovy volně přeloženo: bylo to na hovno.

Ale i političtí souputníci Leyenové z „rodiny křesťanských stran“, například bavorský ministerský předseda Markus Söder nešel ke kritice daleko a o to více plédoval za možnost nasazení ruského Sputniku V. Ta záležitost samozřejmě nekončí a bude dál bobtnat. Když očkování zvládají USA, Izrael i Velká Británii, je ostudné a z hlediska ztráty na životech neomluvitelné, že Evropská unie, pro kterou Leyenová vyhlásila cíl, aby byl rozhodující geopolitickou silou v tak zásadní otázce selhala a nic nesvědčí, že by se to měnilo.

Za mě je to jasné. Mít megalomanské projevy směřující na období, kdy už většina z nás včetně jí nebude mezi živými, to umí. Ale řešit zásadní logistický problém dneška, když disponuje tisíci skvěle placených zaměstnanců, neumí.

Měla by odejít.

Politici i novináři, včetně našeho Alexandra Vondry, se vrhají na evropského ministra zahraničních věcí Borella, že si s ním Lavrov vytřel… a že neměl dopustit ponížení unie, když neoponoval kritice Lavrova o nespolehlivosti Evropské unie a že nereagoval na informaci o vyhoštění tří diplomatů států EU pro přítomnost na zakázané demonstraci na podporu Alexeje Navalného.

Já se kupodivu Borella zastanu.

To, že Angela Merkelová s následnou podporou především Emanuela Macrona odstartovala protiruskou dezinformační kampaň o tom, že Putin údajně chtěl zavraždit politického hochštaplera Alexeje Navalného, za to Borell nemůže. Samozřejmě, že tato dezinformace se stala a bude trvalou součástí protiruské propagandy. A Borell to musí respektovat, i když tomu zrovna nemusí věřit. Kausa pokusu o otravu Navalného Putinovými lidmi byla odstartována z jednoduchého důvodu. V Bělorusku došlo k pokusu o svržení zvoleného prezidenta Lukašenka a po několik dní Merkelová i Macron věřili, že zlomí Putina, aby Lukašenka odkopl. No a když Putin nehrál podle jejich not, nastala odveta v podobě údajné Navalného otravy.

Ukázalo se ovšem, že doba, kdy Západ mohl na Putina tlačit, už dávno skončila. Nejenom, že Putin, ať rád či nerad, Lukašenka logicky podržel. Ale z klidu Kremlu následně zařídil příměří mezi Ázerbájdžánem a Arménií, dokonale ignorujíce další hráče, tj. Francii a USA.

No těžko může Západ poučovat velmoc, která má pod kontrolou blízké zázemí Evropské unie.

A když do toho přijde možnost využití ruské vakcíny při kolabující vakcinační akci EU, pak těžko může Brusel dělat ramena.

A že Lavrov při tiskové konferenci poukázal na dvojí standarty Západu pokud jde o Kubu, či politické vězně Katalánsku, s tím by nic neudělal ani rusofób Petříček či Vondra a Lavrov by si je namazal na chleba.

Borell řekl jednu nádhernou myšlenku – Evropa, tedy 27 zemí spojených v EU a Rusko tvoří rozhodující geopolitické hráče v euroasijském prostoru. Ano. Změna je jasná. Zcela vynechal USA, které i mezi občany Evropy s výjimkou občanů Polska a Maďarska dramaticky ztratily respekt. A situaci nemění ani nový prezident.

Covid-19 mění svět. V USA mimo jiné díky ignoraci tohoto problému neuspěl dosavadní prezident Donald Trump, v Evropě se otřásá fungování EU a i u nás po odvolání ministra Prymuly jsme se stali nejpostiženější zemí na světě na 1 milión obyvatel a volby na podzim tohoto roku mohou být otřesem.

Jiří Vyvadil
Vaše věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHlavní hybatel české politiky: Rychetský   
Pridal tk Středa 10 únor 2021 - 07:39:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Je opravdu zvláštní, že se ještě neozval nikdo, kdo by vyzval předsedu Ústavního soudu (dále jen ÚS) k odstoupení.

