Úterý 23 únor 2021
Prymula a Dvořák (Česká televize): všichni už mohou na fotbal a hokej - nic jsme neporušili!   
Pridal tk Úterý 23 únor 2021 - 12:21:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
A nám chtějí rouškami zavřít huby!

Dělají z nás idioty, nebo už je jejich morálka na úrovni prasečáku?


Kromě Prymuly se fotbalového utkání v Edenu zúčastnili také kancléř prezidenta Miloše Zemana Vratislav Mynář, europoslanec a místopředseda ODS Alexandr Vondra, ředitel ČT Petr Dvořák či tenistka Petra Kvitová a politik Řeporyjec Novotný z ODS. Prymula prý testoval, jak vrátit diváky na sportovní utkání. Řeporyjec tam byl jako zástupce lidu. Bývalý komunista, dnes ředitel veřejnoprávní České televize Dvořák tam byl jako zástupce papalášů. Mynář tam byl jako zástupce Hradu. Kvitová jako zástupce tenistů. Vondra jako zástupce politiků!

Řeporyjec Novotný: Jsem šťastný, že jsem byl vyvolený a do Edenu se dostal.

Vážně to idioství a podrazy jsou bezbřehé? Přitom na Slávii mohlo jít 30 000 testérů jako zástupců Slávie. Sparťané chtějí jít na Spartu jako testéři a zástupci Sparty. Nemohou, pouze největší špína generální ředitel Dvořák z České televize si tam zajde, aby nám ohlásil ústy Moravce, že jsme lumpové a "akci anticovid" nedodržujeme.

A pak Kupka pláče, že lidé už odmítají psát stížnosti, na které nikdo neodpovídá a začínají demonstrovat tam, odkud špína a hnůj vytéká: před domovy těch, kteří nám naše domovy zaneřádili hnusem a špínou!

A Dvořák národ přímo uráží a dělá z nás debílky! On to prý nepochopil a nevěděl!


"Nemohu tak nyní jako ředitel televize, kterou Rada ČT kontroluje, vyslovit nic jiného než víru v to, že přístup všech jejích členů k České televizi bude konstruktivní, objektivní a bude respektovat zákon a Kodex ČT," pořvával Dvořák.

A my pevně věříme, že Kodex a morálku dodrží a Dvořák potáhne tam, kam patří!

Petice za odvolání Petra Dvořáka z funkce generálního ředitele ČT je ZDE:

https://www.petice.com/odvolani_editele_t_petra_dvoaka

Jiné cesty není, než ten Augiášův chlév vyčistit!

Zdroj: https://www.skrytapravda.cz/domaci/3837-prymula-a-dvorak-ceska-televize-vsichni-uz-mohou-na-fotbal-a-hokej-nic-jsme-neporusili
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV americkém Oregonu začnou odstraňovat rasismus z matematiky. Učitelé mají přestat žádat správné odpovědi a zadávat domácí úkoly   
Pridal tk Úterý 23 únor 2021 - 09:26:24 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V americkém státě Oregon se úřady rozhodly rázně skoncovat s rasismem a bílou nadřazeností v matematice. Pro učitele matematiky připravily školení. To jim má vysvětlit, že současná matematika je rasistická a je třeba to změnit. Návod je jednoduchý: učitelé mají přestat po žácích vyžadovat správné odpovědi, mají přestat vyžadovat kontrolu domácích úkolů a raději nemají domácí úkoly zadávat vůbec – zavání to totiž rasismem!

Podle autorů programu na matematické otázky existuje více odpovědí a je třeba být názorově neutrální. Co to bude znamenat v praxi? Na otázku kolik je 2+2 nebude žádná špatná odpověď! Všichni dostanou A (obdoba české 1) a vesele půjdou domů. že nebudou nic umět a budou na úrovni obyvatel slamů z měst tropické Afriky? Právě o to přece jde! Pro české děti se chystá stejný úděl, tak ať se podporovatelé Babiše, ČSSD, ODS, TOP 09, KDU, Pirátů a STAN potom nediví, že jsou jejich děti hloupé!

J. Nowak, Chicago, USA
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMinisterstvo školství vypustilo Newtonovy zákony z osnov českých základních škol!   
Pridal tk Úterý 23 únor 2021 - 09:19:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ministerstvo školství vypustilo Newtonovy zákony z osnov českých základních škol! Zmizela i didaktika Ohmova zákona, zmizela výuka rozdílů mezi planetami a hvězdami, a rovněž výuka dětí proti vandalismu, přesně podle vzoru z USA, kde Antifa a školáci strhávají pomníky a sochy zakladatelů americké republiky! Zmizela i úloha občana při obraně státu a nauka o rysech západoevropských či slovanských kultur! Zmizely zmínky o armádě a NATO! Do výuky naopak přibyde výchova k multikulturalismu! Zákaz vědecké astrofyziky a výuky hvězd a planet přitom platí v Islámu v šíitském i sunnitském školství! Co to má znamenat?

To, co předvádí v ČR Ministerstvo školství pod vedením Roberta Plagy, z toho jde jednomu opravdu hlava kolem. Naše redakce byla upozorněna na alarmující událost, ke které došlo v uplynulých dnech, a to v naprosté tichosti, zatímco veřejnost se zabývala špejlemi a antigenními testy malých dětí, které mají od března opět nastoupit do škol, ale podle všeho se budou muset nechat 2x týdně testovat. Ten samý nápad dnes převzal na Slovensku, podle informací, které jsme dostali do redakce, i slovenský premiér Igor Matovič.

Rovněž i slovenské se děti se budou muset nechat 2x týdně testovat antigenními testy. A v tomto stavu hysterie se stalo v ČR něco, co je naprosto děsným potvrzením kopírování brutálních procesů z USA do Evropy. Ministerstvo školství totiž vydalo revizi Rámcových vzdělávacích programů (RVP), tedy školních osnov pro základní školy, a to takovým způsobem, že to vyvolá naprostá šok u stovek tisíc rodičů v ČR. Jak nám do redakce napsala jedna z učitelek, české osnovy se začínají islamizovat a liberalizovat.

Blogerka Natálie Vachatová už 15. února publikovala na svém blogu článek o tom, že fyzikové a matematici zaslali Robertu Plagovi otevřený dopis, aby nerušil výuku Newtonových zákonů na základních školách, protože Newtonovy zákony jsou všude okolo nás, děti se setkávají s těmito zákony od svého dětství a musí vědět už na základní škole, co to je akce a reakce, setrvačný pohyb atd. Jenže, pedagogická komise ministerstva Newtonovy zákony z osnov ZŠ vypustila v aplikační rovině, protože je to prý až látka středních škol.

Takže děti do 15 let nebudou vědět, co je to akce a reakce, ale rovněž nebudou vědět ani to, co je to elektřina, co je to elektrický odpor a co je to elektrické napětí, a v jakém vztahu je elektrický proud k napětí a odporu, nebudou si to moci ověřit na zapojení obvodu. Jo pardon, já vám zapomněl říct, že ministerstvo vypustilo z výuky i Ohmův zákon a zapojování elektrických obvodů. Čili děti budou do 15 let naprosto debilní. Poděkujte Plagovi! Takový bordel v ČR ve školství svět ještě neviděl a Andrej Babiš to neřeší, okamžitě by měl zasáhnout a ministra odvolat! A to není všechno! Je to ještě horší!

České děti vyjdou ze základních škol a nebudou znát rozdíl mezi hvězdou a planetou, nebudou tušit, jak se chová elektřina v elektrickém obvodu a nebudou znát aplikace Newtonových zákonů ve světě okolo sebe

Představte si, že ministerstvo odstranilo z osnov pro děti základních škol i výuku rozdílů a popisu planet a hvězd, neboť k popisu a pochopení významných rozdílů mezi vesmírnými objekty odpovídajícímu současnému stavu poznání a prezentovanému v médiích jsou třeba středoškolské znalosti dějů z mikrosvěta a vesmíru. Tohle se doslova píše v důvodové zprávě. To si dělá ministr školství z rodičů školáků srandu? Takže, děti půjdou v 15 letech na střední školu a nebudou znát Ohmův zákon a nebudou znát ani rozdíly mezi planetami a hvězdami?

České ministerstvo školství tak vyřadilo z osnov používání Newtonových zákonů. Tyto zákony ve společnosti přitom popisují akce a reakce lidí na útlak, útisk, co se děje, když vznikne tlak, reakcí je odpor atd. Ministerstvo školství toto všechno z osnov vypustilo. Není to zjevně žádoucí, aby děti na ZŠ věděly, jak se v praxi Newtonovy zákony projevují. A to pořád není všechno.

Z osnov došlo k vypuštění nauky o obraně státu ze strany občana a o nutnosti odporovat vandalismu. Ano, to je přesně totéž, co bylo vypuštěno před pár lety z amerických základních škol. Výsledkem dnes jsou hořící americké ulice a děti v řadách Antify, které strhávají sochy a pomníky amerických velikánů a zakladatelů USA. Proti vandalismu nesmí policie zasahovat, to by byl rasismus proti Black Lives Matter. A podívejte se, uběhne pár měsíců a český ministr školství už přesně podle návodu z USA škrtá v osnovách českých základních škol. Panečku, to je rychlost, jak se procesy z USA kopírují do ČR. Jenže, zatímco tyto věci se škrtají z osnov, nové věci do osnov přibyly, a to takové, které přibývají i v USA v americkém školství. Takže děti na základních školách v zemi pod Řípem se nově budou učit něco jiného, progresivního!

