Pondělí 15 únor 2021
“Nenávidím důchodce”, revoluční mládež v pražské hipsterské čtvrti má jasno   
Pridal tk Pondělí 15 únor 2021 - 02:25:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Před několika dny jsem byl s dětmi na návštěvě u známých v pražské hisperské čtvrti kolem Nám. Jiřího z Poděbrad. Když jsem se chtěl podívat na internet, tak jsem si otevřel místní wifi adresář obyvatel domu a okolí. Jistý nájemník měl své wifi pojmenované “nenávidím důchodce”. Na překvapený dotaz mi hostitelé odvětili, že to je v domě samý mladý hipster a neziskovkář. Ti jsou dlouhodobě záměrně vedeni k nenávisti vůči své zemi, národů a nyní i nejstarší generaci, která tu zemi vybudovala. Pro mladé hipstery jsou důchodci obtížný hmyz, který jim brání tu v budování krásné multikulturní společnosti, jindy v zaváděni homomanželství a duhových “rodin”, také penzisté jedí moc masa a jezdí na chatu autem a tak zvyšují klimatické oteplování…. Podobných obvinění by jste asi z jejich úst slyšeli celou řadu.

Globální finanční elity si mohou mnout ruce. S takovou mládeží bude snadné se zbavit již “neužitečných důchodců”, kteří podle nich pouze “spotřebovávají” zdroje a společnosti nic nepřinášejí, V nacistickém Německu tomu říkali “zbyteční jedlíci”.

Nyní se tuhle mládež globalisté chystají nainstalovat do čele země. Otevřeně říkám nainstalovat, nikoliv zvolit. Představa, že strany jako Piráti mohou legálně získat 20% voličů jsou stejně pravděpodobné jako, že Bidena volili nebožtíci a Čaputovou slovenští venkované.

-Praděd-
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTurecké úřady umístily u hranic s Řeckem tabule v 6 jazycích, které radí uprchlíkům, jak se dostat do EU. Turci pro uprchlíky mají dokonce i telefonickou helpline   
Pridal tk Pondělí 15 únor 2021 - 02:21:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Turecké úřady umístily u řecké hranice velké tabule v 6 jazycích, které mají pomoci uprchlíkům dostat se do EU (Řecka). Tabule dokonce obsahují kontakt na multijazykovou helpline 157. EU platí každý rok Turecku miliardy EUR za ubytování uprchlíků a současně tlačí na Řecko, aby zvyšovalo azylové kapacity. To všechno v době, kdy je celá EU uzavřena v nekonečném korona-lockdownu a do všech ze-mí (včetně ČR) tajně proudí tisíce ilegálních uprchlíků – mladých muslimů a černochů. Stačí se jen dojet podívat do všech větších evropských přístavů v Řecku, Itálii a Španělsku, nebo v noci na nějaké větší německé letiště.

Turecko aktivně podporuje imigraci do EU a prezident Erdogan se nijak netají svými ambiciozními plány na obnovou Osmanské říše, která tentokrát bude obsahovat i celou Evropu. Tu plánuje dobít pomocí páté kolony, která vznikne z dovezených muslimů. EU mu v tom jde otevřeně na ruku, stejně jako většina “domácích” vlád.

-Diplomat v službách vlasti-
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponProč musí v ČR trvat nouzový stav?   
Pridal tk Pondělí 15 únor 2021 - 02:17:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Proč musí v ČR trvat nouzový stav? Chyběl by totiž Babišově vládě, farmaceutické lobby a nadnárodním online řetězcům, které rýžují na prodeji naprosto veškerého zboží na úkor zavřených kamenných obchodů a služeb! V lockdownu si nemůžete v kamenném obchodě koupit oblečení, nemůžete koupit boty, nemůžete si koupit ledničku, pračku, počítač, ani vysavač, ale to všechno si můžete koupit online od nadnárodních firem fungujících již v digitální ekonomice! Likvidace živnostníků pod záminkou virové hrozby má za úkol zlikvidovat všechnu konkurenci digitálních korporací!

