Čtvrtek 18 únor 2021
Údajně narvané nemocnice covidem: kdo to jsou, odkud se berou, kde jsou sakra data?   
Pridal tk Čtvrtek 18 únor 2021 - 10:25:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kde jsou přesné informace?

Hraje se na nás kolosální podvod? Jak je možné, že nikdo neví, kdo leží v nemocnici a odkud je? Přitom novináři šmejdí po nemocnicích a mohou se tam pohybovat jak v hospodě?

Dokud nám vláda nepředloží a hlavně neukáže svodky, kde se ten nárůst bere, kdo jsou ti nemocní zač, proč politiků se to netýká a žádný nezemřel, je to pouze možná hra o nervy, peníze a rozvrat státu.

Data, která nejsou podložená a jenom novináři ukazují dusící se lidi, aniž víme, zda to není dezinformační fotomontáž, volně necháme léčit Němce a našim lékařům a sestrám jsme zajistili volný průchod do Německa,je to možný podvod.

Není divné, že se lékaři a sestry nechtějí očkovat, když je to tak děsivé?

A ty grafy a PSY si strčte... Nic nevypovídají, chceme důkazy!

Pokud by to byla pravda, okamžitě by se uzavřely hranice, nikdo by nesměl projít do Německa a vracet se zpět a lékaře a sestry bychom tam nepouštěli!

Zdroj: https://www.skrytapravda.cz/domaci/3827-udajne-narvane-nemocnice-covidem-kdo-to-jsou-odkud-se-berou-kde-jsou-sakra-data

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponGlobální očkovací program proti koronaviru COVAX organizuje pro WHO nadace výrobců vakcín GAVI, která je jedním z hlavních sponzorů WHO. Česká Republika se již poslušně připojila   
Pridal tk Čtvrtek 18 únor 2021 - 08:09:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
WHO (Světová zdravotnická organizace) organizuje celosvětový očkovací program COVAX, který má zajistit očkování vakcínami proti koronaviru celosvětovou populaci. Program se jmenuje COVAX a je prý určen pro obecné zdraví a dobro lidstva v boji s koronavirovou pandemií pod heslem “No one is safe untill everyone is safe” (nikdo není chráněný, dokud nejsou všichni chráněni).

Jako hlavní partner a organizátor programu COVAX je nadace výrobců vakcín GAVI ve spolupráci s B. Gatesem. Ta je současně jedním z dvou hlavních sponzorů WHO, druhý nejvýznamnější sponzor je Nadace Billa a Melindy Gates, kteří usilují o snížení světové populace. Není pochyb, že motivace výrobců vakcín v projektu celosvětového očkování neprověřenou vakcínou, je čistě samaritánská. Jistě jim nejde o obří zisky, či jinou tajnou agendu! Pochybovači mohou namítnout, že je to stejné, jako udělat majitele pohřební služby ředitelem nemocnice a současně největším sponzorem. Kdy by ale dnes takovým zlým lidem dopřával sluchu, že?!

Do programu COVAX se již zapojilo 190 zemí včetně naší vlasti. Najdou se ale i výjimky. Třeba USA (to se možná brzy změní), Rusko, Bělorusko, Thajsko, Kazachstán, Malajsie …

-vědátor-
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJak se pozná skutečný vlastenec? Co dělá a co naopak nikdy nedělá?   
Pridal tk Čtvrtek 18 únor 2021 - 08:04:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jak se pozná skutečný vlastenec?

Vlastenec má rád svoji zemi a svůj národ. To vždy pro něj platí vždy bez rozdílů.

Vlastenec netrpí otrockou podlézavostí a ponížeností před jinými národy. Pokud se k němu a jeho zemi chovají dobře, tak je respektuje.

Vlastenec nepodporuje síly, které usilují o zničení jeho země a národa a nenechá se citově vydírat historickými událostmi ani vnucovaným pocitem viny za často vymyšlené historické události.

Vlastenec je hrdy na svoji zemi a svůj národ a vždy vystupuje aktivně na jejich obranu proti nepřátelům ať doma, či v zahraničí.

Vlastenec si myslí, že v jeho zemi mají trvale právo žít pouze příslušníci jeho národa. Všichni ostatní jsou tam dočasně a pokud se dobře trvají, tak je tam je ochoten strpět, ale vždy má právo na změnu názoru například z důvodu národní bezpečnosti.

Vlastenec nikdy nepropadá cizáky vnucovanému národnímu sebemrskačství.

Vlastenec nikdy nepracuje pro cizí mafie a země proti své vlastní zemi a národu.

Vlastenec nevěří, že by mu cizák vládnul lépe než jeho vlastní lidé.

Zdroj: Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMinistr školství ČR začal vyhrožovat dětem a jejich rodičům odepřením ústavního práva k rovnému přístupu ke vzdělání, pokud se děti odmítnou podílet na školním antigenovém testování!   
Pridal tk Čtvrtek 18 únor 2021 - 07:57:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ministr školství ČR začal vyhrožovat dětem a jejich rodičům odepřením ústavního práva k rovnému přístupu ke vzdělání, pokud se děti odmítnou podílet na školním antigenovém testování! Děti budou doma a bez online výuky! A může to být ještě horší, v ČR hrozí ustanovení trvalého výjimečného a nouzového stavu po přijetí Pandemického zákona! Ministr vnitra by získal pravomoci na úrovni Augusto Pinocheta v Chile! Lubomír Volný bije na poplach, totalita přichází pod rouškou ochrany zdraví, ale jinak jitra jsou v kotlině Mah’ralu mrazivě tichá!

