Neděle 21 únor 2021
B. Gates, bojovník proti klimatické hrozbě, vlastní 4 soukromá letadla, sbírku sporťáků Porsche a dům o rozloze 20000 m2   
Pridal tk Neděle 21 únor 2021 - 05:57:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kázat vodu a nalévat se vínem, to jde globalistům a jejich poskokům velmi dobře.

Třeba takový B. Gates, ten bojuje za záchranu planety, doporučuje lidem jíst pouze syntetické maso, nikam necestovat, plánuje depopulaci planety skrz očkování.

Sám ale moc příkladem nejde. Vlastní 4 soukromá letadla, sbírku sportovních vozů Porsche a obrovský dům o rozloze 20000 m2!
Poučné video zde:Liberálně demokratická klasika: “plebs” se má uskrovnit a on na to bude dohlížet z paluby soukromého letadla, kde se bude cpát kaviárem a obrovskými steaky! Už jen chybí, aby nás jako naši páni, začali nazývat zvířaty!

KPI
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMohutné protesty v Madridu proti korona-teroru, média mlčí   
Pridal tk Neděle 21 únor 2021 - 05:50:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Madridu proběhla masová demonstrace proti lockdouwnům, buzeracím a vládnímu teroru zaštítěném falešnou pandemií.

Podívejte se na záběry, odhaduji to na stovku tisíc lidí. Zaznamenal někdo z nás sebemenší zmínku o těchto protestech v našich oficiálních médiích?


Ani slovo v našich sdělovacích prostředcích o tom, že tato masová demonstrace proběhla. Ukázka, jak jsou nám cenzurované informace je evidentní. Lžou nám ve dne, lžou nám v noci a chystají další proti ústavní opatření proti vlastním občanům.

Přitom v Madridu nešlo o stovky demonstrujících ale o milion občanů, kteří se postavili proti smyšlené pandemii viz záběry zde:

https://www.facebook.com/atlanth.aum/videos/1968219993359336Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEvropou obchází strašidlo Covidu-19   
Pridal tk Neděle 21 únor 2021 - 05:36:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
S velkým potěšením zveřejňuji text politologa profesora Michala Klímy z Metropolitní univerzity Praha. Hluboká poklona a vřelé díky, pane profesore. Srdečně. Jan Hnízdil

Nejen Evropou se šíří nová ideologie 21. století, jež má potenciál rozvrátit západní civilizaci. Právě se uskutečňuje grandiózní sociální inženýrství spojené s koronavirem. Stačí ještě několikrát roztočit mediální a politická kola masového strachu a paniky a ze společnosti blahobytu, sociálních jistot a demokracie nezbude nic. Už nejde o spor, v jaké míře preferovat ochranu veřejného zdraví před ekonomickými zájmy, lidskými právy a svobodami, ale o to, že radikální opatření ve svém souhrnu zašla tak daleko, že se mění ve svůj protiklad. Kolikrát v dějinách se stalo, že dobrými úmysly byla dlážděna cesta do pekel.

Tenká je hranice mezi vyznavači a odpírači totálních regulací. Je třeba odmítnout konspirační teorie a výroky typu chřipečka, ale stejně tak i spasitelskou ideologii, destruující společnost. Hospodářské lockdowny, spjaté s astronomickými dluhy, hrozí nevídaným rozvalem ekonomiky a následně rozvratem robustních zdravotnických, sociálních, důchodových i vzdělávacích systémů. Zároveň se vytrácí elementární lidství.

Jak se něco takového mohlo stát v 21. století? Komu to slouží? Jaká je alternativa? Pokusme se rozplést podstatu krize a naznačit, jak z toho ven. Na samém počátku uveďme, že klíčovým problémem současné zdravotnické, ekonomické, kulturní, politické a vůbec lidské krize je nová spasitelská ideologie, která má své hlasatele a vyznavače, kteří si nárokují patent na vyšší morálku a rozum. Pojďme krok za krokem v rámci předkládaného devatera rozklíčovat základní stavební kameny nové ideologie.

1/ Mezi dobrem a zlem

Tenká je hranice mezi radikálními opatřeními a jejich devastačními důsledky. Všudypřítomný strach a izolace, kombinovaná s obavou z bankrotů, ztráty zaměstnání a zchudnutí, způsobují psychické onemocnění celé společnosti. Dramaticky se tak snižuje imunita obyvatelstva a stoupá nemocnost. Podle předsedy kardiologické společnosti prof. A. Linharta platí úměra: čím více se lidé uzavírají doma a drasticky omezují pohyb, tím více přibývá infarktů, mrtvic… Rostou počty sebevražd, zvyšuje se domácí násilí a odkládání dětí do Klokánku.

