Sobota 13 únor 2021
Stále víc bílých Berlíňanů se stává bezdomovci. Uprchlíci si zatím hoví v hotelích a dostávají přednostně byty   
Pridal tk Sobota 13 únor 2021 - 06:40:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Stále víc Němců bílé pleti se stává v hlavním městě Berlíně bezdomovci, kteří i v zimě musí přespávat venku na ulici. Jenom v Berlín existuje asi 60 známých míst, kde bezdomovci nocují. Pro ně mají městské úřady pouze brožurky a charitativní organizace horkou polévku a zimně deky.

V případě uprchlíků je to ale jinak. Žádný z nich nespí na ulici. V případě nouze/stížností z jejich strany jsou hned přesunuti do hotelů a uprchlíci rovněž přednostně dostávají městské byty, které jim platí radnice. S bílými Němci se již v budoucnosti nepočítá, tak proč se o ně starat?!

V Berlíně je u moci koalice Zelení/Soc.Dem/ bývalí komunisté, která je ideově asi na úrovni pražské koalice Piráti/Praha sobě/TOP 09. Proto nikoho asi nepřekvapí zprávy z Prahy, že v době koronavirového lockdownu počet nových podivných černých uprchlíků rovněž roste, stejně jako počty bílých bezdomovců, které korona plandemie připravila o živobytí. Na ulici Prahy také žádné uprchlíky bezdomovce nepotkáte.

Milan V Německu
Vaše věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon“Islámský chalífát byl pěkný, vše zkazila až křesťanská genocida”, smutní španělská politička   
Pridal tk Sobota 13 únor 2021 - 06:36:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Španělská levicová politička a novinářka Isabel Franco má o dějinách své země velmi svérázné představy. Nedávno veřejně velebila bývalý chalífát Al-Andalus, který vytvořili muslimští nájezdníci na jihu Španělska, byl prý pěkný, protože tam mohli koexistovat 3 kultury muslimové, židé a křesťané. Vše prý zkazila katolická monarchie, která přinesla “genocidu a násilí”. Podle výše uvedené dámy je snaha o získání dříve podrobeného území “genocida”!

Jak hluboko lze ještě klesnout? Ale neradujme se, u nás doma má prezident radost, že děti nechodí do školy a budou hloupé. Podle zbytku politické reprezentace je správné, že v korona lockdownu Češi zchudnou jako kostelní myši a nahradí je imigranti. Přesně jak si jejich zahraniční páni přejí.

VIP
Česká věc


FOTO: Praktiky Islámského státu s křesťany!

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOnline výuka dětí 5. třídy základní školy jako z učebnice neziskové organizace...   
Pridal tk Sobota 13 únor 2021 - 06:32:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Online výuka dětí 5. třídy základní školy jako z učebnice neziskové organizace, děti se učí přikládat ikonky smajlíků a červených šipek směřujících dolů ke zdrojům informací, kterým mají věřit, a kterým se mají vyhýbat! Děti věří v podstatě jen televizi, nevěří dokonce ani svému okolí nebo rodičům! Sociální experiment převzatý od Fabian Society z 80. let minulého století z britských škol se nově aplikuje na české děti v lockdownech! Děti nejsou učeny k vyhledávání informací, ale k jejich přijímání a konzumaci z přesně vymezených zdrojů! Rodiče jsou zděšeni, jaký indoktrinační odpad je dětem tlačen do hlav k vytvoření selektivního žebříčku důvěry!

Vymývačka o vakcinaci se už začíná projevovat i na základních školách. Učitelé se aktuálně z vlastní svazácké iniciativy snaží dětem vštěpit, jak mají nahlížet na očkování. Přitom jedou podle klasického schématu: Očkování je skvělé, a jakékoli odmítání je znakem hoaxu a fake news. Učitelé tak české děti už na začátku 2. stupně učí, že vládní buzerplacy a cvičáky jsou super, nesmíme o nich pochybovat, ani kriticky přemýšlet, protože jinak budeme označeni za dezinformátory a konspirátory. Vážně něco neuvěřitelného. Naše redakce byla začerstva zalarmována zděšenou matkou, která na vlastní oči spatřila online výuku své ratolesti. Kvůli perzekucím rodiny nebudeme uvádět nic, ani jméno, ani pohlaví dítěte, prostě nic, protože dětem by se potom škola stala peklem.

V našem případě jde o Základní školu Dymokury ve Středních Čechách. Teprve 12-letá ratolest dostala od pana učitele (naše redakce jméno učitele zná) při vyučování češtiny za úkol rozeznat hoax a fake news a učitel si vybral za příklad hoaxu očkování seniorů proti Covid-19. Text zněl ve stylu, že po očkování mělo zemřít několik seniorů. Maminka koukala ratolesti přes rameno, a tak viděla na vlastní oči, co se děje na displeji počítače. Další příklad popisoval příklad hoaxu o tom, že koronavirus nemá rád teplou vodu. Dalším příkladem hoaxu byl článek ze serveru CZ24 News o tom, že vakcína proti Covidu způsobuje u žen sterilizaci. To není hoax, ale americkými lékaři popsaný rizikový stav syndromu ADE, o kterém jsme přinesli informace ve čtvrtek.

Indoktrinace dětí fabiánským školním testem okopírovaným ze škol ve Velké Británii z dob vlády Margaret Thatcher

Maminka ratolesti nám zaslala skeny pracovních elektronických sešitů, dá-li se to tak nazvat, kde děti měly za úkol na počítači přiřadit buď zelené smajlíky, anebo červené šipky se směrem dolů ke zdrojům informací, kterým děti mají věřit, a kterým vůbec ne. Děti měly k dispozici dva smajlíky a dvě šipky. Děti nejčastěji smajlíky označovaly televizi, rádio a rovněž noviny.

Naopak zdrojům informací, kterým nesmí věřit, jsou internet a sociální sítě, k těm umisťovaly červené šipky směrem dolů, zjevně nahrazující palce dolů. Děti ovšem označovaly i osoby ve svém okolí, kterým nesmí věřit, logicky tedy rodiče, prarodiče a kamarády. To, že děti nesmí věřit lidem okolo sebe, označilo více dětí v online třídě, a to je opravdu znepokojivý stav tohoto fabiánského testu. A to si samozřejmě musíme vysvětlit, protože o tzv. fabiánském školním testu jste asi v ČR ještě nikdy neslyšeli.

Fabian Society je tajemná britská organizace, o které jsme psali v článku zde: https://aeronet.cz/news/fabian-society-i-cast-tajna-spolecnost-mocnejsi-nez-bilderberg-je-studnici-globalizace-a-neomarxismu-soucasne-evropske-unie-londynska-a-frankfurtska-skola-lord-rothschild-david-rockefeller/ a je to jedna ze škol globalizace, druhou školou je potom tzv. Frankfurtská škola. A právě fabiánský školní test se používal od 70. až prakticky do konce 80. let v základních školách ve Velké Británii, a to zejména za vlády Margaret Thatcher. Test spočíval v tom, že děti měly ve škole přípravu na téma sovětské propagandy ve Velké Británii a měly přiřazovat na papír názvy novin a médií, kterým lze věřit ve Velké Británii, a které naproti tomu jsou štvavými levicovými médii. Dále se děti učily, jestli věřit televizi, rádiu, novinám, a kterým novinám, vládě, armádě, rodičům a kamarádům.