Nouzový stav v České republice nekončí, vláda Andreje Babiše na poslední chvíli vyjednala s hejtmany jednotlivých krajů pokračování Nouzového stavu, ale tentokrát již jen v dikci samotných krajských samospráv. Hejtmani měli k tomuto návrhu několik připomínek, především chtěli návrat dětí do škol, ke kterému by mohlo dojít od počátku března.

Vláda proto prodloužila Nouzový stav do konce února, ovšem poslanecká sněmovna bude muset tento jednostranný krok vlády schválit zpětně, a to nejpozději do 30 dnů od dnešního dne. Došlo tak přesně k tomu, co jsem předpovídal v pátek na rádiu SVCS. Babišova vláda se rozhodla jít cestou vyhlášení Nouzového stavu bez požehnání sněmovny, ta se tak bude muset sejít, ale není jasné kdy. Hnutí STAN navrhuje povinné nošení respirátorů FFP2 v obchodech pro zákazníky i personál, o tom se ale bude jednat ve sněmovně.

Pokud jde o živnostníky v oboru pohostinství, tam lze hovořit přímo o genocidě živnostenského sektoru, ale velmi zásadně se zapomíná na ostatní živnostníky a provozovatele kamenných obchodů, kteří jsou daleko většími obětmi covidových lockdownů a nouzových stavů. Mnoha lidem uniká a nedochází jeden zásadní proces, který leží lidem přímo před očima, ale ve skutečnosti tomu nevěnují pozornost.

Ano, jedná se proces totální likvidace maloobchodní konkurence, která naprosto v historii nemá obdoby. A tato likvidace jde na ruku někomu, kdo je vítězem Nouzového stavu a vítězem covidové krize. Z nouzového stavu profituje vláda, kdy disponuje nad lidem absolutní mocí, není potřeba vyhlašovat tendry a výběrová řízení. Profituje z něj farmaceutický a vakcinační průmysl. Ale tím hlavním benefitorem jsou nadnárodní korporace razící digitální ekonomiku v rámci Velkého resetu.

V nouzovém stavu nesmíte koupit ozdoby na Vánoce, oblečení, ani boty v supermarketu, ale můžete je koupit od globalistického online shopu

Určitě jste zaregistrovali během Nouzového stavu, že když jste přišli do supermarketu nebo hypermarketu, tak uličky s regály se zbožím, které nepředstavují základní lidskou potřebu, byly přepáskovány výstražnými plastovými páskami s cedulemi, že toto zboží je dočasně mimo prodej, a to v souladu s Nouzovým stavem a rovněž v souladu s vyhláškami ministerstva zdravotnictví a hygieny. Na toto nás už před Vánoci minulý rok jako první upozornili čtenáři ze Slovenska.

Nemohli jste si tak koupit boty, oblečení, zimní bundu, nemohli jste koupit mobil, počítač, ledničku, pračku, vysavač, dokonce jste nemohli koupit ani hračky na Vánoce dětem, pokud obchod neměl v nabídce i potraviny. Kamenné obchody přišly o obrovské povánoční výprodeje, které tradičně kamenným obchodům generují nejvíce tržeb v roce. Ve jménu covidové ochrany tak všechny specializované obchody byly zavřené, ale přitom všechny tyto věci, které jsem jmenoval, jste mohli koupit, ale ne v kamenném obchodě, ale na internetu.

Zatímco kamenné obchody musely být zavřené, na jejich úkor se napakovaly nadnárodní digitální řetězce, v ČR potom především Alza, CZC a Mall, a kromě toho globální firmy jako Amazon, Deichmann s obuví atd. Tyto online obchody jsou totiž dokonale připraveny na éru digitální bezkontaktní ekonomiky, kdy člověk nepřijde do styku s živým člověkem. Typickým příkladem je nadnárodní kyperský digitální obchod Alza, který je jedničkou na českém a rovněž na slovenském online trhu. Tyto velké korporace jako je Alza mají propracovaný logistický systém a mohutné distribuční sklady, kamiony, dodávky a informační systém, který jim umožňuje distribuovat miliony položek denně a doručovat je zákazníkům prakticky do druhého dne, v některých případech dokonce v tentýž den.