Rok 2021 je rokem budování Brave New World a globalisté se nezastaví. Pokud sledujeme procesy řízení, tak si všímáme symptomatického jevu ve všech zemích tzv. bílé civilizace, kdy jednotlivé národní vlády terorizují své obyvatelstvo do takové míry, jako kdyby nešlo o vlády z lidu, ale o vlády nepřátelské, okupační, dosazené nepřítelem lidu atd. Tento proces vyvolává v obyvatelstvu naprostý chaos, kdy lidé jsou vrženi do nové a neznámé situace, kdy vlastní vláda likviduje dobrovolně své vlastní hnízdo, likviduje ekonomiku, živnostníky, podnikatelský sektor, společenské vztahy, prostě úplně všechno.

Na obyvatelstvu probíhají procesy řízení jako na okupovaných územích nepřítelem, jako v koncentračním táboře, jako v nějakém bizarním temném snu, kdy logika umřela, zdravý rozum šel v průvodu za rakví za ní a když se vracel domů, někdo mu podřízl hrdlo před domem. Logika a zdravý rozum zmizely a k moci nastoupila dvojice sester, propaganda a hysterie, kterým ale zpoza závěsu ze zákulisí radí globální teror. Ve skutečnosti všechno to, co právě okolo sebe vidíte a zažíváte, je právě onou globalistickou šachovou koncovkou zvanou End Game.

Vláda ČR se začíná podobat okupační správě, která pohlíží na české obyvatelstvo a české děti jako na dobytek, který je potřeba značkovat, testovat a ohradníkem omezovat

Obyvatelstvo je terorizováno vlastními vládami, které se chovají jako Gestapo a jako cizí protektorátní správa, která pohrdá lidem, občany a jejich lidskými a občanskými právy. Na občany je pohlíženo jako na dobytek, který je potřeba ocejchovat, označkovat, kdo je kdo, kdo je jaká kráva, kdo je jaký vůl, každý musí dostat číslo a evidenci, visačku na ucho, appku do mobilu, nebo čip pod kůži. Obyvatelstvo je eliminováno na dobytek, ke kterému se vláda chová podobně. A dobytek, na rozdíl od občanů, nemá žádná práva, to si pamatujte. Celoplošné testy, strkání špejlí do nosu tak často a tolikrát, až lidé dostávají záněty nosohltanu, krvácení, komplikované infekce sliznice či přímo záněty hematoencefalické blány oddělující nosohltan od mozkového kmene.

Teror na obyvatelstvu má jediný účel, zpacifikovat veškerý odpor a zbavit jej veškerých lidských práv a svobod tak, aby se nebránil, neprotestoval, nedemonstroval, neprováděl povstání a revoluce proti zavádění totalitních zákonů. A přesto jen malé skupině obyvatel dojde, že to už dávno nejsou národní vlády, které své občany takto terorizují a zbavují práv a svobod. Jsou to marionety nepřítele, tyrani lidu a národů, marionety světové globalizace, poskoci Domu Sion, kteří dostali befel, dostali příkaz na likvidaci zbytků demokracie a práv občanů. A tento brutální proces vedený proti lidu jedná bez skrupulí a míří i proti těm nejmenším, proti malým dětem v rolích školáků.

Školy mají na příkaz ministra dvakrát týdně všem dětem strkat špejle do nosů, kdo odmítne špejli, bude ze školy vyhozen a bude se učit “offline” doma

Dosazený a úmyslně neříkám “český” ministr školství Robert Plaga totiž ve středu začal vyhrožovat malým český školákům a hlavně jejich rodičům, že pokud se děti odmítnou od března testovat špejlemi a antigenními testy, nebudou se moci účastnit výuky a budou muset zůstat doma, přičemž nebudou se moci vzdělávat ani online přes internet, protože tato výuka otevřením škol od příštího týdne přestane být poskytována, resp. nebude mandatorní, jako to bylo dosud a školy prostě budou moci online výuku ukončit. Ministr školství doslova uvedl, že děti zůstanou doma “offline” a budou se muset učit samy, což je samozřejmě naprostý nesmysl, protože každé dítě podléhá povinné školní docházce, a pokud dítě není ve škole, anebo v online výuce, je to automaticky absence.

Jedinou výjimkou by bylo distanční vzdělávání, dálkové studium, o které ale rodiče logicky musí požádat, škola to musí schválit a rodiče musí zajistit výuku vlastními silami, rodiče tak musí převzít roli učitele a zajistit domácí vzdělávání. A to je naprosto vyloučené realizovat u desítek a stovek tisíc dětí, které nepodstoupí dvakrát týdně odpornou “špejlovačku”, kterou navíc si mají děti provádět samy na sobě, a to za dozoru učitelů ve školních jídelnách, případně v tělocvičnách, podle aktuální dispozice dané školy.

