Úterý 16 únor 2021
Kdysi slavná Cambridge university šílí, W. Churchill prý byl rasista a “bílý nadřazenec”. Likvidace Velké Británie v přímém přenosu   
Pridal tk Úterý 16 únor 2021 - 08:12:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Známá a kdysi slavná Cambridgeská univerzita uspořádala na Churchill college neuvěřitelný panel.

Ten se zabýval historií W. Churchilla, jehož jméno ona college nese. Podle závěrů panelistů byl Churchill rasista a plně odpovědný za hladomor v Bengálsku. Podle některých panelistů byla Velká Británie dokonce horší než nacistické Německo!

Churchill prý rovněž plně podporoval white supremacy (bílou nadřazenost), Indy považoval za králíky a college by se měla přejmenovat! Sama jména panelistů vypovídají mnohé: Priyada Gopala, Onyeka Nubia, Madhusree Mukerjee … všechno typicky britská jména!

Bystrý pozorovatel může sledovat likvidaci Velké Británie v přímém přenosu a rychlost likvidace této země je děsivá. Češi a Slováci by si měli dát velký pozor, aby jim finanční globální oligarchie neuspořádala stejný uragán. Plány na to mají již dávno hotové a jejich místní 5. kolona je připravená.

Lili Kulda, Liverpool, UK
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRoman Prymula poprvé připustil možnost čipování lidí v souvislosti s evidencí statusu očkované osoby   
Pridal tk Úterý 16 únor 2021 - 08:10:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Roman Prymula poprvé připustil možnost čipování lidí v souvislosti s evidencí statusu očkované osoby, aby se vědělo, jestli je očkovaná, testovaná nebo po prodělané nemoci Covid-19! Údajná konspirace Aeronetu se znovu stala realitou, poradce premiéra a bývalý ministr zdravotnictví na CNN Prima News tak přiznal plán globalistů na využití pandemie pro potřeby Total Control a dělení obyvatelstva podle apartheidového klíče! Covidový pas se stane součástí každodenního života a práva občanů se budou odvozovat od očkovacího statusu uvedeném na papíře, v mobilní aplikaci, nebo na čipu!

Poradce premiéra ČR a bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula v nedělním pořadu Partie na CNN Prima News poprvé v historii a naživo připustil možnost čipování obyvatelstva v souvislosti s evidencí očkovaných osob proti Covid-19. V rozhovoru uvedl, že Evropská unie řeší otázku evidence a rozlišování obyvatelstva, aby bylo jasné, kdo je očkovaný, kdo je testovaný a kdo prodělal nemoc. Podle Romana Prymuly se v podstatě uvažuje v EU o třech různých certifikátech, které budou mít buď papírovou podobu, nebo se bude jednat o mobilní aplikace v telefonech, anebo dokonce o čipy, ve kterých bude očkovací, testovací a epidemiologický status trvale zaznamenán. Je to tak vůbec poprvé, kdy vysoce postavený činitel veřejně připustil, že se zvažuje čipování v souvislosti s nahráváním údajů o očkování dané osoby.

Roman Prymula vysvětlil, že o této věci se už dlouho diskutuje na úrovni Evropské unie, aby se zajistilo, že lidé, kteří budou očkovaní, budou mít vyšší benefity a celá ekonomika EU to bude moci využít a reflektovat. V pořadu CNN Prima News se řešila např. i otázka toho, že některé státy uvalují karantény při cestování i na očkované lidi, a to je prý špatně, protože to demotivuje lidi k očkování. Ti by měli mít naopak zaručeno, že tím, že se nechají očkovat, získají určité benefity.

Jenže dosud to nefunguje, protože není na evropské úrovni stanovena žádná společná metodika, jak by se měli očkovaní lidé evidovat, aby ta informace byla dostupná pro všechny členské státu EU a pro všechny státní orgány, ale i pro podnikatele, organizace a de facto veřejnost. A proto se na úrovni EU diskutuje o tom, jestli ty tzv. covidové pasy mají mít papírovou podobu jako tradiční cestovní pasy, anebo jestli to bude mít podobu mobilních aplikací, anebo dokonce podobu čipů, což by bylo nejbezpečnější řešení.

VIDEO: Nahrávání údajů o očkované osobě do jejího čipu, Evropská unie o tom diskutuje

Papírové doklady se dají falšovat, mobilní aplikace jsou náchylné k hackerským útokům, ale čip pod kůží zajistí prokazatelnou identitu a status dané osoby. Roman Prymula tak potvrdil jednu z největších konspiračních teorií poslední doby za pravdivou, když uvedl, že o této možnosti čipování uvažuje přímo Evropská unie spolu s dalšími dvěma variantami, tedy nahrávání údajů o očkování do mobilů, anebo zaznamenávání do papírových covidových pasů. Jaký je tedy rozdíl mezi konspirací Aeronetu a realitou? No, asi tak půl roku až rok.