Nouzový stav jako převýchovný proces na reset myšlení lidí, jak a kde mají nakupovat

Žádný malý živnostník v kamenném krámku nedokáže těmto digitálním obrům konkurovat, protože náklady na takovou distribuční online síť jsou astronomické. Takže kamenný obchod dokáže prodávat jen místním lidem v daném místě, v daném městě, kteří přijdou osobně do kamenného obchodu. Existuje jedna věc, které online obchody nedokáží konkurovat, a to je osobní nákup v daném místě teď a tady. A mnoho lidí tyto nákupy dosud a dodnes preferuje. Pokud je něco tady v regálu v obchodě a stojím u toho, nebudu to kupovat online. A takových lidí je stále většina.

Pokud si půjdete koupit telefon nebo počítač, tak ano, mnoho lidí už nakupuje jen online, pročtou si recenze nakupujících a zakoupí výrobek na webu. Jenže pro nákup baterií, drobného zboží, prodlužovačky, rozdvojky, nemrznoucí směsi do ostřikovačů, bot, oblečení, nádobí, granulí pro psa a dalších typů položek drtivá většina lidí nepůjde na internet, ale nakoupí to v místním kamenném obchodě. Jenže, lockdowny a nouzové stavy tohle všechno změnily. Lidé se museli naučit nakupovat úplně všechno online, nejen věci, které kupovali párkrát za rok předtím, ale naprosto všechno, s výjimkou tedy potravin a nějaké té drogerie. A všimněte si, k jaké dokonalosti to již dovedla Alza.

Digitální ekonomika přinese fenomén vypuštění kontaktu zákazníka s živým člověkem v roli prodejce či doručovatele

Alza naprosto vyrušila z celého procesu nákupu online a doručování lidský kontakt. Až donedávna platilo, že zboží jste si vyzvedli na pobočce Alzy, anebo vám zboží přivezl kurýr. Jenže, Alza zavedla tzv. Alzaboxy, což jsou zařízení se schránkami, do kterých je prodejcem uloženo vámi zakoupené zboží, vy pouze přijdete v jakoukoliv denní či noční dobu, použijete kód, který vám přijde na mobil a odemknete schránku a vyzvednete si zboží. Nepřijdete tak do živého kontaktu s člověkem. Online si objednáte zboží a potom ze schránky Alzaboxu vyzvednete.

Tímto způsobem se úplně vypouští lidský kontakt a takový prodejce může bez omezení prodávat i během nejpřísnějších lockdownů, protože tyto Alzaboxy jsou úmyslně rozmístěny v těsné blízkosti potravinových supermarketů, benzínových pump či dopravních tepen, a přístup k těmto místům samozřejmě žádná vláda nezakáže, takže i v lockdownu si dojedete nakoupit potraviny a na parkovišti před supermarketem z Alzaboxu vyzvednete objednaný laptop, zatímco kamenný obchod s počítači přes ulici dál je kvůli lockdownu už půl roku zavřený a v likvidaci.

Chápete už, komu lockdowny a nouzové stavy vyhovují a kdo usiluje o jejich pokračování? Ano, jsou to nadnárodní digitální řetězce, kterým nouzový stav pomáhá a likviduje otravnou místní kamennou konkurenci v jednotlivých městech, tím se vyčišťuje konkurenční prostor a tyto nadnárodní online řetězce se zbavují místní konkurence. Žádný drobný provozovatel kamenného obchodu nedokáže zabezpečovat distribuce zboží kurýry a nabídnout stejný rozsah online služeb jako velké online řetězce.

