Sobota 20 únor 2021
Martin Kupka pláče: Demonstrace před domovy politiků jsou daleko za čarou   
Pridal tk Sobota 20 únor 2021 - 08:38:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Komentář místopředsedy ODS

Martin Kupka: „Po demonstracích před domovy ministra Plagy a ministra Blatného ohlásilo několik aktivistů demonstraci před domem místopředsedy vlády a ministra vnitra Jana Hamáčka. Protestní akce lze organizovat na celé řadě veřejných míst, v případě Jana Hamáčka například před budovou vlády, jejímž je místopředsedou, před Lidovým domem coby sídlem ČSSD, jejímž je předsedou, či před ministerstvem vnitra, jehož je ministrem.

Ovšem svolávat protesty a průvody před domem politika není vyjádřením svobodného názoru nespokojených voličů. Je to zatahování jeho blízkých do politického boje, zastrašování jeho rodiny a porušení základního osobního práva na soukromí. Co přijde příště? Veřejný lynč?

Vyzývám proto občany, aby ignorovali všechny výzvy k tomuto typu nátlaku na řádně zvoleného politika. Nesouhlas s jeho postoji se dá vyjádřit mnoha způsoby a koneckonců, tím nejdůležitějším vyjádřením názoru na jeho počínání v politice jsou volby. Zastrašování jeho samotného i jeho rodiny je pro mě daleko, daleko za hranicí všeho, co je možné považovat za přijatelné.“


Odpověď za občany:

Pane Kupko, za normálních okolností máte jednoznačně pravdu. Jenomže nastala doba, kdy vy likvidujtete naše životy, naše svobody, naše rodiny a sami se ukrýváte za hradby policejních těl a poslanecké imunity! Hledejte příčiny a nikoliv následky. Hamáček nám ukradl skoro všechny svobody, Plaga nám deptá a ničí naše děti a vnoučata a vaše extremistické rozhodování zasahují přímo do našich bytů a domácího zázemí. Ať odvolají všechny totalitní praktiky v čele s Jourovou, nedělejte dluhy na náš účet a my se vrátíme opět do normálních demokratických praktik. To, co se děje, není nenávist a priori, ale zoufalství lidí, kterým jste zničili životy a sami si užíváte za šílené, plné mzdy, zatímco mnoho z nás jste nahnali do chudoby, depresí a sebevražd. Dávejte 75% svých obrovských, nezasloužených mezd na charitu, souciťte s námi a uvidíte, že i lid vás opět vezme za své. Takto se skutečně může stát, že lid neuvidí jiné zoufalé řešení, než pozvat na pomoc soudce "Lynch"! To není o covidu, to už bylo dávno předtím!

Nepřeji si to, ale ty nešťastné, okradené a zdeptané, státem zadlužené jste vytvořili vy - vláda a poslanci! Včetně dnešní ODS!

Zdroj: https://www.skrytapravda.cz/domaci/3834-martin-kupka-place-demonstrace-pred-domovy-politiku-jsou-daleko-za-carou
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAfgánský uprchlík (19) polil kyselinou švýcarskou modelku (24), policie vyšetřuje motiv   
Pridal tk Sobota 20 únor 2021 - 08:14:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na čtvrteční ráno asi hned tak nezapomene mladá švýcarská kráska Elisa T. (24), která se živí jako modelka. Když si šla krátce před 8. hodinou ráno do podzemní garáže v Neuenburgu pro auto, tak jí polil kyselinou mladý snědý muž. Napadená žena začala křičet o pomoc, což zaslechl soused, který přiběhl a napadené ženě poskytl první pomoc do příjezdu záchranky, která jí odvezla do nemocnice.

Policie následně zahájila velkou pátrací akci na dopadení pachatele. Z toho se nakonec vyklubal mladý afgánský uprchlík (19). Policie nyní vyšetřuje, zda oběť znal a co bylo motivem jeho hrůzného činu. Útoky kyselinou jsou časté ze strany uprchlíků především v Anglii, kde se jedná o teror muslimských gangů vůči bílým ženám náhodně jdoucím po ulici.

Valerie P., Neuchatel
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNěmecká města zakazují elektromobilům vjezd do podzemních garáží kvůli vysokému riziku samovznícení   
Pridal tk Sobota 20 únor 2021 - 08:10:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Města v jižním Německu začala zakazovat elektromobilům vjezd do podzemních garáží. Důvodem je vysoké riziko požáru kvůli samovznícení baterie. To pak má za následek značné škody a potíže s uhašením takového požáru.

To ale nemá na šílenou zelenou EU politiku žádný vliv. EU i nadále požaduje do roku 2040 úplný zákaz normálních automobilů se spalovacím pohonem. ČR a Slovensko bohužel nejsou v tomto ohledu výjimkou, ale zatím to není nic proti zelenému šílenství zde v Německu!

Milan v Německu
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOdpor proti koronafašismu – Manuál   
Pridal tk Sobota 20 únor 2021 - 07:33:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Každé zlo potřebuje jedinou věc, aby uspělo – aby slušní lidé nic nedělali a mlčeli

1) Řekněte NE.

Chce po vás někdo něco, s čím zásadně nesouhlasíte? Řekněte mu do očí hrdě své Ne. Odmítněte to a tečka.

2) Nedodržujte špatná pravidla.

Nedodržujte špatná pravidla, která nefungují, škodí nebo nedávají smysl. Nechcete to dělat? Nedělejte to!

3) Věřte v dobré lidi.

Dobrých lidí je pořád hodně, dejte jim i sobě šanci. Mluvte spolu, spolupracujte, pomáhejte si, dělejte své nejbližší okolí i svět lepším místem k životu.

4) Postavte se bezpráví, zlu a sviním.

Většina sviní a krys je zbabělá, jsou to přece jen svině a krysy. Když uvidí odpor, utečou nebo začnou vyjednávat. Zastaňte se napadaných a šikanovaných lidí. Kdekoliv v kolektivech, na ulici, na úřadech. Nečekejte, že to někdo udělá za vás.

5) Komunikujte s lidmi s otevřenou myslí.