VIDEO V ODKAZU: https://rumble.com/vduydh-roman-prymula-poprv-veejn-pipustil-monost-ipovn-kvli-covid-19.html

Protože přesně před rokem jsme na Aeronetu začali o tomto psát, že očkování se stane záminkou pro vytvoření mohutné globální databáze, která povede k zavedení monstrózního apartheidu v obyvatelstvu, kdy očkovaní lidé se stanou občany 1. kategorie, zatímco ti ostatní budou občany 2. kategorie. A jistě si pamatujete z mých článků, kolikrát jsem upozorňoval a varoval, že skutečným cílem očkování a hysterie okolo virové hrozby je vytvoření evidence obyvatelstva na ukotvení Total Control procesu, který bude spočívat v tom, že databáze očkovaných osob s certifikáty v čipech či v mobilech bude sloužit k řízení pohybu obyvatelstva.

Roman Prymula odhalil něco, co se dosud považovalo jen za konspirační teorii

Všimněte si, jak v pořadu Partie se de facto už řešila otázka “konečného řešení” pohybu obyvatelstva v souvislosti s očkováním lidí. Do Evropy míří 3 nové mutace viru. Tou první mutací je britská varianta, nedávno se objevila jihoafrická mutace, a poslední informace hovoří o velice agresivní a zákeřné brazilské mutaci Covidu-19, přičemž není jasné, jestli ty současné vakcíny budou na tyto mutace fungovat. V této situaci tedy Evropská unie zvažuje první obrys a nástřel Total Control, který by měl spočívat ve vytvoření databáze očkovaných obyvatel EU, a informace z této databáze by se používaly pro kontrolu pohybu obyvatelstva.

Vytvoření takové databáze není problém, ale problémem je vytvoření aplikační vrstvy nad touto databází. Jinými slovy, jaké zařízení a jaká technologie bude informace z této databáze čerpat a využívat ke kontrole pohybu obyvatelstva. Pilotní příklad vidíme na Trutnovsku v ČR. Okres je v karanténě a policisté kontrolují příjezdy a odjezdy všech aut. Policisté kontrolují pracovní smlouvy, listiny, strašně to zdržuje a tvoří se kolony. Kontrola pohybu obyvatelstva je tak pro policii velice pracná a zdlouhavá.

Namísto papírových průkazek a dlouhých front při silničních kontrolách se bude jen přikládat zápěstí ke čtečce, která bude zvedat závoru

Ovšem po nasazení mobilních nebo dokonce čipových řešení se celá věc úplně změní a zjednoduší. Lidé pouze přiloží zápěstí ke čtečce NFC čipů a ve zlomku vteřiny je jasné, jestli osoba je očkovaná, jestli má test, jaká je její identita, kde je zaměstnána, a jestli může okres opustit nebo do něj vstoupit. Dokonce na místě nemusí být ani policista, bude tam pouze automatická závora a kamerový systém. Neočkovaný člověk z okresu a ani do okresu nevyjede, resp. nevjede.

A o otázkou teď je aplikační řešení, jestli lidé budou přikládat ke čtečkám zápěstí s čipem, anebo jenom mobilní telefony s NFC aplikací. Pokud nemáš certifikát v čipu nebo na mobilu, z okresu nevyjedeš, jsi nevolník v rámci covidového neofeudalismu, nesmíš se stěhovat a bez souhlasu covidové šlechty ani cestovat. Doslova jako v dobách feudalismu před zavedením Tolerančního patentu a zrušení robotního práva v Rakousko-Uhersku. Ani tehdy nevolníci nesměli bez souhlasu šlechty opouštět léno, nesměli cestovat mimo kraj šlechtického pána, nesměli se stěhovat.

Neofeudalismus v moderním kabátu, nesmíš opustit okres bez souhlasu covidové šlechty!

Globalisté tak pouze oprášili myšlenku nevolnictví v dobách feudalismu a kontrolu pohybu obyvatelstva oblékli do nového moderního kabátu v podobě mobilních propustek a čipů jako vypálených cejchů. Všimněte si, že sotva se začalo v Evropě a obecně na celém světě očkovat, ve stejný okamžik se začaly objevovat prý údajně nebezpečné mutace. Britská mutace, která propukla u izolovaných seniorů v pečovatelském domě v německém Osnabrücku poté, co senioři dostali druhé dávky vakcíny Pfizer-BioNTech, je pouze vrcholem a špičkou konspiračního ledovce. Psali jsme o tom v článku zde: https://aeronet.cz/news/nemeckem-se-lavinovite-siri-zprava-ze-britska-mutace-koronaviru-vznika-po-aplikaci-vakcinou-pfizer-biontech-celkem-14-senioru-z-pecovatelskeho-domu-v-osnabrucku-kteri-uz-nekolik-mesicu/

Mnoha lidem začalo vrtat hlavou, jak mohli už 3 měsíce izolovaní senioři dostat britskou mutaci, když nikdo ze seniorů ve Velké Británii nebyl a nikdo z ošetřujícího personálu v zařízení pozitivitu zjištěnou nemá. Takže, co to znamená? No, znamená to zkrátka jen to, že mutace nezpůsobuje vliv přírody a prostředí, ale samotné vakcíny. Tyto nebezpečné mutace se totiž všechny objevily až po zahájení očkování ve Velké Británii, v Jihoafrické republice a v Brazílii. A k čemu to povede?