Místo toho budou do našich dětí rvát tohle:

- odpovědnost a přispění každého jedince za odstranění diskriminace a předsudků vůči - etnickým skupinám
- nekonfliktní život v multikulturní společnosti
- aktivní spolupodílení se podle svých možností na přetváření společnosti
- zohlednění potřeb minoritních skupin a otázku lidských práv


Tak přesně toto chtějí vašim dětem nalévat do hlav. Takže děti nebudou vědět, co je to elektřina a jak v podstatě funguje napětí, elektrický proud a odpor, nebudou vědět, jaký je rozdíl mezi Sluncem a planetou, ale zato budou vědět, že mají v tramvaji pustit černocha sednout a ještě předtím se mu omluvit za svoji bílou nadřazenost, jako to již požadují v USA americké firmy po svých zaměstnancích. A možná si řeknete, že tohle je proces neoliberalismu, že je to součást plánu na nasunování migrantů a jejich podpory ze strany nově vychované mládeže. Chceš-li zlikvidovat český národ, nechej globalisty vychovat tvoje děti.

Jenže, ono nejde jenom o proces neoliberalismu a s ním spojené neomarxistické výchovy dětí na základních školách, kde jsou učeny genderové, rasové a sociální rovnosti. Tento proces je totiž ještě s jedním přesahem, a to je podprahová výchova směrem k akceptaci Islámu. Je to proces indukované islamizace českých škol. A proč jsem o tom přesvědčen? Protože přesně toto se zavedlo v islámských školách.

Islámské školy to mají zavedené stejně, děti základních škol se o planetárních tělesech a hvězdách z pohledu astrofyziky vůbec neučí, probírají hvězdy jen jako orientační body na noční obloze

Ve všech islámských školách byla zrušena astrofyzika a výuka o planetách a hvězdách. Šíitský a ani sunitský islám totiž neuznává vesmír a nauku o hvězdách a tělesech, ale uznává hvězdy na obloze jako orientační body pro poutníky a cestovatele, kteří se jimi řídí a Alláh tyto hvězdy umístil na oblohu, aby se lidé podle nich řídili. Islám tak nerozeznává mezi hvězdami a planetami z hlediska astrofyziky, ale považuje všechny svítící body na obloze za orientační hvězdné body. Tento výklad hvězd je v Islámu definován v Hadith, tedy v knize výroků proroka Mohameda. A je pro mně šokem, že české ministerstvo zavádí do českého školství stejné opatření, že odstraňuje ze základního školství astrofyzikální nauku o planetách a hvězdách.

V Islámu se totiž o astrofyzice smí učit jen učenci, kteří k tomu mají povolení z hlediska zkoumání světa a okolí. Učenci v Islámu mohou tedy studovat planety a hvězdy, studenti a žáci na základních školách však nikoliv. To je opravdu neuvěřitelné, jak rychle se v době pandemie mění osnovy a indukuje se islamizace školství. A to není pořád všechno. Ocitujme si otevřený dopis matematiků a fyziků:

Otevřený dopis učitelů ministru Plagovi

Vážený pan
Ing. Robert Plaga, Ph.D.
ministr školství, mládeže a tělovýchovy

Vážený pane ministře,

obracíme se na Vás jako fyzikové, přírodovědci a představitelé oborů a institucí, které fyziku jako jednu ze stále podstatných oblastí lidského poznání používají, aplikují, rozvíjejí, které vzdělávají její učitele a také s fyzikou různými cestami seznamují veřejnost: Aktuální revizi Rámcových vzdělávacích programů pro základní vzdělávání (https://revize.edu.cz/) považujeme za nedomyšlenou, nekoncepční a v konkrétnostech škodlivou.

Připouštíme, že formulace RVP pro základní vzdělávání, tedy pro celou populaci, je velmi komplexní úloha. Tím více vidíme potřebu efektivní spolupráce a hledání přijatelných kompromisů mezi různými pohledy; jiné názory a představy mají jistě tzv. experti na vzdělávání a jiné názory a zkušenosti mají ti, kteří v dané oblasti žijí a prakticky působí, v našem případě učitelé i vědci. Proto se nebudeme vyjadřovat k jiné oblasti RVP než fyzika a hned potvrzujeme, že na ladění podoby vzdělávání včetně optimalizace vzdělávání v informatice jsme připraveni spolupracovat.

Dovolíme si jen dvě ilustrace mnoha nepřijatelných škrtů v dokumentu

https://revize.edu.cz/files/rvp-zv-2021-s-vyznacenymi-zmenami.pdf : Škrtnutí Newtonových zákonů v učivu a ve výstupu F-9-2-05 „využívá Newtonovy zákony pro objasňování či předvídání změn pohybu těles při působení stálé výsledné síly v jednoduchých situacích“ interpretujeme jako rezignaci na racionální chápání běžných reálných dějů v našem světě a současně jako zahození stále užitečné součásti našeho civilizačního vědomí.

Škrtnutí F-9-4-03 „využívá poznatky o vzájemných přeměnách různých forem energie a jejich přenosu při řešení konkrétních problémů a úloh” vidíme opět jako rezignaci na konkrétní poučenou racionalitu v tématu mimořádně důležitém pro budoucnost naší civilizace.

Nebudeme se zde věnovat všem vadám předloženého RVP, ale jsme připraveni o nich diskutovat; to se týká i jiných oblastí, například je pozoruhodné, že z RVP zmizela slova „armáda” a „NATO”. Seznámili jsme se i s dokumentem https://revize.edu.cz/vyjadreni-k-redukcim-v-rvp-zv. Zdůvodnění, že škrty ve fyzikální oblasti jsou zdůvodněny obtížností látky, ovšem i se znalostí reálného stavu ve školách nemůžeme přijmout.

Vážený pane ministře, se znalostí třetího Newtonova zákona jistě chápete, že v záležitosti předložené revize RVP nemůžeme mlčet.

S pozdravy podepsaní na různých místech České republiky, 11. února 2021:

Jednota českých matematiků a fyziků

doc. RNDr. Alena Šolcová, Ph.D., předsedkyně,
doc. RNDr. Jiří Dolejší, CSc., místopředseda, fyzik MFF UK,
doc. RNDr. Zdeněk Drozd, Ph.D., předseda, Fyzikální pedagogická společnost, fyzik MFF UK,
doc. RNDr. Jan Mlynář, Ph.D., předseda, Česká fyzikální společnost, fyzik FJFI ČVUT,
doc. Mgr. Jaroslav Bielčík, Ph.D., předseda fyzikálního odd. pobočky Praha, fyzik FJFI ČVUT

Akademie věd České republiky

prof. Jan Řídký, DrSc. – místopředseda a člen předsednictva Akademické rady pověřený koordinací koncepce věd o neživé přírodě,
RNDr. Antonín Fejfar, CSc., předseda Vědecké rady,
RNDr. Michael Prouza, Ph.D., ředitel, Fyzikální ústav AVČR,
RNDr. Petr Lukáš, CSc., ředitel, Ústav jaderné fyziky AVČR,
+ Ing. Ondřej Svoboda, Ph.D., zástupce ředitele, Vladimír Wagner, CSc., vědecký tajemník,
Ing. Ilona Müllerová, DrSc., ředitelka, Ústav přístrojové techniky AVČR
prof. RNDr. Ludvík Kunz, CSc., dr. h. c., ředitel, Ústav fyziky materiálů AVČR

České vysoké učení technické v Praze

doc. RNDr. Vojtěch Petráček, CSc., rektor,
prof. Ing. Igor Jex, DrSc., děkan, Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská,
+ prof. Dr. Ing. Michal Beneš, doc. Ing. Libor Šnobl, Ph.D., doc. Ing. Václav Čuba, Ph.D., doc. RNDr. Jan Vybíral, Ph.D., proděkani,
prof. Mgr. Petr Páta, PhD., děkan, Fakulta elektrotechnická

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

prof. Ing. Hana Šantrůčková, CSc., děkanka, Přírodovědecká fakulta,
prof. Ing. Pavel Kozák, Ph.D., děkan, Fakulta rybářství a ochrany vod,

Masarykova univerzita v Brně

doc. PaedDr. Jiří Tesař, Ph.D., vedoucí Katedry aplikované fyziky a techniky, Pedagogická fakulta Masarykova univerzita doc. Mgr. Tomáš Kašparovský, Ph.D., děkan, Přírodovědecká fakulta, předseda Asociace děkanů přírodovědných fakult, + doc. RNDr. Zdeněk Bochníček, Dr., proděkan pro studium, prof. Rikard von Unge, PhD, ředitel Ústavu teoretické fyziky a astrofyziky, prof. RNDr. Jana Musilová, CSc., ÚTFA, doc. RNDr. Petr Sládek, CSc., vedoucí Katedry fyziky, chemie a odborného vzdělávání, Pedagogická fakulta

Ostravská univerzita

doc. RNDr. Jan Hradecký, Ph.D., děkan, Přírodovědecká fakulta,

Univerzity Hradec Králové

doc. RNDr. Libor Koníček, Ph.D., Katedra fyziky
Univerzity Hradec Králové

doc. RNDr. Jan Kříž, Ph.D., děkan, Přírodovědecká fakulta,
+ doc. RNDr. PaedDr. Pavel Trojovský, doc. RNDr. Štěpán Hubílovský, Ph.D., PhDr. Michal Musílek, Ph.D., proděkani, RNDr. Michaela Křížová, Ph.D., Katedra fyziky

Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem

doc. RNDr. Michal Varady, Ph.D., děkan, Přírodovědecká fakulta, + RNDr. Eva Hejnová, Ph.D., vedoucí Katedry fyziky, doc. RNDr. Dušan Novotný, CSc., Katedra fyziky

Univerzita Karlova

doc. RNDr. Mirko Rokyta, CSc., děkan, Matematicko-fyzikální fakulta, + prof. RNDr. Zdeněk Doležal, Dr., prof. Ing. Jan Franc, DrSc., proděkani, doc. RNDr. Mgr. Vojtěch Žák, Ph.D., vedoucí Katedry didaktiky fyziky, prof. RNDr. Jiří Zima, CSc, děkan, Přírodovědecká fakulta + kolegium děkana