Nepřesvědčujte přesvědčené a ty, které nelze přesvědčit. Působte na nerozhodnuté lidi a na umírněné sympatizanty. Chovejte se k nim slušně, nenadávejte jim, nekritizujte je. Prezentujte jim mírnou formou fakta, argumenty a jděte jim sami příkladem v tom, co po nich chcete.

Šiřte kolem sebe důležité informace, fakta a pravdu. Vyvracejte lži, propagandu, demagogie.

6) Podpořte dobro a dobré lidi, ne zlo a svině.

Nepodporujte a nevolte menší zla. Volte menší a větší dobro. Podpořte -radikální- občanské lídry a hnutí.

Máte společné hlavní cíle? Jsou to vlastenci? Podpořte je.

7) Tvořte si vlastní názor.

Hledejte si informace z různorodých zdrojů (alternativních i mainstreamových), naučte se je třídit, dávejte si je do souvislostí, porovnávejte je s historickými opakovanými jevy, přemýšlejte a utvářejte si vlastní myšlenkové závěry.

8) Dívejte se na svět a na lidi i mimo svůj světonázor a svou sociální bublinu.

Nepoužívejte dehonestační nálepky, pokud to není vyloženě nutné vůči nepříteli. Snažte se u lidí hledat to, co vás spojuje a ne to, co vás rozděluje. Naslouchejte lidem, místo abyste je kritizovali a uráželi.

Nehledejte ve zdrojích informací ani v diskusi jen potvrzení svých názorů a ideí, ale fakta a pravdu.

9) Včasný boj.

Bojujte proti zlu a sviním v zárodku jejich aktivit. Zničte je, dokud to ještě jde a nejsou tak silní.

10) Nebojujte předem prohrané bitvy, pokud to nemá žádný pozitivní dopad.

Předem ztracený boj má smysl, jen když není jiné východisko nebo tím dosáhnete nějakého cíle.

Pokud je jiné lepší řešení, nebojujte zbytečně. Jen tím ztrácíte energii a sílu na boj, kde půjde vyhrát.

11) Nezabývejte se blbci, blázny a sviněmi, pokud to není nutné.

Změňte cílovou osobu vašeho konání. Není člověk, není problém. To platí doma, ve vztahu, na ulici i na úřadě.

12) Žaloby a TO.

Podejte společnými silami žaloby a trestní oznámení na premiéra, na ministry, na ostatní politiky, na soudce, na úředníky, na aktivisty za jejich zločiny nebo vlastizrádné konání.

13) Policisté a vojáci – dostaňte je na svou stranu.

Najděte ty, kteří jsou vlastenci a chtějí spolupracovat pro společné cíle. Nebojujte s nimi, získejte si je.

14) Podpořte občanské lídry.

Je to vlastenec a máte společný hlavní cíl? Podpořte ho bez ohledu na názorové a ideové rozdíly.

15) Kolektivy – spolupracujte.

Odmítněte na pracovišti nebo ve školách nebo kdekoliv jinde jako kolektiv nebo jeho většina to, co vám vadí a postavte se autoritám společně na odpor. Zaměstnavatel nebo ředitel školy vás nemůže propustit všechny, může jen trestat neorganizované jedince. Jednotného odporu se každý zalekne a ustoupí nebo začne vyjednávat.

16) Organizujte se do skupin a hnutí.

Zakládejte lokální buňky odporu a ty pak spojujte do okresních a krajských organizací, ty následně do celonárodních. Stanovte si své cíle, svůj program a prostředky, jak toho dosáhnete. Spojte se nebo spolupracujte s každým, kdo má shodný hlavní cíl, bez ohledu na rozdílné idee a názory. Nenechávejte si svá hnutí infiltrovat agenty nepřítele, včas je odhalte a zbavte se jich.

17) Média.

Zakládejte vlastní média, weby, sociální sítě a komunikační platformy všech typů. K šíření myšlenek, řešení, cílů a k získávání lidí potřebujete nutně co největší mediální pokrytí, jinak nelze uspět.

18) Demonstrace.

Organizujte jen tyto typy demonstrací, jiné nemají smysl a dopad:

a) Velké masové, které zaplní náměstí, b) Mnoho menších demonstrací po celé zemi paralelně v jeden čas a opakovaně, c) Generální celonárodní stávka – ta jediná ve skutečnosti na režim a vládnoucí vrstvu funguje.

19) Evoluce místo Revoluce.

Revoluce má smysl jen jako Evoluce. Občanský lídr a vlastenecké hnutí vám musí nabízet jasnou vizi budoucího společenského uspořádání. Nová Ústava, společenské hodnoty, zákony a geopolitika.

20) Ozbrojený a násilný odpor.

Pokud kdokoliv odstraňuje vaše základní občanská práva nebo demokratické uspořádání společnosti a všechny mírové postupy selhaly, máte jako občané právo postavit se mu všemi prostředky na odpor.

Alien

Zdroj: http://www.zvedavec.org/prispevky/2021/02/8613-odpor-proti-koronafasismu-manual.htm

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponCože, paní doktorko?   
Pridal tk Sobota 20 únor 2021 - 07:28:51 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Aneb reakce laika v oboru hygiena na „nový metodický pokyn, podle kterého postupují krajské hygienické stanice od 12. února 2021“.

Ten metodický pokyn ve zkratce praví: ….nově je za adekvátní ochranu určena už ne svépomocná látková rouška nebo šátek, ale pouze jednorázová rouška nebo respirátor. Zvětšila se i „bezpečná“ vzdálenost mezi osobami, nově je to nad 2 metry, před tím platilo 1,5 metru. To však neplatí v případě agresivnější mutace viru“


Zde je třeba položit metodikům hlavního hygienika zásadní dotaz, jakými průkaznými zkouškami, testy nebo postupy odlišují nové agresivnější mutace od těch původních, když slyšíme jen o stále stejném a vysoce chybovém, ale pro někoho příjemně drahém PCR testování?

Docela jsem čekal takovou krávovinu, ale ne od hlavní hygieničky, ale od politiků a lobbistů přes nákupy. Ale přesvědčila, že vysoký státní úředník je na tom stejně.

