Novinky - Info kuryr
Světový unikát   
Pridal tk Čtvrtek 23 březen 2017 - 06:32:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  
Aniž by si toho někdo všimnul, držíme světový unikát v jedné "maličkosti", která je ve skutečnosti velmi důležitá.

Představte si, že do smlouvy se svým zaměstnavatelem dáte větu, že vás může vyhodit z práce jen s vaším souhlasem. Myslíte si, že by tohle váš zaměstnavatel podepsal? Ve skutečnosti se tohle stalo v naší vládě před třemi roky. Ve vládní smlouvě je totiž věta, že premier nesmí vyloučit žádného ministra bez souhlasu předsedy dotyčné strany. V celé historii lidstva a v žádném státě na světě něco podobného nikdy neexistovalo a neexistuje. Kdopak tam asi tuto větu vložil? A proč už tehdy tuto větu do smlouvy dal? Jak je možné, že předsedové zbývajících stran takovou smlouvu podepsali? Jestliže už tehdy tuto větu prosadil Andrej, pak z toho logicky vyplývá, že počítal s tím, že bude jednat na hraně morálky a zákona, ne-li dokonce obojí porušovat. Vážně věříte, že zbohatnout na miliardáře se dá poctivě? Znáte jediného miliardáře na světě, kterému by šlo o obyčejné lidi? Opravdu by se mohl za takové podmínky stát miliardářem?

Křištálově čistý strojvůdce, Nečas, a mnoho dalších politiků odstoupilo JEN kvůli pouhému podezření. Měli smůlu, že si nekoupili media. U Bureše je podezření víc než u kteréhokoli jiného politika v celosvětové historii všech politiků, přesto novináři a dokonce ani burešův / ted už povýšený/ kamarád Šlachta je najednou slepý. A Ištvány nám také nějaké osleplnul... Policie "vyšetřuje" jeho činnot příliš pomalu. Do dnešního dne /!/ nevyslechla velmi důležité svědky...A který novinář by si dovolil kritizovat svého nadřízeného a ztratit tak práci? Je veřejně známo, že každý živnostník, který se odváží jej jen trochu kritizovat, tak hned druhý den měl kontrolu z ministerstva financí. Jaká náhoda...

Doporučuji všem Brňákům si zajít na Zelný trh, ze stovky stánkařů tam zbylo pouhých deset. Takže tam chybí konkurence a tito jednotlivci si mohou nadsadit libovolně vysoké ceny. EET nikdo z nich stejně nepoužívá, tak jako Vietnamec v naší Večerce nikomu nedává účtenky a nikomu to nevadí. Musím Bureše pochválit za jeho jedinou pravdivou větu - "Malé a střední podniky, to jsou klišé a kecy. Potřebujeme podporovat velký průmysl, který tu má tradici." Vzpomínáte si, co říkal kdysi jakýsi Kléma? "Pokud jde o obchodní živnosti, musíme je zlikvidovat." Skutečně není Bureš komunista z padesátých let jako vyšitý?

Stále ještě věříte, že bude líp? Ale komu?

Miroslav Petr

Zdroj: Czech Free Press

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponProtest proti průjezdu americké armády Českou republikou – 24.3.2017 – 12:00   
Pridal tk Středa 22 březen 2017 - 18:02:42 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  
O víkendu 25.-26. března 2017 proběhne další přesun kolony 125 vozidel americké armády přes území České republiky z Německa do Polska. Je to již třetí přesun podobného druhu. Iniciativa Ne základnám zve všechny občany, kteří nesouhlasí s využíváním území ČR k přípravám NATO na útočnou válku, aby přišli vyjádřit svůj nesouhlas před budovu Ministerstva obrany (Na Valech 1, Praha 6) v pátek 24.3.2017 od 12:00.

Jaká jsou fakta k průjezdu U.S. army přes naše území:

- přesun kolony se neplánuje ze dne na den

- sdělení AČR je z 20.3.2017, přičemž vlastní přesun proběhne 25.-26.3.2017

- z 125 vozidel vojenské techniky nejsou sděleny jednotlivé typy, složení kolony

- GŠ AČR neuvádí, odkud kolona vyjíždí, kam míří

- nejedná se o cvičení, jde o plnění čehosi, co je v rámci koaličních opatření – alianční Posílené předsunuté přítomnosti (EFP – Enhanced Forward Presence), tj. přesun vojenských jednotek do Pobaltí a do Polska, viz. tisková zpráva MO níže a http://www.nato.int/cps/en/natohq/topics_136388.htm

- průjezd nemusí nutně vést přes území ČR, ale může probíhat přes území Německa a Polska, jedná se tedy buď o vstřícné gesto ministra obrany a nebo o součást utajeného plánu na plnění armádních skladů na našem území, apod.

- podle dohledaných informací, nebyl tento průjezd s pobytem projednán na jednání vlády. Vláda přijala usnesení bez specifikace jednotlivých průjezdů a přeletů, zrušila svojí pravomoc a předala ji do rukou ministra Stropnického.

- Poslanci Parlamentu ČR zcela rezignovali na svojí kontrolní a rozhodovací činnost o tom, co se děje s cizími vojsky na území ČR, je nezajímá

- bez vědomí Vlády a Sněmovny ztratila AČR vlastní rozhodovací schopnost. Řídí se pokyny vojenského velení NATO v Evropě, rozhodnutími Pentagonu a nechala se zatáhnout do přípravy válečného konfliktu.