Nové mutace mířící do Evropy vyvolají proces brutální hysterie a tlaku na obyvatelstvo, aby se nechalo očkovat a zabránilo tragédii. Odmítači budou dříve či později kladeni na stejnou úroveň jako teroristé

Tyto nové mutace povedou ještě k větší hysterii v roce 2021 a ještě k většímu utahování šroubů a brutálnímu tlačení lidí do očkování, a to takovým způsobem, že kdo nebude mít vakcínu, bude na něj dříve či později pohlíženo jako na teroristu, který ohrožuje úmyslně ostatní a tzv. zodpovědné spoluobčany. Fašizace se potom rozroste do takových rozměrů, že očkovaní lidé začnou neočkované spoluobčany nenávidět a napadat, začnou je mlátit na ulici, zaměstnavatelé je budou šikanovat, vyhazovat ze zaměstnání.

Obchodní řetězce začnou neočkovaným lidem zakazovat vstupy do obchodů, a ty milosrdné obchody vstup neočkovaným povolí, ale pouze s respirátorem FFP2, čímž se respirátor stane novodobou židovskou hvězdou, která bude označovat lidi, hele, podívejte se na toho člověka, on má na hubě respirátor, to je neočkovaný člověk, to jsou ti zlí lidé, kteří nemají zodpovědnost, to je terorista, podívejte se na něj!

A tato fašizace povede k tomu, že i ti velcí odmítači vakcín se nechají naočkovat, aby se vyhnuli takovému veřejnému pranýřování a zostuzování, když by museli nosit roušky v době, kdy nikdo je už z očkovaných lidí nosit nebude. U každého vstupu do obchodu bude čtečka, lidé budou přikládat mobily a čipy, které bezdrátově přečtou záznam o identitě člověka a o jeho očkovacím statusu.

Pokud přijde někdo bez čipu nebo bez mobilu, bude si muset nasadit respirátor. Technologické řešení je úplně to poslední. Všimněte si, že jakmile se začalo očkovat, řeší se evidence očkovaných lidí a covidové průkazy nahrané do nějakého nosiče, ať už je to papír, mobilní telefon, nebo čip. Samozřejmě, to je hlavní cíl celé pandemie. Vytvoření globálního resetu a přerod svobodného světa do nového modelu neomarxismu, který opráší myšlenky nevolnictví pro občany bez patřičného potvrzení. A Roman Prymula je první, který tento plán globalistů nejen v EU veřejnosti přiznal.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponCovid bonus - potvrzení, že nemocnice mají větší vývar z covid pacientů   
Pridal tk Úterý 16 únor 2021 - 08:00:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Redaktor známého zpravodajského portálu si dál tu práci a zjistil kolik je speciální příplatek za tzv. covid pacienta.

Za týden za covid pacienta na jednotce intenzivní péče pojišťovna zaplatí 579 848 korun.

Za necovid pacienta na jednotce intenzivní péče pojišťovna zaplatí částku 166 400 korun za týden.

Za běžné lůžko v nemocnici za necovid pacienta nemocnice dostane od pojišťovny 45 800 korun a za covid pacienta 62 117 korun.

Myslím si, že to se pak vyplatí, aby ti co by mohli být doma, aby pár dní poleželi v nemocnici.

To pak dává smysl tvrzení bývalého primáře hranické nemocnice Ctirada Musila:

„Z pacientů, co leží na standardním oddělení, by minimálně polovina, ale spíše tři čtvrtiny, pokud by měli stejný zdravotní stav, ale nevěděli by, že mají koronavirus, tak by si doma uvařili čaj a leželi doma. A někteří by si ani ten čaj neuvařili. Takhle máme zablokované oddělení, zablokované lidi.“

Proč by to dělali? Přece jen zdravotnictví je byznys. V byznysu nejde o člověka, ale o prachy. To dokazují i případy z minulosti, kdy lékaři falešně vykazovali a stále vykazují zdravotní péči o které ani pacienti nevěděli.

Už chápete co ti šmejdi nám tlačí do hlavy o vytížených nemocnicích!!!Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZelenskyj jako „zklamání roku“ trhá rekordy v nepopularitě   
Pridal tk Úterý 16 únor 2021 - 07:54:39 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Růst počtu prezidentových stoupenců se navždy zastavil

Výsledky posledních sociologických průzkumů na Ukrajině dopadly pro Zelenského stranu smutně. Po necelých dvou letech Zelenského vlády s jeho „sluhy národa“ získala u voličů největší popularitu „Opoziční platforma – Za život“ (ОПЗЖ) a skoro tři čtvrtiny občanů se domnívají, že Ukrajina kráčí „špatným směrem“.

Uplynul nějaký čas a většina obyvatel jihovýchodu Ukrajiny začala upřednostňovat strany, které prosazují sblížení s Ruskem a ochranu ruského jazyka. V r. 2014 dostaly antibanderovské síly na Ukrajině velkou ránu; byly morálně utlačeny, zotročeny státním převratem, staly se obětmi represí, vynaložených vládou po ztrátě Krymu a Donbasu. Političtí oponenti režimu byli biti, vězněni, zabíjeni. V parlamentních volbách v r. 2014 „Opoziční blok“ získal pouze 9 % hlasů. V Kyjevě se začalo mluvit o „bankrotu proruských stran“ a o sjednocení Ukrajiny pod „proevropskými“ hesly...