Ředitelé škol jsou mezi dvěma mlýnskými kameny, právníci je varují, že ředitelům dokonce hrozí trestní stíhání, pokud dětem odepřou přístup do škol kvůli odmítnutí testů

Právník nám k tomu řekl následující právní posudek, a dobře poslouchejte. Strkání špejlí dvakrát týdně do nosu povede ke zraněním dětí, k úrazům, ke krvácení z nosu atd. Ministerstvo školství i samotné školy se chtějí vyhnout žalobám, takže bylo vymyšleno, že výtěry si budou děti dělat samy, aby nesly zodpovědnost za své případné poškození. Máme v redakci právní posudek z jedné základní školy v Českých Budějovicích, který nám postoupil jeden ze zaměstnanců školy.

V tomto posudku se právnická kancelář vyjadřuje k dotazům ředitele školy, kde se ptá na důsledky právní zodpovědnosti, pokud učitel při výtěru nosu dítěte způsobí nezletilému zranění, poškození sliznice, krvácení z nosu, infekci, bolesti hlavy, alergickou reakci, či jiný problém, který povede např. k hospitalizaci dítěte. Právní kancelář na to řediteli odpovídá, že za dítě během školní výuky v budově školy zodpovídá škola, bez ohledu na to, jestli si dítě provádí test v nosu samo, anebo zákrok na dítěti provádí učitel nebo personál školy.

V tomto rozdíl není, ale je zásadní rozdíl v tom, že když se dítě zraní samo špejlí v nosu, zodpovědnost školy je splněna poskytnutím první pomoci a zavoláním sanitky. Pokud by ovšem zranění způsobil učitel, jednalo by se o trestný čin ublížení na zdraví svěřené osoby, plus by padlo obvinění ublížení na zdraví z nedbalosti. Jenže, tam by to nemuselo skončit. Výtěr z nosu je zdravotní zákrok, který v podstatě může provádět jen lékař, a pokud jde o zákrok na nezletilé osobě, musí s tím souhlasit zákonný zástupce, tedy rodič.

Posudek v závěru uvádí, že zasunování předmětů do nosu musí provádět samy děti, bez aktivního zásahu ruky třetí osoby, a tato činnost dětí musí být monitorována zaměstnanci školy, přičemž rodiče musí vydat souhlas. Pokud cokoliv z tohoto bude chybět, právní kancelář doporučuje řediteli neprovádět testování dětí vůbec a obrátit se na zdravotnické zařízení, aby výtěry dětí probíhaly v nich, ovšem opět za souhlasu rodičů. Posudek, kterým naše redakce disponuje v důvěrném režimu, neřeší otázku situace, kdy rodiče odmítnou nechat své děti dvakrát týdně testovat špejlemi.

Ministr školství se podle všeho pohybuje na hraně trestní odpovědnosti, podmiňování školní výuky podstoupením testu je v ČR v rozporu s Ústavou a její Listinou

Jednotliví ředitelé škol mají opravdu velké obavy a strach z tohoto projektu, protože školy nejsou zdravotnickými zařízeními a nepracuje v nich zdravotnicky vyškolený personál. Škola navíc musí mít souhlas rodičů se všemi zdravotnickými úkony na jejich dětech. A pokud rodič odmítne nechat dítě testovat, škola mu nemůže zabránit v chození do školy, protože je to v rozporu s Ústavou České republiky. Výrok ministra školství o tom, že netestované děti zůstanou bez online výuky doma, že se budou nějak zvláštně a partyzánsky učit samy, je nejen naprosto iluzorní, ale zakládá navíc spáchání trestného činu, neboť je to odpírání přístupu ke vzdělání, které je zakotvené právě v Ústavě. Nejprve si řekněme, co vlastně Ústava v této věci říká:

Ústavní zákon č. 2/1993 Sb. Listina základních práv a svobod

Článek 33

(1) Každý má právo na vzdělání. Školní docházka je povinná po dobu, kterou stanoví zákon.

(2) Občané mají právo na bezplatné vzdělání v základních a středních školách, podle schopností občana a možností společnosti též na vysokých školách.


Znění české Ústavy je jasné a není v ní nic uvedeno o podmiňování vstupu do škol a výuky podstoupením antigenního testování. Kdokoliv v ČR prohlašuje, že netestované dítě nebude smět do školy, na což má dítě ústavní nárok a právo, dopouští se trestného činu odpírání vzdělání, což je v rozporu nejen s Ústavou, ale i s Chartou lidských práv. Náš právník doporučuje rodičům následující právní postup, který je potřeba dodržet.

Rodič musí písemně a prokazatelným způsobem, tedy klidně i elektronicky emailem, který je škole známý, že jde o email daného rodiče, zaslat škole oznámení o tom, že rodič odmítá a nepovoluje, aby jeho dítě bylo testováno antigenními testy, a že dítě bude chodit do školy bez podstupování těchto testů. V emailu je potřeba počkat na vyjádření školy. Jakmile se škola vyjádří a oznámí, že dítě nebude vpuštěno do výuky a do třídy, pokud nebude mít test, je potřeba provést následující krok. V první den nástupu do školy, tedy podle předpokladů na počátku března, musí přijít rodič s dítětem do školy a aktivně se musí pokusit dítě do školy dostat.

Rodiče netestovaných dětí musí postupovat podle rady našeho právníka, je potřeba zaznamenat spáchání trestného činu ze strany školy v den nástupu dítěte do školy na počátku března

Právník navrhuje vytvořit kamerový záznam, postačí záznam z mobilního telefonu pro důkazní řízení. Pokud některý ze zaměstnanců školy začne dítěti bránit ve vstupu do školy nebo do třídy, je potřeba zjistit totožnost osoby, kdo to je. Tato osoba se totiž tím okamžikem dopouští trestného činu odpírání přístupu k rovnému vzdělávání, které je garantováno v Ústavě.