Předně: Jakékoli ochrany dýchacích cest před aerosoly rouškami a respirátory je technologický nesmysl. Nesmyslnost spočívá v tom, že účinný záchyt aerosolu přes filtrační materiál je dán jeho pórovitostí (v porovnání s rozměrem zachycovaných částic) a také tloušťkou, potažmo aktivním povrchem filtrační vrstvy. Virus, například britská, jihoafrická, brazilská a podobné mutace se, paní doktorko, nezmenšil, takže blábol pseudoodborníků z týmu hlavní hygieničky, že něco nestačí (textilní rouška, jednorázová rouška, respirátor apod.) je pravda pouze v tom smyslu, že to nestačilo nikdy ani dosud, tedy téměř rok buzerování, omezování, ale i ponižování lidí, a mrhání prostředky státu i lidí za nákupy. A teď to teprve omylem objevila ta úřednice ve svém metodickém pokynu, při pokusu o stupidní zdůvodnění nějakého „nového opatření“.

Odpor proudění vzduchu, který mu klade filtrační materiál, aby to mělo nějaký smysl a aerosol byl zachycen, vytváří za filtrační vrstvou podtlak, který rouška i respirátor řeší podsáváním absolutně nečištěného vzduchu velkými netěsnostmi zcela jasně zřejmými mezi obličejem a rouškou nebo respirátorem. Účinná ochrana je tedy možná jen těsnící lícnicí a dobrým filtrem, nebo dýchacím přístrojem. Máte o tom ponětí, ve státní správě? Vy ochránci a hybatelé osudy obyčejných živořících lidí, které už skoro rok strašíte, a pak obětavě „zachraňujete“, a ve strašení zase stále pokračujete, a také navíc zadlužujete stát, jehož jste aparátem, a to nade všechny meze?

Ochrana? Není to nic nového, (trocha ironie pro starší, a pro mladší čtenáře, nepamětníky dávám vysvětlení, že to tak nebylo) ochrana před chřipkovými viry byla vždy řešena každý rok na jaře a na podzim plynovými maskami ze skladů CO, přece se na to pamatujete! Masky se přidělovaly podle velikostí, Veřejná bezpečnost (tehdejší policie) to kontrolovala a delikventy bez masky vsazovala do internačních táborů pro odpírače ochrany veřejného zdraví po celou dobu chřipkové vlny, a pak navíc museli tito nepřizpůsobiví darebáci všechny masky (a bylo jich 10 miliónů) vyčistit a ukládat zpět do regálů pro další sezonní vlnu chřipky.

Občané, až budete vystaveni teroru mocenských složek, které budou prosazovat idiotská nařízení pseudoodborných diletantů mocenských struktur, vzneste dotaz na aktivní policisty, jestli by použili respirátor nebo roušku, třeba proti dráždivé dýmovnici, kterou policie používá na rozhánění demonstrantů a možná je použije na rozkaz vrchního dobroděje z ČSSD (ještě chvilku na vnitru) i proti vám, když nebudete poslouchat. Není to totiž plyn, je to aerosol mnohem rozměrnějších dýmových částic, než je velikost viru hlavní hygieničky, ale i virů obecně. A na ochranu před dráždivým aerosolem to nefunguje! Nemůže to fungovat! A navíc se také ten aerosol (dým) šíří mnohem a mnohem dál prouděním vzduchu a větrem, než objevná hodnota stanovená úředním šimlem na 1,5 nebo 2 m, nebo 2m a kousek a pod.!

Prostě blbost, Blbost, UMOCNĚNÁ BLBOST!

A protože je to vymáhání blbosti, nelze to respektovat, ale odsoudit a vystupovat aktivně proti tuposti mocných. Nebojte se, stojíme proti hlouposti, nekompetentnosti a zvůli aparátu, který LŽE, LŽE a LŽE a zřetelně se už postavil proti lidem, aby splnil zadání a úkoly těch mocnějších než jsou oni. Je mi těchto lidí líto, ale nevážím si jich, protože nejsou svobodní, nemají vlastní názor, šíří klam a zlo a nemohou z toho vyskočit protože to vyměnili za profit, a tenje v jejich hodnotovém žebříčku nejvyšší meta. Ale nemohou to být šťastní lidé!

RNDr. Ing. Esentier Vladimír,
důchodce s vojenskochemickým vzděláním


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŠokující video otřásá americkým a britským internetem, jak se vyrábí chirurgické roušky v Bangladéši pro čínskou firmu, která potom roušky certifikuje jako zdravotnické pomůcky   
Pridal tk Sobota 20 únor 2021 - 07:23:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Šokující video otřásá americkým a britským internetem, jak se vyrábí chirurgické roušky v Bangladéši pro čínskou firmu, která potom roušky certifikuje jako zdravotnické pomůcky a šíří do Evropské unie a do USA lékařům a seniorům! Video jenom pro lidi se silným žaludkem! Český ministr zdravotnictví nařídil nosit dvě roušky přes sebe jako zavedly některé státy v USA! Místo dvou roušek bude možné zvolit jeden FFP2 respirátor! A stejně velký, jako měl Prymula na Slavii? Ty čínské ale mají v sobě často ftaláty a rozpouštědla, dochází ke vdechování mikroplastů do plic, americká CDC minulý rok zakázala import respirátorů do USA 65 čínským továrnám!

Celým americkým a britským internetem již od rána virálně koluje znepokojující video, které natočil podle informací americký humanitární pracovník v jedné manufaktuře v Bangladéši. Video zachycuje špinavou a nesterilní manufakturu, kde se vyrábí “modráky”, tedy tzv. chirurgické roušky pro nemocnice, pro lékaře, pro zdravotníky a pro seniory. Podle amerických novinářů video zachycuje realitu výroby roušek pro čínské zadavatele, protože v Číně se už dnes většina této produkce nevyrábí, a to v důsledku růstu mezd a platů v Čínské lidové republice.

Většina roušek, které Čína masivně produkuje a prodává do světa, je vyráběno v Bangladéši, ve Vietnamu, v Laosu, v Kambodži a v Indii. Jak video zachycuje, výroba probíhá v naprosto nesterilních podmínkách. Vyrobené roušky se poté balí do krabic a rovnou exportují do překladišť, odkud potom vlaky produkce putuje do přístavů, kde se potom loděmi roušky dopravují do celého světa, ale už v krabicích s čínskými nápisy a certifikacemi.