První vlaštovka výdejních boxů neakceptujících hotovost a účel covidových pasů v obchodech na odstranění anonymity kupujícího při placení hotovostí

Když vláda řekne, že musí zavřít obchody, které neprodávají základní zboží lidských potřeb jako jsou potraviny, léky a drogerie, tak tím myslí jen kamenné obchody, do kterých musí chodit lidé osobně, ale nemyslí tím online shopy. Tím dochází k likvidaci kamenné konkurence, protože pod záminkou ochrany před nákazou jsou kamenné obchody pro lidi zavřené, takže ti jsou nuceni se naučit nakupovat online u digitálních obchodníků. A můžete vzít jed na to, že za rok trvající lockdowny a nouzové stavy se miliony lidí naučily nakupovat online. Každý zavřený obchod pomohl přihrát nové zákazníky digitálním prodejcům a spolu s tím, že dojde k odstranění lidského kontaktu, dojde ještě i k něčemu jinému, totiž k odstranění hotovostních plateb. Zapomněl jsem vám totiž říct určitou zajímavost s těmi zmíněnými Alzaboxy.

Za zboží můžete při nákupu na Alze zaplatit dopředu bezhotovostně kartou nebo převodem z bankovního účtu, anebo můžete kartou zaplatit až v Alzaboxu při vyzvednutí zásilky. Jenže, tyto Alzaboxy neakceptují hotovost, prý z bezpečnostních důvodů, že by se boxy staly terčem nájezdů zlodějů. Alza totiž nabízí platbu hotovostí pouze při osobním vyzvednutí na pobočce. Jenže pokud je lockdown, na pobočku nemůžete.

A v budoucnu na pobočku budete možná smět přijít jen s covidovým pasem a s potvrzením o antigenním testu nebo očkování. A víte, co to bude znamenat? Přestaňte číst na tomto místě a zamyslete se, jestli na to přijdete… chvilka na přemýšlení… už vám to došlo? Ano, už to víte přesně, po zavedení covidových pasů už nebude možné platit za zboží anonymně hotovostí.

Platba hotovostí ztratí anonymitu, covidový pas spojí hotovostní platbu za zboží s identitou do té doby anonymního kupujícího

Pokud si totiž vytvoříte jednorázově na nějakém online obchodě profil pod smyšleným jménem Jan Novák, protože jste potřebovali koupit žehličku, a zvolili jste platbu v hotovosti při převzetí na pobočce výdejny, tak jste pouze zaplatili hotovostí, dostali jste žehličku a nikdo vás tak nezanesl do své databáze, protože nechcete, aby nějaký obchod disponoval vašimi osobními údaji. Jenže, po zavedení covidových pasů toto soukromí padne. Když přijdete platit na výdejnu hotovostí, zaměstnanec oskenuje váš covidový pas v mobilu a přiřadí jej k číslu objednávky, kterou jdete vyzvednout a do systému se z covidového pasu zanese, že očkovaná osoba Pavel Nakoupil, covidové číslo CVX022515784231, bydliště tam a tam, platila hotovostí, sériová čísla bankovek jsou tato a tato.

Na rozměnění zpátky dostala osoba bankovky se sériovým číslem to a to. Nové hotovostní pokladny již umí skenovat sériová čísla bankovek po uložení do příhrádek v pokladně, prodavačky mají přikázáno vkládat od zákazníka bankovky do pokladny jednotlivě a s rozestupy alespoň 1 sekundy, aby kamera na stropě zachytila ve vysokém rozlišení bankovku a její sériové číslo. Covidový pas se tak stane záminkou pro spojování plateb lidí v hotovostí s jejich údaji z covidového pasu, čímž dojde ke ztrátě významu hotovosti jako prostředku platby na zachování anonymity a soukromí před obchodníky.

Genocida živnostníků a kamenných obchodů bude pokračovat, každý další den Nouzového stavu blíží kamenné obchody více a více k bankrotu

Likvidace drobných prodejců a jejich kamenných obchodů má logický důvod. Malý obchodník se nezajímá o totožnost kupujícího a rád přijme od něho hotovost. A to je třeba zlikvidovat. Velké digitální řetězce tak díky vynucování bezhotovostních plateb a předkládání covidových pasů získají mohutné databáze obyvatel, resp. klientů. Každý nadnárodní digitální obchod tak bude vědět osobní citlivé údaje každého nakupujícího. A to v případě nákupu v kamenném obchodě nikdy nehrozilo, pokud jste platili hotově. Takže na otázku, komu vyhovují nouzové stavy v ČR, už máte odpověď. Vyhovují globálním korporacím, které v ČR rozjíždí digitální ekonomiku a zavádění předpokladů pro zavedení bezhotovostní společnosti. To všechno je cílem globalistů a jejich Velkého resetu.