Nepoužívejte násilí a nesnažte se dítě dostat do třídy násilím, pouze vše zdokumentujte na mobil a úplně ideální je přivést si s sebou svědka, třetí osobu, ideálně právníka, ale není to podmínka. Jakmile je vám aktivně zabráněno vstupu do školy či do třídy, zavolejte hlídku Policie ČR, aby sepsala na místě protokol o incidentu. Policie zadokumentuje osobu, která odepřela dítěti ústavní právo a zabránila dítěti ve vstupu do třídy ke vzděláni, na místě policie posoudí situaci a na základě posouzení může nebo nemusí dojít k příkazu policie, aby dotyčná osoba ukončila protiprávní jednání a umožnila dítěti vstup do třídy.

Pokud policie nebude schopna posoudit, kdo je v právu, nechte si od policie vyhotovit protokol s popisem události a s konstatováním, že škola zabránila vstupu vašeho dítěte do třídy na základě požadavku, že dítě musí být testované. Tato věta, či podobně formulovaná věta z policejního protokolu je klíčová pro následující žalobu proti škole a proti ministerstvu školství u českých a mezinárodních soudů. Důležité je, aby existoval policejní protokol o vaší aktivní snaze dítě do školy dostat, protože jinak riskujete, že škola vás ještě zažaluje, že necháváte dítě doma a tím zameškává výuku a nahlásí vás na OSPOD, a přitom ve skutečnosti to bylo tak, že školník dítě vyhodil ze dveří, ale škola bude tvrdit, že dítě do školy nepřišlo.

Policejní protokol tak bude důkazem o překážce ve výuce dítěte na straně školy. Škola tak bude buďto povinna dítě do třídy pustit, anebo bude povinna dítěti nadále a vlastním nákladem poskytovat online vzdělávání, a to právě z důvodu překážky na straně školy, která má od ministerstva, tedy nadřízeného orgánu, přikázáno nevpouštět do tříd netestované děti. Je naprosto jasné, že tyto případy skončí nakonec u Ústavního soudu, a dost možná u mezinárodních soudů, poznamenává náš právník.

VIDEO: Babišova vláda se snaží ve sněmovně znovu protlačit Hamáčkův Pandemický zákon z jara loňského roku, který by udělil ministrovi zdravotnictví pravomoci na úrovni diktátora

Takový monstrózní nástup totality nemůže trvat dlouho, řeknete si. Jakmile skončí nouzový stav, všechno se vrátí do normálu, říkají lidé s naivním uvažováním, kteří tvoří většinu populace. A co kdybych vám řekl, že nouzový stav neskončí nikdy, že bude trvat napořád? Jak byste na to zareagovali? Vláda Andreje Babiše totiž schválila návrh z dílny ČSSD na zavedení tzv. Pandemického zákona, kterým by ministr zdravotnictví ČR získal tak obrovské pravomoci, které by neměla ani vláda, a dokonce ani parlament. Ministr by mohl uzavírat podniky, areály, živnosti, školy, mohl by omezovat dopravu, provoz továren, vyhlašovat zákazy vycházení, a to všechno z titulu návrhu zákona č. 1158/0, o kterém musí nejprve hlasovat sněmovna. Poslanec Lubomír Volný natočil zásadní video, kde veřejnost seznamuje s hrozbami tohoto zákona a apeluje na komunisty, aby ve sněmovně zákon nepodpořili.

VIDEO V ODKAZU ZDE: https://rumble.com/vdx42f-lubomr-voln-varuje-e-pandemick-zkon-umon-zavst-trval-nouzov-stav.html

Zákon je nebezpečný hlavně v jedné větě v prvním odstavci § 2 návrhu zákona, kde se hovoří o tom, že ministr zdravotnictví může těchto pravomocí použít nejen během pandemie Covid-19, ale i kdykoliv jindy a poté na zabránění jejího návratu. A chápete, že taková věta dělá celý zákon dokonale gumovým, protože hrozba návratu pandemie bude přece hrozit vždy, za všech okolností, a v podstatě natrvalo a napořád. Pokud bude Pandemický zákon přijat, ČR se stane de facto diktaturou podle střihu Chile, kde 11. září 1973 proběhl vojenský převrat pod vedením gen. Augusto Pinocheta, který uvrhl celou zemi do permanentního a 17 let trvajícího výjimečného stavu s mimořádnými opatřeními.

Nouzový stav v zemi nad Mah’ralem už natrvalo a napořád, protože podle Talmudu na goyim musí být přísnost?

O totéž se teď v ČR snaží vláda, která oprášila návrh z dílny ČSSD z loňského jara, který se ve sněmovně marně pokoušel prosadit bývalý ministr zahradnictví a zpěvák Adam Vojtěch. Takovýto zákon by přenesl na ministra zdravotnictví tak obrovskou moc, že by se s ní nedokázala poměřovat ani moc vlády nebo parlamentu. Ministr by mohl pod rouškou ochrany zdraví veřejnosti páchat doslova sociální a rovněž ekonomickou genocidu.