Bylo by to velmi na místě. Za dobu, co je Rychetský v této vysoké ústavní funkci, padly minimálně již dvě rozhodnutí, kterými ÚS vstupuje velmi významně do hry jako nikým nevolená třetí komora českého parlamentu.


To první rozhodnutí udělal Rychetského ÚS v září 2009, když na základě podnětu jednoho poslance (jednoho Melčáka), který si stěžoval, že nemůže – světe div se – dokončit celé volební období, ÚS zcela protiústavně zrušil ústavní zákon (!). Rušit ústavní zákony přitom Ústavním soudu vůbec nepřísluší. Republika mohla zapadnout do největší ústavní krize ve svých dějinách, kdybych tehdy jako předseda ČSSD neustoupil a trval bych na protiústavnosti tohoto kroku a na konání mimořádných voleb v říjnu 2009.

Současně se mě Rychetský (ne ovšem osobně), a zejména pravicové strany (a na prvním místě ODS), snažily při jednání nalákat do pasti. Pokud prý upravíme Ústavu a rozpustíme tehdejší sněmovnu, můžeme uspořádat mimořádné volby do sněmovny v listopadu 2009. Ale ještě nežli past sklapla, tak jsem z této léčky stačil vyskočit. Mj. na základě právního názoru Parlamentního institutu (a nejen jeho), že Ústavní soud s velkou pravděpodobností neumožní uskutečnit ani tyto druhé mimořádné volby. A vlastně se stejným odůvodněním...

Tehdy riskoval Rychetský a jím vedený ÚS, pokud jde o zájmy státu, mnohem více. Zrušením mimořádných voleb v čase, kdy už by byla rozpuštěna Poslanecká sněmovna, by došlo k situaci, že by neměl kdo projednat a schválit rozpočet na rok 2010. Senát tuto pravomoc podle Ústavy nemá. Republika by se dostala nejméně na tři čtvrtě roku do vleklé politické a ekonomické krize, které jsem se pochopitelně v zájmu státu chtěl vyhnout. Rychetskému a jeho melody boys to bylo úplně jedno. Na zájmy státu kašlali, plnili jen své politické zadání.

Nyní, osm měsíců před volbami a šest měsíců před odevzdáním kandidátek politických stran do voleb, zrušil Rychetského ÚS tři ustanovení volebního zákona. Vyjadřovat se k jednotlivým zákonům je samozřejmě právo ÚS. Volební zákon není zákonem ústavním. Proto, na základě požadavku poslanců či senátorů, v počtu předepsaném Ústavou, musí ÚS zaujmout ke každé takové stížnosti své stanovisko.

Je ale zajímavé, že žádost části senátorů se poflakovala na ÚS tři dlouhé roky a nikdo z ÚS po ní ani nevzdechl. Teď se dostala do hry, protože byl zájem, aby se do hry dostala.

V nejnovějším stanovisku ÚS, kterým jsou rušeny tři paragrafy volebního zákona, je několik protimluvů. Volby by prý měly být mnohem proporcionálnější nežli dosud. Jinak řečeno, jeden mandát každé politické strany, která se dostane do sněmovny, by měl být dosažen zhruba stejným počtem hlasů voličů. To se ovšem nemůže povést, pokud bude i nadále existovat čtrnáct volebních krajů. V Karlovarském kraji k zisku jednoho mandátu potřebujete minimálně 16% hlasů. Na Liberecku minimálně 10 – 11% hlasů. Tak jakápak rovnost hlasů? Menší a zejména malé politické strany s volebním výsledkem mírně nad 5% hlasů, nezískají proporcionálnější volební výsledek. Mělo by to být 10 – 11 mandátů v dvousetčlenné poslanecké sněmovně, ale reálně by to mohlo být nějakých 4 – 6 mandátů.

A pokud by ÚS chtěl opravdu prosazovat spravedlivý volební systém, musel by zrušit také pětiprocentní volební klauzuli.

Představme si stranu XY, která získá 4,8% a nezíská žádný poslanecký mandát. Jiná strana, která získá 5% hlasů plus jeden hlas, získá 4 – 6 a podle podivných výpočtů ČT nejméně 10 mandátů.