Oběti, způsobené nekončící válkou v Donbasu a celkové zhoršení sociálně-ekonomické situace začaly mezi ukrajinským obyvatelstvem vyvolávat neochvějné zklamání jako za „revoluce důstojnosti“. V nových prezidentských volbách v r. 2019 skupina oligarchů, která podporovala převrat z r. 2014, a která se však poté rozešla s Porošenkem, vsadila na kandidaturu Vladimíra Zelenského. Manipulátorům se podařilo oklamat voliče. Obyvatelům Oděssy, Charkova, Dněpropetrovska, dalších velkých průmyslových měst Zelenského představili jako zdravou alternativu Porošenka. Slíbili ukončení ukrajinizace a „války s pomníky“, boj s korupcí. Podvod umožnil Zelenskému zajistit si rekordní podporu obyvatelstva v nejnovějších dějinách Ukrajiny: komik bez politické zkušenosti získal více než 73 % voličských hlasů.

K srpnu r. 2019 pouze 23 % Ukrajinců prohlašovalo, že se události v zemi hýbou nesprávným směrem. Ostatním se zdálo, že je vše v pořádku. Avšak po nějakém čase se situace změnila. V prosinci r. 2020 největší sociologická centra na Ukrajině („Demokratické iniciativy“, „Ukrajinská sociologická skupina“, „Kyjevský mezinárodní sociologický institut“, RTS, Belgium-Ukraine Research Institute) určila, že v případě konání nových voleb získá vítězství ОПЗЖ.

V lednu se situace pro Zelenského stranu ještě zhoršila. Hned dvě agentury ( КМИС и BURI) přisoudily „sluhům národa“ čtvrté místo. Vedle ОПЗЖ „sluhy“ předběhly strany „Evropská solidarita“ Petra Porošenka a „Baťkivščyna“ Julie Tymošenkové. Potenciálně se do Rady dostane také opoziční strana Šarija. Podle údajů sociologů na jihovýchodě odpůrci režimu vedou s ohromným vzestupem (v Donbasu v části pod kontrolou Kyjeva ОПЗЖ získává 41 % hlasů, „šarijevci“ – 18 %, „sluhové“ něco přes 10 %.

Prezidentský rating Zelenského propadl v lednu r. 2021 na 13 %. Celkový rating představitelů ОПЗЖ Jurije Bojka a Viktora Medvedčuka je prakticky stejný. Přitom dotazující agentura КМИС dostala strach zveřejnit údaje o tom, pro koho by hlasovali voliči v případě postupu Zelenského a Bojka do druhého kola..

74 % dotazovaných prohlásilo v lednu, že podle jejich názoru se země vyvíjí nesprávným směrem. Se situací bylo spokojeno jen 10 % ukrajinských občanů.

„Výrazný kontrast oproti náladě před rokem a půl. Rating Zelenského nyní dosahuje úrovně, kterou měli jeho předchůdci ve 4. roce ve funkci… Zelenskyj byl označen v r. 2020 za „zklamání roku“. „Prostor pro nějaké významné činy nebo alespoň pro manévry prakticky nemá“, píše novinářka Světlana Krjukova a zdůrazňuje, že na mezinárodní úrovni se pro osobu Zelenského ustálila pověst „chromé kachny“ a „sestřeleného pilota“.

Novináři mají pravdu. Když si za situace růstu tarifů a poklesu životní úrovně zástupce vedení prezidentské kanceláře na Ukrajině Kirill Ševčenko demonstrativně pořizuje velkou usedlost blízko Kyjeva, nemohou „sluhové“ udržení ratingu očekávat.

„Jestli jste připustili zemi s rasistickým jazykovým zákonem od Petra, přičemž byl tento zákon bez jediné změny vpuštěn do života, dalo se předpokládat, že potom část vašich hlasů připadne ОПЗЖ? Že to nebylo možné? A proč? (…) Neuplynuly ještě ani dva roky a strana Tupých a nevyspělých už je pozadu za Petrovou „Solidaritou“. Ano Vláďo, nemáš se už čeho bát. Stal ses nižším a hnusnějším než Petr, což by bylo ještě včera zdánlivě nemožné. Ale nemožné je možné“, komentuje Zelenského neúspěchy spisovatel Igor Lesev.

Když vezmeme v úvahu rychlost poklesu ratingu „sluhů“, za několik měsíců i nynějších 10-11 % podpory Zelenského strana mít nebude.

A co samotný Zelenskyj? On, místo toho, aby si vzpomněl na své předvolební sliby, dokud není úplně pozdě změnit kurz, pouští se do „boje za rating“ vyhlašováním války médiím, nespokojeným s jeho politikou. Kvůli rozruchu o „ruské informační agresi“ (o tom dělají povyk 7 let, ale čím déle povykují, tím slabší je výsledek) prezident zakazuje vysílání třech hlavních informačních televizních stanic. Podle slov odborníků to strhne rating Zelenského týmu ještě hlouběji.

„On nechápe, že více stoupenců už mít nebude. A to, že tyto skutečnosti odrazují voliče, kteří podporovali „Sluhu národa“ na Jihu, v Centrální části a na Východě Ukrajiny,“ je jednoznačné“, cituje „Strana.UA“ politologa Andreje Zolotareva.

Na Ukrajině se postupně blíží doba pro změnu režimu...