Ministr by mohl omezovat pohyb lidí ve městech, v okresech, provozy živností, podniků, škol, hromadné dopravy, mohl by vyhlašovat lockdowny, zákazy pohybu a vstupu, a to všechno na základě vlastního uvážení, bez kontroly ze strany vlády nebo parlamentu. Dovedete si představit, že nouzový stav by tím pádem nikdy v ČR neskončil, trval by napořád, a když ne napořád, tak minimálně velmi dlouho, než by došlo po 17 nebo více letech k revoluci, k převratu, k dalšímu Sameťáku atd. O současné Babišově vládě se říká, že Hnutí ANO a ČSSD jsou spolu ve vládě jako slon a myš, ovšem to je kalech.

Obě dvě strany totiž před obyvatelstvem hrají klasický duální systém, aby byl zachován dojem a iluze právního státu a demokracie. Aby se neříkalo, že obyvatelstvo tyranizuje jedna strana, která uchopila moc, ale že je to koalice dvou slabých stran, které ještě navíc vládnou v menšině s podporou komunistů. A najednou zjistíte, že v té likvidaci demokracie a občanských práv a svobod jedou všichni.

Šachová koncovka globalizace je tady a Čechům už nevládnou Češi, ale globalistický nepřítel plný nenávistí ke gójskému národu natolik, že děti gójů se musí nechat mučit hadry a špejlemi, anebo je jim rovnou odepřeno právo na vzdělání. A tento teror se bude proti lidu a národům stupňovat tento rok 2021, protože budování BNW (Brave New World) začalo s veškerou intenzitou. Národ již nemá své vlády, hordy nepřátel berou lidu poslední svobody. Teror rozprostírá se okolo, už i děti jsou mučeny a výhrůžky vyloučením ze školních tříd přichází, strašný je to kraj. Ale jitra úsvitu nového dne, jitra jsou v kotlině Mah’ralu mrazivě tichá.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNěmecký parlament ratifikoval digitální „program ID2020“   
Pridal tk Čtvrtek 18 únor 2021 - 07:42:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Alarmující zpráva. Německý parlament (Bundestag) ratifikoval 29. ledna 2021 realizaci programu ID2020.

Jedná se o centralizovaný všeobecný sběr elektronických dat každého občana, k němuž by měla přístup každá vládní agentura, policie - a možná i soukromý sektor.


Zahrnovalo by to vše, co je známé o každém jednotlivém občanovi. Nyní je to sestava až 200 bodů, a možná jich časem i přibude - od vašeho bankovního účtu po vaše nákupní zvyklosti, zdravotní záznamy (samozřejmě záznamy o očkování), vaši politickou orientaci, a pravděpodobně i vaše zvyky ohledně randění, a další záznamy z vaší soukromé sféry.

Program ID2020, který navrhl Bill Gates jako součást „vakcinačního balíčku“, podporuje Rockefellerova nadace, Accenture, WEF (Světové ekonomické fórum) a GAVI (Globální aliance pro vakcíny a imunizaci, jednoduše nazývaná Vakcinační aliance), což je také dílo Gatese (2001), se sídlem v Ženevě ve Švýcarsku.

Aliance GAVI se nachází hned vedle budovy Světové zdravotnické organizace. GAVI se nazývá partnerství veřejného a soukromého sektoru. Veřejnou částí je Světová zdravotnická organizace a řada rozvojových zemí; soukromými partnery je samozřejmě řada farmaceutických společností, např. Johnson & Johnson, GlaxoSmithKline, Merck & Co... a Nadace Billa a Melindy Gatesových.

Německá mimovládní Koronavirová komise, která se skládá ze stovek lékařů, virologů, imunologů, univerzitních profesorů - a právníků, včetně Dr. Reinera Füllmicha, spoluzakladatele této komise - je mimořádně znepokojena tím, že současné vakcíny proti koronaviru (Pfizer, Moderna) mohou obsahovat nanočástice, které by mohly být přístupné elektromagnetickému záření, tj. 5G a další generaci 6G.

To je přesně to, co předvídal návrh programu ID2020, v němž mají hlavní roli Bill Gates a GAVI; program ID2020 by mohl být implantován vakcínou a být dálkově přístupný přes počítače, roboty nebo algoritmy (EM), (viz v němčině „Wirkungsweise und Gefahren der aktuellen Corona-Impfungen in Deutschland mittels mit Nanopartikeln umhüllter mRNA-Impfstoffe - 37. konference Corona Ausschuss Německo“ (31. ledna 2021).

Přijetí programu ID2020 ještě musí schválit Německá spolková rada, ale je jen malá šance, že ji rada zamítne.

Program 2020 ve Švýcarsku

Podobně bude ve Švýcarsku rozhodovat 7. března 2021 všelidové hlasování o programu ID2020 - plně elektronickém ID - spojující vše se vším od každého jednotlivého občana.

A to není všechno, švýcarská vláda chce externí převod správy programu ID2020 na soukromý sektor - což je neuvěřitelné!!! Dokážete si představit bankovní nebo pojišťovací instituci, která nakládá s vašimi daty (a prodává je)!!!! - Jen si představte, co se stane s vašimi osobními údaji - to je nepředstavitelné.

V dlouhodobém horizontu - kdo ví, jak dlouho? - jak předpokládá Bill Gates, budou vlastnosti elektronického ID - tj. elektromagnetické pole (EMF) - implantovány do vašeho těla, a to buď společně s vakcínou - možná se to již děje prostřednictvím injekcí proti covidu - nebo samostatně ve formě nanočipů (vhodných pro injekci).