Dětská generace je nenapravitelně postižena zavřením škol, propadem úrovně vzdělání, zákazem setkávání s vrstevníky a sportování. To samé se týká studentů středních a vysokých škol. Staří lidé se uzavírají do zlaté klece neživota. Trpí strachem a osaměním, depresemi a nespavostí, se všemi důsledky ohrožující jejich zdraví a životy. Zákaz vycházení mezi 21.00 a 5.00 je stále méně snesitelný a stále méně dává smysl. Protivirový boj ve svém celku vede k neobhajitelnému sebepoškozování.

2/ Ideologie války

Vyznavači ideologie hlásají: „Jsme ve válce.“ Cítí se povoláni vést svatou válku proti koronaviru do úplného vítězství, do vyhlazení posledního viru z povrchu zemského. Za hlavní zbraně považují bezprecedentní šíření strachu a paniky, uzávěru ekonomiky a hraničních přechodů, uzamčení lidí v jejich domovech.

„Kdo nejde s námi, jde proti nám.“ Ano, každá svatá válka má své ideology, bojovníky, hrdiny, ale i škůdce a nepřátele. V této atmosféře se zjevují novodobí svazáci a domovní důvěrníci, známí z 50. let, kteří udávají a slovně útočí na ty, kteří dostatečně nedodržují sporná opatření. Horliví policisté vyhánějí sáňkující děti z Petřína. Jinak smýšlející jsou označováni za sobce a extremisty. Dochází ke štěpení na „my“ a „oni“.

3/ Ideologie dobra

Nová ideologie má i svou spasitelskou tvář. Opírá se o vyšší morální a vyšší racionální principy při ochraně zdraví a životů lidí. Jádrem víry je upřímné a hluboké přesvědčení, že cíle lze dosáhnout, jen když se přijmou co nejradikálnější opatření, ve skutečnosti ale ta nejdestruktivnější. Domnělá osvícená elita, přisvojující si morální Olymp, má za to, že v období pandemie je předurčena páchat dobro. Činí si nárok diktovat politikům, napravovat neuvědomělé a neposlušné masy, umlčovat a odsuzovat odlišné názory, filtrovat informace. Dokonce v zájmu dobra zapisuje na listinu dezinformátorů na ministerstvu zdravotnictví kriticky myslícího profesora epidemiologie Jiřího Berana.

4/ Perpetuum mobile

Vynalezena byla věčná ideologie vyvolávání strachu a paniky, protože – jako každý virus – i covid mutuje, tedy „včera, dnes a zítra“. Včera jsme tu měli normální covid. Dnes je tu britská varianta, která se, jak jinak, šíří dramaticky rychleji. A na obzoru už je obávanější brazilská a jihoafrická mutace. A protože existují miliardy virů, máme se na co těšit. Civilizace je na rozcestí.

Viry útočí a jen tak nepřestanou. Z nouzových či tomu podobných stavů se jen tak nevybabráme. O to se mediální, političtí a rádoby vědečtí mágové postarají. Ustanovily totiž mocné zájmové struktury, profitující z krize. Jednou vypuštěný džin, okupující světla ramp, se nebude chtít vrátit do své láhve.

5/ Vedoucí role - ideologové

V rámci ideologie války a dobra se vedoucí role neujímá dělnická třída, ale část médií spolu s pečlivě vybíranými salonními vědci i odboráři. V kontextu předvolebního boje se k nim účelově přidávají někteří politici. Část médií se chopila pandemie jako příležitosti, jak získat co největší podíl sledovanosti, jak navýšit profit, vliv a vlastní celebrizaci. V honbě za senzacemi a rekordy se chovají populisticky, stejně jako kritizované politické strany. Jejich téměř roční nasazení v první ideologické linii působí jako droga. Hranice mezi bulvárem a seriózními médii se rozostřuje, všude převažuje černá kronika a šponování paniky. Média se transformují v globální tlampače strachu.

Médii preferovaní teoretičtí matematici a ekonomové z renomovaných pracovišť opakovaně selhávali ve svých předpovědích během podzimní a zimní vlny covidu. Jejich apokalyptické modely se nenaplnily. Stejně dopadly i médii hýčkané celebrity z řad lékařů a přírodovědců. Vrcholem byl miláček médií – jurodivý profesor evoluční biologie. Ačkoliv všichni společně vyděsili miliony lidí, zejména staré a nemocné, ani se za to neomluvili.

6/ Švédsko – za železnou oponou

I když se fundamentalisté snaží sebevíc, neututlají, že existuje vzorová země, která je protipólem vůči radikálnímu přístupu k pandemii. Je to Švédsko, ve kterém žije téměř stejný počet obyvatel jako v Česku, a ve kterém se dlouhodobě uplatňují umírněná a spíše doporučující opatření. Proto se o Švédsku mlčí nebo se pokřivují skutečnosti. Místo toho se za vzor vydávají země, jež přijímají ta nejdrastičtější opatření.