Univerzita Palackého v Olomouci

doc. RNDr. Martin Kubala, Ph.D., děkan, Přírodovědecká fakulta, + prof. RNDr. Miloslav Dušek, Dr., prof. Mgr. Ondřej Bábek, Dr., prof. RNDr. Karel Hron, Ph.D., proděkani, prof. RNDr. Tomáš Opatrný, Dr., předseda Akademického senátu, Mgr. Lukáš Richterek, Ph.D., oddělení didaktiky fyziky, Katedra experimentální fyziky

Západočeská univerzita v Plzni

doc. Dr. Ing. Vlasta Radová, děkanka, Fakulta aplikovaných věd, + prof. Ing. Pavel Novák, Ph.D., doc. Ing. Miloš Železný, Ph.D., doc. Ing. Pavel Baroch, Ph.D., proděkani, + 6 vedoucích kateder RNDr. Miroslav Randa, Ph.D., emeritní děkan, Pedagogická fakulta

a za učitele, kteří umí fyziku skvěle učit, nositel ceny Albertus RNDr. Vladimír Vícha, Gymnázium v Pardubicích

Z učebních osnov základních škol totiž zmizely zmínky o armádě a o NATO. Ano, čtete správně. Globalisté začali proces odstraňování trans-atlantických vazeb, přesně jak bylo naplánováno. Děti se tak již o armádě učit nebudou, nebudou se učit o obraně státu, nebudou se učit o odporu proti vandalismu a nebudou se učit ani o NATO! To je neuvěřitelné, jak globalisté na 1. prioritě v ČR šlapou na pedál plynu a zrychlují globalizační koncepty, až se člověk diví, jak je to možné, že to jde tak rychle. Pokud čtete mé knihy, články a posloucháte moje pořady na SVCS, tak už máte jasno, co tím sleduje ministerstvo školství.

Do českého školství dorazil Velký reset, který zahájí špejle strkané do nosů dětí, až budou bolestí plakat a debilizací české mládeže s tupými pohledy k noční obloze. Hele, támhle svítí hvězda Mars, vole!

Ano, je to proces simplifikace výuky a vzdělávání, tedy zjednodušování. Jenže v závěsu za simplifikací jde debilizace, protože děti začnou být nevzdělané, budou hloupé, nebudou vědět nic o elektřině, o planetárních tělesech, o obraně národa, o odporu proti vandalismu, a to je všechno co? Destrukce národního státu z rukou světových globalistů, tzn. z rukou Domu Sion.

Dětí goyim musí být hloupé, debilní, nevzdělané, nesmí vědět, jak bránit vlast, co je to armáda, nesmí vědět, že vandalismus je přímým útokem na podstatu státu a jeho dějin, protože strhávání soch a pomníků vandaly je nebezpečným procesem útoku na samotnou státnost. A tím je to odhaleno, o co jim jde! Skrze ministerstvo školství ČR se globalčiky rozhodli zahájit rozbíjení české státnosti.

A to rozbíjení běží nejen na 1. prioritě, ale na všech prioritách řízení. A vidíte, že učitelé se probouzí, teprve teď v roce 2021, ale když jsme psali před 6 lety na Aeronetu články o norských fondech, o indoktrinaci, o přepisování osnov, tak nás nikdo neposlouchal. Teď píšou učitelé a profesoři otevřené dopisy a nevěří vlastním očím, co provádí Plagovo ministerstvo s českými školáky.

Nejprve špejle do nosu školáků a teď ještě proces simplifikace, islamizace a debilizace českých školáků. Jako v Islámu, děti nebudou při pohledu na oblohu dělat rozdíly mezi hvězdami a planetami. Nebudou vědět o Newtonových zákonech v reálném světě a elektřina bude něco, co vede proud, ale jak a proč, to se dozví až na střední škole, pokud se tam fyzika vůbec objeví. Takový je proces nasunování Brave New World. Z českých dětí debilové s tupými výrazy na noční oblohu? Tak to bude výhra. Celý seznam změn a škrtů v osnovách ZŠ v ČR najdete zde: https://revize.edu.cz/files/npi-vyjadreni-k-redukcim-v-rvp-zv.pdf A před čtením nejezte!

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponProblémem jsou masy zabedněnců   
Pridal tk Úterý 23 únor 2021 - 09:08:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Máte někdy pocit, že váš boj proti pedofilním elitám, posedlým touhou po moci, není tak silný, jako proti vašim blízkým lidem?

Víte, o kom mluvím. O vašich natvrdlých přátelích a členech rodiny, kteří nosí roušku a odmítají vidět či uznat pravdu.


O vašem porno sledujícím sousedovi, s kterým si vyměníte pozdrav a který reaguje sarkasticky, když komentujete nebo nadhodíte téma politiky.

O vašem spolupracovníkovi, jehož se někdy snažíte poučit, přičemž jste stále obezřetný, aby vás snad nenahlásil na personálním oddělení. Jsou tihle lidé z vašeho života vaši skuteční nepřátelé?

Čtete zprávy na tomto i jiných webech. Trávíte nespočet hodin čtením, zkoumáním, bádáním a modlením. Máte aktuální informace o světovém dění a nekonečném řetězci lží a hoaxů, které jsou šířeny v každé zemi.

Avšak když nadhodíte tato témata a začnete je probírat s lidmi, které znáte, tupě na vás zírají s otevřenou pusou. Jejich oči ztratí lesk a jako byste slyšeli jejich myšlenky: „To je ale cvok!“

Nějaký člen vaší rodiny potom za vašimi zády o vás prohlásí, že jste přišli o rozum, a vykládá to vašim rodičům, sourozencům a dalším příbuzným. Přítel vám přestane brát telefon a odpovídat na e-maily. Ten soused a spolupracovník se vám začnou vyhýbat. Jsou tihle lidé z vašeho života vaši skuteční nepřátelé?

Každý, koho potkáte, má roušku nebo respirátor. Někdo má dvě roušky. Někdo má dvě masky, obličejový štít a rukavice.

Projíždíte kolem firem ve vašem okolí. Každá bez výjimky má na vchodu ceduli s nápisem, že musíte mít roušku nebo respirátor. V každém podniku a obchodě jsou na podlaze namalované stopy, které vám přesně ukazují, kde máte stát. Všude jsou idioti s rouškami, svědomitě jednající podle pokynů jako poslušná štěňátka.

Jsou tihle lidé vaši skuteční nepřátelé?

Kdyby jen ostatní věděli to, co vy, tak by nemohlo dojít k celé této mystifikaci ohledně viru, ukradené volby by byly nepřípustné a život by byl mnohem jednodušší a snazší.

S trochou ironie si uvědomujete, že kdyby ostatní věděli aspoň tolik co vy, JEJICH životy by byly mnohem jednodušší a snazší. Téměř všechny jejich stížnosti, problémy a životní pochyby by jednoduše vymizely.

Přesto tvrdošíjně odmítají zkoumat, vidět nebo uznat pravdu. Ve skutečnosti přijímají každou lež a klam.

Jsou tihle lidé z vašeho života vaši skuteční nepřátelé?

Stále čekám, až mě někdo zastaví na ulici a zeptá se mě, proč nemám roušku.

Už je to jedenáct měsíců a já stále čekám. Odhaduji, že jsem za celou tu dobu potkal víc jak 16 000 lidí s rouškou (50 lidí denně za 330 dní), nemluvě o bezpočtu aut, která projela kolem.

Žádný člověk v sobě neměl ani špetku zvědavosti. Ještě se mi nestalo, že by nějaký člověk řekl: „On nemá roušku. Proč já ji vlastně nosím?“ Nebo možná jsou zvědaví, ale potom jim buď strach, hloupost nebo obojí brání v tom, aby se začali ptát.

{Poznámka editora: Blbost. Nevím, v které zemi autor žije, ale u nás zkuste vejít do obchodu nebo do metra bez náhubku. Jsou schopní zavolat policejní zásahovku nebo vás aspoň zmlátit.}

Už jste někomu přeposlali článek z tohoto webu? Jaká byla jejich reakce? Jak velké je procento lidí, kteří zareagovali na některý článek, který jste jim poslali? Mluví s vámi ještě tito lidé?

Ježíš řekl: „Neuslyší-li Mojžíše a proroky, nebudou přesvědčeni o tom, že by někdo měl vstát z mrtvých.“

Dnes tady nemáme žádného Mojžíše, ale máme k dispozici virtuální lavinu informací, a to i při současném stavu cenzury, odstraňování platforem a cenzurování knih. Avšak stále - a STÁLE - drtivá většina lidí odmítá zkoumat, vidět nebo uznat pravdu. Jsou tihle lidé z vašeho života vaši skuteční nepřátelé?

Mike Stone

The Dumbed Down Masses are the Problem vyšel 18.2.2021 na henrymakow.com. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2021/02/8615-problemem-jsou-masy-zabednencu.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAkce Bezroušky   
Pridal tk Úterý 23 únor 2021 - 09:04:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nenošením hadru chráníš mě a já tím chráním tebe!

Navazuji na svůj Manuál odporu proti koronafašismu a navrhnu zcela konkrétní řešení do každodenní praxe.

Řešení, které narozdíl od jednorázových demonstrací bude v praxi fungovat.

Jeden z bodů manuálu doporučuje říct NE. Další bod doporučuje organizovat lokální buňky odporu.

Když tyhle dva body spojíme, dojdeme k jedné z možností odporu proti koronafašismu.

Když půjdete sami bez roušky (dnes už bez respirátoru či dvou roušek) do obchodu, do mhd, na poštu, na úřad, tak čelíte hrozbě vysoké pokuty, konfliktu s ochrankou či s policií nebo s vyděšenými či aktivistickými osobami.

V práci a ve škole vám hrozí vyhazov.