VIDEO V ODKAZU: https://rumble.com/vdzrr5-takhle-se-vyrb-chirurgick-rouky-a-potom-se-vichni-div-e-konec-epidemie-je-v.html

A teď přijde chuťovka a není to propaganda proti čínské produkci. Studie čínských vědců totiž zjistila, že většina těchto roušek uvolňuje při dýchání mikroplastová vlákna, která se dostávají do plic. Vědci dosud nezjistili, jestli tato vlákna mohou mít na člověka nějaký vliv, ale připouští, že čím delší nošení roušek, tím větší kontaminace plic. Ještě nikdy v historii nebylo nošení roušek, a to ani v Číně, tak dlouhodobé, takže zdravotní rizika jsou dosud neznámá. Přidechování mikrovláken z plastu po tak dlouho dobu, rok, dva roky, nebo i déle, může mít naprosto nečekané zdravotní důsledky.

Čína, která kvůli smogu v minulosti zavedla kulturu roušek, nikdy neuvažovala o situaci, že by lidé nosili roušky celý den, permanentně 7 dní v týdnu, po celý rok a ještě déle, ale roušky měly chránit člověka jen během cesty do práce ráno, kdy v čínských městech kvůli inverzi byla v ranních hodinách těžká smogová situace. Nošení roušek kvůli viru a trvale však nebylo nikdy uvažováno.

Drtivá většina čínských respirátorů propouští tolik částic, že nesplňují vůbec standardy FFP2, uvedla americká agentura

A situace je opravdu vážná. V září minulý rok americká organizace ECRI testovala čínské respirátory a zjistila, že drtivá většina jich nesplňuje americké zdravotní standardy. Vědci zabývající se zabezpečením kvality ECRI testovali téměř 200 respirátorů typu N95, což odráží 15 různých modelů výrobců zakoupených některými z největších zdravotnických systémů ve Spojených státech. Zjistili, že 60% až 70% dovážených masek – známých jako masky KN95, které nebyly certifikovány Národním institutem pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci (NIOSH), nefiltruje tak účinně částice ze vzduchu, jak by podle předpisů měly.

Zpráva uvádí, že jsou „výrazně horší než N95 s certifikací NIOSH. Tyto masky nefiltrovaly 95% aerosolových částic navzdory tomu, co naznačuje jejich název. „Používání masek, které nesplňují americké standardy, vystavuje pacienty a zdravotnické pracovníky v první linii riziku infekce. Jak ukazuje výzkum ECRI, důrazně doporučuje, aby poskytovatelé zdravotní péče postupovali s větší pečlivostí před nákupem masek, které nejsou vyrobeny v USA,“ řekl zástupce ECRI.

FOTO: Gigantický respirátor Romana Prymuly na Slavii, vůbec mu nepřiléhá k nosu, o dvě čísla větší


A to není zdaleka všechno. Americká agentura pro kontrolu léčiv FDA zakázala vloni v květnu import roušek a respirátorů 65 čínským továrnám z celkového počtu 80 továren. Po testech kvality provedených CDC, se rozhodla FDA dne 7. května zakázat prodej vadných obličejových respirátorů KN95 od 65 z 80 výrobců v Číně, do té doby autorizovaných FDA. Mluvčí FDA uvedla, že agentura bude spolupracovat se CDC na zvýšení nabídky respirátorů a zajištění jejich kvality. Před svým rozhodnutím FDA povolila prodej několika typů respirátorů po dobu 3 týdnů, což umožnilo miliony respirátorů koupit nebo darovat americkým nemocnicím a distribuovat je dalším osobám a pracovníkům v boji proti COVID-19.

Nakoupené čínské respirátory KN95 nesplňují evropské a ani české předpisy. Teď po nich bude sháňka, protože se budou muset od pondělí nosit povinně

Nemocnice a zdravotničtí pracovníci se zdráhali používat čínské respirátory KN95, ale kvůli nedostatku oficiálních respirátorů N95 byli mnozí nuceni je používat. FDA uvedla, že příliš mnoho respirátorů nedokázalo odfiltrovat dostatečné procento částic. A právě tyto čínské KN95 nakoupila česká vláda, jsou jich plné sklady ve skaldech v Letňanech, točí se okolo toho spousta šíbrů a je potřeba je prodat a udat lidem v ČR. A proto ministr zahradnictví ČR nařídil, že od příštího pondělí je budete nosit. Před dvěma týdny uvedl Český rozhlas, že vláda nakoupila čínské respirátory KN95, překupníci je distribuují prodejcům v ČR a ti je představují jako respirátory třídy FFP2, ovšem toto označení mohou v EU mít jenom certifikované respirátory schválené evropskými úřady.

V říjnu minulého roku americký zdravotní institut NIH uveřejnil studii, která upozorňuje na to, že zejména roušky a respirátory z Číny mají velmi vysoké procento měkčených plastů, dioctyl-ftalátů a dalších látek, které se po delší době nošení uvolňují a člověk je začíná vdechovat. Ftaláty jsou přitom prokazatelným původcem rakoviny, i když dosud se vedou spory o množství a hladině měkčených plastů v lidském organismu, aby došlo k vyvolání onkologického onemocnění. Dlouhodobé nošení roušek a respirátorů, které navíc nemají zdravotnické certifikace a dokonce i čínští výrobci na krabičky dávají upozornění “NON-MEDICAL” na znamení toho, že výrobek není sterilní, to za prvé, a za druhé, že není určen pro zdravotnické použití, ale pouze jako pracovní ochrana na stavbě a v průmyslu.

Respirátory nikdy nebyly zamýšleny k ochraně zdraví před viry, jenže ty čínské navíc uvolňují plastová mikrovlákna do plic

Zavedení povinného nošení respirátorů, v drtivé většině těch čínských, od pondělí v dopravě a v obchodech, je ze strany ministra zahradnictví, kterého ani nemá cenu nazývat ministrem zdravotnictví, v podstatě službou několika lidem, kteří navezli do ČR z Číny necertifikované respirátory, leží v Letňanech už od jara, lidé je nekupují nijak hromadně ani na online shopech v ČR, takže když se něco neprodává, udělá se z toho vyhláškou povinnost a v tu ránu budou prázdné sklady a bude vyprodáno.

