Pátek 18 leden 2013
Mafra a.s. ČTK, České noviny a další periodika zločinců nám předvádějí kotrmelce...   
Pridal tk Pátek 18 leden 2013 - 23:23:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Opravdu poučné a zarážejíci co nám předvádějí periodika v rukouch zločiných uskupení kteří chtějí pomocí zahraničních agentů řídit naší společnost,. proto zveřejňujeme tiskové prohlášení společnosti Ezdraš o Mafře a.s.:
TISKOVÁ ZPRÁVA

MF DNES TISKOVINA, KTERÁ OHLUPUJE VEŘEJNOST

Stojí za náplní článků v těchto novinách ideologie omezující práva občanů?

To že bulvár MF Dnes jak jej definovala většina českých a nezávislých periodik počínaje Britskými listy a konče např. Teplický Kurýrem opět zazářil ve své sprostotě v článku od Jana Vacy, ústeckého pisálka a nepovedeného fotografa jak o něm tvrdí odborníci znalí problematiky, se není čemu divit. Nesmyslné a vylhané konstrukce, které v pondělním vydání ze dne 13. června 2008 MF Dnes na druhé straně v článku o Rytířích … byly publikovány, dávají oprávněnost k tomu aby naše občanské sdružení EZDRÁŠ informovalo veřejnost o tom kdo je vlastně vydavatelem těchto tiskovin.

Historici varují
Významný český historik Dr. Bořivoj Čelovský vzbudil na přelomu století v české veřejnosti pozornost svým varováním, že českému tisku hrozí ztráta hospodářské i politické nezávislosti. Upozornil naši veřejnost, že více než 80% českého denního tisku (dnes již 90%) je v rukou zahraničních tiskových koncernů. Upozornil tak, že náš tisk až na několik výjimek přestal být český a nezávislý, neboť za česky píšícího redaktora se rozhoduje v zahraničních kuloárech moci. Bohužel činitelé vládních koalic, ať už pocházeli z ODS nebo ČSSD historikovo varování odmítli a dnes sklízí ovoce svého odmítnutí.

Nacistická ideologie ovládá tisk
Kde to však začalo? Zde je třeba se vrátit do doby nacistického Německa a následně k poválečnému vývoji a v roce 1946 ke vzniku Rheinisch-Bergische Druckerai und Verlagsgesellschaft mbH. Toto vydavatelství produkuje „Rheinische Post“ noviny pro politiku a křesťanskou kulturu, jak honosně zní v záhlaví tiskoviny. Jde o regionální plátek vycházející v německém Düsseldorfu, který byl založen na ruinách nacistické tiskové moci, kterou do konce války ovládal Himmler pomocí své policejní složky SS. Tiskoviny SS vnesly do německého veřejného života zcela nový tón. Německý tisk byl v té době již bez výjimky zreglementován a podřízen nacistické straně a pevně stál na pozicích nacistické ideologie a taktéž novináři pro tento německý tisk pracující! Žurnalistika SS se nejprve po straně a posléze otevřeně pošklebovala primitivním antisemitským štvanicím, jež se vybíjely bulvárními legendami. Nacistický tisk coby nástroj himmlerova SS vznášel konkrétní požadavky, označoval konkrétní osoby, přivolával a vynucoval si konkrétní zásahy. Rozumí se, že nejen proti židům ale proti všem, kteří měli jiný názor než nacistický. Jak rostl esesácký a policejní vliv, troufal si postupně tisk v Německu stále víc a dál. Jeho kampaně mířily na vlivné osoby, složky a instituce. To bylo něco nového, co poutalo zájem veřejnosti a zaručovalo čtenářskou pozornost. Malé dušičky se chvěly nedočkavostí, kdo z jejich šéfů bude v příštím čísle napaden a kterému z místních činitelů se zbortí funkční křeslo pod zadkem. Tisk svou konkrétností a adresností uspokojoval u veřejnosti potřebu afér, skandálů a odhalení. Himmler si nejednou pochvaloval, jak významným a efektivním nástrojem disponuje, a všechna klíčová rozhodnutí, týkající se linie tisku, si rezervoval pro sebe! Lze říci, že se zasloužil o vznik revolverové žurnalistiky v jiném než bulvárním smyslu. Zdrojem většiny kampaní, útoků a výpadů byly však orgány SS. V důležitých případech rozhodovali pouze Himmler a Heyndrich .