- Ministerstvo obrany se pohybuje v oblasti trestního práva §406 „Příprava útočné války – Kdo připravuje útočnou válku, na které se má podílet Česká republika a tím přivodí pro Českou republiku nebezpečí války, bude potrestán na dvanáct až 20 let, nebo výjimečným trestem“

Závěr:

Přesto že si občané republiky platí zákonodárnou a výkonnou složku moci včetně armády, jsou jí prokazatelně poskytovány jen omezené informace a pokud možno na poslední chvíli, aby nemohla reagovat. Jediný důvod takového jednání je zatajit skutečné důvody prováděných operací, přesunů a pobytů cizí armády v ČR (kontrola počtu a druhu vozidel, „neuvízlo“ z jejich nákladu něco v ČR? Co zde bylo „zapomenuto“? V předešlém průjezdu AČR odmítla přidělit projíždějící vojenské technice SPZ, což jí ukládal zákon).

Komu vlastně patří dálnice a silnice, kdo si platí jejich údržbu?

Má právo ten, kdo si platí Parlament, Vládu, AČR, dálnice a silnice rozhodnout, nebo alespoň sdělit, že s jednáním – odevzdáním suverenity státu do rukou jiné mocnosti – nesouhlasí?

Odmítáme tvrzení, že žijeme v demokratickém státě.

_____________________________________


S D Ě L E N Í

GENERÁLNÍHO ŠTÁBU

ARMÁDY ČESKÉ REPUBLIKY

Datum: 20. března 2017

Téma: Přesun příslušníků ozbrojených sil USA přes území České republiky

Ve dnech 25. a 26. března 2017 se v rámci koaličních opatření alianční Posílené předsunuté přítomnosti (EFP – Enhanced Forward Presence) uskuteční přesun příslušníků U. S. Army přes území České republiky. Součástí přesunu bude i několik příslušníků ozbrojených sil Velké Británie.

Jednotka v celkovém počtu 125 vozidel a téměř 550 osob se bude na území České republiky přesunovat po trase Rozvadov – Stará Boleslav – Náchod. Při přesunu budou v maximální míře využity dálnice a rychlostní komunikace.

Vzhledem k celkovému počtu osob a vojenské techniky bude kolona s ohledem na bezpečnost a plynulost provozu rozdělena do 7 proudů. Plánovaný časový rozestup mezi jednotlivými proudy je stanoven na 30 až 60 minut.

Přesuny po území České republiky budou doprovázeny a zabezpečeny příslušníky Vojenské policie v součinnosti s Policií České republiky. K realizaci přesunu byla navázána potřebná součinnost i se zástupci dotčených samospráv, které byly předem informovány.

Přenocování jednotky je plánováno v areálu Jaselských kasáren v posádce Brandýs nad Labem – Stará Boleslav. Celková doba přesunu na území ČR nepřekročí 48 hodin.

Kontaktní osoba: plukovník Jan Šulc, oddělení komunikace s veřejností, Generální štáb AČR, tel.: 973 216 042, 724 033 396, e-mail: kangs©army.cz


Zdroj: http://www.mocr.army.cz/informacni-servis/tiskove-zpravy/20-03-17:-presun-prislusniku-ozbrojenych-sil-usa-pres-uzemi-ceske-republiky–131465/Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTV MAGAZÍN SPECIÁL 22.3.2017   
Pridal tk Středa 22 březen 2017 - 17:31:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  
Kvítkov, vesnička s necelou stovkou obyvatel 5km východně od Teplic, se možná stane jednou z prvních arabských obcí u nás. V katastru nemovitostí obcí Modlany, Drahkov a Kvítkov nalezneme přes sto nových stavebních parcel ve vlastnictví cizinců z Kuvajtu či Saúdské Arábie – Když před léty hovořil teplický primátor, že chce z Teplic udělat malou Paříž, nikdo nemyslel, že to myslí doslova. Nikoho nenapadlo, že stejně, jako opravdová Paříž, se budou Teplice postupně měnit na euroarabské sídliště a z krásného města se stane zkušební laboratoř „multikulti“ šílenců – A naše vláda jen přihlíží a nedělá proti tomu nic! Je třeba to vědět a něco dělat! Fašisty také nikdo nebral vážně, a jak to dopadlo. Jde z toho hrůza. Co asi bude dál???


Autor: CzechNewsTV


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  1 2 [3] 4 ... 5892 5893 5894
Hledat Info kuryr
Datum / Čas
 
Vítejte,
Uživatelské jméno:

Heslo:
Pamatuj si mě

[ ]
[ ]
Novinky pro 2017
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Počítadlo
Dnes na této stránce ...
celkem: 1273
unikátních: 458

Celkem na této stránce ...
celkem: 5343860
unikátních: 2064285

Stránka ...
celkem: 5582995
unikátních: 2053727
Reklama
 

Facebook KURÝR

Wedos

NovyCas.org - Vaše cesta z dluhů

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.cz


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3112 sec,0.1365 z toho dotazů.Dotazů v DB:25. Použitá paměť:1,640kB