Jaká je pravda o Švédsku? Zde jsou data z první poloviny února: v pracovním dnu je průměrně 1 až 2 tisíce pozitivně testovaných; méně než 2 tisíce hospitalizovaných a necelých 300 v těžkém stavu; počet úmrtí s covidem je o několik tisíc méně než v Česku. Platí tu dosud „nejpřísnější“ pravidla, jaká v této zemi přijali v období pandemie. Školství funguje bez přestání pro děti do deváté třídy. Všechny obchody otevírají a nošení roušek není doporučeno. Jen u větších obchodů radí, aby tam lidé nechodili v případě většího množství nakupujících. Restaurace otevírají, pouze se nesmí po 20.00 nalévat alkohol. Hotely a lyžařské vleky jsou v provozu za daných podmínek – například rozestupy. Ve veřejné dopravě nejsou roušky povinné, doporučují se však v dopravní špičce.

7/ Demokracie na vedlejší koleji

Někteří liberální novináři také propadají spasitelské ideologii. Příkladně tepou kritiky, vzývají radikální uzávěry společnosti, včetně užití represe. Jako by na demokracii tolik nezáleželo. Přehlížejí autoritářské a klientelistické sklony exministra zdravotnictví Prymuly, i to, že je neoficiální kádrovou rezervou Hradu na post premiéra v případě pádu vlády. Jako by už je nezajímalo, že hlavní pilíře demokracie jsou pluralita názorů, dělba moci, systém brzd a protivah a nezávislost médií. Pro samý svatý boj podceňují, že po 21 letech se dá očekávat útok na nezávislost veřejnoprávní televize skrze jarní volbu tří členů Rady České televize.

Faktem je, že v důsledku devastačních opatření se zvyšuje labilita demokracie. V propadu jsou celé ekonomické sektory a nezávislé podnikání, což oslabuje střední vrstvu. V lednu pozastavilo své aktivity neuvěřitelných 25 a půl tisíce živnostníků, což je nejvíc v historii Česka. Co bude v únoru, březnu, dubnu? Dochází k útlumu občanské společnosti, a to i kvůli zákazům shromažďování. Společnost je unavená, rozpolcená, rozhořčená, zoufalá, otřesená, podlomená. Dnes v Česku není prozápadní demokratické hnutí či strana, která by jasně deklarovala: „Je nepřijatelné zavírat lidi jako v zoologické zahradě a devastovat jejich životy.“

8/ Zavádějící data – dezinformace

Podle odborníků z České statistické společnosti nemá vláda spolehlivé údaje o covidu. Její předseda O. Vencálek kritizuje Ústav zdravotnických informací a statistiky (ÚZIS) za neodborné zacházení s daty takto: „Bezprostředním popudem jsou další a další hrůzostrašné predikce budoucího vývoje, o kterých nevíme, na jakých datech jsou dělány… Modely, které používá ÚZIS – to je katastrofa, je tam mnoho chyb.“ Navíc ani jiní, kteří publikují divoké předpovědi, nezveřejňují své modely. A vláda, pokud nemá přesná čísla, nemůže přijímat účinná opatření. Dosud se neví, na základě jakých informací se zavírají školy.

Kdyby doktorandi na vysokých školách nakládali podobně s daty, žádný by neobhájil svou dizertační práci. Neboť kdo nepracuje korektně s přesnými údaji, plodí pokroucené hypotézy, závěry i dezinformace.

9/ Sebepoškozování Západu

Ještě jeden podobný čínský virus a Čína se stane největší velmocí světa dříve, než v předpokládaném roce 2050. Kdo sleduje reakci Západu – v podobě vysoké míry sebepoškozování – zaznamená, že demokratický svět nyní neohrožují tolik atomové či vesmírné zbraně, ani kyberútoky, ale zejména panika kolem koronaviru.

Navíc, právě absolutní boj proti covidu ospravedlňuje v Číně již několik let praktikovanou totalitní kontrolu občanů prostřednictvím všudypřítomných kamer ve veřejném prostoru. Cení se přitom poslušnost vůči státostraně a vládě. Pozor, abychom se i my v Česku nedožili chvíle, kdy kvůli strachu a chaosu z pandemie poroste poptávka po vládě pevné ruky.

Závěrem

Vlak s nákladem strachu a paniky se rozjel v Česku, po Evropě i ve světě. Zdá se, že jej nelze zastavit, že z něj nelze vystoupit. Ví vůbec někdo, kam se řítí? Více než pandemie koronaviru hrozí pandemie paniky a následný rozvrat společnosti.