Jenže, co když se domluvíte s kamarády, se známými, s lidmi na sociálních sítích i emailech a půjde vás tam najednou nebo během dne deset, dvacet, třicet? To už bude fungovat úplně jinak. To už je jasně vyjádřený a organizovaný občanský odpor. Každý člověk, který se přidá, tak tím chrání i sám sebe.

Navrhuji tedy Akci Bezroušky.

A tak jako vládní opatření – trvající permanentně a navždy.

Domluvte se v počtu minimálně deseti lidí a vyrazte v jeden čas na stejné místo, kde je zavedeno protiústavní a protilidské opatření ohledně zakrytí nosu a úst. Jednejte společně, braňte se proti agresorům společně. Čím víc vás bude, tím menší nebo nulový postih vám hrozí.

Stejně tak se domluvte v co největším počtu a na určená místa choďte bez zakrytí tváře i jednotlivě. Tím, že vás tam během dne takhle přijde hodně, dojde k obdobnému efektu.

Jednoduché, rychlé, účinné. A může to udělat ve své lokalitě každý z nás. Hlavním cílem jsou obchody, pošty, mhd, úřady, školy, pracoviště, společenská zařízení. Povšimněte si faktu, že na jednotné skupinky občanů toho či onoho typu si nikdo netroufne, včetně policie. Přesně o tom to je. Šikanovat jednotlivce je snadné, jít proti skupině pěti, deseti loajálních lidí už ne. Režim spoléhá na to, že jsou lidé neorganizovaní a nejednotní individualisté, které lze zastrašit. Jakmile se spojí do organizovaných skupinek jednotného odporu ve větším měřítku, je dobojováno. Tímto způsobem jste a budete vy tou změnou k lepšímu.

Jistě nemusím dodávat, že to samé platí pro organizaci odporu k odmítnutí testů a vakcinace kdekoliv, klasicky vás budou nutit v zaměstnání a ve školách.

Když dané opatření nedodržuje hodně lidí, tak za jeho nedodržení nelze principielně trestat ty další a hlavně je to pro režim krajně složité a rizikové provést. My nesmíme rezignovat ani se podvolit, musíme donutit koronafašisty k rezignaci a k podvolení!

Tímto postupem dodáte odvahu dalším a dalším lidem, kteří s opatřeními také nesouhlasí a budou vás následovat. S lidmi, kteří jsou jen vyděšení vládní a mediální propagandou, komunikujte klidně, vysvětlete jim svůj postoj a dodejte jim odvahu ho následovat. S lidmi, kteří budou agresivně útočit, jednejte tvrdě a nekompromisně, ukažte jim, že nemáte strach a že to oni jednají protiprávně a nesmyslně.

Musíme si uvědomit, že většina občanů s opatřeními nesouhlasí nebo je také ničí. Jen nemají o věci dostatečné informace a byli vystrašeni. Policisté a ochranky zase jen plní rozkazy, většinu to opět taky štve, jen menšina se v tom vyžívá. S těmi slušnými v klidu komunikovat, s těmi buzeračními jednat akurátně a úředně.

V rámci celého šílenství se zapomnělo na jedno důležité lidské právo.

Jaké? Zatraceně důležité. Integrita těla, zdraví, duše a mysli.

Jakýkoliv zásah do integrity vašeho těla je naprosto bezprecedentní a neexistují žádné malé zásahy.

Pomineme už přímo likvidační zásahy vakcinací a extrémně invazivní skrz testy.

Co jiného je rouška než takový brutální zásah do integrity vašeho těla, zdraví, duše, mysli, důstojnosti?

Existuje pro člověka větší ponížení než chodit na čerstvém vzduchu s hadrem přes ksicht?

V tomto není malých věcí. Integrita těla je svatá a funguje jako svoboda slova a těhotenství – je nebo není.

A to nám nastupující fašistický režim a jeho vlastizrádní, zločinní poskoci sebrali - naši integritu.

Dnes po roce už je vše jasné a není co řešit, o virus ani o zdraví lidí nejde. Jde prokazatelně o vlastizrádné spiknutí zločinných osob proti občanům České republiky. Podle toho musíme s tímto stavem i s nimi zacházet.

Závěrem mám jednu malou otázku.

Proč tady za ten rok koronafašismu stále není nějaká politická strana s jediným programem – Zrušíme všechna opatření proti covid-19 i zákony, které skrz to byly přijaty?

Jsme ve stavu, kdy by takový program vygeneroval s přehledem 30% podporu občanů a dovedl stranu i jejího lídra k moci. S tím se bohužel ukazuje jen potvrzení dlouhodobého problému, že jsou všechny politické strany a politici koupení nebo zbabělí. Obávám se, že dokud někdo z nás dole nezvedne zadek a nepůjde tu stranu či hnutí založit, a my ostatní ho masově nepodpoříme, tak se nic nezmění.

Jak už jasně vidíte, zavedení politici i řízená „antisystémová opozice“ se vždy proti občanům domluví.

Tímto vyzývám všechny vlastenecké menší strany, hnutí a lídry, aby se do voleb sjednotili v jedno hnutí odporu na jednom jediném programu a cíli – zrušit všechna opatření proti covid-19 i související zákony!

To zvládnete, jinak nemáte v politice co dělat. Přestaňte se spolu hádat, na tomhle se MUSÍTE domluvit.

Režim vám k tomu udělal i vstupenku do sněmovny v podobě 5% pro koalice. Dosáhnout této hranice je pro poctivou vlasteneckou scénu občanská povinnost!

Ale ne každý může vést politické hnutí a bojovat v politice. Někdy to ani není to nejtěžší a ten hlavní boj svádíme v malých velkých věcech každý den. Máme tady historickou událost, kdy můžete být každý tím kamínkem, který strhne lavinu, aniž byste se proto museli upálit na náměstí, vést revoluci, jít do války, psát knihy a manifesty.

Kdysi byla symbolem odporu proti totalitě a systému maska Guy Fawkese. Dnes je tím žádnou masku nemít.

Každý z nás může udělat jednu malou velkou revoluční evoluční věc – sundat z tváře to, co tam nepatří. Málokdy v historii stačilo ukázat občanskou odvahu něčím tak jednoduchým jako dnes.

Nikdy nebylo k získání svobody, důstojnosti a sebeúcty potřeba tak málo.

Vážení občané – sundejte z tváře ten hadr!

Nejen venku, kde je to samozřejmost, ale i v uzavřených prostorech!

Udělejme to společně a nárazově, pak to zafunguje.

Pokud to neuděláme dnes, zítra nás bez testu, očkování, očipování nepustí z domu a naše děti také ne.

Rouška/respirátor = povinné testy, povinné očkování, povinný vakcinační průkaz, čip.

STOP zakrývání dýchacího ústrojí čímkoliv.

Nenosit nic na tváři dnes určuje svéprávnost, důstojnost a svobodu.

Alien
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNení práce, jako práce   
Pridal tk Úterý 23 únor 2021 - 08:19:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pandemie koronaviru, resp. Covidu-19 donutila změnit celou řadu zvyklostí, které se pro nás již po léta staly stereotypem a aniž jsme si to uvědomovali, praktikujeme je desítky let.

Jednou z nejvíce markantních změn je v důsledku pandemie Covidu-19 vládou vydané opatření např. ve školství, které změnilo charakter vyučování ve změně v docházce do školy, ale také ve způsobu výuky, které bylo přesunuto na samovýuku doma, neboli tzv. distanční výuku na dálku bez nutnosti docházky do škol za použití moderních technologií, jako je internet, chytré telefony apod. Nakolik to vyhovuje žákům, studentům, pedagogům, ministerstvu školství je otázka, ale jistě to nebude bez řady problémů.

Obdobná situace nastala také u řady administrativních, vedoucích či řídících pracovníků, kteří svou práci vykonávali ve svých kancelářích a které z nařízení vlády v důsledku pandemie Covidu-19 donutila omezit styk mezi sebou a upřednostnila práci tzv. „z domova“, aby se tak snížila možnost šíření Covidu-19 na pracovišti. To, že mohou vykonávat nebo dělat práci „z domova“ jim rovněž umožňuje použití současné techniky jako internet, PC, kopírky, chytré telefony atd. Takto vykonávaná práce jistě obnáší podstatně méně problémů, než podobný systém u školáků a studentů. Každý pracovník zná rozsah své práce a svých povinností a protože mezi pracovníky se převážně komunikuje ústně, je také možné to pohodlně a rychle nahradit telefonem nebo e-mailem.

Obdobný způsob práce nebo zaměstnání se nabízí u zaměstnanců či pracovníků, kteří si mohou tzv. práci vzít domů např. švadleny, výroba drobných předmětů a celá řada jiných prací. Je ale na zaměstnavatelích, zda takovou práci podpoří, neboť to předpokládá jak přípravu materiálu, tak také logistiku, kontrolu kvality apod. Na druhé straně jsou však také práce a zaměstnání, kde k podobným řešením bohužel nelze přistoupit.

Zatím co u školáků a studentů je kontrola jejich studia komplikovaná, a ne snadno ověřitelná, u pracovníků s výkonem své práce „z domova“ je to víceméně bez problémů. Pracovník zde musí vykonat stejné množství práce, jako by byl v kanceláři nebo na svém původním pracovišti. Navíc to má výhody v tom, že nejsou trvale „na očích“ svých šéfů, jsou či budou méně kontrolováni, zda si vaří kávu, čtou noviny, baví se mezi sebou, nebo si „jen někam“ odběhli. Jinými slovy, pokud svou práci z domova vykonali či splnili, může být jejich nadřízený spokojen, pokud ne, může jen nejen na dálku pokárat, ale stejně jako na pracovišti je sankcionovat. A co hlavní, člověk pracující z domova se nemusí trmácet každodenním dojížděním do práce. Práci vykonává v domácím prostředí, bez časového omezení, dokonce s časem na vaření kávy, oběda, podle individuálních možností. Pravda, trochu na obtíž mohou být děti, pokud jsou odkázáni také na „výučbu“ doma, ale i to má své výhody, je nad nimi větší dozor.