Fabiánský test: Označ rodiče jako nepřítele, kterému nelze věřit. Označ televizi, jako důvěryhodný zdroj, kterému můžeš věřit

Jedním z tvůrců tohoto testu v 70. letech byli členové Fabian Society, organizace velice úzce napojené na vládu konzervativců, kteří v pozadí tahali za nitky vstupu Velké Británie do EHS a rovněž za volnou směnitelností britské libry. Ovšem zmíněný školní test používaný od počátku 70. let vedl k takové míře fašizace v britském školství proti rodině a rodičům dětí, které byly učeny v testu, že rodičům nesmí děti věřit, protože rodiče mohou být komunisté a socialisté, že skupina Pink Floyd o tom dokonce v roce 1979 natočila skladbu Another Brick In The Wall, která se stala naprostou legendou.Píseň popisuje fašizaci v britském školství v důsledku fabiánského testu, který měl z dětí udělat pevnou zeď proti komunismu, tedy wall a každé dítě bylo jednou cihlou (brick) v této pevné zdi. Ve skutečnosti se ale projekt minul účinkem a vedl namísto toho k vytvoření fašizace britských dětí proti rodině a rodičům, nikoliv proti socialismu. A přesně tento test v roce 2021 najednou přichází do naší redakce od maminky ratolesti, která s nevěřícím pohledem jej spatřila na počítači svého dítěte během online výuky.

Děti jsou tak již zhruba ve věku okolo 12 let indoktrinovány k tomu, aby věřily jen médiím, tedy Velkému Bratrovi, ale aby nedůvěřovaly osobám ve svém okolí, tedy automaticky hlavně rodičům, protože kamarádi se do toho logicky ani mezi dětmi nepočítají. Za našich časů v 5. třídě v dobách komunismu nás nikdo nenutil psát a skládat takovéto sračky, naopak, škola učila milovat maminku, děti vyráběly dárky maminkám na MDŽ.

Děti rovněž psaly slohy o mamince, co dělá, jak se stará, o tatínkovi, jaký je to silák, jak jezdí s náklaďákem, nikdy nebyly děti indoktrinovány k tomu, aby dávaly v nějakém testu palec dolů nebo červenou šipku dolů ke svým rodičům jako lidem v okolí a smajlíka k obrázku televize nebo novin. Kdybych chodil dnes do školy, asi bych si šel koupit provaz a při cestě ze školy bych si to hodil na nejbližším stromě. Jako dítě bych tyhle sračky prostě nedal.

Online výuka umožňuje rodičům na vlastní oči spatřit otřesné učivo svých dětí, o kterém by se normálně rodiče nikdy nedozvěděli

Děti nemají co čerpat za informace, děti se mají učit, jak si vyhledávat informace, děti mají být vychovány, že nejvyšší autoritou je máma a táta, a všechno co se říká ve škole, v televizi a obecně v médiích, je potenciální propaganda a dezinformace. Nikdy by mně nenapadlo, že děti 30 let po zkorumpované revoluci budou donášet na své rodiče, resp. že budou své rodiče shazovat, že jim nevěří a budou k nim přiřazovat červené palce směrem dolů v podobě šipek.

Děti to mají samozřejmě ze školy, protože slyší od učitelů, že musí věřit televizi, rádiu a novinám, ale nesmí věřit ničemu na internetu, ničemu na sociálních sítích, a jak je vidět, ani nikomu ve svém okolí, tedy logicky ani rodičům. Hey, teacher! Leave them kids alone! Sami se podívejte na obrázky nahoře, jakým způsobem se fabiánský test dostává do hlav žáků 5. třídy jedné školy.

Naše redakce by zároveň ráda požádala učitelskou obec, pokud má informace o prováděni fabiánských testů na přiřazování důvěry ze strany dětí k jednotlivým zdrojům informací, aby poskytli informace naší redakci, kdo je gestorem tohoto programu, o jakou osnovu se jedná, kdo je autorem metodického manuálu a která nezisková organizace za importem fabiánského testu do online výuky na českých ZŠ stojí.

Na situaci je potřeba upozornit i politické strany v ČR, aby se před volbami začaly zajímat o situaci v českém základním školství, které v době online výuky je prakticky přehlídkou bizarních projektů, které mohou být v gesci nadnárodních grantorů, ale může jít i o soukromé aktivity jednotlivých učitelů a různých svazáků. Na jedné straně BIS vrtá do školních osnov, že prý v nich je stále patrný ruský vliv, na straně druhé se do českých škol nasouvá britský vliv a vymývání hlav českých nezletilců odpadem, který zamořoval a fašizoval britské školství celá 70. a 80. léta.

Záznam pátečního pořadu na SVCS


-VK-Šéfredaktor AE News; Zdroj: https://aeronet.cz/news/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMichal Brand: Predikce pandemie pro nejbližší dny   
Pridal tk Sobota 13 únor 2021 - 06:20:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nelegitimní, neo-totalitní vláda Babiše, Hamáčka, Prymuly, Flégra, Kubka, Hořejšího, Ludwiga a dalších odborníků na strašení a na fašistické manýry nedosáhla prodloužení tzv. „dočasného“ nouzového stavu. (Je dobré si připomenout, že již od dob dočasného pobytu sovětských vojsk na území socialistického Československa je jednotkou dočasnosti jeden furt. Vlastně jednotkou dočasnosti je jeden furt již od konce druhé světové války, od doby dočasné dislokace americké armády na území Německa a dočasného opatření tzv. kancléřského vázacího aktu.)

Také je dobré si připomenout, že totalitní režim těch minulých komunistů byl přímo rájem občanských svobod a práv ve srovnání s režimem těch dnešních, neomarxistických, multikulturních barbarských komunistů s jejich komunistickou internacionálou v Bruseli.

Sociální sítě a internet za těch minulých komoušů nebyly, ale zato jste si v hospodě mohli povídat se svými kamarády a známými. A třeba i vyprávět protistátní vtipy. Pokud jste nebyli vůl a neřvali to moc nahlas, protože se mohlo stát, že tam někde byl nějaký aktivní práskač. Dnes by takový práskač udával otevřené restaurace, ilegálně ostříhané vlasy nebo přímo protistátně sáňkující děti. Ale za minulých komoušů jste v zásadě mohli vyprávět zcela volně proti-komoušské vtipy. A nic se vám nestalo. Proti-komunistických vtipů byly stovky. A všichni je znali, všichni si je vyprávěli, všichni se těm vtipům – a komoušům - upřímně smáli. Všichni, až na pár vylízaných fanatických komoušů.

Dnes napíšete na facebooku nebo na twitteru, že se vám zdá divné, že při amerických prezidentských volbách v noci po sčítání hlasů dovezou neoznačené dodávky krabice hlasovacích lístků do vybraných okresů a hned následně se náhle Bidenova ztráta několika set tisíc hlasů otočí v Bidenovu výhru o několik desítek tisíc hlasů, protože v těch krabicích bylo několik set tisíc hlasovacích lístků a jako na potvoru skoro úplně všechny do jednoho byly pro Bidena. Nebo napíšete, že vakcíny se obvykle testují 5 až 10 let, nejdříve na zvířatech, zkoumají se dlouhodobé účinky, pak se testuje na dobrovolnících (v USA tedy občas na vězních bez jejich vědomí), a napíšete, že vám přijde divné, aby najednou byla vakcína „vyzkoušena a pečlivě otestována“ během 8 týdnů místo obvyklých 8 let. Nebo napíšete, že negramotný Somálec, Afghánec nebo Nigerijec není syrský inženýr či doktor. Prostě plácnete na facebooku nějaký svůj názor a hned máte třeba i doživotní zákaz.