Je zřejmé, že racionální a vyvážená ochranná opatření, založená na spolehlivých datech, lze konstruovat a zavádět jen v atmosféře pluralitní odborné debaty a objektivního šíření informací. Nikdo nemá patent na rozum a morálku.

Je jisté, že viry tu byly, jsou a budou. I covid tu je a bude. Tedy analyzujme rizika s ním spojená a chraňme ty nejvíce ohrožené sociální skupiny. A protože covid není mor, není důvod nevratně poškozovat dětskou generaci a celou společnost, ale naučit se s virem žít.

Michal Klíma, politolog, Metropolitní univerzita Praha

Zdroj: https://blog.aktualne.cz/blogy/jan-hnizdil.php?itemid=39035
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponA JEDE SE DÁL   
Pridal tk Neděle 21 únor 2021 - 05:29:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pokud vás operoval lékař, tak mu stačilo vzít si jednu roušku, ale pokud si půjde nyní do kantýny pro kafe do kelímku, tak si bude muset vzít dvě, nebo respirátor a za nedlouho možná nebudeme smět vyjít ven ani bez testů a bez speciální plynové masky. Likvidace zdravého rozumu pokračuje i nadále. Pokud lidi zahltíte obrovským množstvím inFormací z médií, které si protiřečí a den co den navíc děláte nelogická, protichůdná, zbytečná, směšná, idiotská rozhodnutí, které navíc sami elitářsky porušujete jako Prymula (výkladní skříň restrikcí, které má plebs dodržovat, ale on ne), tak docílíte naprostého rozvratu ve společnosti.

Lidé potřebují mít aspoň náznak pocitu, že je řídí lidé, kteří vědí co činí a kam směřují. Pokud takový pocit nemají, tak dochází k situaci "bez vedení, není velení" a zcela logicky budou naprosto na vše kašlat a ty šašky ignorovat.

Je to celé chyba? Vedou nás skutečně neumětelové? Nikoliv. Přeformátování celého systému, včetně jednotlivých států a to bez konvenční války neuděláte, pokud budou u vesla lidé, co se orientují a provádí řízení na profesionální úrovni. A tak musíte všechny přesvědčit, že jste dementní a občané pak sami budou volat po NOVÝCH POŘÁDCÍCH, kdy stačí dosadit jakoukoliv duševně zmrzačenou zrůdu do čela, která bude naučena mluvit aspoň trochu rozumně a dav za ní půjde jako ovečky za pasáčkem.

To, co je pro jednoho chybou v řízení, je pro druhého naopak cílem.

Toto napsal v roce 1969 spisovatel I.A. Jefremov svému americkému kamarádovi paleontologovi E. Oslonovi:

"Rozpad všech impérií, států a jiných politických organizací přichází se ztrátou mravnosti. Je to jediná příčina katastrof v celé historii, a proto, zkoumajíc příčiny takřka všech kataklyzmat, můžeme říci, že zničení nese charakter SEBEZNIČENÍ (!!!)."

A proč jsem výše psal o "konvenční" válce? Protože jsme ve válce a to celé lidstvo. Bojuje se na všech šesti prioritách řízení. Ano, na všech šesti. To, že se nikde nestřílí a nic nevybuchuje nic neznamená, když přesto umírají lidé, stejně jako v té klasické válce. Bojuje se všude: Ničí se státnost, symboly, přepisuje se historie, zabila se kultura, útočí se na rodinu, rasu, přirozenou sexualitu, vzdělání je v troskách, zadlužují se národy i rodiny a lidé umírají a jejich zdraví je ničeno nekonvenčními zbraněmi. Biologické zbraně vždy patřily do ZHN, tedy mezi zbraně hromadného ničení a těm jsme vystaveni.

Je dobré vědět o tom co se děje, nelhat si a konečně si přiznat, že je to jen na nás, jak se budeme chovat a jestli zvítězí ty zrůdy, které toto svinstvo řídí. Pokud totiž věříte, že má někdo moc nad našimi životy, tak ji skutečně má, ale pokud tomu přestanete věřit, tak se může třeba postavit na hlavu, může se snažit vést, ale pokud neakceptujete jeho řízení, tak je ztracen a je jedno, jestli za ním stojí Brusel, Washington, GE, neokoni, liberálové, státní "elity", nebo třeba ufoni.

Hlavně se nehádejme o pitomosti a nevěřme debilním řečem, které tvrdí, že za šíření epidemie můžeme nedodržováním stupidních opatření, kdy v zemích, kde je nemají a neměli a mají tam navíc statisíce "nepřizpůsobivých cizinců", jsou na tom mnohem lépe než u nás.