A každý politik, který prosazuje pokračování nouzového stavu, jde na ruku globalistům a těmto nadnárodní digitálním řetězcům, které další dva týdny, nebo i déle, budou rýžovat a vytlačovat z trhu kamenné obchody a jejich živnostníky. Přesně o toto se snaží nejen Babišova vláda, ale i ta Matovičova, vláda Angely Merkel, přesně o to usiluje Emmanuel Macron ve Francii, všichni jedou Velký reset podle návodu Klause Schwaba, prezidenta Světového ekonomického fóra. A pokud vám vrtá hlavou, proč v tom jedou i velké hypermarkety jako Tesco a další, které omezují “kamenné” prodeje, tak se zkuste zamyslet, jak obrovské peníze tyto řetězce vynakládají na údržbu prodejních ploch, na elektřinu, chlazení a vytápění, osvětlení, zaměstnance, ostrahu atd.

A když to tyto řetězce srovnají s mnohem nižšími náklady digitálních obchodů, tak jim to najednou docvakne a tyto hypermarkety najednou tlačí lidem do hlav své vlastní online shopy, např. TESCO a jeho online portál iTesco, který lidi láká, aby zůstali doma a nakoupili online, nákup jim přiveze kurýr. Hypermarkety tak jednoho dne zruší kamenné prodejny, jejich nákladný provoz a bude se vše prodávat jen online. Proto si nemyslete, že nadnárodní hypermarkety v tom nejedou. Jedou v tom globální korporace všechny společně!

Živnostník a jeho kamenný obchod totiž sabotuje plán globalistů na zavedení Total Control skrze přerod trhů do digitální ekonomiky a skrze plán na zavedení bezhotovostní společnosti. Proto je potřeba kamenné obchody zničit a zlikvidovat pod záminkou viru. Je to genocida podnikatelů a živnostníků v přímém přenosu. Není proto divu, že podle nového průzkumu by už Andrej Babiš nevyhrál volby. A to není překvapení, to je očekávaný proces odstraňování starých kádrů, protože noví kádři globalizace a progresivního liberalismu přichází. A ti se nezakecají, na to můžete vzít jed.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponO čem se v souvislosti s Covidem nemluví   
Pridal tk Pondělí 15 únor 2021 - 02:06:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Již rok by jsme asi nenašli zpravodajskou relaci, ve které by nebyla alespoň krátká zmínka o čemkoliv co souvisí s covidem 19. Přesto se domnívám, že téma není v médiích diskutováno v úplnosti a chybí širší souvislosti.

Covid a civilizace

Na první pohled by člověk předpokládal, že pandemie covidu bude mít největší dopad v rozvojovém světě, kde není velký důraz na hygienu a zdravotnictví je na primitivní úrovní. Není tomu tak.

Například ve Vietnamu zemřelo v loňském roce na Covid jen několik desítek lidí. I v chudé Africe jsou počty mrtvých minimální. Naopak ve vyspělých zemích Evropy a v USA jsou počty zemřelých mnohem vyšší.

Proč tomu tak je, o tom můžeme diskutovat a mít rozdílné názory. Domnívám se, že jistou roli zde hraje koncentrace elektromagnetického smogu a mikrovlnného záření, jež snižuje lidskou imunitu. Obávám se, že s nástupem 5G sítí se situace ještě zhorší.

Jak posílit imunitu

Jistě jste se ve svém okolí setkali s případy kdy v jedné domácnosti někteří byli covidem zkoseni, zatímco jiní trvale se pohybující v covidovém oblaku se nenakazili.

Je zřejmé, že za tímto stojí již výše zmíněná lidská imunita proti infekcím, která hraje hlavní roli při tom, jak úspěšně se vir ve společnosti šíří.