Což nezní nijak strašně. Samo o sobě. Ale jen do chvíle, než se časem zavede, že kdo nemá facebooku a twitteru a hodně kladných posudků od uliční stranické organizace facebooku-twitteru, tak ten má špatný „credit rating“, špatné hodnocení a tedy časem nedostane půjčku. Nebo děti na školu. Nebo kreditku. A kdo nebude mít kreditku, nedostane třeba dávky na děti. Nebo důchod. Nebo výplatu. Nebo zaměstnání. A kdo nebude mít zaměstnání, nedostane právo vycházet v době mezi 00:00:00 a 23:59:59. https://www.theorganicprepper.com/imf-digital-footprint-creditworthiness/IMF Wants to Use “digital footprint of customers’ … online activities” to Assess Creditworthiness

Západní země pod maskou „boje proti pandemii [fejk-pandemii]“ postupně přijímají opatření a metody čínského totalitního systému – včetně sociálních kreditů. Toto přejímaní čínského modelu totalitní společnosti je zároveň součástí i nástrojem pro „Great Reset“ vysněný mocenskými elitami Západu, Great Reset, kdy 99% obyvatel přijde úplně o všechno – o svoje práva a svobody, ale dokonce i o svůj soukromý majetek (včetně např. vlastnictví OBLEČENÍ nebo DOMÁCÍCH SPOTŘEBIČŮ, beze srandy – tohle je jimi vysněná budoucnost: ani oblečení nebude patřit vám, bude vám jen zapůjčeno od firmy BigBrother & Co.). A nakonec budete připraveni dokonce i o jakékoli zbytky soukromí včetně soukromí vlastních myšlenek. (Podrobněji o plánu elit na nastolení mega-totality Great Reset jsem psal v „Koronavirus a konspirační praxe“.)

Budoucí, mocenskými elitami Západu vysněná totalita má vytvořit systém mega-korporací a úzké elity. Tato elita bude ve strukturách politické a ekonomické moci, tedy půjde o elitu mocenskou, politickou, manažerskou, „vlastnickou“ (už nepůjde v pravém smyslu o soukromé vlastnictví, tedy vlastnictví mega-korporací bude formálně soukromé, ale nebude suverénní, bude respektováno, jen pokud bude „plnit plán“ neo-totalitní moci).

Pozn.: První symptomy tohoto pseudo-soukromého vlastnictví je např. chování Facebooku, Google, Apple a Amazonu v rámci tažení proti lidem nesouhlasícím s neo-marxistickou ideologií a nastupující neo-marxistickou totalitou. Všechny tyto firmy bez ohledu na obchodní zájmy korporace samotné zaujaly „správné, třídně uvědomělé stanovisko“ a zlikvidovaly Parler, konkurenci Twitteru a to konkurenci, která neprováděla neomarxistikcou cenzuru. A jediným důvodem k této likvidaci Parleru bylo jen to, že to byla apka bez neo-marxistické ultra-levičácké cenzury a lidé mohli na Parleru svobodně vyjadřovat svoje názory.

Jen malé doplnění k totalitě Great Reset – vědci a odborníci z MIT vytvořili technologii na čipování lidí prostřednictvím (zároveň s) vakcinací: https://news.mit.edu/2019/storing-vaccine-history-skin-1218 Prý to má umožnit mít kdykoli dostupnou informaci o historii očkování daného člověka.Nebo třeba o historii jeho příspěvků na facebooku a twitteru a tedy o jeho „třídní uvědomělosti“ či neuvědomělosti v dnešním neo-bolševickém režimu, že?Ale čipování lidí vpíchnutím čipu pod kůži při vpíchnutí vakcíny je přeci jenom nějaký hloupý hoax. Konspirační teorie. Hahaha! Například diskutující na idnes.cz se mohou pokaždé potrhat smíchy nad „konspirační teorií“, že by někdo mohl očipovat lidi při vpíchnutí vakcíny. Hahaha! Takový nesmysl! Škoda, že vědcům z Michigan Institute of Technology (patří mezi naprosté světové špičky ve výzkumu technologií) nikdo neřekl, že čipování lidí při vpíchnutí vakcíny je jen konspirační teorie a nic takového není vůbec ale vůbec možné! No namoudušinapsíušinasorosovosvědomí! ;-)

Nu, ale momentálně poslanci v ČR neschválili další prodloužení rok trvajícího „krátkodobého“ opatření nouzového stavu. Opozici vadí především to, že při nastolování neo-marxistické ultra-levicové totality nejsou oni v čele (zejména ultra-komunisty „Piráty“ to musí vysloveně deptat, že nejsou v čele instalování neo-marxistické, multikulti totality). A aby se „opozice“ dostala do pozice vlády a mohla konečně sama zavádět ten nouzový stav a každotýdenních dvacet tun nesmyslných buzerací a znásilnění občanských práv a svobod, tak teď musí podrážet nohy Babišovi. Prostě proto, aby Babiš vypadl z pozice, protože na pozici vrchního říšského protektora se už třepe odredovaný Klement Gottwald, ehm, Bartoš. Jak praví staré dobré úsloví: „Piráty volí ti, kteří chtějí v gulagu wi-fi.“

Máme tu takový zvláštní systém, kdy všechna zvířata jsou si rovna, ale prasata jsou si tak nějak jako rovnější. Například všem zakážete chodit do restaurace a přikážete nošení roušek. A pak, když jste jedno z těch rovnějších si prasat, tak si zajdete na večeři do restaurace, kde se setkáte s deseti cizími lidmi, které vlastně vůbec neznáte a nevíte, jak se tam ocitli. S těmi úplně cizími lidmi projednáte „ty testy“ a nikdo si vás ani netroufne zeptat se, co jste tak tajného na těch testech dojednával, že jste to nemohl vyřídit po telefonu v době té strašlivé pandemie. Mě by to teda docela zajímalo, jestli tam dojednával provize za testy, nebo jak upravovat statistiky počtů a výsledků testů, nebo co – prostě co tak důvěrného, že to nemohlo být na telefon.Když se setkáte s osobou s pozitivním testem, tak musíte do karantény. Jinak můžete zavinit smrt tisíců lidí!

Ledaže byste byli miliardář a předseda vlády a majitel mediálního impéria – pak stačí, pokud místnost, ve které jste se s „nakaženou“ osobou potkali, označíte za místnost s dosti vysokým stropem. A do karantény nemusíte. Nebo například do karantény musíte, i když máte po očkování a potkáte pozitivní osobu. Ale to nemusíte, když jako miliardář a jako předseda vlády (jako momentální říšský protektor) a jako majitel mediálního impéria jste se potkal s nakaženou osobou (několikrát za den po celé týdny) a máte za sebou očkování proti covidu.

Tedy možná máte za sebou očkování proti covidu, protože nejprve jste se očkovat rozhodně nemohli neb vám chyběla slezina, ale po poradě s PR agenturou vám slezina dorostla nebo co, takže jste si před kamerou nechali něco píchnout do ruky. Do pravé, protože jakékoli očkování, včetně toho proti covidu, sebou nese bolest v místě očkování, bolest svalu dané ruky, takže si tu vakcínu jako momentální říšský protektor necháte píchnout před kamerami do té aktivnější ruky, kterou více potřebujete.

Důvodem je patrně to, že PR agentura poradila, že to bude hezké, když na záběrech propagandistického videa „očkování Babiše a stařenky“ bude symetrie obrazu a proto babička bude očkována (jako všichni) do levé ruky a v zájmu zachování osové symetrie obrazu Babiš bude nutně píchnut něčím do ruky pravé.Je to pořád ještě lepší, než když se vrchní Flégr USA, soudruh Fauci nechal píchnout před kamerami, prý vakcínou, do ruky levé, a pak si o den či dva později v TV pochvaloval, že ho už po očkování ta ruka vůbec nebolí – a přitom se poplácal na místě, kam se dává očkování, ale u ruky pravé.