První testy byly provedeny v polovině minulého roku ve školních třídách v odlehlých vesnicích v Bangladéši.

Jelikož jsou s tím Švýcaři spokojení, je dost možné, ne-li pravděpodobné, že vládní návrh bude 7. března přijat. Co potom?

Je tohle začátek pro přijetí plně digitalizovaného programu ID2020 v celé Evropě, v celém světě?

Nebo možná další země EU již potichu a tajně - nebudou žádné otázky - předjímaly začlenění programu ID2020 do své Ústavy?

Další podrobnosti o programu ID2020 viz níže:

Peter Koenig: Koronavirová pandemie COVID-19: Skutečné nebezpečí je „program ID2020“, 26. dubna 2020:

https://www.globalresearch.ca/coronavirus-causes-effects-real-danger-agenda-id2020/5706153

Jakmile každý občan na planetě, přes 7 miliard lidí - podle Billa Gatese - bude mít čip ID, kontrola a řízení ze strany malé globalistické elity bude téměř úplná.

S elektromagnetickým polem a 5G/6G vlnami EM, umožňujícími vstup a přístup k datům ve vašem těle - bude ovládání každého jednotlivce téměř úplné. „Téměř“ se vztahuje k plánovanému přístupu k vašim mozkovým vlnám.

K tomu má docházet prostřednictvím Brain Computer Interface (BCI), zvaného neuralink, neurální rozhraní, propojující mozek s počítačem - který vyvinul Elon Musk. (viz video)To představuje rozhraní elektronických vln s lidským mozkem, které bude do té doby přeměněno na elektromagnetické pole (EMF), takže bude moci přijímat digitální příkazy, které ovlivní naše chování, nebo bude možné jej vypnout - RIP (směrovacím protokolem) - což může být nejvhodnější pro „globální kabalu“.

Nedovolme, aby se to stalo.

Peter Koenig

Implanted “Vaccine Package” ID: Germany’s Parliament Has Ratified GAVI’s Digital “Agenda ID2020” vyšel 3.2.2021 na Global Research. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2021/02/8609-nemecky-parlament-ratifikoval-digitalni-program-id2020.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTurecká justice jde po Wildersov   
Pridal tk Čtvrtek 18 únor 2021 - 07:29:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Poté, co nizozemský politik a předseda Strany za svobodu Geert Wilders opětovně prohlásil na svém Twitteru, že turecký prezident je terorista, zahájila v úterý turecká justice proti Wildersovi právní kroky pro urážku hlavy státu.

Wilders na svém účtu umístil karikaturu Erdoganovy hlavy napůl v barvách Turecka a napůl v barvách Islámského státu s tím, že Erdogan je islámista představující smrtelnou hrozbu a podněcující k nenávisti a terorizmu zde v Nizozemích“.

Erdoganův ředitel pro zahraniční komunikaci Fahrettin Altun v reakci prohlásil, že skutečným nebezpečím je Wilders a jeho neo-nacistická banda a to že političtí představitelé Evropy mohou sdílet jeho názory. Erdoganův mluvčí na Twiteru na zval Wilderse imbecilem.

Zdroj: https://twitter.com/geertwilderspvv/status/1361382149757276163
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Vůbec si neuvědomují možné následky.“ Ruské MZV promluvilo o dalším nátlaku ze strany Západu kvůli případu Navalného   
Pridal tk Čtvrtek 18 únor 2021 - 07:24:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Požadavek Evropského soudu pro lidská práva (ESLP) na okamžité propuštění ruského opozičníka a bloggera Alexeje Navalného je prvkem nátlaku na Rusko a zasahováním do vnitřních záležitostí země. Ve vysílání televizní stanice Rusko 24 to prohlásila oficiální mluvčí tamního ministerstva zahraničí Maria Zacharovová.

„Podle mezinárodního práva se jedná o takovou salvu, jejíž důsledky, podle mého názoru, ESLP jednoduše nemůže srovnávat. Ničí mezinárodní právní rámec, který sami nevytvořili. Na základě a fundamentech, z z nichž vycházejí moderní mezinárodní vztahy,“ uvedla.

V souvislosti s tím diplomatka zdůraznila, že za touto kampaní stojí ten „stejný kolektivní Západ“, který si neuvědomuje všechny důsledky, „i pro své vlastní země“.

Zacharovová poukázala na to, že se ESLP ve svém rozhodnutí neodkazuje na normy a zákony, a právníci jsou překvapeni tím, co Evropský soud „dělá s mezinárodním právem“.
Podle mluvčí ministerstva zahraničí by rozhodnutí mělo být posouzeno z hlediska důsledků pro mezinárodní právní systém.

Připomeňme, že ve středu 17. února, ESLP použila pravidlo 39 svého jednacího řádu a vyzvala ruské orgány, aby propustily Navalného jakožto dočasné opatření, které „okamžitě nabývá účinnosti“. Jak médiím vysvětlila právnička odsouzeného Olga Michajlová, taková opatření se uplatňují v případě, že má soud za to, že je navrhovatel v nebezpečí.

Tamní ministr spravedlnosti Konstantin Čujčenko v komentáři k situaci uvedl, že je tento požadavek zjevně nesplnitelný, protože pro to v ruských právních předpisech neexistují žádné důvody.