Média a reklama neustále opakují: roušky, rozestupy, dezinfekce. Málokdy však píši o tom, jak důležité je zdravě jíst, mít dostatek spánku, nepodléhat nadměrnému stresu, chodit do přírody a přijímat vitální síly, které podporují odolnost imunitního systému. Domnívám se, že prevencí nejen proti covidu by mohlo být například i pravidelné duchovní působení.

Covid a osud lidstva

V jedné z internetových diskuzí se diskutovalo o zdraví Indiánu. Zazněla zde věta: "Jak je možné, že Indiáni byli zdecimováni evropskými nakažlivými nemocemi, když žili v souladu s přírodou? Mnohého jistě napadne, že je to proto, že neměli na rozdíl od Evropanů v sobě vůči těmto nemocem protilátky.

Jistě je to pravda, ale přesto bych viděl ještě jednu souvislost, kterou materialistická věda odmítne jako nevědeckou, třebaže při studiu hmotných procesů s ní běžně počítá. Je to zákon akce a reakce, zákon podle kterého to co činíme se nám jednou vrátí.

Indiánské civilizace byly v mnohém vyspělé. Avšak ze strachu z katastrofy připomínané v dávných mýtech se začaly dopouštět obrovské hlouposti a zároveň ohavnosti. Začali božstvům přinášet krvavé lidské oběti, které zákonitě museli nakonec přinést totální krach jejich civilizace.

I my se dopouštíme spousty ukrutností, vůči přírodě, zvířatům i sobě navzájem. I my to někdy děláme kvůli strachu jako šílené vybití norků v Dánsku v loňském roce z obavy, že v nich dojde k mutacím koronaviru.

Myslím si, že k tomu, aby jsme našli řešení této krize rozhodně nestačí vyvinout ty nejlepší vakcíny. Myslím si, že klíčová je sebereflexe člověka a celého našeho životního stylu. Bez toho z té bryndy nevyjdeme.

PETR BAJNAR

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponFrancie: Negativní příznaky po očkování vakcínou AstraZeneca   
Pridal tk Pondělí 15 únor 2021 - 02:01:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Několik francouzských zdravotních zařízení rozhodlo o zastavení očkování vakcínou proti Covid-19 od firmy AstraZeneca. Stalo se tak poté, co státní Agentura pro bezpečnost léků a zdravotnických produktů (ANSM) informovala, že u 149 ošetřovatelek vakcinovaných AstrouZenecou se objevily negativní příznaky.

Konkrétně se jedná o příznaky podobné rýmě, které jsou spojeny s vysokými teplotami a velkými svalovými bolestmi, řekl v pátek mluvčí odborů zdravotních sester Thierry Amouroux. V důsledku toho zůstalo mimo práci 15 procent ošetřovatelek. Stanice Europe 1 uvedla že tyto ohlášené případy vedlejších negativních účinků tvoří 1,49 procenta ze všech očkovaných mezi 6 a 10 únorem.

ANSM uvedla, že v tomto období bylo vakcínou AstraZeneca očkováno okolo 10 000 osob, přičemž negativní příznaky byly zaznamenány u „pracovníků zdravotnictví v průměrném věku 34 let“ a ve všech případech pod 65 let.

„Dejte nám Pfizer a ne vakcínu druhé kategorie," řekla v pátek jedna ošetřovatelka ve vysílání stanice Europe 1.

Jan Urbach
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVe Švédsku zastavili očkování s Astrou Zeneca: nežádoucí účinky   
Pridal tk Pondělí 15 únor 2021 - 01:55:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve Švédsku v regionu Sörmland bylo zastaveno očkování vakcínou AstraZeneca pro příliš mnoho nežádoucích účinků. Ze 400 očkovaných mělo nežádoucí účinky 100 lidí, především teplotu.

Je zřejmé, že se Švédové přidali mezi země, které důrazně hájí práva svých občanů a dbají o jejich zdraví. Tuto skutečnost však u nás postrádáme. Zločinná vláda v včele s Babišem a dnes i za pomoci hejtmanů jdou protiústavní cestou a ignorují právní princip státu. Je načase je postavit před soud a požadovat aby škody které napáchali zaplatili ze svých majetků.