Ten blbec si nedokázal ani vzpomenout, kam se nechal údajně očkovat! :-DAch, abychom nezapomenuli, Tiffany Dover, sestřička z Tennessee, která po báječném a zcela bezpečném očkování vakcínou firmy Pfizer sebou nejdříve práskla o zem v přímém přenosu (při vychvalování vakcíny!) a následně zmizela ze sociálních sítí a jediné místo, kde se objevila, byl seznam zemřelých v dané lokalitě, tak ta se nám nějak stále neobjevila, že? Asi jí pořád ještě „trochu“ není dobře. A nemocnice se nechce ztrapnit s dalším podvrženým videem falešné „Tiffany“.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/do-ceska-se-dostala-vakcina-nakazena-smrtelnym-virem-ptacichripky.A090216_212758_domaci_abrhttps

Co lze očekávat, když nebylo schváleno prodloužení stanného práva? Odhaduji, že s koncem dočasného trvalého nouzového stavu bude přibývat:pozitivně testovaných, označených masmediální prolhanou propagandou za „nakažení“nemocných - příspěvek až 370 Kč na den pro každého, kdo si pořídí pozitivní test, to udělá svoje; tipuji, že v Chánově a Jirkově dosáhne počet nemocných s covidem celkem 150 až 350 procent populace; některé tamní „rodiny“ si tak mohou přijít až na nějakých 10 nebo 20 tisíc denně, což je ještě lepší, než když nemocnice při kašli „s podezřením na covid“ vykážou pacienta jako covid a dostanou hned příplatek 16 tisíc týdně za běžného pacienta; mimochodem, kdyby ten příplatek 450 tisíc týdně za pacienta na JIPce s vykázaným covidem dali přímo občanům, tak se z některých míst republiky přestěhují celé klany, ehm, rodiny na JIPky s potvrzením o covidu (od sociálky, protože aby to nebyla rasová dyškrymynace)bude přibývat hospitalizovanýchbude narůstat vykazovaný počet vážných případůbude přibývat vykazovaných úmr.tí a zahlcených krematorií

Naprostou samozřejmostí bude denní příděl několika hlubokých lidských příběhů – o 85-letém starci po třech infarktech a v terminální fázi rakoviny, který zemřel na covid, ačkoli tu mohl být dalších 20 až 30 let. Nebo o zdravotní sestřičce, která je unavená, protože pracuje na JIPce, po večerech se učí s dětmi, které nechodí do školy, pak jim ještě musí uvařit oběd na druhý den, když jsou zavřené školní jídelny, o víkendech se musí snažit děti nějak zabavit, i když se nikam nesmí, ale dětem už po roce v domácím vězení také pracují nervy, pak ještě tu sestřičku na Petříně policista upozorní, že sáňkovat s dětmi na zasněženém kopci odporuje vyhlášce, no prostě horor.

A za to všechno jistě mohou lidí, kteří nesedí 24/7 zamčení doma s pěti rouškami na xichtu a s vanou plnou dezinfekce.Odhaduji, že do dvou týdnů po ukončení stanného práva, ehm, nouzového stavu bude podle statistik zveřejněných Ministerstvem Strachu denně 50 až 200 tisíc „nakažených“. Hospitalizovaných bude přibližně 750 – 950 tisíc lidí. Tím dojde k naplnění kapacit nemocnic na 1 000 až 1 200 procent. Denní počet úmrtí na covid dosáhne přibližně 100 tisíc úmrtí denně. Krematoria budou mít tak přeplněnou kapacitu, že nejen že budou muset odmítat přijímat ke spálení mrtvé z Polska a Německa, kde je kremace dražší a proto se nebožtíci vozí ke kremaci k nám, ale navíc dojde i na ty tři mrazáky, které Hamáček nakoupil.

Slavnostně budou instalovány na Václavském náměstí v Praze, na České v Brně (nebo na náměstí Svobody, třeba u čtyř mamlasů – ale to nejsou Babiš, Prymula, Flégr a Hamáček, to jsou úplně jiní čtyři mamlasové) a třetí mrazák bude putovní a bude převážen každý den na hlavní náměstí jiného města, aby lidem připomínal, že nouzový stav je dobrý, že velký bratr je dobrý a že totalita je svoboda. A že utrápit a utýrat lidi k smrti je nejlepší ochrana jejich zdraví. Stejně jako v případu polní nemocnice ale mrazáky nebudou uvedeny do provozu, protože Hamáček zapomene zajistit přívod elektriky a hlavně zapomene koupit klíče od dvířek těch mrazáků při své pověstné inteligenci člověka, jehož největším životním úspěchem je, že „vstoupil do strany“ (Aspen Institut, „strana“ dnešních komoušů a bezpáteřních amorálních kariéristů – vřele doporučuji prohlédnout si na stránkách Aspen Institutu všechny tváře žumpy národa).

Hamáček vystoupí na tiskovce a prohlásí, že pokud nedojde k obnovení nouzového stavu, tak mu nezbude nic jiného, než nechat pozatýkat a postřílet poslance opozice. Že je to sice malinko asi proti Ústavě, ale že je to v zájmu Dobra s velkým „D“. Postřílení poslanců pověstným mužem v hnědé bundě a dalšími zaměstnanci ministerstva vnitra ale bude úplně první přínosná věc ze všech opatření této vlády během „pandemie“.

Jedinou chybou tohoto opatření soudruha Kim Čong Rudého Svetru (Kim Čong Ppalgan Jeompeo, tedy빨간 점퍼) bude, že se to bude týkat výhradně poslanců opozice. Nicméně, vzhledem k naprosté neschopnosti dnešních mocenských struktur bych nebyl překvapen, kdyby zvorali i tohle opatření a omylem pozatýkali a postříleli poslance všechny. Tím bychom se zbavili veliké části pandemie totalitní moci, té totalitní moci, která naši zemi a země Západu sužuje více než jakákoli virem způsobená nemoc.Všechny tři Hamáčkem nakoupené mrazáky na mrtvoly budou časem převezeny do Letňan na výstaviště, kde si pro ně vláda bez výběrového řízení pronajme plochu za 26 milionů korun měsíčně.

Celá kauza s mrazáky pak skončí ve chvíli, kdy se zjistí, že spřátelená firma PrymuFert (s detašovaným pracovištěm v restauraci Rio) dodala namísto mrazáků jen unimo buňky. Babiš ovšem prohlásí, že za to může Kalousek a že je to komplot. Nebo kompot. Podle toho, v jaké náladě přijede Monča s dcérou z Dubaje, kam si obě opět zaletí soukromým tryskáčem, aby názorně předvedly národu, že je potřeba se omezit a například necestovat do sousedního okresu. Protože Dubaj není sousední okres Průhonic ani náhodou. A v soukromém tryskáči navíc neporušujete nařízení o maximálním počtu cizích osob, které se mohou setkat.

Takže si z nich vezměte laskavě příklad a necestujte autobusem do Dolní Lhoty – zaleťte si soukromým tryskáčem někam do exotické destinace. Cože? Že na to nemáte? No a? Tak holt nesmíte ani do té Dolní Lhoty. Přeci nechcete, aby kvůli vám umírali lidé, že ne? Přeci nebudete sobečtí! Pomyslete na nebohé zdravotníky a lékaře, kteří v první linii bojují o zrno, pardon, to byla propaganda z minulé totality a šlo tehdy o družstevníky, zatímco v té dnešní nastolované kovid-totalitě jde o zdravotníky a lékaře, kteří „bojují v první linii“ se „zákeřnou“ chorobou na úrovni chřipky, kde více lidí zabíjí (doslova, ne obrazně) opatření vlády než samotná „pandemie“Po skončení nouzového stavu v neděli snad budou otevřeny restaurace, snad i hotely, na horách pak vleky a lanovky. Vláda bachařů následně představí aktualizovanou infografiku stupně morové rány, tedy mapku republiky s barevně označenými oblastmi s nejvyšší mírou „nakažených“ „covidem“ (nebo čímkoli jiným).

