Čtvrtek 11 únor 2021
Mimochodem, nejdřív musíme naočkovat všechny děti   
Pridal tk Čtvrtek 11 únor 2021 - 03:20:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Státní propaganda nemůže v demokracii fungovat stejně jako v totalitním systému. Komunističtí vůdci mohli prostě uzavřít hranice a dát jasně najevo, že většině občanů nebude nikdy dovoleno je překročit. Demokratičtí lídři nemohou otevřeně prohlásit, že většina lidí nebude nikdy moci odejít. Takže lžou jako epidemiologové a servírují svoji propagandu po dávkách.

Bill Gates od začátku věděl, že se děti budou očkovat, jinak by neprohlásil, že cílem je poskytnout injekce sedmi miliardám obyvatel. Věděl to i Anthony Fauci, jinak by nemluvil o tom, že kvůli kolektivní imunitě bude zapotřebí vakcinovat 285 milionů z celkového počtu 330 milionů Američanů.

Leč masová propaganda o nutnosti očkovat děti je teprve na začátku. Izrael už o tom mluví a TV Nova to včera večer zveřejnila jako hlavní zprávu. Ale klinické studie vakcín pro děti ve věku 12-16 let jsou teprve v počátečním stádiu, takže na naše drahocenné děti se teď bude svalovat vina za pokračující lockdown.

Erik Best

Zdroj: http://www.fsfinalword.cz/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  1 [2]
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0921 sec,0.0464 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,055kB