Svjatoslav Knjazev

Зеленский как «разочарование года» бьёт рекорд непопулярности vyšel 8.2.2021 na fondsk.ru. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2021/02/8606-zelenskyj-jako-zklamani-roku-trha-rekordy-v-nepopularite.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBidenův režim bude první americký totalitní režim   
Pridal tk Úterý 16 únor 2021 - 03:50:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Je to nevyhnutelné. Prestituti vytvořili z bílých konzervativních podporovatelů Trumpa „systémové rasisty“, „MEGA teroristy“, „nepřátele demokracie“ a „bílé rasistické utlačovatele“.

Jak prozrazuje složení Bidenova personálu, režim tvoří lidé, kteří jsou nepřátelští vůči bílým nežidům. Režimní „návrh zákona o boji proti domácímu terorismu“ ruší platnost Prvního dodatku, neboť kriminalizuje odpor vůči přesně nařízeným výkladům a interpretacím.

Nejsem jediný, kdo to takhle vidí. Ještě je tu Tulsi Gabbardová, poslední poctivá demokratka. Ta tvrdí, že zákon o boji proti domácímu terorismu je „zacílený na téměř polovinu země“:

„To je otázka, která by měla znepokojovat všechny demokraty, republikány, nestraníky a liberály, a to zejména proto, že nemusíme ani hádat, kam tohle všechno povede, nebo jak to skončí. Jaké typické rysy hledáme, když vytváříme tento profil potenciálního extremisty, o čem to tu mluvíme? O náboženských extremistech, mluvíme o křesťanech, evangelických křesťanech, co je to náboženský extremista? Je to někdo, kdo je proti potratům?“

Zdroj: https://www.nationalreview.com/news/tulsi-gabbard-domestic-terrorism-bill-is-a-targeting-of-almost-half-of-the-country/

Ústavní právník John W. Whitehead to vidí následovně:

„Dívejte se a uvidíte: všichni se brzy staneme nepřáteli státu.“

Poctivý novinář Glenn Greenwald to vidí následovně:

„Poslední dva týdny byly ve znamení další vlny nových kompetencí vnitrostátní policie a rétoriky ve jménu boje proti „terorismu“, což jsou naprosto věrné kopie mnoha nejhorších excesů první války proti terorismu, která začala před téměř dvaceti lety. Tato nová válka proti teroru - která je od samého počátku domácí a má explicitní účel bojovat proti „extremistům“ a „domácím teroristům“ mezi americkými občany na americké půdě - představuje celou řadu historicky známých nebezpečí, kdy vlády využívají strach a ohrožení, vytvořené médii, ale samy se vyzbrojují mocí mít pod kontrolou informace, debaty, názory, aktivismus a protesty.“

Zdroj: https://greenwald.substack.com/p/the-new-domestic-war-on-terror-is


Jediní lidé, kteří to nevidí, jsou Američané s vymytými mozky, kteří volili demokraty. Tito naočkovaní lidé si zřejmě myslí, že ukazují svoji vyšší morálku tím, že se postaví za utlačované lidi jiné barvy pleti proti své vlastní rase, ale kdyby někdy četli Tábor svatých, pochopili by, že oni jsou také „systémoví rasisté“ a „utlačovatelé.“

Dokonce i hrstka členů Kongresu, kteří věří nebo alespoň předstírají, že věří, že „bílí nacionalisté“, Trumpovi stoupenci, zaútočili na Kapitol, se domnívají, že směřujeme k totalitní existenci:

„Přestože mnozí mohou nacházet útěchu v navyšujících se silách národní bezpečnosti v důsledku tohoto útoku, musíme zdůraznit, že už jsme tu byli předtím, a že jsme viděli, kam tato cesta vede. Naše dějiny jsou plné příkladů iniciativ, které byly prezentované jako nezbytné pro boj s extremismem, jež se však rychle přeměnily v nástroje, používané pro masové porušování lidských a občanských práv amerického lidu... Opětovné rozšíření vládních pravomocí národní bezpečnosti na úkor lidských a občanských práv amerického lidu pouze poslouží dalšímu podkopávání naší demokracie, nikoli její ochraně.“

Zdroj: https://tlaib.house.gov/sites/tlaib.house.gov/files/NationalSecurityOpp.pdf

Příliš pozdě si Alexandria Ocasio-Cortezová, Ilhan Omarová a lidé tohoto typu uvědomují, že v policejním státě není nikdo v bezpečí. Ve stalinistickém Rusku nebyli v bezpečí ani hrdinové bolševické revoluce, kteří byli členy politbyra. Samotný Bucharin se stal obětí čistky a byl popraven.

Všechny prvky policejního státu jsou nyní institucionalizovány v myšlení FBI a v jejich kancelářích. Jak napsal John Whitehead, když uplatňujete ústavní právo, jako je svoboda projevu, svoboda sdružování, vlastnění střelné zbraně nebo žádost o opodstatnění, což je vaše právo před prohledáním, kvalifikujete se pro vládní seznam sledovaných teroristů.

Mohou vás umístit na seznam jako „hrozbu domácího terorismu“, pokud jste zastáncem „konspiračních teorií“, to znamená, pokud se odchýlíte od oficiálně řízených výkladů a interpretací.