Podobnou mapku přineslo předchozí zastrašování obyvatelstva před sportováním a pohybem na zdravém vzduchu, což prostě naprosto odporně posiluje imunitu organizmu a proto musí být co nejtvrději zakázáno naším dnešním Výborem Veřejného blaha.( )Na mapce republiky nám tehdy gruppenfuhrer Blatny przetstafil mapa tschéska, kde byla největší míra nákazy zobrazena právě v horských oblastech. Což mělo dokázat, že lidé, kteří jedou na hory, jsou zodpovědni za strašlivé šíření nákazy. Mapka je ale ve skutečnosti důkaz několika věcí, ale zcela jiných, než které nám tvrdil Blatný, Hamáček a neo-totalitní „média“. Zaprvé, mapka dokazuje, že nejnebezpečnější je ponechat horská střediska zavřená, protože když tam jsou zavřené hotely, restaurace a téměř všechny služby, tak místní obyvatelstvo pak sedí doma, kde se masově navzájem všichni nakazí. Jinak totiž není možné, aby procento nakažených bylo vysoké v horských střediscích v důsledku zavlečení nákazy z málo promořených oblastí velkých měst v čele s Prahou.

To je druhá termodynamická věta v praxi – nákaza se nemůže šířit z míst s menším procentem nakažených do míst s větším procentem nakažených, jedině právě naopak. (Malé vysvětlení pro politiky, novináře, absolventy genderových nebo humanitních studií a jiné blby a blbky – kdyby se nákaza šířila z méně zasažených oblastí do více zasažených, pak by nejlogičtější proti-epidemické opatření k ochraně obyvatel ve vysoce zasažených oblastech bylo zavřít oblasti s malým nebo žádným rozšířením nemoci, aby se před nákazou ochránilo obyvatelstvo oblasti s vysokou mírou rozšíření nemoci, kterou by jim jinak přivlekli lidé z oblastí s malým nebo žádným rozšířením nemoci. A do karantény by museli všichni zdraví a s negativním testem, aby nenakazili ty nakažené a nemocné. Snad už to chápou i politici a další výše jmenovaní. No, asi spíš ne. Já vím. Marná snaha. Ale zkusil jsem to, ne?)

Druhá skutečnost, kterou dokázala ta Blatného mapka, je to, že ve vedení státu jsou idioti, kteří neumí ani lhát tak, aby neplácali do očí bijící nesmysly. Třetím prokázaným faktem je to, že poradenské firmy najaté protektorátní vládou k vytváření covid-alarmistické agitace jsou plné lidí, kteří vystudovali genderová studia nebo jinou podobnou pí…u, když vytváří podobné, zcela průhledné lži.

Ale troufám si odhadnout, že hned poté, co provozovatelé horských středisek otevřou hotely, restaurace a nastartují vleky a lanovky, tak Blatný představí nějakou novou mapku, vytvořenou zřejmě opět firmou SemanticVision. Na této mapce bude detailní zobrazení oblastí s nejvyšší mírou nákazy covid – konkrétně tam bude černě vyznačen každý hotel, každá restaurace a dokonce i každá trať lanovky. V popiscích se pak dozvíme, že v místech zobrazených černě je PES na stupni 874 a tři čtvrtě. Hamáček pak nechá tato místa vypálit napalmem. Naštěstí půjde o napalm objednaný Evropskou Unií, takže nejdříve nebude napalm, pak se zjistí, že jde o napalm, který nehoří, pak se konečně sežene hořlavý napalm, ale nebudou plamenomety, prostě EU-klasika.

Hamáček nakonec zkusí napalm nacpat do těch vodních děl, která nedávno za sto mega nakoupil v rámci boje proti covidu, protože jak vědí všichni demonstranti ze západních zemí – vlády západních zemí to s občany myslí dobře a proto je v zimním chladném až mrazivém počasí za pomocí vodních děl otužují přímo na ulicích a náměstích měst demokratických zemí Západu. Zlosyn Putin nebo zlosyn Lukašenko naproti tomu takové zdraví prospěšné otužování policejními vodními děly při teplotách okolo a pod nulou svým občanům odpírají.

Takže jako se stala fraška z očkování, tak se stane postupně fraška z celého dnešního kovid-fašismu.

Naštěstí pro nás.

Tahle banda idiotů a blbek tvořící dnešní mocenskou „elitu“ EU a jejích členských zemí prostě nebude schopna ani nastolit totalitu.

Bude z toho jen fraška.

Vlastně už je.

Michal Brand

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVíte o tom?   
Pridal tk Sobota 13 únor 2021 - 06:17:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Uvádím aspoň malou část projevů obou skutečných vlastenců. Jde o fakta, která jsou záměrně zamlčována.

Nikdo z autorů PES nemá žádné zdravotnické vzdělání...Vláda ignoruje skutečné odborníky. MUDr Beran navrhuje, že je nejvyšší čas rozvolnit. Testování dětí je podle něj další cestou k prodlužování nouzového stavu. Školy ministerstva spravedlnosti mají vyjímku, pokud jde o zákaz provozování. Je to zdůvodněno tím, že tam jsou stále stejní žáci. Copak v ostatních školách se žáci během školního roku střídají? Ministr smrti vědomě lhal a záměrně strašil, že v králověhradecké nemocnici leží pacienti na chodbách, což vyvrátil ředitel této nemocnice.

Neměl by tento ministr lhář, který se vědomě a záměrně dopouští trestného činu - rozšiřování poplašné zprávy - sám odstoupit? Proč ho k tomu nevyzvala žádná opoziční strana? Soudruh Blatný slíbil že do dvou týdnů udělá pandemický zákon. Co dělali tito ministři smrti celý rok? Za co berou přes stopadesát tisíc měsíčně? Soudruh Zaorálek tvrdil, že akcie Astra Zeneca klesají, ale "zapomněl" dodat, že je to kvůli nespolehlivosti těchto vakcín...Propouští se odborníci, kteří zveřejnují fakta. Nepřipomíná vám to něco z minulého režimu?

V dokumentu WHO je psáno, že většina testů je jen orientačních, musí se přihlížet k stavu pacienta. Při pochybnosti je nutné odebrat druhý vzorek. To znamená, že testy nejsou spolehlivé. Podle evropské utopie stačí jeden test...Zaručují stejné vakcíny účinnost při nových mutací covidu? Dle MUDr prý Mouly se lidé mohou nakazit za několik vteřin...Je to skutečně odborník na viry? Když ministerstvo smrti zjistilo nespolehlivost či spíše velké riziko druhých vakcín, o kterém je přísně zakázáno mluvit, ihned zarazilo očkování lékařského perzonálu, protože by neměl v nemocnicích kdo léčit...

Děti nemohou do kroužků, zpívat, sportovat na čerstvém vzduchu, ale musí sedět doma /za trest?/. Můj patnáctiletý vnuk nechce do školy. Všechny děti nám budou hloupnout. A o to tu jde.

Od očkovaných důchodců jsem zjistil šokující věc: Vůbec nejsou upozorněni na to, že musí být nějakou dobu v karanténě, protože jsou infekční a mohou nakazit své okolí. Jsou vůbec tito lékaři informováni ministrem nebo jde o záměr nakazit co nejvíc lidí? Cui bono?