Podobnou „vymoženost“ však zdaleka nemají všichni zaměstnanci či pracovníci. Je celá řada zaměstnání, povolání, profesí, kdy je nutné práci vykonávat vykonávat na pracovišti. V této souvislosti není od věci jedna faktická poznámka. Česká pirátská strana, vulgo Piráti, svými zástupci, tj. europoslanci v EU totiž prosazují jakési blíže nespecifikované „právo odpojit se a také, aby prý zaměstnanci nebyli šikanování“ (více k tomu: ue.aporue.lraporue©kaloP.samoT ). Požadavek na právo odpojit se ve volném čase od digitálních pracovních zařízení (proč zrovna digitálních není zřejmé) bez obavy z negativních důsledků ze strany zaměstnavatele, by prý mělo být základním právem v celé EU. Tuto myšlenku si však lze pozitivně vysvětlit jen v případě, pokud mají na mysli odbourání nucené vyžadování práce přes čas, tedy práce nad stanovené úkoly, jinými slovy o vícepráce, které by již byly nad rámec pracovní smlouvy. To je sice chvályhodná myšlenka, a proto si ji lze vykládat několika způsoby.

Podle pirátských europoslanců je prý rovněž nutné dohlédnout na to, aby zaměstnavatelé (nebo nadřízení) neměli až příliš osobních informací svých pracovníků. Jinými slovy, podle Pirátů by měli mít zaměstnavatelé (nadřízení) o svých podřízených informací co nejméně. Nezmiňují ani neupřesňují, zda jde o informace vyloženě osobní, nebo o informace všeobecné v rámci jejich pracovního zařazení v souvislosti s výkonem jejich pracovního zařazení nebo funkce (vedlejší funkce, střety zájmů a pod.), jinak by tato aktivita Pirátů mohla být čistě účelová. Je totiž dobře známo, jak si naši Piráti „poctivě, svědomitě a odpovědně “ počínají jako zastupitelé, poslanci a europoslanci, kde jejich krédem je získat co nejlepší postavení, vliv, moc, co nejvíce peněz bez ohledu na to , zda jde o způsob počestný nebo nekalý, o čemž svědčí nemálo důkazů: vizUdavačství a bonzáctví ze strany Pirátů jim také není zrovna cizí!

V souvislosti s výkonem pracovní činnosti v době koronavirové lze poukázat ještě na jednu pozitivní možnost, jak se chránit před šířením Covidu-19. Je řada zaměstnání, kdy je práce vykonávaná v místě sídla firmy, tedy zaměstnání. Je běžnou praxí, resp. stanoveno zákonem, že pracovní doba činí 8 hodin plus půl hodiny na přestávku. Jsou však také zaměstnání, kdy je výkon práce dán (určen) jednotkovou normou, např. kusy, počtem, metráží, kilogramy, tunami, či jinými ukazateli. Pokud by zaměstnanec či pracovník splnil stanovený ukazatel denního výkonu, resp. normu na pracovní den dříve, než za 8 hodin, pak by nebylo nutné, aby se déle zdržoval na pracovišti a odešel by domů, čímž by snížil riziko případného šíření, nebo nakažení Covidem-19. Logicky se nabízí otázka, proč by se měl pracovník či zaměstnanec zdržovat v práci déle, než je skutečně potřeba, splnil-li svoji pracovní povinnost. Zaměstnanec, resp. pracovník je přece placen na základě své vykonané práce, za výkon, ne za pobyt na pracovišti, pokud již denní stanovený plán, normu nebo výkon splnil na 100% . Je bohužel pravda, že tento systém pracovní doby, nelze aplikovat ve všech případech práce či zaměstnání.

Na druhé straně jsou známy skutečnosti, kdy zaměstnavatel bazíruje na dodržení pracovní doby i tenkrát, když bylo již tzv. „všechno hotovo“, ale protože je pracovní doba zákonem stanovena na 8 hodin, je podle nich potřeba osmihodinovou pracovní dobu dodržovat. Jistě není, jsou-li splněny podmínky zaměstnavatele pro ten který druh zaměstnání či práce. Takovým přístupem zaměstnavatelů k práci svých podřízených by se měli poslanci zabývat co nejdříve, neboť je to jedna z mnoha forem, jak se bránit šíření Covidu-19, ale také, že zaměstnanec nebo pracovník nebude-li nucen pobývat na pracovišti má-li splněno, může ušetřený čas věnovat rodině, dětem, zdraví, sportu, zálibám a pod.

Jiří Baťa
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVýzva k probuzení   
Pridal tk Úterý 23 únor 2021 - 08:15:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
To, že Česká republika je nejtupější národ na světě ještě se Slováky co se týká submisivnosti a ohledně tupého plnění příkazů v rámci fake pandemie to už se ví, ale teď nám zločinci ve vládě vymysleli další paskvil a to v obchodech, MHD povinně nosit respirátory, nebo nanoroušky a nebo dvě normální roušky, tak to už je top test IQ většinové hloupé české populace a opravdová výzva k probuzení.

Protože i tito ovcoidní hlupáci pokud mají vychozenou alespoň základku by měli pochopit to, že je to taková absurdita u které je zřetelné, že to není starost vrchnosti o naše zdraví, ale zkouška poslušnosti a pokus o totální debilizaci národa, která už se skoro povedla, ale toto je finálová chuťovka.

To že prošel pandemický zákon, který je světová rarita, je důkaz, že zločinecká vláda České banánové republiky si může dělat co chce, protože s tím prostě většina Čechů nemá problém. Jestli bude toto stupidní nařízení zase většina dodržovat a budou ty nesmysly poslušně nosit na držkách, tak si tento národ nezaslouží nic jiného, než být opravdu montovna, smetiště, ale i skanzen debility číslo 1 na světě.

Věřte mi, jsem v kontaktu s lidmi z celého světa a jsme celému světu pro smích s tím, že Česká republika byla vybrána jako pokusný králík v tom, že je země které se ten boj s touto rádoby pandemii nedaří a jde to úplně lehce, protože když to naprogramovaní roboti v debilizátoru řeknou, tak pořád velká část jim to sežere s navijákem.

Pojďme si trochu vylepšit jako národ skóre, nedodržujme tyto nesmysly ať jsme alespoň teď celkově důstojný a hrdý národ Čechů a ne ovcoidní, bezcenný, zdebilizovaný pranárod bezcenných Čekot o kterém celý svět bude vědět, že si s námi vytře zadek kdykoliv si vzpomene.

MARCELA SCHREIBEROVÁ

Zdroj: FB Marcely Schreiberové

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponInterní informátor z berlínského pečovatelského domu: Strašlivé umírání po očkování   
Pridal tk Úterý 23 únor 2021 - 08:10:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Poprvé se objevila zpráva očitého svědka z berlínského pečovatelského domu o situaci nastalé po očkování. Svědek pochází z domova důchodců Bethanien Havelgarten v Berlíně-Spandau. Během čtyř týdnů po prvním očkování vakcínou BioNTech / Pfizer Comirnaty tam došlo k úmrtí osmi z 31 seniorů, kteří trpěli demencí, ale před očkováním byli vzhledem k jejich věku v dobré fyzické kondici. K prvnímu úmrtí došlo po pouhých šesti dnech, dalších pět seniorů zemřelo přibližně 14 dní po vakcinaci. První příznaky onemocnění se objevily již krátce po očkování. Z informací dostupných na webu 2020News vyplývá, že pacienti nebyli řádně informováni o rizicích této vakcíny. Jedním z důvodů je, že jim nebyly poskytnuty podrobné informace o této nové mRNA vakcíně, která byla v Evropské unii certifikována pouze podmíněně.

Advokátka Viviane Fischerová a advokát Dr. Reiner Füllmich z Corona výboru hovořil ve videorozhovoru s interním informátorem o bližších okolnostech očkování, symptomech, které se objevily a o rozdílných povahách úmrtí v časové souvislosti s očkováním.

Dne 3. ledna 2021 bylo přípravkem Comirnaty naočkováno 31 žen a mužů z oddělení pro demenci v „přízemní/chráněné oblasti.“ Příbuzní dalších tří seniorů proti očkování protestovali a dva rezidenti byli v terminální péči, takže očkování nebylo provedeno.

Pacienti tohoto oddělení jsou velmi aktivní, jsou velmi „sebe bránící“ se, a ačkoli trpí demencí, jsou fyzicky v dobrém stavu. Po oddělení se mohou pohybovat celý den bez omezení. V den před očkováním bylo všech 31 očkovaných osob v dobrém zdravotním stavu. Před několika dny měli všichni podle informátorovy zprávy negativní test na koronu.

Podle informátora proběhla první vakcinační akce s Comirnaty 3. ledna 2021 tak, že všichni obyvatelé byli shromážděni v rekreační místnosti v prvním patře. Očkovací tým, který prováděl očkování, byl složen ze staršího očkovacího specialisty, tří pomocníků a dvou federálních vojáků v maskovacích uniformách. Asistoval při tom domácí personál i domácí lékař. Úloha vojáků, kteří se od vakcíny ani na chvíli neodchýlili, nebyla jednoznačně určena.

Informátorovi se však podařilo zjistit, že přítomnost uniformovaných mužů seniory značně zastrašuje. Skupina, která obvykle vykazuje „silné obranné chování“ v případě neznámé léčby, byla najednou k nepoznání, takže převládající chování „jehňátek“ umožnilo docela hladký průběh očkování vakcínou Comirnaty. Informátor má podezření, že by to mohlo souviset i s tím, že starší senioři, kteří zažili válku, nedokázali správně posoudit roli vojáků a možná cítili připomenutí válečných traumatických situací.