Možná jste si všimli Romana Prymuly včera na stadionu Slavie, jak měl na ústech obrovský a o dvě čísla větší respirátor, aby se mu dobře dýchalo. Takovéhle kozy si dělá poradce, tedy již bývalý, českého premiéra, když včera dopoledne navrhoval lockdown na 3 týdny, aby lidé byli zavřeni doma, a potom odpoledne si sám jde na fotbal. Na tribuně pro VIP seděl s panem Jaroslavem Tvrdíkem, který se angažoval právě v dovozu čínského zdravotnického materiálu do ČR minulý rok, který teď leží v Letňanech.

Jenže, toto dovezené zboží je v mnoha případech necertifikované pro EU, a jak ukazují studie a i americká FDA a CDC, tak v podstatě ty produkty v lepším případě nemají ty filtrační parametry, jaké mají mít, anebo v horším případě se z nich uvolňují ftaláty, měkčené plasty, mikrovlákna, a ty potom lidé budou po celý den vdechovat. Představte si ten teror na dětech, pokud nějakého debila z okruhu ministerstva zahradnictví napadne, že tyto respirátory by měly nosit od března ve školách i děti. Chraň vás ruka Páně vzít do ruky čínský respirátor, nebo ho dokonce nasadit dítěti na obličej! A nemusí jít ani o respirátor. Může jít o obyčejného modráka, kterého nasadíte dítěti na ústa poté, co se před dvěma měsíci rouška válela po zemi v manufaktuře v Bangladéši.

-VK-Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMGR. PETR HANNIG: PROČ SE VLASTENCI NEMOHOU SJEDNOTIT   
Pridal tk Sobota 20 únor 2021 - 07:06:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zatímco se na politické scéně v oblasti pravdy a lásky spojuje ve velké stylu, tak v oblasti vlasteneckých sil panuje obvyklá neschopnost se spojovat pro dobro věci.

Proč se vlastenci nemohou sjednotit. Zatímco se na politické scéně v oblasti eurohujerské spojuje ve velké stylu, tak v oblasti vlasteneckých sil panuje obvyklá neschopnost se spojovat pro dobro věci.


Byl jsem jako předseda Rozumných vyzván plukovníkem Markem Obrtelem, abych se spojil s Mgr. Lubomírem Volným, ohledně společného postupu ve volbách do Poslanecké sněmovny. Protože se s panem Volným a s panem Bojkem znám osobně, vypravil jsem se za Janou Volfovou, předsedkyní strany Volný blok – Česká Suverenita, jejíž je pan Volný nyní členem. V minulých parlamentních volbách v roce 2017 Rozumní stop migraci a diktátu Bruselu pod naší značkou kandidovalo 6 uskupení, z nichž jedno, Změna pro lidi bylo, “spolknuto” stranou SPD.

Nejvýznamnějším volebním partnerem byla Národní demokracie, strana, jejíž předsedou je Adam Benjamin Bartoš, který byl odsouzen k podmínečnému trestu za slovní a písemný projev. Protože Rozumní ctí svobodu slova a myslí si, že to, co někdo řekne nebo napíše by se nemělo ve svobodné společnosti odsuzovat, respektive stát by neměl být v otázkách slovních projevů žalobcem, ale že by to mělo být řešeno v oblasti občansko-právní, tak jsem dokonce ve své prezidentské kampani podporoval u soudů A.B. Bartoše (pozor, není to ten Pirát) i když jsem s jeho názory, za které byl souzen, nesouhlasil. Činil jsem tak, prostě a jednoduše pro to, že já osobně a strana jejíž jsem předsedou jsme pro svobodu slova, která je zaručena v Listině základních práv a svobod člověka.

Při jednání s paní Volfovou mi bylo řečeno, že Rozumní sice ano, ale Národní demokracie ne a když tak bez jejího předsedy Adama Benjamina Bartoše. Počkal jsem si tedy na vyjádření L. Volného, protože jsem si myslel, že to je osobní názor J. Volfové. Když jsem však uslyšel na jednom ze Svobodných vysílačů přímo L. Volného hovořit a vyslovit názor, že Adam Benjamin Bartoš nemůže s Volným blokem kandidovat, protože byl odsouzen, tak jsem se rozhodl, že taková selekce je nepřípustná.

A. B. Bartoš byl odsouzen za svůj názor, právě tak, jako je pan Volný nyní souzen poslaneckou sněmovnou za jeho názor ohledně svobody slova a vypínání či zapínání mikrofonu v Poslanecké sněmovně. Navíc pan Volný ještě dodal, že kandidovat ve straně předsedkyně Volfové nemůže kandidovat ani Mgr. Tomáš Vandas. Tak o co tu jde?

Myslím si, že další strana, která se nedokáže zastat i třeba odsouzených za to, co někde řekli nebo napsali, je naprosto zbytečná. Rozumní zůstanou věrní své hlavní zásadě, nebudeme vstupovat do spolku, který přechází na druhou stranu chodníku, aby nemusel pozdravit toho, koho systém označil za nepřijatelného. Adama Benjamin Bartoš je slušný mladý člověk se skvělou rodinou a to, že byl jednou odsouzen za to, co řekl nebo napsal, nemůže být po celý život jeho nesmazatelným handicapem. Svoboda slova je nám zákonem.

Mgr. Petr Hannig
předseda strany ROZUMNÍ – za spravedlnost a životní jistoty

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNení práce, jako práce   
Pridal tk Sobota 20 únor 2021 - 07:04:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pandemie koronaviru, resp. Covidu-19 donutila změnit celou řadu zvyklostí, které se pro nás již po léta staly stereotypem a aniž jsme si to uvědomovali, praktikujeme je desítky let.

Jednou z nejvíce markantních změn je v důsledku pandemie Covidu-19 vládou vydané opatření např. ve školství, které změnilo charakter vyučování ve změně v docházce do školy, ale také ve způsobu výuky, které bylo přesunuto na samovýuku doma, neboli tzv. distanční výuku na dálku bez nutnosti docházky do škol za použití moderních technologií, jako je internet, chytré telefony apod.