Miroslav Petr

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMERKELOVÁ SE BĚHEM TELEVIZNÍHO ROZHOVORU PROŘEKLA – OČKOVANÍ BUDOU PRIVILEGOVANÍ   
Pridal tk Sobota 13 únor 2021 - 06:14:50 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
„Žádné obecné povinné očkování nebude“, takto německá kancléřka Merkelová několikrát veřejně ujišťovala občany. V televizním rozhovoru se nyní prořekla. Podle jejího vyjádření pokud nebude člověk očkován, „možná nebude moci dělat určité věci,“. To znamená jediné: pouze ti, kdo podstoupí povinné očkování, získají zpět svá základní práva.

Základní práva zakotvená v německém Základním zákoně pro Spolkovou republiku Německo a zaručená tímto Základním zákonem (pozn. v ČR ústavní práva) se nazývají základní práva proto, protože – jak název napovídá – jsou to základní práva a nikoli výsady. K omezení těchto základních práv je vyžadován zákon schválený parlamentem. Tak to zapsali zakladatelé Spolkové republiky Německo v letech 1948/49, poučeni z traumatických zkušeností z tehdy nedávné minulosti.

Merkelová a její skupina 16 premiérů zrušily tyto zaručené základní zákony tím, že obešly parlament a podkopaly Základní zákon. Merkelová sebrala lidem zaručená základní práva a nadále jim je zadržuje. Mluví o privilegiích a věcech, které možná lidé již nebudou moci udělat. Pouze těm, kteří se podrobí povinnému očkování uloženému zadními vrátky, by mělo být umožněno opětovně plně uplatnit svá základní práva. Ti, kdo se tomuto povinnému očkování brání, zůstanou na okraji společnosti a nadále jim budou jejich základní práva upírána.

V televizním rozhovoru na německé veřejnoprávní televizní stanici ARD z 2. února se Merkelová prořekla a znovu odhalila svůj extrémně narušený vztah k demokracii. Byla to ona sama, která předtím několikrát oznámila, že za její vlády nebude žádné povinné očkování. Jak důvěryhodné a trvalé jsou prohlášení Merkelové, je patrné například z jejího prohlášení, že EU za její vlády nepřijme žádný společný dluh.

Zdeněk Chytra

Video od 13:41 minuty.


Zdroj: https://realitadne.eu/merkelova-se-behem-televizniho-rozhovoru-prorekla-ockovani-budou-privilegovani/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVýzva poslance Mgr. Jiřího Kobzy (SPD) – Budoucnost, kterou nám vybojovali naši otcové a dědové nesmíme dnes promarnit!   
Pridal tk Sobota 13 únor 2021 - 06:11:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vážení přátelé a vlastenci,

Procházíme nejpřelomovějším obdobím od roku 1989, kdy skutečně řada věcí, dosud považovaných za jistoty, najednou mizí před našima očima a pokud se nevzepřeme, tak perspektiva nástupu anarchie a chaosu se stává čím dál zřetelnější. Prezidentské volby z poslední doby (v USA a docela podobné i v Ugandě) ukázaly slabiny a snadnou zneužitelnost demokracie, kdy k úspěchu voleb stačí pár jednotek Antify, vojska a podpora médií.


Je s podivem, jak zarputile se naše media (namísto řešení skutečných problémů jako je migrace a rozhazování našich vypůjčených peněz na nesmyslné projekty EU) zalykají nenávistí proti Bělorusku (kde jenom naše MZV věnovalo letos protirežimním kruhům 10 mil. Kč) a proti Rusku.

Rusko si totiž dovolilo zarazit podvratné aktivity Člověka v tísni na svém území a vypakovat jeho proponenty ze země. Tomu samému Rusku, kde „disidenti,“ otravovaní agenty GRU nejjedovatější látkou na světe novičokem (údajně 7x vražednějším než americká bojová otravná látka VX), zázračně přežívají a na rekonvalescenci se vrací právě do toho samého Ruska, které je chtělo „otrávit.“ Témuž Rusku, kam Merkelová i Macron dojíždí za Putinem jak na chatu. Do toho všeho epidemie covidů (tedy včetně mutantů) americké a britské vakcíny, šité horkou jehlou, kterých stejně není dostatek.

Nicméně zase je zde snaha propagandistických veřejnoprávních médií zpochybnit ruskou a čínskou vakcínu. Ono je vůbec otázkou, zda Rusko a Čína po všech těch ostudných diplomatických karambolech pražského primátora Hřiba, starosty Prahy 6 Koláře, předsedy senátu Vystrčila a řeporyjského starosty Novotného – nemluvě o tradiční diplomatické nešikovnosti ministra Petříčka – nám ty vakcíny budou obě mocnosti ochotné vůbec dodat. Klasický příklad, jak ideologickou idiocii (nebo snad sofistikovanou diverzi) několika zaprodanců za potlesku Aspenu, odskáče národ.

Media se s podivnou zatvrzelostí vyhýbají nejdůležitějšímu tématu, kterým je astronomické zadlužování naší země, kdy vláda odmítá začít šetřit (například na zbytečných a předražených armádních akvizicích), ale naopak si rozmařile půjčuje čím dál víc, dokonce i pro neziskovky na rozvracení jiných režimů. Je podivné, jak naše „umělecké kruhy“ se najednou soustředí na propagaci sudetoněmeckých srazů. Jak do nás buší své zvrácené představy o tom, jak zlí Čechoslováci po válce vraždili hodné nacisty a odsouvali občany Reichu do Německa. O těch 350.000 československých vysídlencích z pohraničí a přes 200 mrtvých, povražděných sudetskými ordnery, ani slovo! Jako by se to nikdy nestalo.

Jsem si jist, že to dělají zcela zadarmo. Piráti se již vidí ve Strakově akademii, Ústavní soud poslušně otáčí paragrafy volebního zákona, navzdory tomu, že to byl právě pan Rychetský (ČSSD), kdo stvořil na objednávku velkých stran (ODS a ČSSD) stávající volební zákon v roce 2003 (a stal se na to v roce 2004 soudcem ústavního soudu. Zajímavá shoda.) a který v roce 2009 potvrdil jeho správnost. Tentýž pan Rychetský nyní, když se z velkých stran staly malé a jeho mateřská ČSSD by se do sněmovny nejspíš nedostala, zázračně procitnul a prohlásil své dílo 8 měsíců před volbami, za protiústavní.

To nevymyslíš!

EU jako vždy totálně selhala a namísto řešení covidu se soustředí na bezuhlíkovou budoucnost EU (mimochodem, bez uhlíku, základního prvku molekuly bílkovin, žádná budoucnost nebude – je to záměr nebo neznalost?) a podporu nelegální migrace do Evropy. Jsme na začátku snad největší ideologické bitvy současnosti. Zažili jsme je v letech 1948, 1968, 1989 a nyní. Nemohu se ale zbavit dojmu, že tato bude nejdivočejší a nejšpinavější. Myslím, že se tomu snad ani nebude v historii říkat kampaň. Máme nejvyšší čas pochopit situaci, že všichni stojíme před zásadní volbou, jakou budeme chtít budoucnost pro své děti. Ty možnosti jsou v zásadě jenom dvě:

Budoucnost liberální, multikulturní, islamizovanou, bez respektu k tradicím, vlasti a rodině, se 74 pohlavími, gay parádami, volně dostupnými drogami a školstvím pod diktátem LGBT, které bude tyto nesmysly tlouct do našich dětí. Budoucnost posluhování suděťákům, zrušení Benešových dekretů a v podstatě konec České republiky a národa Čechů. Budoucnost, která povede k anarchii až k chaosu, jak to vidíme například (mj) ve Francii, Belgii a v Německu. U nás tuto vizi reprezentují strany jako Piráti, STAN, KDU-ČSL,TOP09 a ČSSD, za podpory neziskovek a aktivistů, placených ze zahraničí.