Jak Whitehead objasnil, americký občan nemusí spáchat trestný čin, aby byl zatčen a stíhán. Whitehead uvedl, že protiteroristická divize FBI „rozčleňuje hrozby domácího terorismu do čtyř hlavních kategorií: rasově motivovaný násilný extremismus, protivládní/protisprávní extremismus, práva zvířat/ekologický extremismus a interupční extremismus.“ Samotné zatčení a zadržení může být jen na základě podezření - dokonce i poprava může být bez řádného procesu, jen na základě podezření - to vše je nyní součástí praxe v USA.

Nejsou to jen Spojené státy, které byly uvrženy v totalitu. Je to osud celého západního světa. V žádné západní zemi dnes vláda nezastupuje lid. Ve Švédsku, Velké Británii, Německu, Francii a Itálii vlády zastupují přistěhovalecké útočníky. Kdokoli z francouzského, italského, britského, německého nebo švédského etnika si myslí, že země je definována svým etnikem, jazykem, historií, zvyky, je považován za neofašistu. Každý občan evropské země, který věří v národní svrchovanost, je označen za nacionalistického rasistu. Lídři národnostních etnik, jako je Marine Le Penová, jsou démonizováni a stíháni.

Pojem „svobodný Západ“ se stala absurdním.

Čínský systém sociálního kreditu je děsivý, ale je méně děsivý než to, co bylo uvedeno do pohybu ve Spojených státech. Tam dochází k revoluci shora, která bude prosazena tím, že moc státu bude uplatněna proti jednotlivci.

Paul Craig Roberts

The Biden Regime Will Be America’s First Totalitarian Government vyšel 2.2.2021 na paulcraigroberts.org.
Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2021/02/8605-bidenuv-rezim-bude-prvni-americky-totalitni-rezim.htm

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBlahoslavený chudý duchem – Tomáš Petříček…   
Pridal tk Úterý 16 únor 2021 - 03:41:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Byl jsem kdysi poslancem i senátorem za ČSSD a to za časů velikánů Miloše Zemana i Jiřího Paroubka. Vím, nejsem už několik let členem této strany, protože mě odpudil styl Bohuslava Sobotky a já odešel Řeklo by se tedy, že mi do toho nic není, ale přesto.

Nejhorší ministr zahraničních věcí v dějinách samostatné České republiky, rozhodně horší i než kníže Schwarzenberk se chce stát předsedou ČSSD.

Portál iDnes obratem přinesl kladné ohlasy na tuto zprávu. Šmarda, Netolický…

Jedno eso za druhým , jeden „topkař“ za druhým…

Na jiném místě jsem včera uvedl, že by Babiš měl požadovat na prezidentovi odvolání Petříčka z funkce ministra zahraničních věcí, protože díky své protiruské a protičínské politice může zbránit, že na rozdíl od Srbska či Maďarska nedostaneme tolik žádoucí vakcíny.

Nuže, chce-li ČSSD definitivně zakončit svůj politický osud, ať si ho za předsedu zvolí.

Komu není rady, tomu není pomoci.

Jiří Vyvadil
Vaše věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJiří Kobza: Sleduji jednání o dvou chystaných „liberálních“ volebních koalicích...   
Pridal tk Úterý 16 únor 2021 - 03:26:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Sleduji jednání o dvou chystaných „liberálních“ volebních koalicích a mám dojem, že se konečně zúčastněné strany odkopaly a toto jejich spojenectví nese jasné poselství voličům: Spojení Pirátů a STAN, společně s prohlášením, že zde vzniká nová česká levice, je alarmující z několika důvodů. Předně se nejedná o tradiční demokratickou levici (která by měla upřímný zájem o sociální práva zaměstnanců, seniorů apod.), ale o nedemokratickou ultralevici, která neuznává svobodnou politickou soutěž, kde rozhoduje většina za respektování menšinových práv, ale preferuje autoritářské uspořádání společnosti s ohromnou mocí nevolených struktur a omezováním základních občanských práv.

O ultralevici, která má za sebou Antifu, podporuje masovou migraci, usiluje o legalizaci drog či o postupné rozpouštění našeho státu v Evropské unii a o jeho konečnou přeměnu na bezprávný euroregion, poníženě čekající na evropské dotace.

Podobně s sebou nese vražedný multikulturalismus a homosexualizaci společnosti, rozvrat tradičních rodinných, společenských i demokratických hodnot.

Zástupci hnutí STAN jsou zřejmě přesvědčení, že obětováním českého státu a národa si vykoupí teplá místečka v parlamentu a ve vládě – a že díky své kandidatuře v pirátské koalici a účinkům volebního zákona obdrží násobně více mandátů, než při samostatné kandidatuře.

A hlavně mnohem více mandátů než přísluší velikosti jejich podpory ve společnosti a než obdrží strany, jejichž společenská podpora je stejná (či dokonce vyšší), ale kandidují poctivě samostatně.

A tím vlastně přiznávají svoji prodejnost.

Spojení ODS, KDU-ČSL a TOP 09 zase nese jednoznačné poselství, že se jedná o jednu levicovou eurofilní stranu, rozdělenou do více subjektů ke zmatení voličů.