PETR NOVÁK

Zdroj: FB Petra Nováka
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPolicie navrhla obžalobu starosty Novotného za výrok o exšéfovi policie Novotném   
Pridal tk Neděle 21 únor 2021 - 05:24:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Policie navrhla obžalobu starosty pražských Řeporyjí Pavla Novotného (ODS) kvůli výrokům o bývalém policejním prezidentovi Stanislavu Novotném. Uvedla to Česká televize (ČT). Bývalý šéf policie prohlašoval v ruské státní televizi Rossija 1, že je starosta Řeporyjí blázen. Starosta pak o exprezidentovi policie řekl, že zradil Česko, a vlastizrádci mají viset. Podle police se starosta dopustil výtržnictví a podněcování k trestnému činu, za což mu hrozí až dva roky vězení.

„Ve věci od nás již odešel návrh na podání obžaloby na Obvodní státní zastupitelství pro Prahu 5,“ oznámil ČT mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Spor mezi starostou a bývalým policistou vyvolala předloňská reportáž ruské televize o plánu na vybudování pomníku vlasovcům v Řeporyjích. Stanislav Novotný, který policii šéfoval od května 1993 do října 1994, v reportáži označil starostu za blázna, neúspěšného novináře a člena „pražské kavárny“, který se přes skandály snaží vydělávat peníze. „Měl by za to viset, to je vlastizrada,“ řekl poté starosta Pavel Novotný serveru iDnes.cz v reakci na výroky bývalého šéfa policie.

Pavel Novotný už byl jednou za podobné výroky souzen. Starosta v roce 2019 prohlásil, že by měl viset komunistický poslanec Zdeněk Ondráček za to, že navštívil tzv. Doněckou lidovou republiku vytvořenou na Ukrajině proruskými separatisty. Soudy ale pravomocně rozhodly, že starosta nespáchal trestný čin a skutkem by se měl zabývat správní úřad.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPutin udělá z Pobaltí "Achillovu patu" Západu   
Pridal tk Neděle 21 únor 2021 - 05:20:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Prezident Ruska Vladimír Putin odsoudil zákaz ruských televizní kanálů v Lotyšsku. Zejména Putina rozhořčila absence reakce na tyto události Západu, který rád poučuje Moskvu o svobodě slova a demokracii, ale přitom ignoruje politickou cenzuru a právní nihilismus na svém území. Odpověď Putina mění Pobaltí na onu nepřekonatelnou bariéru, o kterou se rozbíjejí pokusy Západu hovořit s Ruskem z pozic morální převahy a své "příkladnosti" v otázkách dodržování lidských práv.

"Vzali a jednou ranou zarazili 16 našich médií, a ticho po pěšině … Kdepak je hodnocení našich západních hledačů pravdy v této věci a hodnocení toho, co se děje v Evropě se svobodou slova? Ne, žádná hodnocení nejsou. Jako by to tak mělo být, protože je to údajně boj s propagandou", komentoval Vladimír Putin situaci v Lotyšsku při setkání s hlavami frakcí Státní dumy.

Ruský vůdce se domnívá, že blokování ruských televizní kanálů v Lotyšsku a ruských na Ukrajině jsou "nástroje k dosažení jejich (Západu) geopolitických cílů, v daném případě vůči naší zemi", a Rusko "to musí vést v patrnosti". Není to první případ, kdy je Evropanům v kontextu jejich poučování o demokracii, právech člověka a svobodě slova v Rusku z Moskvy navrhováno udělat si pro začátek pořádek na svém vlastním území - v Pobaltí. A až potom učit ostatní.

Předešlý jasný příklad - přiznaná už za málem mezník v rusko-evropských vztazích návštěva v Moskvě hlavního představitele EU pro zahraniční záležitosti a politiku bezpečnosti Josepha Borrela. Šéf evropské diplomacie přiletěl do Ruska jako morální lídr, který hájí práva ruských opozičníků a požaduje osvobození Alexeje Navalného. A odletěl jako zpráskaný pes, když neuměl jasně odpovědět ani na jednu otázku o stíhání opozice a odmítnutí zásady svobody slova v samotném evropském "společenství hodnot".

Otázky pro Borrella a evropskou "politiku hodnot" byly celkově soustředěny na tři momenty: Ukrajina, Katalánsko a Pobaltí. V posledním případě na situaci v Lotyšsku, kde bez jakéhokoliv důvodu byly odpojeny desítky ruských televizních kanálů, a na místní žurnalisty jsou zahajována trestní stíhání za spolupráci s ruskými médii, vyslanci Evropské komise poukazovali ministr zahraničí Ruska Sergej Lavrov, oficiální zástupkyně ministerstva Marie Zacharová a ruští novináři.