Nebo budoucnost, kterou nám vybojovali naši otcové a dědové, konzervativní, demokratickou, stojící na rodinných vazbách, úctě k předkům, našim kulturním tradicím a kořenům, ke svému národu a státu. Ten stát a národ, který nám odkázali, máme za povinnost chránit a předat jako dědictví našim dětem a vnukům, aby v tom pokračovali. Tuto politiku reprezentuje hnutí SPD.

Cesta k totalitě a diktatuře, jak nás učí historie, vede vždy přes chaos. Chceme to? Já ne! Ještě je můžeme zastavit. Poslední možnost, jak zastavit rozpad tradiční společnosti bez dramatických otřesů, budou říjnové volby. Pečlivě tedy zvažte, komu a proč dáte svůj hlas a také sledujte vývoj volebního zákona, kdy se autoři opoziční smlouvy a původního nespravedlivého zákona nyní snaží ten jejich zákon otočit tak, aby zabránili vlastencům vládnout v této zemi.

Jako konzervativní demokrat jsem právě proto vstoupil do SPD, abych zodpovědně dostál své povinnosti občana a rodiče, aby mé děti mohly žít svobodně v úctě k české minulosti a s nadějí na českou budoucnost. V době, kdy díky eurokomisařce Jourové, která tak snadno zapomněla na svou vlast, probíhá cenzura sociálních sítí a internetu, tato cenzura se postupně zesiluje nejenom mazáním „nevhodných“ vlasteneckých příspěvků, ale např. u facebooku i omezováním dosahu. Jako jediný dosud necenzurovaný prostředek tak zůstává e-mailová korespondence. Pokud tedy sdílíte stejné obavy o budoucnost svých dětí, tohoto národa a státu, není vám jedno, v jakém světě vaše děti budou žít, pošlete tento vzkaz dál, svým přátelům a známým.

Držme spolu.

Mgr. Jiří Kobza,
dne 8. 2. 2021


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPorošenko: Výměna moci ve Washingtonu je možností pro vstup Ukrajiny do NATO   
Pridal tk Sobota 13 únor 2021 - 05:28:50 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Exprezident Ukrajiny, předseda strany Evropská solidarita Petr Porošenko zveřejnil výzvu prostřednictvím videa, v níž je krok za krokem plán euroatlantické integrace pro nynější úřady. Poukázal na to, že příchod do Bílého domu Jo Bidena dává Ukrajině šanci pro vstup do NATO už v dohledné budoucnosti. Píše o tom agentura "Interfax Ukrajina".

Porošenko vyzval, aby se "zastavil rozklad antikorupční infrastruktury, realizovala soudní reforma, prohloubila sektorová integrace s EU, obnovila důvěra partnerů a aby se úporně pracovalo na získání MAP" (MAP, akční plán členství v NATO). Rovněž připomněl, že přesně před dvěma roky Nejvyšší rada hlasovala pro nevratnost evropského a euroatlantického kurzu Ukrajiny.

"Čas ukázal, že jsme se nezmýlili. Úřady se alespoň formálně drží strategie, vyznačené v Ústavě. Slova, přinejmenším, říkají správná. Ale činy jsou často v rozporu s vysloveným. Ukrajina ztratila tempo a naše vztahy s Evropskou unií se dostaly do krize, kterou je už těžko možno skrývat", poznamenal exprezident.

Porošenko soudí, že úřady musí realizovat plán soudních a antikorupčních reforem, který odpovídá kriteriím Evropské unie a NATO. "Vláda sama žádala "velkou sedmičku", aby jí poskytla tento plán, ale, když ho získala, působí přesně naopak", podotknul.

Politik také radí, aby byla prohloubena sektorová integrace ve sféře energetické, digitální, celní, šengenské. "Existence ambiciózních integračních projektů umožní přilákat investice na Ukrajinu, vytvořit nová pracovní místa a zvýšit životní úroveň lidí", je přesvědčen. Ve skutečnosti zatím ani jeden z jeho manévrů nevedl k požadovanému výsledku.

"Výměna moci ve Washingtonu otevírá Ukrajině možnosti aktivizovat vlastní snahy při přiblížení se Ukrajiny k NATO. Biden na této cestě určitě nebude Zelenskému činit překážky. S akčním plánem členství v NATO nikdo za námi běhat nebude", zdůraznil Porošenko.

Podle slov 5. prezidenta právě MAP spouští mechanismus připojení Ukrajiny k alianci. "Svého času jsme plánovali získání MAP k roku 2023. Zda se nám podaří vejít se do tohoto harmonogramu, to nejvíce záleží na Zelenském, na schopnosti ukrajinské diplomacie přesvědčit všechny západní partnery o nutnosti neohlížet se na Rusko", prohlásil.

Porošenko podrobil kritice práci nynějších ukrajinských silových struktur: "Vyšetřování předání Rusům informace o speciální operaci ohledně zadržení vagnerovců. Svého času jsme nejeden rok usilovali o to, abychom přesvědčili naše západní partnery, včetně zpravodajského společenství, že tajemství už od nás "neodtékají" do Moskvy. A tu takový kiks, který to všechno škrtá a podkopává důvěru".

Zdroj: Nová republika vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponStátní teror pozastaven   
Pridal tk Sobota 13 únor 2021 - 05:26:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pomohla dopisová akce pana Mrcasíka?

Tzv. nouzový stav, což je eufemismus pro stanné právo spojené s legálním rabováním státních zdrojů, se nepodařilo po šesté prodloužit. Připomeňme, že máme za sebou dvě dlouhá období stanného práva, první od 12.3.2020 prodloužené 2x na 66 dnů a druhé od 5.10.2020 prodloužené 5x celkem na 132 dnů. Tj. celkem 198 dnů. 54 % roku, chcete-li. Celoplošně. Předchozí nouzové stavy nikdy nebyly vyhlášeny celoplošně a trvaly jen desítky dnů. A navíc nebyly spojeny se stanným právem.

Zdroj https://cs.wikipedia.org/wiki/Nouzov%C3%BD_stav_v_%C4%8Cesku

198 dnů státního teroru, kdy policejní těžkooděnci rozráželi beranidlem dveře, aby zatkli skupinu mladých, jejichž jediný zločin byl, že se sešli. Ale nebyli nikde vidět, když jejich policejní prezident v hotelu chlastal na privátních narozeninách mafiánského kmotra.

198 dnů s nasazenými náhubky symbolizujícími podřízení se.

198 dnů, kdy jsme nesměli od večera do rána ven.

198 dnů domácího vězení, kdy děti nechodily do školy.

198 dnů, kdy staří lidé umírali steskem po příbuzných, či zanedbanou péči a po smrti nemohli být ani důstojně pohřbeni.

198 dnů, kdy si člověk nemohl koupit ponožky, boty nebo košili.

198 dnů, kdy nemohl navštívit holiče nebo pedikůru.

198 dnů, kdy nesměl navštívit posilovnu či kurzy jógy, solárko nebo saunu, ačkoliv právě tyto aktivity posilují imunitu.

198 dnů bez jediného posezení v hospodě nebo návštěvy kina, koncertu, taneční zábavy či divadla.

198 dnů bez možnosti se seznámit a navázat vztah.

198 dnů, kdy jsme si nemohli ani zazpívat, nedej bože zatancovat.

198 dnů, kdy se nesmělo na hory, lyžování, sáňkování a bobování bylo trestné.