Dne 2. února Simonovský okresní soud Moskva 2 zrušil Navalnému podmínečný trest v případu Yves Rocher a nahradil jej skutečným. Na tom trvala Federální vězeňská služba (FSIN). Podle ministerstva odsouzený porušil podmínky zkušební doby, zhruba 60krát se nedostavil na inspekci ve stanovené lhůtě, a dostal také řadu správních trestů.

Zadržení Navalného

Navalnyj byl zadržen 17. ledna na letišti Šeremetěvo po návratu z Německa, kde se léčil po incidentu s údajnou otravou. Odvezli ho na oddělení policie v Chimkách, kde se o den později Chimkinský městský soud v průběhu zasedání mimo soudní budovu usnesl, že má být vzat do vazby na 30 dní.

Následně Generální prokuratura RF prohlásila, že podporuje požadavek federální služby pro výkon trestů (FSIN) o nahrazení Navalného podmíněného trestu za reálný a považuje tuto žádost za zákonnou a odůvodněnou.

Představitel FSIN na soudním zasedání požádal, aby byla Navalnému kromě toho uložena pokuta v částce v částce 500 tisíc rublů.

Zdroj: https://sptnkne.ws/FvNg
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Naprosto skandální poznámky.“ Čína tvrdě zareagovala na prohlášení kardinála Duky o původu covidu-19   
Pridal tk Čtvrtek 18 únor 2021 - 07:19:20 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nedávná slova pražského arcibiskupa a kardinála Dominika Duky, které pronesl na začátku února během kázání, vzbudila ohlasy ve společnosti. Nyní se k jeho prohlášení, že „koronavirus je únik biologické zbraně“, vyjádřilo také čínské velvyslanectví v České republice pomocí svého mluvčího.

Připomeňme, že Duka v jednom ze svém kázání narazil na téma koronaviru a nechal se slyšet, že za pandemií podle něj stojí únik biologické zbraně.

„Jsou o tom přesvědčeni všichni vojenští specialisté na celém světě, kteří se to buď bojí říci, nebo to nesmí říci,“ prohlásil, ale nic a nikoho nekonkretizoval.

Nicméně, Armáda ČR se od jeho slov distancovala a vůči jeho výrokům se ohradili také čeští imunologové Václav Hořejší nebo Zdeněk Hel. Podle nich je to, co Duka řekl, naprosto skandální a prý se stává šiřitelem falešných zpráv.

Naopak se za něj postavilo Arcibiskupství pražské: „Pan kardinál se s tímto názorem setkal jak v zahraničím tisku, tak mezi vybranými představiteli naší armády. Považuje ho za pouhou hypotézu. Podstata jeho kázání byla úplně o něčem jiném.“

Reakce čínského velvyslanectví

Pár dnů poté se však ozvalo také čínské velvyslanectví v České republice, a to prostřednictvím svého mluvčího. Stalo se tak v jednom z rozhovorů, když přišla řeč na Dukovy poznámky o covidu-19.

Své vyjádření dané velvyslanectví zveřejnilo jak na svém webu, tak na Facebooku.

„Čínská strana si všimla příslušné zprávy a vyjadřujeme nad tím silnou nespokojenost a s poznámkami kardinála Duky rozhodně nesouhlasíme,“ zaznělo hned úvodem.

Podle nich je nutno poukázat hlavně na to, že hledání původu koronaviru je složitý vědecký problém a nepodložená podezření a úmyslná překrucování reality nemůžou nahradit vědecký výzkum.

„Odborníci ze Světové zdravotnické organizace opakovaně zdůraznili, že je „extrémně nepravděpodobné“, aby byl původem koronaviru laboratorní únik. Poznámky kardinála Duky tedy ignorují názory vědců a nestojí na žádném skutečném základu. Jsou tak neuctivé vůči vědě a neopodstatněně pomlouvají Čínu,“ dodává se.

Ve vyjádření čínské strany je také zmínka o tom, co si o slovech Duky myslí přední český vědec nebo české ministerstvo obrany.

„Čínská strana se pevně staví proti komukoli, kdo politizuje epidemii a stigmatizuje Čínu. Čínské velvyslanectví v České republice naléhá na kardinála Duku, aby okamžitě napravil svá chybná tvrzení a účinně tak eliminoval špatný vliv,“ vyzvalo dotyčného.

V závěru pak velvyslanectví klade důraz na to, že „jedině jednota a spolupráce jsou nejmocnější zbraní mezinárodního společenství v boji proti epidemii koronaviru“.

„Upřímně doufáme v to, že lidé ze všech zemí budou přistupovat spravedlivě, objektivně a zodpovědně k nynější situaci a pozitivně tak přispějí k mezinárodní protiepidemické spolupráci a rychlému vítězství nad epidemií pomocí konkrétními kroky,“ uzavřel úřad dané téma.

Zdroj: https://sptnkne.ws/FvDb

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Podlehl pokušení destabilizovat politickou situaci.” Zeman zasadil úder při jmenování místopředsedy Nejvyššího soudu ČR   
Pridal tk Čtvrtek 18 únor 2021 - 04:30:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Miloš Zeman si nenechal ujít možnost zaútočit na Ústavní soud ČR, který obvinil z destabilizace politické a společenské situace v Česku. Ve svém projevu při jmenování Petra Šuka místopředsedou Nejvyššího soudu český prezident vyjádřil naději, že se tento soud stane stabilizačním prvkem v soudním systému, což Ústavní soud podle něj udělat nedokázal.