Pobaltské země se staly nepřekonatelnou bariérou, o níž se rozbíjejí pokusy Západu mluvit s Ruskem s pozice morálního lídra. Vždyť na Západě potvrzují, že Pobaltí je také západ. Litva, Lotyšsko a Estonsko jsou členy EU a NATO, tyto organizace jsou odpovědné za jejich vnitřní situaci s občanskými svobodami a právy člověka.

V tomto ohledu je situace v zemích Pobaltí pro Evropu dokonce citlivější než situace na Ukrajině. "Nezávislá" přece teprve míří do Evropské unie. Proto se vždy dá říci, že Ukrajinci se teprve musí učit evropským hodnotám, a dokud je Evropané do svého společenství nepřijali, odpovědnost za jejich chování nemají.

S Pobaltím to tak nevyjde.

Litva, Lotyšsko a Estonsko byly přijaty do EU, proto to, co se děje s právy člověka a svobodou slova v Pobaltí je hanba Evropské unie. Zasloužila si EU tuto ostudu? Rozhodně. Evropané vždyť věděli, koho přijímají do "společenství hodnot", kdy z geopolitických úvah brali do svých řad země s ostudným institutem neobčanů, s diskriminací podle národnostního příznaku, s pochody veteránů SS, heroizací nacistických zločinců a politiky u moci, kteří se snaží ospravedlnit své předky za účast v holocaustu.

Přijetím Pobaltí do EU bez dodržování jejích hodnotových standardů Evropané ukázali, že všechny tyto jejich standardy jsou falešným pokrytectvím a že se za farizejskými řečmi o morálce a hodnotách skrývá cynický geopolitický záměr.

Pobaltí je "Achillova pata" Západu, která jej zbavuje jakéhokoliv podkladu mluvit s Ruskem s pozic morálního vůdcovství. Proto se ne náhodou tématu s televizními kanály v Lotyšsku chopil Vladimír Putin. Prezident Ruska pečlivě promýšlí své veřejné projevy a vždy se záměrem vybírá témata, ke kterým vysloví svůj vlastní názor, protože slova Putina jsou významná pro hromadné zahraniční auditorium.

Pokud se nyní ruský lídr vyjádřil o blokování televizních kanálů v Lotyšsku, znamená to, že spatřil v pobaltské situaci onu "Achillovu patu" drahých "západních partnerů". A bude na ní nyní bušit.

Alexandr Nosovič

Zdroj: Nová republika vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNepokoje otřásají Španělskem již pátou noc   
Pridal tk Neděle 21 únor 2021 - 05:17:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nepokoje ve Španělsku za propuštění tamního "Navalného" - Pabla Haséla pokračují již pátou noc. Disident a opozičník Pablo Hasél rappoval a bloggoval proti králi Juanu Carlosovi a monarchii ve španělsku, za což by odsouzen do vězení na 9 měsíců. Zejména mladí lidé se bouří proti autoritářskému režimu, který potírá svobodu projevu a požadují propuštění Pabla Haséla. Protesty mají politickou oporu v postupu zemí EU proti Rusku v kauze Alexeje Navalného.

Kdo stojí za násilnými protesty ve španělských městech?

Čtvrtá noc vandalizmu, žhářství, rozlícených mas a plného policejního nasazení ve španělských městech. Protesty, které většinová společnost jak v Rusku (Navalnyj) či v USA (BLM), tak zde ve Španělsku nesdílí. Kdo jsou protestující, útočníci na policii a zatčení?

Podobně jako v Rusku při protestech za Navalného, je to i ve Španělsku namnoze nezletilá mládež. A i zde nezletilci pronásledují a šikanují a provokují těžkooděnce až do násilných konfliktů a zranění na obou stranách.

Jak v Rusku, tak ve Španělsku jsou protesty neseny a spočívají značnou měrou, prakticky převážně na mladistvých, zejm. ze středních zajištěných vrstev, kteří vyrůstali ve vatě dostatku do levicově-liberálních až anarchistických postojů a společenským řádem se cítí konfrontováni. To je společenskou roznětkou dnešní ideově vyprázdněné Evropy od Atlantiku po Ural. Stačí pak, když se nějaký anarchistický přední disident či opozičník tuzemsky či zahraničně politizovanou ingerencí stane ikonou, a nálady morálně i materiálně rozmazlené mládeže se mají na co zaháčkovat a kam odjistit.