Se zájmem jsem si přečetl, a každému bych to vřele doporučoval také, rozhovor s P. Rychetským na serveru iRozhlas. Musím ocenit kvalifikovanost a asertivitu tázajícího se redaktoru ČRo, Tomáše Pancíře. Myslím, že svými dotazy ve dvacetiminutovém rozhovoru zcela demaskoval předsedu Ústavního soudu. A rozbil jeho „sicilskou obranu“.

Z P. Rychetského vypadla ještě jedna zajímavá věc. Skupina senátorů před krátkým časem oznámila, že dává podnět k ÚS na přezkoumání nouzového stavu a dalších vládních krizových opatření. Na otázku, zda se dá odhadnout, kdy k projednání u ÚS dojde, Rychetský reagoval velmi otevřeně a vlastně neslýchaným způsobem. Že prý se ÚS …„bude konečně návrhem skupiny senátorů …zabývat“. ÚS bude prý posuzovat kompetence vlády v situaci, kdy je vyhlášen nouzový stav. A zejména to, zda nebylo nepřípustným způsobem zasaženo do svobody a práv jednotlivce. A jak se zdá, ÚS chystá, podle Rychetského, své vyjádření k tomu ještě před volbami. Podle mého názoru se můžeme těšit na to, že ÚS nás během jara bude informovat, že vláda porušila princip svobody a práv občanů. Prostě se pohybovala, jak to Rychetský naznačuje ve svém rozhovoru …„za tou hranou“.

Ať je to jak chce, vláda ale v situaci pandemie musela a musí jednat. Je to mimořádná situace, v níž vláda může dělat i chyby, pokud má ochránit zdraví a životy občanů. Advokátské triky Rychetského a spol. na tom nic nezmění.

Redaktor Pancíř se také Rychetského zeptal, zda se někdy vrátí ke svému slibu před jmenováním předsedou ÚS na druhé období, že svůj mandát předčasně ukončí v průběhu. Nyní Rychetský říká, že je fyzicky i duševně zdráv a že tudíž tento slib vlastně není slibem. Prostě chce dokroutit celé své volební období.

Jaké důsledky rozhodnutí Rychetského většiny ÚS bude mít pro českou politiku:

1) Zvýší se, poněkud v rozporu se záměry tvůrců Ústavy, role Senátu, neboť bez něj prostě sněmovna nebude moci uspořádat své záležitosti. To znamená, vytvořit volební zákon, který by vyhovoval především jí. Bez pravicové většiny Senátu to prostě nepůjde.

2) Útok ÚS je zaměřen především na hnutí ANO a další útok bude již zaměřen na vládu jako na celek. Mám na mysli další stížnost senátorů na legislativu a postup vlády v době nouzového stavu.

3) Zákonodárci, zejména sněmovna, pochopitelně s vládou, se nyní ponoří do mnohaměsíčního handrkování o úpravu volebního zákona. S výsledkem nejistým.

4) Pokud budou aplikována všechna rozhodnutí ÚS do důsledků, bude to znamenat jen ještě větší rozdrobení poslanecké sněmovny, než tomu kdy bylo. Z toho plyne, že sestavit funkční vládní koalice, které by vydržely celé volební období, tedy čtyři roky, bude mnohem, mnohem obtížnější nežli dosud. ÚS se vůbec nezabýval jedním ze základních požadavků, plynoucích z Ústavy a z celého ústavního pořádku státu. Jde o to, zajistit stabilitu celého systému. Tedy, aby vlády byly co nejstabilnější, aby měly „klid na práci“, aby se nepohybovaly v permanentní politické krizi.

5) V současné době žijeme v napjaté společenské atmosféře, dané především nekončící vlnou pandemie koronaviru. Život společnosti je ochromen. Žáci a studenti nesedí ve školách. Nemocnice a sociální systém jsou pod ohromným tlakem. Ekonomika státu krvácí. A do toho všeho přijde se svým politikařením většina členů Ústavního soudu.

Je smutné to říct, ale ti lidé u ÚS na stabilitu státu a tedy na občany zcela kašlou.

Jiří Paroubek
Vaše věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2964 sec,0.0487 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,426kB