Dnes na Pražském hradě proběhla procedura jmenování soudce Petra Šuka místopředsedou Nejvyššího soudu ČR. Český prezident Miloš Zeman tak využil svého práva určit místopředsedu NS ČR, Petra Šuka totiž jmenoval na návrh současného předsedy Nejvyššího soudu Petra Angyalossyho.

Petr Šuk, jenž působí u NS ČR od roku 2008, nahradil předchozího místopředsedu Romana Fialu, který opustil svůj úřad poté, co mu vypršelo funkční období. Ve své řeči nově jmenovaný místopředseda Nejvyššího soudu prohlásil, že není zastáncem radikálních změn, zdůraznil přitom, že bude prosazovat určité úpravy týkající se například práce civilního kolegia.

„Společně s předsedou kolegia a civilními soudci tedy budeme hledat možné změny a úpravy tak, aby rozdělení agend a vůbec činnost kolegia více reflektovaly současné civilní právo,” řekl Šuk.

Soudce také dodal, že v současné době je Nejvyšší soud přetížen velkým množstvím projednávaných věcí, což mu brání náležitě plnit další zásadní funkce a úkoly, jako například výklad právních předpisů nebo sjednocování judikatury.

Proslov prezidenta Zemana a útok na Ústavní soud

Ve svém projevu při jmenování Petra Šuka místopředsedou Nejvyššího soudu se český prezident Miloš Zeman kriticky vyjádřil vůči Ústavnímu soudu ČR, který označil za zdroj politické destabilizace v republice.

„Vážený první místopředsedo Nejvyššího soudu, dovolte mi, abych Vám ještě jednou blahopřál k Vašemu dnešnímu jmenování. Chtěl bych Vám v této rozbouřené době popřát, aby se Nejvyšší soud stal stabilizačním prvkem v našem soudnictví a aby nepodlehl pokušení destabilizovat politickou či společenskou situaci v České republice, jako to udělal Soud ústavní,” prohlásil Zeman.

Připomeňme, že na začátku února Ústavní soud ČR zrušil část volebního zákona. Problém spočívá v rozdělení na kraje a přepočtu mandátů, to je prý diskriminující. Rozhodnutí bude platit i pro letošní volby. Nově bude koalicím pro vstup do Poslanecké sněmovny stačit pět procent hlasů. Ústavní soud zrušil aditivní klauzule, které představovaly 10, 15, respektive 20 procent. Ústavní soud také pozměnil paragrafy, které se týkají určení počtu poslanců v jednotlivých krajích a průběh skrutinia.

V souvislosti s tímto krokem ze strany Ústavního soudu se český prezident Miloš Zeman rozhodl neudělovat předsedovi ÚS Pavlu Rychetskému Řád Tomáše Garrigua Masaryka.

„Prezident republiky Miloš Zeman se rozhodl neudělit původně plánovaný Řád Tomáše Garrigua Masaryka Pavlu Rychetskému, a to vzhledem k tomu, že poškodil Českou republiku zrušením volebního zákona v době předvolební kampaně,“ uvedl tiskový mluvčí českého prezidenta Jiří Ovčáček na svém Facebooku.

Zdroj: https://sptnkne.ws/FvKc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMaďarsko se stalo první zemí EU, která obdržela čínskou vakcínu Sinopharm   
Pridal tk Čtvrtek 18 únor 2021 - 04:27:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Maďarsko obdrželo první dodávku čínské vakcíny proti COVID-19 Sinopharm.

Maďarsko je zatím jediným členem Evropské unie, který schválil vakcíny z Číny a Ruska, přičemž maďarští představitelé obvinili blok z pomalého zavádění vakcín.


Dne 16. února bylo dodáno 550 tisíc lahviček Sinopharm, připravených pro maďarský boj proti epidemii. Jedná se o první ze čtyř očekávaných dodávek, které do konce května dosáhnou celkem 5 milionů dávek.

To bude stačit k naočkování čtvrtiny maďarské populace s přibližně 10 miliony lidí. Zdravotní úředníci v zemi nyní provedou kontrolu před zavedením dávek.

Čínský velvyslanec v Maďarsku Qi Dayu (Čchi Ta-jü) na setkání u příležitosti přijetí zásilky na letišti v Budapešti řekl: „Doufáme, že vakcíny pomohou všem zemím na světě, včetně evropských zemí, bojovat proti pandemii a pomohou lidem obnovit zdraví.“

Maďarský premiér Viktor Orbán uvedl, že se nechá naočkovat vakcínou Sinopharm.

Maďarské opoziční skupiny označily schválení vakcíny za uspěchané, ale Sinopharm bude tvořit velkou část maďarské očkovací kampaně.

Minulý týden začalo Maďarsko používat ruskou vakcínu Sputnik. Země zefektivnila svůj regulační proces, aby mohla doplnit distribuci vakcín v EU. Úředníci říkají, že doufají, že Maďarsko může být evropským lídrem v očkování vakcínami proti COVID-19.

„Snažíme se zachránit životy a zachovat ekonomiku a bojujeme společně s našimi čínskými přáteli proti COVID-19,“ uvedl maďarský státní tajemník Tamas Menczer. „Rád bych tedy znovu zdůraznil - pro Maďarsko je to velmi důležitý den.“


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0702 sec,0.0372 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,272kB