A zahraniční politici se svými zpravodajskými službami pak přispěchají hujersky parazitovat a poskytovat ikonizovanému disidentovi a demonstrantům “podporu”…

Zdroj: https://www.lavanguardia.com/politica/20210219/6256225/jovenes-antisistema-disturbios-asi-salen-destruir-barcelona-linares-madrid.html

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPetrov: Fotbalový zápas Slavie s VIP na tribuně pro mě ukazuje míru pokrytectví   
Pridal tk Neděle 21 únor 2021 - 05:09:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Mediální expert, člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadim Petrov se vyjádřil ke skandálním fotografiím ze zápasu Slavie s anglickým Leicesterem, kde na tribuně bylo mnoho lidí, které je možné označit za VIP. Jedním z nich byl i bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula, který ten samý den vyzýval k tvrdému lockdownu.

„Ke kauze Slavie... Mě to nepohoršuje. Byli tam nejen úředníci, ale i novináři, VIP. Všichni, když se jich zeptáte, se staví za oficiální linii (z vedení ČT tam bylo víc lidi než jen ředitel)... Pro mě to ukazuje míru pokrytectví. Vlastně jsem rád, že se poodhalila skutečnost. Tak to je. Jedna věc se říká, druhá se dělá,” prohlásil na úvodu svého postu na sociálních sítích Vadim Petrov.

Mediální expert podle svých slov nevěří statistice vedené okolo koronaviru. Upozorňuje na to, že nemoc prý kopíruje politické hranice států.

„Covidovym statistikám a jejich metodice nevěřím. Nevím, proč pandemie přesně kopíruje hranice, proč se postavily (zbouraly) Letňany, když se mluví o tělocvičnách. Nevím, proč by měli chybět zdravotníci, kteří by se starali o lehčí případy, (ve válkách fungovali dobrovolníci, Červený kříž, Armáda spásy, máme mraky neziskovek placených státem)…,” uvedl.

„Přicházejí nové mutace, budou nové vakcíny, dosavadní domácí roušky, zdá se, byly k ničemu. Je toho moc, čemu člověk nerozumí. Vše se mění, vyvíjí. Člověk to musí brát s rezervou... Papaláši, VIP, celebrity... Je jedno, jak se pojmenuji, jsou jako my, jen jsou víc vidět. Že kážou vodu a piji víno? Jasně nemá se to, ale dělá se to. Blbý je, když se dveře sakristie otevřou a veselá hostina se provalí věřícím,“ zmínil mediální expert.

Petrov následně zdůraznil, že mu vadí pokrytectví, přičemž poukazuje na nezbytnou integritu vlastní osobnosti.

„Vnímám svět, jaký je, a netrápím se tím, že není, jak bych si ho představoval. Ale vadí mi to pokrytectví. Doma se mám chovat stejně, jako na veřejnosti. A jsem s tím i vnitřně ztotožněný. Říká se tomu integrita osobnosti,“ uzavřel Vadim Petrov své vyjádření ke stávající situaci na svých sociálních sítích.

Roman Prymula

Na zmiňovaném zápase Slavie byl na tribuně přítomen i bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula. Poté, co byla celá situace výrazně medializována, s ním předseda vlády Andrej Babiš ukončil spolupráci se slovy, že jeho chování působí papalášsky.

„Pan Prymula je velký odborník na epidemie, sociální inteligenci ale postrádá. Tohle je prostě opět špatně, vůči fotbalovým fanouškům, kteří nemůžou na stadion, i lidem, po kterých teď chceme, aby byli hlavně doma. Nemluvě o tom, že to zase působí papalášsky. Domluvili jsme se na ukončení spolupráce, protože tohle není možné,“ napsal Babiš na Facebooku.

Zdroj:
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSoud Navalného uznal vinným v pomluvě veterána 2. světové války   
Pridal tk Neděle 21 únor 2021 - 05:05:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Soudkyně moskevského městského soudu Jižní Medvědkovo uznala Alexeje Navalného vinným v pomluvě veterána Velké vlastenecké války.

„Navalnyj spáchal zločin podle článku 128.1 Trestního zákoníku RF (pomluva),“ začala soudkyně Vera Akimova své oznámení soudního rozhodnutí. Bylo rozhodnuto, že Navalnyj musí zaplatit pokutu 850 tisíc rublů.

Během procesu Navalnyj opakovaně útočil na účastníky procesu, prohlašoval, že veterána využívají „jako loutku“, jeho vnuka označil za „obchodníka s dědou“, prokurátorku oslovoval slovy „milá, moje“, soudkyně hrozila, že ho nechá vyvést ze soudní síně.

Jeho chování vedlo k tomu, že prokuratura požádala soud, aby materiály vůči blogerovi odeslali Vyšetřovacímu výboru na kontrolu, jestli neobsahují ještě jeden zločin. Rozhodnutí v této otázce se očekává na konci procesu.
Během prvního dnešního zasedání Moskevský městský soud uznal rozhodnutí nahradit podmíněný trest Alexeje Navalného za trest odnětí svobody za právoplatný. Bude muset strávit asi 2,5 roku za mřížemi.