Během prvního očkování byl jeden vzdorující senior zadržen zdravotní sestrou pod bedlivým dohledem německých vojáků, jak uvedl očitý svědek. Soudní rozhodnutí o zajištění, které jako takové představuje nátlak, a proto v zásadě vyžaduje soudní posouzení v konkrétním případě, nebylo vydáno.

Podle popisu informátora proběhlo podání druhé očkovací dávky bez varování vždy na místě, kde byla nalezena osoba, která měla být očkována. Například starší dámu, která ležela nic netušíc v posteli a začala se bránit druhé dávce, zadrželi dva členové ošetřovatelského personálu, aby překonali její odpor – opět bez potřebného soudního příkazu. Stěr pro PCR test, kterému se někteří senioři snažili vzdorovat, se také pravidelně provádí s použitím fyzické síly vůči seniorům, kteří odolávají nežádoucí léčbě, uvedl informátor.

Podle informátora byla vakcinační výchova pečovatelů a příbuzných – senioři nejsou schopni kvůli své demenci s vakcinací účinně souhlasit – založena na zastaralých informačních listech RKI/ Grünes Kreuze. Zejména informace požadované nařízením (ES) č. 507/2006 o skutečnosti, že očkovací látce Comirnaty bylo uděleno pouze podmíněné rozhodnutí o registraci, a informace o tom, proč tomu tak je, chybí. Zejména měly být poskytnuty informace, že z hlediska regulačního orgánu EMA je stále třeba zlepšit stav v oblasti údajů, pokud jde o různé aspekty, např. interakci Comirnaty s jinými léky.

Již v den očkování se u čtyř očkovaných seniorů začaly projevovat neobvyklé příznaky. Večer toho dne byli vyčerpáni a nesmírně unavení, někteří z nich usnuli u stolu během večeře. Byl u nich zaznamenán také prudký pokles nasycení kyslíkem v krvi. V dalším průběhu pokračovala těžká únava, nasycení krve kyslíkem zůstalo nedostatečné, v některých případech se objevilo lapání po dechu a objevila se horečka, edém, kožní vyrážka, žlutošedé zabarvení kůže a (charakteristický) svalový třes v horní části těla a paží.

Senioři také vykázali změny v chování, byly částečně neteční, odmítali jíst a pít. Jeden očkovaný senior, který byl do té doby vzhledem k jeho věku „ve skvělé kondici“ a netrpěl žádnými předcházejícími onemocněními, zemřel hned 9. ledna 2021, šest dní poté, co byl očkován. K úmrtí očkovaných seniorů došlo ve dnech 15. ledna, 16. ledna, 19. ledna (2 úmrtí), 20. ledna, 2. února a 8. února 2021. Naposledy zesnulým starším občanem byl bývalý operní pěvec, který v den před očkováním hrál na klavír. Informátor spravoval o jeho zdravotním stavu, uvedl, že starý pán chodil pravidelně běhat, tancovat, aktivně se věnoval hudbě a celkově byl velmi dynamický a aktivní.

Ze seniorů, kteří měli před očkováním negativní test, mnozí náhle po očkování vykazovali pozitivní výsledek testu. Žádný z těchto seniorů nevykazoval žádný ze známých příznaků COVID-19, tj. příznaky nachlazení, jako je kašel, nachlazení, ztráta čichu a chuti atd.

Dne 24. ledna 2021 byla aplikována druhá dávka přípravku Comirnaty 21 seniorům. Po této vakcinaci se podle informátora projevovala u jedenácti seniorů přetrvávající extrémní únava, částečně lapání po dechu, částečně edém, kožní vyrážka a žlutošedé zabarvení kůže. Po 10. únoru 2021 už žádný ze seniorů, kteří dostali druhou dávku Comirnaty nezemřel, ale zdraví některých seniorů v této skupině se neustále zhoršuje.

Informátor působivě popisuje odlišnou povahu procesu umírání očkovaných. Za normálních okolností umírající člověk nakonec přijme svou blížící se smrt a – snad poté, co naposledy uvidí milovanou osobu – odejde v míru. Umírání po očkování však bylo jiné, řekl. Je to „nelidské“. Staří lidé, které viděl umírat, těžce dýchali, silně se třásli a zdálo se, jako by v duchu už zemřeli. Připadalo mu to jako osamělý, marný boj se smrtí, jako by „lidé věděli, že jejich čas ještě nenadešel, a proto svět ještě nedovedli opustit.”

Obyvatel pečovatelského domu Agaplesion Bethanien Havelgarten byl požádán právní zástupkyní Viviane Fischerovou, aby se k událostem z 3. února 2021 vyjádřil jménem dvou novinářů zkoumajících toto téma, ale stále neodbržela odpověď.

Advokátka Viviane Fischerová podala 3. února 2021 na státní zastupitelství trestní oznámení a informovala policii, stejně jako prof. Klaus Cichutek, šéf Institutu Paula Ehrlicha, který je zodpovědný za zaznamenávání vedlejších účinků očkování, a berlínský senátor za zdravotnictví, Dilek Kalayci, o událostech. Informován byl také odbor zdravotnictví a kancelář senátu, která je zodpovědná za pečovatelské domy.

Právnička Fischerová požádala státní zastupitelství, aby zajistilo tělo posledního zesnulého starého pána. Upozornila úředníky na hrozící nebezpeční úmrtí osmé oběti, kterého se v té době bylo třeba obávat. Mezitím své nemoci podlehl.

Podle telefonického vyšetřování z 8. února 2021 spis nemohl být nalezen v matrice státního zastupitelství. Taková registrace, jak to bylo sděleno, může v době korony trvat až šest týdnů.

8. února 2021 proto státní zástupkyně Fischerová dodatečně podala trestní oznámení prostřednictvím internetové hlídky berlínské policie.

Tiskové vyšetřování s ohledem na zahájená vyšetřování, zabavení mrtvol a možné podobné události v minulosti prověřované úřady, které státní zástupkyně Fischerová znovu uvedla do agentury obou novinářů dne 8. února 2021, podalo policii ve večerních hodinách 9. února 2021 zprávu:

„Berlínská policie zatím v souvislosti s vámi popsanými úmrtími nevedla žádné vyšetřování. Takové vyšetřování se zahajuje vždy, když lékař při vydávání úmrtního listu potvrdí nepřirozenou příčinu smrti. Obě úmrtí, která jste zmínil, rovněž nejsou berlínské policii známy. V tomto ohledu nebylo provedeno žádné vyšetřování ani nebylo zabaveno tělo zemřelého. Vámi podaná trestní oznámení jsou v rukou berlínské policie a v současné době je vyšetřuje zvláštní oddělení kriminální policie nebo berlínské státní zastupitelství. Informace k tomu lze získat od tiskového oddělení státního zastupitelství v Berlíně.”

Chování policie ve vyšetřování, která je v současnosti prezentována jako málo angažovaná, je v rozporu se zásadou zákonnosti a povinností stíhání trestných činů, kterým policie a státní zástupce podléhají, uvádí právní zástupce dr. Fuellmich. Porušení tohoto ustanovení by mohlo odůvodnit vytýkání maření výkonu úředního rozhodnutí podle § 258a StGB.§ 160 (I) věty trestního řádu, jež stanovuje: „Jakmile se státní zastupitelství prostřednictvím zprávy nebo jiným způsobem dozví o podezření ze spáchání trestného činu, musí prošetřit skutkový stav, aby mohlo rozhodnout, zda podat veřejnou stížnost. § 163 (I) věta 1 trestního řádu stanoví: „Úřady a úředníci policejní služby musí vyšetřovat trestné činy a vydávat všechny příkazy, které nedovolují žádné prodlení, aby se případ nestal obskurním.

Bylo by tedy v rozporu se současnými právními předpisy, kdyby policie jednala pouze tehdy, pokud by rodinný lékař, lékař záchranné služby nebo dokonce sám očkující lékař vyplňující úmrtní list potvrdil nepřirozenou příčinu smrti. Bylo již sporné, zda externí lékař, který v případě pochybností nemůže znát anamnézu do detailu, bude vůbec schopen správně posoudit situaci pacienta a umírající proces. Podle právníka dr. Fuellmicha, je zde nepochybně značné počáteční podezření, že k mimořádné kumulaci úmrtí nedošlo z přirozených příčin – jinak v příslušném oddělení pečovatelského domu zemře pouze jeden nebo dva senioři za měsíc.

Jedenácti seniorům, jejichž zdravotní stav se po podání druhé dávky Comirnaty zhoršil, hrozilo rovněž bezprostřední nebezpečí.

Policie, zdravotnické úřady a administrace senátu zaujímají místo ručitele, který odvrací nebezpečí pro obyvatelstvo. Jestliže osoby určené k odvrácení nebezpečí ze strany veřejnosti neplní svou povinnost, do úvahy přichází trestatelnost jednajících osob za aktivní pomoc a / nebo pomoc zanedbáním ublížit na těle (možná i s následkem smrti) – spáchané během výkonu funkce, uvádí advokátka Fischerová. Rovněž musí být posouzena účast na nedbalostním jednání.

Aby se předešlo nebezpečí pro možné budoucí oběti, je policie povinna okamžitě zahájit profesionální vyšetřování. Musí být provedena pitva. Ústup k možnému teoretickému hodnocení policejních znalců, jak to advokátce Fischerové naznačilo pověřené policejní oddělení (LKA 115, trestné činy proti lidem), nemohl být přijat. Na otázku, které symptomy se rozvinou po očkování a mohou způsobit smrt pacienta, nemůže v současnosti odpovědět žádný odborník jen proto, že neexistuje žádná aktuální studie, například o ohrožení starých lidí vakcínou. Zejména nebyly provedeny žádné studie interakcí týkající se jiných léčivých přípravků. Po úmrtích v Norsku po očkování vakcínou proti koroně se očkování velmi starých, křehkých lidí v Norsku již nedoporučuje.