Podivná privatizace Mladé fronty
Tato totalitní praxe přešla samozřejmě do krve pracovníků tiskových medií a následně při založení německého nakladatelství v roce 1946, které dnes ovládá společnost MAFRA a.s. také do jejich revolverové žurnalistiky a je zřejmé že není vše čisté jak o sobě tvrdí. Právě tato společnost ovládána nacistickými pohrobky vydává deník MF Dnes. Jak k tiskovině přišla je zastřeno tajemstvím. Před revolucí 89 byl tento plátek orgánem ÚV SSM, také totalitního režimu, který potlačoval práva občanů jako nacisté. Zvláštní je také postup orgánů činných v trestním řízení kam směřovalo trestní oznámení vydavatele Špíglu Ladislava Froňka. Případ divného vynětí majetku bývalého ÚV SSM z celku a převedení MF na 65 redaktorů řešila začínající a nezkušená policistka. Zvláštnosti odložení případu nasvědčují stupni obrovské majetkové machinace. Dokonce i Petr Pithart podpořil privatizující redaktory. Později se stává tiskovina majetkem již zmíněné německé společnosti. Otevírají se tím nedozírné spekulace.

MAFRA a.s. pokračuje v revolverové žurnalistice
MF Dnes také ráda přesně v duchu totalitních praktik svých chlebodárců otvírá údajné kauzy, vytváří otazníky ale máslo má sama na hlavě právě ona. MAFRA využívá k psaní článků novinářsky nevzdělané pracovníky, kteří nejsou mnohdy ani členy profesních novinářských organizací a proto jsou manipulovatelní ze strany svých zaměstnavatelů. V článcích v duchu zde již zmíněných praktik míchají lži a vykonstruované fabulace. Přesně v duchu K.H. Franka který před popravou za jeho zločiny proti našemu národu uvedl: „ podporoval jsem půdu proti Československé republice vydáváním článků v tisku, aby byly vytvářeny rozpory.“ K. H. Frank je podepsán následně pod rozkazem na vyvraždění Lidic a Ležáků.

K. H. Frank nebo K. H. Arnold
Ukazuje se, že v předvečer výročí vyvraždění Ležáků najednou vyjde pod taktovkou Mafry a.s. v jejich deníku MF Dnes skandalizující článek proti uskupení lidí kteří se hlásí na obranu křesťanských hodnot, ale ani slovo o tragedii která Ležáky postihla rukou německých okupantů. Proč to asi je? Jednoduché vysvětlení: mezi členy rytířského řádu je ruský generál předseda Svazu veteránů Ruské federace, proto je potajmu útokem připravována skandalizace, tak jak to SS prováděla, proti dalšímu významnému čestnému členu tohoto pravoslavného řádu Prof. Dr. Waltru Homolkovi, berlínskému vrchnímu rabínovi a guvernérovi Světové unie progresivního židovstva! V Německu by si to vydavatel holedbající se nestoudně údajnou křesťanskou kulturou nedovolil, ale v Česku zkouší možnosti budoucích skandalizací za pomoci prodejné roty novinářských analfabetů. Takže jestli je K. H. Frank zodpovědný za obrovské represe proti našim občanům za co bude jednou zodpovědný K. H. Arnold předseda představenstva Mafra a. s.?

o. s. EZDRÁŠ


P.S. Už chápete proč tato společnost podporuje Schwarzenberga na post prezidenta?
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  1 2 3 ... 2538 [2539] 2540 ... 2547 2548 2549
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
PoÚtStČtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:9.5577 sec,9.4509 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,297kB