"Klausovci rozcupovali Schwarzenberga. Vytáhli na něj homosexuály a jeho manželku   
Pridal tk Sobota 19 leden 2013 - 01:05:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Iniciativa D.O.S.T. jež má velmi blízko k Václavu Klausovi velmi tvrdě osočuje Karla Schwarzenberga. Konzervativní hnutí ho na Hradě odmítá, protože své konzervativní hodnoty kníže pouze předstírá.

Karel Schwarzenberg u mnoha lidí vyvolal dojem, že je stejný jako Václav Havel. Jenže to podle "klausovců" není úplně pravda. "Stál mu blízko v disentu i na Hradě, sdílí jeho oddanost idejím multikulturalismu a světoobčanství, jakož i příznačný morální relativismus, a stejně jako Havel je i Schwarzenberg miláčkem médií, o jehož hříších se nemluví a jehož nedostatky jsou vždy a za všech okolností jen a jen roztomilé," uznává Akce D.O.S.T.

Jenže Havel se prý jasně definoval jako intelektuál se srdcem nalevo. Naopak Schwarzenberg o sobě tvrdí, že je konzervativec. Konzervativní hodnoty ale podle hnutí vůbec nevyznává.

Schwarzenberg "je spojován s představou spořádaného života, slušnosti, vzdělanosti a velkorysosti, ačkoli sám dlouhodobě žije v komplikovaných osobních vztazích (v rozvedeném a nedávno znovu sezdaném manželství), veřejně podporuje homosexuální aktivisty, nerozpakuje se vulgárně napadat své ideové oponenty (slova jako magoři, cancy nebo prdel patří k jeho běžné výzbroji), nedostudoval žádnou z vysokých škol, s jejichž studiem začal a svým kritikům se trapně mstí (někdejšího předsedu Akce D.O.S.T. Ladislava Bátoru před časem doslova vyštval z místa ve státní správě)," osočuje hnutí předsedu TOP09.

Z toho důvodu vyzývají své příznivce, aby k volbám vůbec nechodili. "Karel Schwarzenberg by byl vhodnou volbou, kdyby byl osobností pravicovou a konzervativní. Kdyby byl například takový, jako byl jeho otec. Protože ale takový není, nebyl by dobrým prezidentem ani pro voliče snící o monarchii, ani pro spořádané měšťanstvo, ani pro ty, co touží po větší úctě k přírodě a vynesli kdysi „lesníka Karla" do ministerské funkce. Karel Schwarzenberg by byl dobrým prezidentem jen pro Sorose, Kalouska, Bakalu a Schwarzenberga," zakončuje svůj apel Akce D.O.S.T.
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
PoÚtStČtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1231 sec,0.0525 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,318kB