Příčinná souvislost mezi vakcinací a kumulací úmrtí, zejména u starších osob, je taková, že je naléhavě nutné přijmout vládní opatření na ochranu zdraví a životů všech, kteří jsou ochotni nechat se očkovat, a těch, kteří již dostali dávku Comirnaty. Zásada předběžné opatrnosti může zahrnovat dočasné pozastavení používání této vakcíny po dobu úplného a transparentního vyšetřování jakékoli role, kterou mohla sehrát při úmrtí starších osob, jejichž osudy jsou předmětem tohoto článku.

Tato vládní opatření by měla být přijata zejména ve prospěch těch, kteří chtějí navštívit očkovací centra, mají bydliště v domovech důchodců nebo pečovatelských domech nebo mají zaměstnání ve zdravotnictví, kde jsou v kontaktu s pacienty.

Vakcína Comirnaty se nezdá být vůbec bezpečná, jak by se mohl jeden domnívat na základě vládní očkovací kampaně a mnoha veřejných vyjádření politiků a expertů, kteří podporují vládní postup „lockdownů.“

Comirnaty je takzvaná mRNA (messenger RNA, jednovláknová nukleová kyselina, také zvaná mediátorová, informační, či „poslíček“) vakcína. Tato mRNA obsahuje „blueprint“ pro bílkovinu na povrchu SARS-CoV-2. Prostřednictvím vakcinace tento blueprint vstupuje do těla buněk očkované osoby přes drobné tukové elementární nanočástice. Ty pak mají produkovat bílkovinu, která se nachází na povrchu viru. To má vyvolat reakci imunitního systému, která následně způsobí, že v případě následné infekce SARS-CoV-2 dojde k odpovídající imunitní odpovědi.

Vzhledem k neobvykle krátkému trvání klinického testování na lidech je podle zpravodaje 2020News.de zřejmé, že nebylo možné zkoumat všechny možné negativní účinky této vakcíny. Odborníci se zejména domnívají, že existuje riziko vzniku posílení závislosti na protilátkách (ADE). Tento termín se používá u protilátek, které se váží na povrch virů, ale nezneutralizují je, místo toho vedou ke zvýšenému příjmu viru do buňky a tím podporují šíření a množení viru. Protilátky posilující infekci podporují imunopatogenezi a představují dlouho známé potenciální riziko některých vakcín.

Výskyt tohoto nebezpečí byl dobře zdokumentován u předchozích neúspěšných pokusů vyvinout vakcíny proti koronavirům (jako je SARS-CoV). V některých předklinických studiích na zvířatech testovaná zvířata vážně onemocněla nebo dokonce uhynula po setkání s divokým virem kvůli výskytu protilátek posilujících infekci.

Odborníci se také obávají, že nelze vyloučit výskyt autoimunitních onemocnění a zhoršení nebo ohrožení plodnosti, těhotenství, nenarozeného života, zdravotní rizika kojení mateřským mlékem a zdravotní rizika u dětí, jejichž matky byly očkovány během těhotenství. Podle jejich názoru pravděpodobnost výskytu těchto negativních důsledků nemohla být (nebo ne dostatečně) zkoumána vzhledem k uspořádání klinických studií na lidech, které společnosti BioNTech/Pfizer provedly před podmíněným schválením Comirnaty.

Podle hodnocení Institutu Paula Ehrlicha mohou být lipidové nanočástice obsahující polyethylenglykol (PEG) obsažené v přípravku Comirnaty také možnými spouštěči pozorovaných závažných reakcí v souvislosti s vakcinací. To je znepokojující i proto, že v četných preklinických studiích bylo prokázáno, že PEG lipozomy transportují látky přes hematoencefalickou bariéru. Některé lipozomy byly ve studiích na zvířatech také spojeny s odumíráním specifických buněk v játrech a plicích. Další podrobnosti viz záznam ze zasedání výboru Corona č. 37 (začátek v 03:55:00).

Podle vývěsky EMA bylo ke dni 12. února 2021 hlášeno již 54 828 nežádoucích účinků vakcíny. Ke 31. lednu 2021 jich bylo 26 849.

Vzhledem k četným obavám ohledně vakcíny již byla agentuře EMA předložena žádost o stažení proti schválení. Podle právničky Fischerové podá právní zástupkyně dr. Renate Holzeisenová proti tomuto schválení včasnou žalobu, včetně zkráceného řízení, k Evropskému soudnímu dvoru (ESD) jménem klientů s bydlištěm v Itálii. Taková žaloba a taková žádost jsou možné ve lhůtě dvou měsíců od udělení podmíněného souhlasu Comirnaty. Podle advokátky Fischerové bude nyní tato řízení doprovázet také mezinárodní síť právníků a vědců, do níž patří i členové výboru Corona. Rozsudek v původním řízení a rozhodnutí ve zkráceném řízení budou mít dopad ve všech členských státech Unie, pro které platí podmíněné schválení Comirnaty.

12. února 2021 státní zástupce písemně informoval advokátku Viviane Fischerovou: „Vaše trestní oznámení je nám zde již známo, ale v našem systému ještě není zaznamenáno, takže v současné době vám k tomu nemohu poskytnout žádné další informace. V rámci přípustných šetření však bude vše potřebné zařízeno s potřebným urychlením.”

2020News budou informovat o dalším vývoji.

Dne 14. února 2021

Pro tadesco přeložila jena
Zdroj: 2020news.de

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRozhodující volby jsou za dveřmi?   
Pridal tk Úterý 23 únor 2021 - 08:00:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vážení občané České republiky, opět se ocitáme s velkou pravděpodobností na dějinné křižovatce. Současní zástupci globalistů a progresivistů nabývají v České republice na síle. Mají chytře pokryto zastoupení téměř ve všech hlavních sdělovacích prostředcích, na rozhodujících řídících společenských postech, na školách a téměř ve všech politických stranách. Tyto strany se tváří, že jsou rozdílné ,pravicové či levicové, ale v souhrnu vždy budou plnit základní úkoly- další začlenění naší společnosti do globálního sdílení kapitálu, informací, obyvatel i myšlení.

Dle nich toto je pokračování přirozeného vývoje k lepším zítřkům lidstva, které umožní přivést každého člověka na naší planetě ke štěstí, prosperitě a zachrání naši planetu před zničením prostřednictvím vnějších regulačních zásahů, o jejichž účinnosti jsou neomylně přesvědčeni. Nelze jednoznačně vyloučit, že mají pravdu, i když dění kolem nás tomu nenasvědčuje. Ale jejich informační a finanční moc nad občany České republiky i dalších západních zemí je téměř neomezená.

Nedá se pochybovat o tom, že pokud bude narůstat nespokojenost obyvatel s jejich kroky, jsou rozhodnuti přistoupit k okleštění nám zatím ještě garantovaných svobod. Budou se tvářit, že bojují za svobody a prosperitu občanů, a že proto je nutné rozvraceče umlčovat pomoci měkkých nebo i tvrdých metod.

Na rozdíl od perfektně organizovaných a finančně a informačně zajištěných zástupců tohoto směru, jsou jejich odpůrci, kteří poukazují na nebezpečí tohoto myšlenkového ideologického směru, spíše roztříštěni a zatím nemají tak propracovaný myšlenkový systém, jakou alternativu přesně nabídnout místo globalizace. Jistě jsou zdůrazňovány pojmy národní státy, tradiční rodina, poctivá a tvůrčí práce, což spíše evokuje minulost než budoucnost.

Globalisté slibují jednotnou civilizaci na naší planetě, což dle nich povede k nevídanému nárůstu prosperity skrze sdílení kapitálu, osob i myšlenek a spolupráci ve vědě a technice, při zachování životního prostředí. Mně připadá, že spíše k této progresi povede soutěžení jednotlivých národů ,oblastí a civilizací, samozřejmě s větším rizikem konfliktních situací.

Globalizace a vynucené sjednocování povede k masivní stagnaci skrze potlačování a regulaci vnitřních rozporů a konfliktů. Pokud zvítězí s konečnou platností globalizační myšlenka, celosvětová společnost se dostane s velkou pravděpodobnosti do spirály úpadku, jehož hloubku nelze předvídat, ale lze ji odhadnout z úrovně chování a rozhodování molochu Evropské unie.

Moc bych si přál hlavně volební sjednocení vlastenecké scény a věřím tomu, že v brzké době k tomu dojde pod tlakem okolností. Situace se pro vlasteneckou scénu s velkou pravděpodobností bude i nadále zhoršovat. Já jako člen a funkcionář hnutí SPD,nyní nejsilnějšího vlasteneckého uskupení, nemohu nevyzvat ke sjednocení pod křídly tohoto hnutí.

V současné době je hlavně třeba , aby byla vytvořena propracovaná myšlenková platforma, která nabídne alternativu k myšlenkám globalistů na budoucí směřování civilizace na naší planetě, která sjednotí vlasteneckou scénu natolik, aby byla schopna úspěšně čelit jejich tlaku .

Měli bychom si jasně určit, k jakému cíli má euroatlantická a tím i celosvětová civilizace směřovat z našeho pohledu. Jistě cíle jako prosperita a štěstí pro každého obyvatele planety Země při zachování funkčnosti její ekosféry zní velice přitažlivě, ale není současná zvolená cesta právě tím, co povede k pravému opaku slibovaného? Nemělo by si lidstvo jako soubor nezávislých a v jistém směru soutěžících států, národů a uskupení vytknout cíle, které umožní jeho expanzi do vesmíru a výrazné urychlení vývoje takových zdrojů energie, které zabezpečí další vědecko-technickou progresi i po vyčerpání současných zdrojů energie? Nelze samozřejmě zavírat oči ani před rychlým vývojem na poli molekulárního a genového inženýrství, nanotechnologií a kybernetiky, které otvírají nesmírné možnosti, ale i hrozby pro další vývoj lidstva. Nelze vyloučit, že nakonec expanze do vesmíru a další progrese lidstva nebude bez těchto technologií možná.