Zdroj: https://www.svt.se/nyheter/lokalt/sormland/vardpersonal-sjukskriven-sig-efter-covid-vaccin-forvantade-biverkningar

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPolicie v Dánsku překazila imigrantský terorizmus   
Pridal tk Pondělí 15 únor 2021 - 01:50:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V těsné spolupráci s německou kontrarozvědkou překazila koncem týdne dánská kontrarozvědka PET imigrantské islámistické teroristické spiknutí.

Bylo zatčeno 14 mladých imigrantského původu, z toho 5 žen. Byli obviněni z terorizmu a napomáhání terorizmu, a soudní slyšení probíhalo v přísné izolaci od médií a s zbrojenými složkami kolem soudní budovy. Z prosáknuvších informací vysvítá, že imigranti syrského původu plánovali v Dánsku teroristické útoky pomocí výbušnin.

Domovní prohlídky u kumpánů v německém Dessau provedla německá policie, přičemž zatkla jednoho podezřelého. Právě přes Německo měly být do Dánska zřejmě přepraveny výbušniny, a to z Polska.

Inu, integrace imigrantů bude zřejmě v EU fungovat jako všechno ostatní…

Zdroj: https://observador.pt/2021/02/12/dinamarca-e-alemanha-acreditam-ter-impedido-ataque-terrorista-em-operacao-conjunta/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUSA přiznávají vysoké počty civilních obětí svých vojenských operací v Iráku a Sýrii   
Pridal tk Pondělí 15 únor 2021 - 01:46:16 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Společnost RAND (Reseach and development), globální politická a analytická organizace financovaná USA, která se zaměřuje na výzkumy pro americké ozbrojené síly, přiznala problém vysokého počtu civilních obětí během vojenských operací USA v Iráku a Sýrii.

Společnost RAND provedla výzkum o roli amerického letectva v operaci Inherent Resolve – americké vojenské operace proti organizaci Daeš na Středním východě v letech 2014 až 2019, a přiznala problém velkého počtu civilních obětí a vedlejších škod během operace.

Ve studii, která obsahuje více než 500 stránek, stojí doporučení „omezit civilní oběti a vedlejší škody“, dále požaduje, aby americké síly používaly přesně naváděnou munici a méně přesnou munici používaly jenom po důkladném zvážení bezpečnosti jejího použití bez ohrožení životů civilního obyvatelstva.

Podle oficiálních údajů společného velení koalice z léta 2019 zemřelo od roku 2014 při leteckých útocích USA a jejích spojenců v Iráku a Sýrii 1319 civilních osob.

​Podle britské organizace Airwars, která monitoruje počty civilních obětí ve vojenských konfliktech, by tento počet mohl být až desetkrát vyšší.
Zmiňme, že analytici RAND se při svém výzkumu odvolávali na údaje organizace Airwars.

„V Iráku se v březnu 2017 údajný počet civilních obětí pohyboval kolem 1400. Odhadovaný počet civilních obětí v Sýrii v červnu dosáhl 800,“ uvádí se ve zprávě RAND s odvoláním na údaje Airwars.

Zmiňme, že počty, které udává organizace Airwars, jsou mnohem vyšší než ty, které za období od roku 2014 až do roku 2019 udává koalice.

Analytici tvrdí, že je zapotřebí prozkoumat rozdíly v počtech civilních obětí, které hlásí koalice, a těmi, které udávají jiné organizace, aby bylo možné pochopit, jaké jsou strategické důsledky civilních obětí pro USA v regionu.

Podle koalice byl nárůst civilních obětí „nešťastným a neúmyslným“ důsledkem rozsáhlých operací ve městě s důrazem na to, že „životy nevinných lidí“ záměrně ohrožují taktiky, které používají protivníci.