Obhajoba opozičníka se hodlá proti rozhodnutí soudu odvolat.

Osobní přítomnost Navalného při projednávání stížností v kauze urážky na cti nebude vyžadována - trestní řád umožňuje účast na odvolacích řízeních pomocí videa z vězení.

Zdroj: https://sptnkne.ws/Fxtj

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSkoro zapomenutý skandál: v roce 2009 dodala korporace Baxter do České republiky vakcíny infikované smrtelným virem - vakcinace „macht frei“   
Pridal tk Neděle 21 únor 2021 - 04:59:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kromě toho, že společnost Pfizer, která má dodat vakcíny proti onemocnění covid-19, byla opakovaně ve světě usvědčena z úmyslných pokusů na lidech, tak v roce 2014 koupila firmu Baxter, která v roce 2009 málem vyvolala celosvětovou katastrofu.

Baxter je spojována se dvěma velkými skandály. K prvnímu došlo v roce 2006, když se ukázalo, že hemofilové komponenty kontaminované virem HIV byly naočkovány desítkám tisíc lidí včetně tisíců dětí. Baxter pokračoval s prodejem vakcíny kontaminované HIV i potom, kdy se skandál provalil.

Druhý případ byl, že Baxter rozeslal vakcínu proti sezónní chřipce obsahující viry ptačí chřipky do 18 zemí světa. Nepřijít na to, mohlo dojít ke skutečně světové pandemii. Naštěstí všímaví a bystří pracovníci laboratoře v České republice na to přišli včas a spustili poplach dříve, než došlo k celosvětové katastrofě. V únoru 2009 Baxter, farmaceutická společnost se sídlem v Rakousku, rozeslala do 16 laboratoří ve 4 zemích asi 62 kg látky, která měla být přeměněna na sezónní chřipkovou vakcínu. Technik v české laboratoři objevil, že tento materiál obsahoval dva živé viry chřipky, jeden celkem běžný, sezónní typ, který je vysoce nakažlivý, ale je známo, že jeho smrtelnost je nižší než 1%, a druhý, typ chřipky s omezeným potenciálem šíření, ale smrtelný v asi 60% případů. Tato kombinace mohla vytvořit virus jak extrémně přenosný, tak smrtící, a tomuto bystrému technikovi vděčíme za to, že nepropukla žádná epidemie, vzhledem k tomu, že 62 kg této látky mohlo být přeměněno na tisíce dávek pančované vakcíny.

Jane Burgermeister, rakouská novinářka, zveřejnila vlastní vyšetřování výše uvedeného případu a, na základě zjištění, podala trestní oznámení na Světovou zdravotnickou organizaci (WHO), OSN, a vládní představitele řady zemí. Obvinila Baxter z bioterorismu, ale ačkoliv tato společnost připustila, že děsivá zpráva ohledně vakcíny je pravdivá, odpovídající vyšetřování bylo zastavené WHO a Baxter byla pověřena úkolem vyvinout vakcínu proti chřipce typu A. V roce 2014 koupil rakouskou společnost Baxter AG americký Pfizer, proslulý skandály s pokusy na lidech v zemích třetího světa. V roce 2008 vznikla v Německu experimentální společnost BioNTech, kterou založili vědci z koncernu Bayer a dodnes se v Německu má za to, že jde pouze o „odloučené pracoviště“ nejprovařenější farmaceutické společnosti na světě, která nechtěla být spojována s dalšími experimentálními léčbami poté, co se „proslavila“ jako zaměstnavatel „doktorů smrti“ v koncentračních a vyhlazovacích táborech, včetně Josefa Mengeleho. Bayer AG je německá agrochemická a farmaceutická akciová společnost založená roku 1863 ve městě Barmen (dnes je součástí města Wuppertal). Divize Bayer AG zahrnovaly k 31. prosinci 2017 celkem 301 společností s 99 820 zaměstnanci. Společnost se zabývá vývojem, výrobou a prodejem chemikálií a humánních i veterinárních léčiv. Je nástupce nechvalně proslulé IG Farben, která za druhé světové války vyráběla cyklon B a sprovodila ze světa miliony a miliony lidí.

Takže se nám spojil biologický terorista Baxter s mezinárodními zločinci z Pfizeru, podivně vzniklá německá experimentální firma BioNTech, za níž stojí výrobce Cyklonu B Bayer. A tito všichni nás chtějí zachránit svojí vakcinací, no nekup to! Už jen chybí pověstné „sprchy“ a usměvavý elegán Dr. Mengele, který vám vakcinaci aplikuje. I heslo je podobné: ,,práce osvobozuje“ bylo upraveno na ,,vakcinací ke svobodě“…Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1736 sec,0.0363 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,305kB