Toto spojení zároveň obsahuje i přiznání samotných představitelů těchto stran, že hlavním motivem jejich jednání je účelovost, nikoli programové záležitosti. A že pro volby se sice ad hoc spojí do jednoho kandidujícího subjektu – což má být klíčem k více poslaneckým mandátům, klubům, státním příspěvkům a pozicím ve vládě, ale po nich se opět ve Sněmovně formálně rozdělí, aby mohly čerpat více státních požitků, hlavně fiannčních.

Je to v podstatě výsměch voličům, jelikož se jedná o uskupení, kde se v klidu objímají politici, z nichž někteří verbálně navenek odmítají společnou evropskou měnu euro, zatímco jiní jí požadují – a spolu s ní i konec české státní samostatnosti a suverenity. Už jen na tomto příkladu lze vidět, že jde o nečistou hru.

Jde v podstatě o deklaraci toho, že se stále jedná o jednu a tu samou partu, která se opět chystá ošidit voliče.

Navíc je zde značný překryv programů s českou ultralevicí (Piráti + STAN), zejména ve vztahu k Evropské unii, ke zmíněnému euru, k migraci či liberalizaci společnosti (čti rozvrat tradičních hodnot).

Jde o stejný podfuk jako byl kdysi ten s mrtvými maďarskými sponzory a různými privatizačními kausami.

O to víc vyčnívá v této souvislosti z politické scény jako jediný subjekt s jasně definovaným národním, konzervativním a sociálním směřováním a programem hnutí SPD, tolik nenáviděné zmíněnými levičáckými stranami.

Hnutí ANO, které v podstatě žádný program nemá (zřejmě proto,
aby si nechalo prostor pro koaliční jednání se všemi dalšími stranami), politicky lavíruje pod tlakem různých lobby a snaží se z covidové krize vybruslit co nejlépe.

Jiří Kobza , SPD


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMaďarsko varovalo Holandsko, že politizováním vakcín ohrožuje občany   
Pridal tk Úterý 16 únor 2021 - 03:19:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Maďarsko reagovalo na holandskou kritiku, kvůli schválení Sputniku V, varováním Holandska, že politizováním vakcín jen ohrožuje životy svých občanů. Učinil tak maďarský ministr pro zahraniční komunikaci a vztahy Zoltán Kovács.

Svým článkem v holandských vlajkových De Telegraaf reagoval na tamtéž na článek kritizující Maďarsko za schválení a aplikaci ruské vakcíny Sputnik V. Maďarský ministr vyjádřil domnění, že Nizozemí jsou s očkováním na chvostu Evropy právě pro svůj neobratný a nepřípadný politický přístup.

Zdroj: http://abouthungary.hu/news-in-brief/state-secretary-warns-the-netherlands-against-politicizing-the-pandemic/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEU si zatím neuvědomila, jak nicotné je její geopolitické postavení. Čarnogurský promluvil o facce Borrellovi v Moskvě   
Pridal tk Úterý 16 únor 2021 - 03:16:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vliv Ruska roste, zatímco vliv Evropy klesá, napsal bývalý slovenský premiér Ján Čarnogurský. Podle něj se o tom všichni mohli přesvědčit na nedávné návštěvě šéfa unijní diplomacie Josepa Borrella v Moskvě. Tam ho podle slov Čarnogurského pořádně profackovali.

Návštěva vysokého představitele Unie pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku Josepa Borrella Moskvy, která se odehrála mezi 4. a 6. únorem, měla být přípravou březnového jednání Evropské rady o vztazích k Rusku.

„Shodou okolností se uskutečnila po vyvrcholení aféry kolem Alexeje Navalného a jako v kapce vody ukázala změněnou váhu obou subjektů, Ruska i EU. Před návštěvou se demonstrací za Navalného v Moskvě a Petrohradu zúčastnili diplomaté Polska, Švédska a Německa,“ upozorňuje Čarnogurský.

Podle Čarnogurského tímto diplomaté porušili normy mezinárodních vztahů, a proto je Rusko oprávněně vyhostilo. Ruské ministerstvo zahraničí tak ale učinilo ještě za pobytu Borrella v Moskvě, čímž ho demonstrativně ponížilo. „Byla to ‚facka‘ Borrellovi,“ napsal bývalý premiér.

„Facek bylo více. Lavrov na společné tiskové konferenci označil Evropskou unii za neseriózního partnera,“ pokračuje Čarnogurský. „Zdá se, že se ani na ničem nedohodli. Borrell začal mluvit o Navalném, ale Lavrov mu ještě před cestou do Bruselu poslal video se záběry daleko tvrdších zásahů policie proti demonstrantům v zemích EU, než zasahovala moskevská policie,“ dodává.

Samotné demonstrace na podporu Navalného označil Čarnogurský za krach. Připomněl, že Navalného zkritizoval i další veterán ruské opozice Grigorij Javlinskij. Neúspěch strategie Navalného má dosvědčovat podpora ruského prezidenta Vladimira Putina, která se nadále drží na 64 procentech.

„Běloruský model trvalých demonstrací se v Rusku nezdařil,“ konstatoval Čarnogurský.

„Borrellova návštěva ilustrovala, že Rusko si od EU vůbec, ale vůbec nenechá mluvit do svých věcí, protože k tomu nemá důvod. Jen se zdá, jakoby EU zatím nepochopila, jaké nicotné je její geopolitické postavení,“ píše dále Čarnogurský.