Zdroj: https://sptnkne.ws/FtSG
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUSA tvrdí, že Čína vážně bránila sledovatelnosti nového koronaviru WHO   
Pridal tk Pondělí 15 únor 2021 - 01:42:42 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Řada amerických médií, včetně New York Times, nedávno citovala několik odborníků Světové zdravotnické organizace, kteří uvedli, že během vyšetřování Společné skupiny odborníků Světové zdravotnické organizace pro sledovatelnost nového koronaviru určité chování v Číně vážně bránilo vyšetřovacímu procesu WHO. Po vydání zprávy však odborníci citujíce z článku postupně publikovali články, aby vyvrátili fámy, a tvrdili, že jejich názory byly zkresleny, a obviňují New York Times z „nestydatého“ chování.

Peter Daszak, konzultant Světové zdravotnické organizace pro patogeny a předseda americké neziskové organizace EcoHealth Alliance, na Twitteru uvedl: S vedoucím pracovním skupiny pro životní prostředí mám pocit, že čínští kolegové jsou upřímní a důvěryhodní. Získali jsme důležitá nová data (během vyšetřování) a také jsme se dozvěděli více o tom, jak se virus šíří. “

Vedoucí laboratoře Světové zdravotnické organizace pro spalničky, zarděnky, chřipku a obrnu a odbornice na veřejné zdraví Thea K Fischer také zveřejnila na Twitteru, že zpráva New York Times vážně zkreslila její slova. Řekla: „Toto není zkušenost, kterou jsem získala v týmu epidemiologie. Čínská strana si vytvořila dobré vztahy s mezinárodním týmem epidemiologie a živé diskuse (my) také odrážely vysokou úroveň účasti (z čínské strany). To, co bylo řečeno, bylo vážně zkresleno, což vrhlo stín na důležitou vědeckou práci. “


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponWhitney: Hrůzné novinky ze světa vakcín   
Pridal tk Pondělí 15 únor 2021 - 01:40:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ukazuje se, že je obtížné popřít existenci přímé úměrnosti mezi masovou vakcinací a strmým růstem nemocnosti na Covid-19 v Izraeli a v Británii.

Gilad Atzmon

Představme si situaci, že by očkování proti Covidu ve skutečnosti přispívalo k rozšíření infekce spíš než k jejímu zastavení. Dovedete si představit, jaká katastrofa by to byla? Naneštěstí jsou zde náznaky, že právě tohle je přesně to, co se v současnosti odehrává v zemích, které zavedly ten nejagresivnější očkovací program (Izrael a Britanie).

Pohlédněme např. na Izrael. V posledních šesti týdnech se zde nechalo očkovat 40 procent lidí z devíti milionové populace, včetně téměř všech nejzranitenějších občanů ve věku nad 60 let. Což je skutečně výkon. A výsledek? Po očkování a po šesti týdnech lockdownu (uzávěry), se zde situace ani v nejmenším nezlepšila a index nakažlivosti Covidem-19 patří nyní k nejvyšším v celém západním světě.

K němuž Gilad Atzmon na webu the Unz Review poznamenává: Počet očkovaných Izraelců a těch, kteří onemocnění z Covidu už překonali, by měl Izraeli poskytnout relativně silnou obranyschopnost, dostatečnou k tomu, aby přinejmenším snížila reprodukční číslo Covidu-19. Avšak fakta dokazují pravý opak. Pravděpodobnost nakažení je v Izraeli vyšší, než kdekoli jinde, a kormutlivý vztah mezi masovou vakcinací a vypuknutím nemocí naznačuje, že čím více očkujete, tím víc případů nemocných na Covid vám z toho vyjde. A děsivou možností tedy je, že očkování proti viru a zvláště pak.proti jeho variantě, speciálně té britské, proces šíření nemoci ještě urychluje.

Tato možnost by měla být prostudována. Viz: (“Israel’s Third Lockdown- a Spectacle of Failur e”,

„Nevytvořili jsme ve svém pachtění za čarovně působícími vakcínami namísto nich scénář, který nám přinese ještě víc bolesti a utrpení?“ ptá se Dr. Brian Hooker v článku: Neučinili jsme čarovnými vakcínami věci ještě horšími, než byly?, otištěném v časopise Ochrana zdraví dětí.

Z webu the Unz Review vybral a přeložil Lubomír Man
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1315 sec,0.0285 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,285kB