Úterý 28 květen 2013
Tajná zpráva navrhuje drastické postupy pro řešení rostoucí světové krize.   
Pridal tk Úterý 28 květen 2013 - 06:26:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dostal se mi do rukou v skutku zajímavý text, který jsem si mohl přečíst. Nevím jak ho správně nazvat, zda šlo pouze o zprávu s možnostmi řešení, nebo již hotová řešení, ze kterých si politická moc má vybrat v nejbližší budoucnosti ten správný postup. Každopádně je jisté, že nebyla určena mým očím, totiž dostala se prý přímo do rukou vyvolené finanční elity z vládních složek. A právě tato elita, si v oblibě po pár skleničkách bourbon whiskey pustí ústa na špacír a řekne i to, co mělo zůstat utajeno. To je i tento případ.

Ale vrátím se ke zprávě, ta obsahovala možná řešení aktuální krize a to i s výčtem ztrát na životech běžných občanů, statcích korporací, či dokonce možnosti na záměrné vyprovokování války. Zapamatoval jsem si jen nějaké části, které mi padly do oka, a ty v krátkosti nyní popíši. Zpřísnění zákonů a zavedení komplexně monitorované společnosti včetně všech informačních kanálů (internetu).

Tento model obsahuje snížení práv občanů a rovnoměrné zvýšení pravomocí policie a tajných služeb. I nejmenší pokusy o vyvolání nepokojů bude tvrdě trestáno, někdy i preventivně. Zároveň materiál popisoval způsob jak dosáhnout ztížení existence spodní (chudé) a nižší třídy obyvatelstva prostřednictvím daní, zvýšených nákladů na život a okamžitých postihů za nesplácení úvěrů. V poznámce bylo uvedeno, že je také snaha o zvýšení zadluženosti, totiž zadlužený jedinec je motivován snášet změny v legislativě bez veřejného prezentování svých nespokojených názorů. Právě mix strachu před vládním aparátem ve spojení strachu možného zabavení hmotného vlastnictví udrží obyvatelstvo v prožívání.

Součástí řešení je ponechat přirozený vývoj, což se odhaduje na dobu přibližně 25 let maximálně. Počítá s možnými protesty až vraždami mezi obyvatelstvem, což značí, že v průběhu této doby by mohlo dojít k úbytku ¼ obyvatelstva, především z rad starých a nemocných lidí, jejichž špatná ekonomická situace přinutí se stravovat méně kvalitně a budou mít méně peněz na potřebné léky. Podstatou je i odstranění přelidnění na planetě Země tak, aby staří a nemocní jedinci nezatěžovali systém, čímž se sníží nároky na spotřebu a v budoucnu to umožní opakované nastartování hospodářského růstu spotřeby. S předešlým bodem souviselo i vyvolání válečných konfliktů mimo států spoluprácujících s jejich spřízněnými partnery, což by snížilo také počet obyvatel a zároveň by otevřelo nové možnosti pro zvýšení produktivity růstu i přineslo by podstatnou část strategických surovin.

Počítá se i s možným vytvořením nových oblastí pod správou partnerů, kde by se uplatnily zahraniční společnosti i lidé hledající si práci. Nicméně je potřeba postupně zvyšovat působení na společnost, která by měla být přesvědčena o tom, že jde o správné řešení, protože nezasahování do vývoje ve světě by znamenalo bezpečnostní hrozbu.

Poradní orgán se domníval, že jistým řešením by mohlo být výrazné zvýšení porodnosti (vhodné části obyvatelstva), vytváření velkých rodin, což by se dalo dosáhnout motivací ve formě dotací a daňových úlev na děti. Nicméně toto řešení je možné pouze za předpokladu, že by postupoval hospodářský růst, jehož předodkladem by byly předešlé zmíněné systémové kroky. Neustále v systémové porodnosti rezonuje nadbytek pracovní síly, se kterou se státy nedokážou momentálně vypořádat.

Odstraněním zátěže v obyvatelstvu se vytvoří nové životní podmínky. Nicméně motivace porodnosti je proveditelná pouze tehdy, pokud se na určitou dobu dojde k omezení technické inovace. Je třeba zastavit nasazení nových technologií a technologických výdobytků, jelikož zvýšená technologizace způsobuje ztrátu pracovních míst. Už i v této době je mnoho technologických vylepšení a objevů záměrně pozastaveno. Totiž pokud by byly vědecké objevy za poslední desetiletí nasazeny do provozu znamenalo by to ztrátu zaměstnání minimálně pro 40 procent obyvatelstva. Poradní orgán nadále považuje za nezbytné, aby aktuální - nové technologické převratné inovace byly udržovány nadále v "spícím" stavu, pouze ve formě patentů mimo komerčního využití. Zpráva také upozorňuje, že pokud nedojde k preventivnímu řešení, tak může dojít ke změnám v náladách i systému společnosti, které vyvolají nižší vrstvy obyvatelstva, což je nežádoucí.

Nižší vrstva obyvatelstva se může začít sjednocovat, následně pod správným vedením se může dokonce vzbouřit a vyvolat jakousi revoluci, během níž dojde k rabování majetků a později i k jejich zabavení, na co by doplatily některé soukromé i státní subjekty. Již nyní jsou tlaky na vládu, aby přijala opatření, která zabrání tomu, aby se nižší vrstvy dostaly do revolučních nálad. Vláda slíbila, že k takovému scénáři nedojde.

Autor: Zipperle Cohanim
Zdroj:http://www.darwin.sk
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  1 2 3 ... 2172 [2173] 2174 ... 2357 2358 2359
Robotické včely opylují plodiny Monsanta tk @ (28 kvě : 06:09) (Ze světa)
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
PoÚtStČtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:5.5567 sec,5.5048 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,059kB