198 dnů (ve skutečnosti mnohem více), kdy nás veřejnoprávní televize krmí 24 hodin 7 dnů v týdnů záběry nemocnic a osob v atom-bordelech, statistikami pozitivně testovaných (což oni tvrdošijně nazývají "nakažených") a mrtvých.

198 dnů, kdy zázrakem zmizela chřipka, angína, nachlazení či jakákoliv jiná nemoc a zůstal jen všemocný covid. Covid, který se u 90 % populace ani neprojevil.

198 dnů buzerování státní moci, která nemá v historii civilizací podobu.

Jen těžko bychom hledali v minulosti paralelu toho, čím jsme prošli. Ani v dobách nejtěžšího stalinského či fašistického teroru nebylo zakázáno se sejít, pokecat, napít se, koupit si košili, či navštívit staré rodiče.

Včera, po dlouhém hádání se vládních papalášů, se nepodařilo pokračování státního teroru obnovit. Jednání jsem nesledoval, nemám na to žaludek, pouze z novinových útržků jsem pochopil, že pro pokračování stanného práva bylo hnutí ANO a ČSSD. Ostatní strany se nebyly schopny dohodnout, chvíli byly pro s podmínkami, chvíli proti, nakonec do toho hodil vidle Tomio Okamura, který se odmítl připojit ke kňučení jednoho z „opozičních“ lídrů, aby teror pokračoval ještě aspoň 14 dnů. Babiš se pokoušel vyhrožovat mrtvými, něco v tom smyslu, že každý, kdo hlasuje pro ukončení stanného práva, tím zabije blíže nespecifikovaný počet nešťastníků, ale jeho vyhrůžky tentokrát padly do hluchých uší.

A tak stanné právo po 198 dnech končí.

Nevím to jistě, ale podezřívám z tohoto drobného vítězství rozumu dopisovou akci Jana Mrcasíka. Psali jsme o tom 26.1. To byl den akce. Šlo o to, zasypat sekretariáty stran dopisy ve stejném duchu. Něco jako „nepodpořím žádnou stranu, která prosazuje lockdown“ a podpis.

Já sám jsem poctivě napsal, podepsal, nalepil známky a odeslal tento dopis deseti stranám. Přišlo mě to na 180 Kč, ale za tu srandu to stálo. Nevím, kolik dopisů jednotlivé strany dostaly, žádná se nepochlubila. Asi jich nebyly koše (bohužel), ale asi jich bylo dost na to, aby vzbudily určitou pozornost. Prasátka ve vládě se bojí jediné věci. Že by mohla být odstavena od korýtek. Pro ten strach jsou ochotná udělat cokoliv, i prodat vlastní matku. Takže si opatrně myslím, že ty dopisy pomohly.

Byla to drobné vítězství, vyhráli jsme bitvu, ale ne válku. Sadistickým grázlům ve vládě lockdown neskutečně zachutnal. Plní několik funkcí: zakrývá úžasnou neschopnost, nekompetentnost, zmatenost, hloupost, omezenost a přizdisráčství těch magorů v šedých oblecích a toho mega-magora v červeném svetru, vytváří dojem, že něco dělají, dále odvádí pozornost od strašlivého zadlužení státu, legalizuje mnohamilionové nebo spíše miliardové zakázky bez výběrových řízení na zbytečné nákupy a služby od spřátelených a rodinných firem politických grázlů, vede k debilizaci národa a nedovzdělání mladých, kteří tak díky covidu budou – až dospějí - úžasně tvárný materiál, zabíjí staré, čímž snižuje částky potřebné na důchod, s mrtvými odchází jejich moudrost, zkušenosti a historická paměť, takže budou schopni lépe „vysvětlovat“ minulost, vyvolává manželské krize a následné rozvody z důvodu ponorkové nemoci a neumožňuje navázat nové vztahy, národ tloustne a nesportuje, což se brzy projeví na celkové úmrtnosti, krásně likviduje střední třídu a OSVČ, drobné podnikatele, takže zůstane jen několik největších, odvádí pozornost od jiných palčivých problémů, takže lidi nemají čas myslet na migraci afrických kobylek či instalace G5 sítí, a našly by se jistě ještě další výhody.

Takže počítejme s tím, že lockdowny se brzy vrátí. Vládní grázlové si vyzkoušeli, kam až mohou zajít, a zjistili, že řečeno slovy klasika „sky is the limit“. Jinými slovy, mohou cokoliv. Necháme si nasrat na hlavu a ještě se mezi námi najdou takoví, kteří volají více, prosím. Zjistili, že je úžasné vystrašit lidi tak, že 40 % národa se stane dobrovolnými udavači schopnými udat souseda za návštěvu příbuzných nebo zavolat policii na někoho, kdo nemá nasazený náhubek předepsaným způsobem.

Přesto si myslím, že by dopisové akce měly pokračovat a měly by se rozšířit. Těch dopisů potřebujeme fakt hodně. Je to v současné době naše jediná zbraň.

Vladimír Stwora

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2021/02/8604-statni-teror-pozastaven.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZbraň soudného dne: Rusko se chystá ke zkouškám dronů vypouštěných z jaderných ponorek   
Pridal tk Sobota 13 únor 2021 - 04:55:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ponorný dron Poseidon, ruská zbraň, která nemá ve světě obdoby, může být vybavena jak konvenční, tak i jadernou hlavicí. Díky tomu má tato zbraň možnost útočit na řadu cílů, včetně hladinových lodí, pobřežních pevností a infrastruktury.

V Rusku probíhají přípravy na test zbraně Poseidon, která má být vypuštěna z ponorky Belgorod, informovaly noviny Izvěstija.

Tato ponorka se má podle očekávání stát prvním nosičem dronů Poseidon, které americký magazín The National Interest označil v minulém roce za „ultimativní zbraň soudného dne“.

Zprávy novin Izvěstija přišly poté, co ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil, že úspěšně proběhl test Poseidonu na otevřeném moři, do něhož byla zapojena diesel-elektrická ponorka.

Po této zprávě Michail Budničenko, generální ředitel ruské společnosti budující ponorky Sevmaš, řekl novinářům o testech prováděných na ponorce Belgorod. Ty měly proběhnout na začátku ledna roku 2021.

Bylo rovněž informováno, že ruské námořnictvo dostane do roku 2027 okolo 30 dronů Poseidon.

Poseidon byl odhalen v roce 2018 ruským prezidentem Vladimirem Putinem. Ten o něm hovořil jako o jednom z několika strategických druhů zbraní, které mají ruské vlasti garantovat bezpečnost v dohledné budoucnosti.

Podle zpráv prezidenta je Poseidon schopen pohybovat se ve velkých hloubkách, je schopen plout mezi kontinenty a může vyvinout rychlost několikanásobně překonávající nejmodernější ponorky či torpéda.

Cvičení Su-34

Včera jsme informovali o cvičení ruského letectva v Kurganské oblasti v Rusku. Posádky stíhacích bombardérů Su-34 smíšené letecké divize rozbombardovaly štáb smyšleného protivníka.

Podle tiskového oddělení ruského centrálního vojenského okruhu letci provedli skupinové útoky a útoky ve dvojicích na pečlivě maskované „nepřátelské objekty“. Okamžik zásahu štábu armáda ukázala na videu.

„Lety s využitím leteckých bojových prostředků probíhají v rámci kvalifikační fáze soutěže mezinárodních armádních her ARMY 2021 mezi leteckým sborem letecké divize Centrálního vojenského okruhu,“ píše se ve zprávě.

Do cvičení bylo zapojeno až 12 letadel, 70 kusů letecké techniky, více než 500 specialistů pozemních letových služeb.


Zdroj: https://sptnkne.ws/FsY7

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1858 sec,0.0272 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,392kB