Je třeba hlavně mladou generaci připravovat na možné náročné výzvy budoucnosti a programově ji vystavovat takovým situacím a zátěžím v moderované formě, které jim umožní se s těmito situacemi snáze vypořádat spoluprací v kolektivu různorodých jedinců. Pouhý život v blahobytu a bez blízkého pocitu nebezpečí a ohrožení, vede ke ztrátě kognitivních a intelektuálních schopností populace, stejně jako dlouhodobé vystavení působení výdobytkům výpočetní techniky.

Směřujme vpřed, ale zůstaňme tím čím nás příroda a evoluce stvořila. Tvorem různorodým, kolektivním, zvídavým, odvážným, nápaditým a soutěživým. Naši odpůrci chtějí vytvořit a vykovat nového člověka budoucnosti s novými vlastnostmi- nejasného pohlaví ,původu a schopností, já nabízím opak: podpořme ty vlastnosti a schopnosti člověka, které se vyvinuly během jeho vývoje a umožnily mu dosáhnout současného stavu vývoje poznání a rozvoje civilizace. Pokud tyto schopnosti ztratíme, tak nastane dle mého názoru rychlá regrese a odchod člověka ze scény dějin planety Země.

Vladimír Zlínský
Ve Zlíně 18.2.2021

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponProč věřím doktorce Pekové   
Pridal tk Úterý 23 únor 2021 - 07:57:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Stejně jako mnozí jiní občané naší kolonie sleduji vývoj COVIDového šílení a propagandu kolem vakcinace obyvatelstva. V posledním období mne zaujal zásadní rozpor mezi názory doktorky Pekové a doktora Prymuly. Nejsem virolog, ani imunolog, takže dávám k posouzení svůj názor vyplývající z dosažitelných informací, životních zkušeností a logické úvahy.

Doktorka Peková nedávno uvedla, že původní COVID 19 již neexistuje, přičemž se odvolala na zahraniční odborné zdroje. To, co v současnosti napadá obyvatele Evropy, Asie, Ameriky a bělošských enkláv v Africe je podle jí uváděných zdrojů již zcela jiný virus, nikoli mutace původního. Z názoru doktorky Pekové v podstatě vyplývá, že virus je vyroben uměle a je šířen záměrně. Je otázkou proč, na toto téma je řada teorií, údajně konspiračních, mluví se rovněž o takzvané důchodové reformě. Nicméně je jasné, že se jedná o mnohamiliardový bussines. Názor doktorky Pekové se šíří po internetu, protože naše terestrické televize podávají zásadně jednostranné informace. ČT tak činí odjakživa („pravda začíná tam, kde končí signál ČT“) a televize Babišova a Kellneova jsou rovněž centry propagandy Sorosovců a německé EU, stejně jako například Sorosova internetová trouba Seznam a do značné míry ČRo.

Prymula odpověděl na Seznamu, že Peková vykládá nesmysly, aniž by uvedl zásadní a přesvědčivá fakta. To má být odpověď erudovaného odborníka? Spíš to připomíná vyjádření omezeného aktivisty z nějaké politické neziskovky, placené Sorosem a z našich daní. Tento článek by se vlastně měl jmenovat: „Proč nevěřím Prymulovi?“ Odpovědět mohu v několika bodech.

1. Doktorka Peková je, na rozdíl od Prymuly, specialistka v oboru.

2. Prymula je evidentní poskok Babiše, kterému se nedá věřit ani pozdrav, což potvrzuje moje opakovaná osobní zkušenost. Kolem Babiše se soustřeďují vesměs všeho schopní sorosovští neodborníci, nebo něčím kompromitovaní odborníci, či skoroodborníci, přičemž důležitá je věrnost a ochota udělat, či spáchat, cokoli. Například ministři obrany herec Stropnický, ???? Šlechtová, mlátička z pohotovostního pluku VB Metnar. A co taková Jourová, nebo Charanzová? Kdákající Ken Vojtěch dostal za zásluhy, nebo mlčení, velvyslanecké koryto s šestimístným smluvním platem, přestože není diplomat. Podle personální politiky poznáš dobrého vůdce.

3. Prymula má blízko k pražské havlérce, což je protinárodní centrum Sorosovců a dostal od Havla řád. Už to ho činí nedůvěryhodným.

4. Třicet let posloucháme od politické reprezentace, která věrně posluhuje cizákům, přehlídku lží. Stačí si připomenout sliby z počátku devadesátých let, že se za deset let dosáhneme životní úrovně Německa. Uplynulo třicet let a nezměnilo se prakticky nic. Třicet let žvástů o svobodě, pravdě, lásce a prosperitě. Mělo by se začínat se svobodou slova. Kde ji vidíme v našich médiích? Cenzuru státní překonává autocenzura sorosovská, což jsme viděli rovněž v amerických prezidentských volbách a cenzura EU. Totéž můžeme uvést o pravdě, kterou všude nahrazuje arogantní lež. A láska v naší odborně rozeštvané společnosti? Za těch třicet let jsme se zhruba polovinu doby potáceli v hospodářských krizích. Prosperita v rozprodané a rozkradené žebrácké kolonii montoven? A najednou bychom měli naší politické reprezentaci věřit? Stačí se podívat na komedie kolem Pfizeru, Astry Zenecy a zuřivou snahu znemožnit vakcinaci osvědčeným a úspěšným Sputnikem V, který objednalo už více, než 70 států. Dokladem „kvality“ Pfizeru je fakt, že občané Izraele, kteří jím mají být očkováni (Sputnik V na některé asi nevyšel), raději létají do Moskvy pro Sputnik V, jedno letadlo za druhým.

5. Názory doktorky Pekové jsou označovány jako konspirační. Vypadají na první pohled divoce. Nicméně to, co jsme viděli v nedávných amerických prezidentských volbách, kdo a jakým způsobem prosazoval vítězství Bidena a Harrisové a sorosovských ideologických zvráceností, to vše je ještě divočejší. Lze se reálně obávat, že nadnárodní finanční korporace, viditelně reprezentované Sorosem, Allbrightovou, Clintonovou a jim podobnými, toužící po světovládě na věčné časy ve formě globálního gulagu jsou schopny všeho. Jejich domácími slouhové v naší kolonii, což je většina politiků, počínaje sorosovským místodržícím Babišem, přes šéfa Sorosovy strany Bartoše, až po Prymulu jsou pravděpodobně(?) schopni prakticky všeho. O slouhovských komediantech druhé a třetí kategorie typu Vystrčila, Hřiba, Hamáčka, Petříčka, Koláře, Novotného, Pavla, či Šlachty není třeba se šíře rozepisovat. Kdo z nich se kriticky vyjádřil k likvidaci americké demokracie, vítězství zla a lži? Takovým bychom měli věřit?

6. Prymula prosazuje byrokratický teror proti občanům, kteří se rozumně nehodlají nechat očkovat nedůvěryhodnou vakcínou Pfizer BioNTech (COMIRNATY 500), která nebyla řádně odzkoušena, přesto dostala výjimku a její dopady na zdraví v budoucnu jsou zcela nejisté. Prymula je proto především lobystou výrobce Pfizeru Gatese, předního Sorosovce, a na zdraví občanů mu evidentně nezáleží.

7. Z hlediska důvěryhodnosti občanů v současné české politiky ve vztahu k vakcinaci je ilustrativní, že prakticky nikdo z vlády ani takzvané opozice uboze nahrávající vládě, se nepostavil jednoznačně proti nedůvěryhodnému a drahému Pfizeru a za použití Sputniku V. Takovým máme věřit? Naopak, až na malé výjimky se předhánějí v kritice Babiše, že naočkoval ještě málo lidí, samozřejmě Pfizerem. Oni by posloužili Sorosovi, Gatesovi a Merkelové lépe. Mezi vládou a opozicí není v posluhování cizákům bez ohledu na občany, žádný rozdíl.

8. Základem demokracie je svobodná diskuze a kritika a právo na prezentaci názoru. To v našich hlavních médiích nevidíme. Na tomto stavu mají samozřejmě podíl naši politici, takže proč bychom jim měli věřit?

9. Jsme takovými otroky německé EU ovládané nadnárodními finančními korporacemi, že nám rozkazují jako bezprávnému stádu dobytka, čím se máme očkovat. Tam nás zavedli naši vládní i opoziční politici. Kdo z nich proti tomu protestuje? Jak bychom jim mohli věřit, že jim jde o zdraví občanů, nikoli posluhování cizákům?

Pilíře německé EU jsou lež, korupce a byrokratický teror. Kdo není slepý a hloupý, nemůže to přehlédnout. Kolik politiků vlády a opozice tuto situaci kritizuje? To, co vidíme kolem COVIDu a vakcinace Pfizerem jen potvrzuje prolhanost a zvrhlost EU.

Jako jednoznačné řešení bych viděl veřejné vstoupení Pekové a Prymuly ve veřejnoprávní televizi, kterou si platíme z našich daní (bůhví proč?), v hlavním vysílacím čase, a to bez časového omezení. Ať jasně prezentují argumenty o COVIDu 19, vakcínách a možnostech řešení problému. Samozřejmě bez jednostranných moderátorů, prosazující pouze jednu pravdu, tu kterou prosazuje německá EU a její páni zpoza oceánu. Pokud se něco takového nestane, věřím doktorce Pekové. Jsem zvědav, zda se naši vládní i opoziční politici a jejich poskok Prymula něčeho takového odváží a takovou mediální prezentaci prosadí? Nebo budou stále podporovat lež a cizácké zájmy? Volby se blíží, jsem zvědav, co předvedou.

Všem hezký a zdravý den bez EU, COVIDu a Pfizeru.

Martin Koller

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0661 sec,0.0311 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,369kB