Nakolik to vyhovuje žákům, studentům, pedagogům, ministerstvu školství je otázka, ale jistě to nebude bez řady problémů.

Obdobná situace nastala také u řady administrativních, vedoucích či řídících pracovníků, kteří svou práci vykonávali ve svých kancelářích a které z nařízení vlády v důsledku pandemie Covidu-19 donutila omezit styk mezi sebou a upřednostnila práci tzv. „z domova“, aby se tak snížila možnost šíření Covidu-19 na pracovišti. To, že mohou vykonávat nebo dělat práci „z domova“ jim rovněž umožňuje použití současné techniky jako internet, PC, kopírky, chytré telefony atd.

Takto vykonávaná práce jistě obnáší podstatně méně problémů, než podobný systém u školáků a studentů. Každý pracovník zná rozsah své práce a svých povinností a protože mezi pracovníky se převážně komunikuje ústně, je také možné to pohodlně a rychle nahradit telefonem nebo e-mailem. Obdobný způsob práce nebo zaměstnání se nabízí u zaměstnanců či pracovníků, kteří si mohou tzv. práci vzít domů např. švadleny, výroba drobných předmětů a celá řada jiných prací.

Je ale na zaměstnavatelích, zda takovou práci podpoří, neboť to předpokládá jak přípravu materiálu, tak také logistiku, kontrolu kvality apod. Na druhé straně jsou však také práce a zaměstnání, kde k podobným řešením bohužel nelze přistoupit. Zatím co u školáků a studentů je kontrola jejich studia komplikovaná, a ne snadno ověřitelná, u pracovníků s výkonem své práce „z domova“ je to víceméně bez problémů.

Pracovník zde musí vykonat stejné množství práce, jako by byl v kanceláři nebo na svém původním pracovišti. Navíc to má výhody v tom, že nejsou trvale „na očích“ svých šéfů, jsou či budou méně kontrolováni, zda si vaří kávu, čtou noviny, baví se mezi sebou, nebo si „jen někam“ odběhli. Jinými slovy, pokud svou práci z domova vykonali či splnili, může být jejich nadřízený spokojen, pokud ne, může jen nejen na dálku pokárat, ale stejně jako na pracovišti je sankcionovat.

A co hlavní, člověk pracující z domova se nemusí trmácet každodenním dojížděním do práce. Práci vykonává v domácím prostředí, bez časového omezení, dokonce s časem na vaření kávy, oběda, podle individuálních možností. Pravda, trochu na obtíž mohou být děti, pokud jsou odkázáni také na „výučbu“ doma, ale i to má své výhody, je nad nimi větší dozor. Podobnou „vymoženost“ však zdaleka nemají všichni zaměstnanci či pracovníci. Je celá řada zaměstnání, povolání, profesí, kdy je nutné práci vykonávat vykonávat na pracovišti. V této souvislosti není od věci jedna faktická poznámka.

Česká pirátská strana, vulgo Piráti, svými zástupci, tj. europoslanci v EU totiž prosazují jakési blíže nespecifikované „právo odpojit se a také, aby prý zaměstnanci nebyli šikanování“ (více k tomu: Tomas.Polak©europarl.europa.eu). Požadavek na právo odpojit se ve volném čase od digitálních pracovních zařízení (proč zrovna digitílních není zřejmé) bez obavy z negativních důsledků ze strany zaměstnavatele, by prý mělo být základním právem v celé EU.

Tuto myšlenku si však lze pozitivně vysvětlit jen v případě, pokud mají na mysli odbourání nucené vyžadování práce přes čas, tedy práce nad stanovené úkoly, jinými slovy o vícepráce, které by již byly nad rámec pracovní smlouvy. To je sice chvályhodná myšlenka, a proto si ji lze vykládat několika způsoby. Podle pirátských europoslanců je prý rovněž nutné dohlédnout na to, aby zaměstnavatelé (nebo nadřízení) neměli až příliš osobních informací svých pracovníků.

Jinými slovy, podle Pirátů by měli mít zaměstnavatelé (nadřízení) o svých podřízených informací co nejméně. Nezmiňují ani neupřesňují, zda jde o informace vyloženě osobní, nebo o informace všeobecné v rámci jejich pracovního zařazení v souvislosti s výkonem jejich pracovního zařazení nebo funkce (vedlejší funkce, střety zájmů a pod.), jinak by tato aktivita Pirátů mohla být čistě účelová.

Je totiž dobře známo, jak si naši Piráti „poctivě, svědomitě a odpovědně “ počínají jako zastupitelé, poslanci a europoslanci, kde jejich krédem je získat co nejlepší postavení, vliv, moc, co nejvíce peněz bez ohledu na to , zda jde o způsob počestný nebo nekalý, o čemž svědčí nemálo důkazů (viz https://www.youtube.com/watch?v=tD-s0vqeMx0&t=351s

Udavačství a bonzáctví ze strany Pirátů jim také není zrovna cizí! V souvislosti s výkonem pracovní činnosti v době koronavirové lze poukázat ještě na jednu pozitivní možnost, jak se chránit před šířením Covidu-19. Je řada zaměstnání, kdy je práce vykonávana v místě sídla firmy, tedy zaměstnání. Je běžnou praxí , resp. stanoveno zákonem, že pracovní doba činí 8 hodin plus půl hodiny na přestávku. Jsou však také zaměstnání, kdy je výkon práce dán (určen) jednotkovou normou, např. kusy, počtem, metráží, kilogramy, tunami, či jinými ukazately.

Pokud by zaměstnanec či pracovník splnil stanovený ukazatel denního výkonu, resp. normu na pracovní den dříve, než za 8 hodin, pak by nebylo nutné, aby se déle zdržoval na pracovišti a odešel by domů, čímž by snížil riziko případného šíření, nebo nakažení Covidem-19. Logicky se nabízí otázka, proč by se měl pracovník či zaměstnanec zdržovat v práci déle, než je skutečně potřeba, splnil-li svoji pracovní povinnost.