Případné nové sankce označil Čarnogurský za tragikomické. Rusku údajně neuškodí, zatímco EU „bude přešlapovat směrem dozadu“.

„Krach cesty souvisí s tím, že Evropská unie se pohybuje po klesající spirále, Rusko po stoupající a evropští kvaziodborníci to nedokážou rozeznat,“ sumarizoval někdejší slovenský premiér.

Sám Borrell o své návštěvě psal, že chtěl zjistit, zda má ruská vláda zájem odstranit neshody a zvrátit negativní trend ve vzájemných vztazích. Jeho schůzka s Lavrovem podle něj ukazuje, že se obě strany od sebe vzdalují. Později Borrell nevyloučil uvalení nových sankcí proti Rusku.

Zdroj: https://sptnkne.ws/Fu4c
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Ten čas nastal nyní.“ Petříček odhalil své politické ambice – chce stanout v čele ČSSD. Co na to jeho spolustraníci?   
Pridal tk Úterý 16 únor 2021 - 03:11:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček prohlásil, že se na dubnovém sjezdu strany chystá nahradit současného šéfa ČSSD Jana Hamáčka. Podle svých slov chce zvrátit nepříznivý trend, kdy preference strany neustále klesají, což ohrožuje perspektivy sociálních demokratů v letošních volbách do Sněmovny.

Je možné, že to nynější předseda sociálních demokratů a první místopředseda vlády Jan Hamáček nebude mít na dubnovém sjezdu snadné. Ministr zahraničí a místopředseda ČSSD Tomáš Petříček dal totiž jasně najevo, že není spokojený s tím, jak se jeho straně vede, a prohlásil, že to chce napravit. Dnes tak šéf resortu zahraničí sdělil českým médiím, že se bude ucházet o post předsedy ČSSD.

„Jsem přesvědčený, že ČSSD potřebuje změnit styl. Ten čas, kdy je třeba to udělat, nastal nyní. Proto jsem požádal pražskou sociální demokracii o podporu na předsedu ČSSD,“ prohlásil Tomáš Petříček.

Média informují o tom, že má Petříček určité výhrady i vůči Hamáčkovi. Šéf resortu zahraničí totiž nebyl spokojen s tím, že jeho nadřízený partner připustil účast podnikatele Petra Bendy na ústecké kandidátce v loňských krajských volbách. Důvodem odmítavého postoje Petříčka vůči kandidatuře dotyčného podnikatele údajně bylo to, že Benda v minulosti kandidoval za radikální stranu DSSS. Tomáš Petříček je přesvědčen, že on je právě ten politik, který může zastavit pokles preferencí sociálních demokratů.

„Celý dospělý život jsem sociální demokrat a nechci stranu nechat spadnout až na pomyslné dno… Rozhodl jsem se kandidovat na předsedu, aktivně to ovlivnit, složit krizový tým pro ČR i pro sociální demokracii,“ nastínil své plány český politik.

Dokáže si naklonit své spolustraníky?

Pro naplnění svých ambicí Petříček bude potřebovat podporu svých kolegů uvnitř strany, a to nejen z pražské pobočky ČSSD. Již teď řada vlivných stranických činitelů z ČSSD dává jasně najevo, že možnou kandidaturu Tomáše Petříčka na post předsedy strany hodnotí pozitivně. Je mezi nimi například i hejtman Pardubického kraje Martin Netolický. Dotyčný se netají tím, že je pro něj výměna stranického lídra zajímavým tahem, především z hlediska možného zvýšení podpory strany před volbami.

„ČSSD je ve stavu, že sjezd nemusí být dopředu jednoznačnou záležitostí. Stále čekám, kdy se odrazíme ode dna. Poslední průzkum nám ukázal pod pět procent, takhle to dál nejde,“ varuje Netolický.

Dále pardubický hejtman zdůraznil, že se sociální demokraté musí vymezit vůči hnutí ANO v čele s Andrejem Babišem a ukázat, že jsou samostatnou politickou silou. „Potřebujeme ukázat, že politici ČSSD nejsou jen náměstky Andreje Babiše. Musíme vůči premiérovi konečně udělat radikální krok. Petříčkova nominace mi konvenuje i se snahou oslovit Zelené k předvolební spolupráci,“ uzavřel český politik.

Svou podporu Petříčkovi vyslovil i místopředseda ČSSD Michal Šmarda. Ten kladně ocenil Petříčkovu snahu posílit spolupráci s levicovými stranami.

„Jsem rád, že Tomáš Petříček upustil od svých slov, že by se mohl po volbách stáhnout do pražské politiky. Jsem opravdu rád, že má zájem pokračovat ve vedení ČSSD,” řekl Šmarda.

Na plány Petříčka reagoval i současný lídr ČSSD Jan Hamáček. Ten uvedl, že na to má jeho kolega plné právo.

„ČSSD je demokratická strana, každý má právo ucházet se na sjezdu o předsednické křeslo. Tomáš Petříček jistě ví, do čeho jde,“ okomentoval výzvu svého kolegy Hamáček.

A závěrem! Již Karel Čapek se za první republiky k socanům vyjádřil následovně: "Kudy chodil tudy krad, sociální demokrat! A tím je vysloveno vše.

Zdroj: https://sptnkne.ws/Fu27

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1716 sec,0.0520 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,313kB