Zaměstnanec, resp. pracovník je přece placen na základě své vykonané práce, za výkon, ne za pobyt na pracovišti, pokud již denní stanovený plán, normu nebo výkon splnil na 100% . Je bohužel pravda, že tento systém pracovní doby, nelze aplikovat ve všech případech práce či zaměstnání. Na druhé straně jsou známy skutečnosti, kdy zaměstnavatel bazíruje na dodržení pracovní doby i tenkrát, když bylo již tzv. „všechno hotovo“, ale protože je pracovní doba zákonem stanovena na 8 hodin, je podle nich potřeba osmihodinovou pracovní dobu dodržovat.

Jistě není, jsouli splněny podmínky zaměstnavatele pro ten který druh zaměstnání či práce. Takovým přístupem zaměstnavatelů k práci svých podřízených by se měli poslanci zabývat co nejdříve, neboť je to jedna z mnoha forem, jak se bránit šíření Covidu-19, ale také, že zaměstnanec nebo pracovník nebude-li nucen pobývat na pracovišti má-li splněno, může ušetřený čas věnovat rodině, dětem, zdraví, sportu, zálibám a pod.

JIŘÍ BAŤA

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLenka Procházková: Jako hmyz pod lupou   
Pridal tk Sobota 20 únor 2021 - 06:56:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Před půl stoletím 20. února 1971 zemřel můj táta spisovatel Jan Procházka, autor třiceti filmových scénářů a deseti knih. Jako důvod předčasné smrti byla (po pitvě nařízené ministerstvem vnitra) uvedena metastázovaná rakovina. Nepochybuji o tom, že ji odstartovala mediální štvanice organizovaná státní tajnou policií s použitím nezákonných bytových odposlechů. Upravené nahrávky soukromého rozhovoru Jana Procházky s profesorem Václavem Černým doplněné nenávist vzbuzujícími komentáři odvysílala státní televize, následně potom státní rozhlas a na pokračování byly zveřejňovány i v tisku. Pod vlivem zhoubného šíření lži se stal známý spisovatel a politický glosátor v očích oklamané veřejnosti mužem beze cti, zrádcem a špiónem.

Krátce po odvysílání dehonestujícího pořadu „Svědectví od Seiny“ v Československé státní televizi napsal spisovatel Ludvík Vaculík dopis generálnímu prokurátorovi. Dostal formální odpověď, že věc bude prošetřena. Nebyla a přípravy na politický proces pokračovaly i v průběhu tátovy hospitalizace. Nastalo zatýkání údajných členů vytipované protistátní skupiny a hrozilo, že táta bude převezen do vězeňské nemocnice. Tomu však stateční lékaři z Bulovky zabránili. Když zemřel, snažila se státní tajná policie zakázat jeho pohřeb na území Prahy. (Fejeton popisující, jak jsme získali hrob, zveřejním v jiném příspěvku.) V červenci 1971, pět měsíců po smrti Jana Procházky, bylo ve vykonstruovaném politickém procesu odsouzeno šest nevinných lidí za vyzvědačství.

V následné doslovné citaci si můžete přečíst text dopisu Ludvíka Vaculíka generálnímu prokurátorovi ze dne 24. dubna 1970.

Pane generální prokurátore!

Dne 22. 4. 1970 vysílala televize pořad o Janu Procházkovi založený na rozhovoru, který Jan Procházka vedl s jiným občanem. Rozhovor byl natočen bez vědomí a souhlasu obou účastníků, a to – jak mi řekl Jan Procházka – v soukromém bytě.

Z rozhovoru nebylo zřejmé, že by šlo o nějakou trestnou činnost, což by jinak mohlo být úřední omluvou pro odposlouchávání. Účel byl tedy pouze skandalizační a propagandistický, přičemž jde o propagandu zaměřenou na nejméně uvědomělou část občanstva a na její nejprimitivnější pudy. Většina lidí ani neví, co všechno se dá s magnetofonovým páskem provádět. Já, pane prokurátore, to však dobře vím, protože jsem pracoval léta v rozhlase. Na pásku jsou tak zřetelné střihy, že pro kohokoliv trochu soudného ztrácí tento záznam všechnu hodnověrnost, neboť nikde není kontrola, zda nebyl změněn celý smysl jednotlivých vět. Po odborné stránce jde tedy o ubožácké břídilství, jež počítá s tím, že většina lidí jsou blbci a stejní ubožáci.

Obracím se na Vás však, pane generální prokurátore, jelikož v podniknutém skutku vidím urážku veškeré zákonnosti, právního cítění občanů a lidské důstojnosti, tedy i o urážku Vás. Nemůže přeci vedle sebe existovat právo a zákony s jejich institucemi a orgány a takováto činnost, jakou ukázala televize. I ve státech, kde se odposlouchává, považují úřady při prozrazení za nutné se od toho distancovat. Neznám případ, že by se to tak bezostyšně přiznávalo a hájilo. Jestliže nezasáhnete, splní se už brzy nejhrůznější románové utopie, v nichž lidé žijí pod mikrofony a kamerami neznámých, nedosažitelných a nekritizovatelných uzurpátorů jako hmyz pod lupou. Zůstane-li takové počínání beztrestné, beru já osobně na vědomí, že žiju v gangsterském prostředí, v němž musí člověk uvažovat, jak sám vzít svou ochranu do svých rukou, když veškeré zákony a svobody byly suspendovány.

Očekávám Vaše vyjádření a jsem s pozdravem


Ludvík Vaculík
Praha 7, Veletržní 21

Na vědomí: Jan Procházka, ČSTSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDůvěra Američanů v média mainstreamu se propadla do historicky největších hlubin a „žurnalisté“ jsou z toho šokovaní. Poprvé většina Američanů mainstreamovým médiím nevěří   
Pridal tk Sobota 20 únor 2021 - 06:49:39 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kvůli té hysterické propagandě valící se z mainstreamových médií 24 hodin denně 7 dnů v týdnu je jasně vidět, jak jsou Američané zmatení v chápání skutečné povahy současných událostí, ať už je to politika, COVID nebo zahraniční politika.

Přichází ale i dobré zprávy.

Poprvé většina Američanů mainstreamovým médiím nevěří

Podle PR firmy Edelman’s Annual Trust-Barometer už mainstreamovým médiím i přes neustálý příval propagandy věří méně než polovina všech Američanů.

Každý v žurnalistice nebo v médiích by vám už před dlouhou dobou mohl říci, že to tak dopadne. Ten dinosaurus zvaný Média mainsreamu hyne. Předtím než se Google s Zuckerbergem a dalšími digitálními mamuty spikli do konspirace za rozdrcení alternativních médií, tyto alternativní kanály s mainstreamem soutěžily a vítězily nad ním.

Mainstream s Technickými mamuty se pokusily tuto revoluci zastavit, ale škoda už byla napáchána. Alternativní média velké části Američanů poskytla náhled na reálný žurnalismus a od té doby mainstream pozvolna uvadá.

Edelmanův „barometr důvěry“ ukazuje, že důvěra Američanů v mediální establishment se teď roku 2021 propadla do nejnižších hodnot všech dob, když poklesla o další tři body na 46 procent. Takže poprvé se to číslo propadlo pod 50procentní hranici.

Sociální média tomu vévodí, kdy důvěra Američanů k obsahu, co najdou na Facebooku, Twitteru apod., je jen 27%.

Chybějící důvěra v mainstream není žádnou zvláštností Ameriky. I po celém světě je víra v sociální média jen 35 procent. Globálně jen 35 procent lidí bere sociální média jako věrohodná pro „obecné zprávy a informace.“

Další související informace ukazují, že Američané nejsou s žurnalisty spokojeni, ani s žurnalistickou profesí. Padesát šest procent Američanů řeklo, že žurnalisté se „účelově snaží lidi ošálit tvrzením věcí, o kterých vědí, že jsou nesmyslné nebo hrubě přehnané.“ Padesát osm procent souhlasilo, že většině mediálních kanálů „jde více o podporu ideologie nebo politických postojů než o informování veřejnosti.“ Tento web publikoval článek o tom, jak mainstream veřejnost postrkává k dané víře už roku 2018.

Divné a ne tak divné statistiky o politice a Mamutích korporacích

Jednou z nikoliv překvapujících statistik je, že rozložím-li čísla podle politických stran, tak existuje prudký rozdíl mezi příznivci Bidena a Trumpa. Jen 18 procent Trumpových příznivců řeklo, že média mainstreamu jsou věrohodná, přičemž padesát sedm procent Demokratů říká, že mainsreamu se dá věřit. Přičemž je ironií, že ani ta více než polovina, tj. 57% zdaleka nepředstavuje vítěznou většinu.

Jelikož má Edelman vazby na velké korporace a zvláště na Velké ropáky, tak není „nezávislý“. O těchto vazbách začali hned mnozí lidé na internetu vykřikovat s poukazy, že obecná veřejnost by také mohla být více vnímavá k tomu, kdo za mediálními kanály stojí, než tomu bývalo dříve.

Jednou z divných statistik, která se objevila z těchto průzkumů (dost možná kvůli uvedeným vazbám průzkumové firmy), bylo to, že z vlády, médií, neziskovek a megakorporací, byly jedinou skupinou, které většina Američanů věří, ty megakorproace. Jedním z faktorů, který by mohl tu větší důvěru v megakorporace vysvětlit, je ten, že ty ostatní instituce vedou otevřenou válku proti americké ekonomice vyhlášenou vládnoucí třídou pod záminkou COVIDU a klimatické hysterie.

Žurnalisté na Edelmanovu zprávu odpověděli úpěním o pomoc při přebudování infrastruktury

Axios a další „žurnalisté“, kteří reagovali na Edelmanovu zprávu 2021, se chytili toho nugetu důvěry vytěženého ze vší té hlušiny, tj. důvěry v Business korporace výzvou jejich ředitelům, aby „viditelně pomohli zpravodajským médiím“ a pomohli i korporacím mediálních kanálů.

„Nastal teď čas, aby tito ředitelé využili důvěry, kterou si vybudovali, aby pomohli přebudovat naši společenskou infrastrukturu,“ prohlašuje Axios.

Axios také od těchto ředitelů chtěl, aby se obrátili na Trumpovi příznivce, kteří mají obecně na velké podniky daleko příznivější pohled než Bidenova voličská základna. Někteří si však nejsou jisti, jestli by to více neublížilo těm zapojeným podnikům, než aby to pomohlo mediálnímu mainstreamu.

Axios si rovněž uvědomuje, že nedůvěra v média není jen problém Ameriky, nýbrž je to problém globální. Tudíž to nebyla jen „práce války Donalda Trumpa proti ‚fake news‘.“ Ale i v tom, že těmto „zpravodajským“ stránkám nezabránili zesměšňovat ty čtenáře, kteří se opovážili vložit důvěru v profesi žurnalistů. Tato stránka dokonce vystavovala odkazy, aby umožnila zdrceným žurnalistům poznat, jak ve svých propagandistických článcích přestřelili.

Poznámka: Důvěra ve společnosti s hlavním sídlem ve Spojených státech se propadla o čtyři procenta do další největší hlubiny všech dob 51 procent.

Mnohé žurnalisty mainstreamu by ten nedostatek důvěry Američanů mohl šokovat

Mohlo by to na mnohé žurnalisty pracující pro kanály mainstreamu zafungovat jako skutečný otvírák očí, když vidí, že jim ani korporacím, pro které pracují, Američané nevěří. Ale žurnalisté, které to šokuje, zjevně váznou ve své vlastní bublině. Po čtyřech letech s tím hoaxem o Rusku, po reportážích „všechno je rasismus“ a po okamžitém převracení „převážně mírumilovných“ protestů na „teroristické bouře,“ teď už Trumpovi příznivci velice dobře vědí, že mainstreamu důvěřovat nemohou.

Ta vlna cenzury, která v této zemi běží už řadu let, by měla být potvrzením toho, že média mainstramu to dohání k děsu. Samozřejmě, že kriticky uvažující čtenáři už dávno věděli, že média mainstreamu nejsou nic víc než propaganda, a proto i poté, co se Technologičtí mamuti pokusili rozdrtit alternativní média, tak tato pořád stejně přežívají.

BY TYLER DURDEN

SUNDAY, JAN 31, 2021 – 22:50

Authored by Robert Wheeler via The Organic Prepper blog,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/political/americas-trust-mainstream-media-hits-all-time-low-and-journalists-are-shocked

www.reformy.cz

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1690 sec,0.0275 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,333kB