Pozorujte Hamáčkovo (ČSSD) komando, jak mírně se chová ke kriminálníkům Kliniky v Praze a jak krutě se chová exekuce k zoufalým občanům!   
Pridal tk Sobota 12 leden 2019 - 06:02:29 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle dlouholetého člena squatterské skupiny Jakuba Orta není vyloučeno, že se komunita pokusí dům znovu obsadit. Prý k tomu Klinika jako symbol občanské neposlušnosti přímo vybízí. „Když je člověk jen hodný a čeká, co mu politici dají, ničeho se nedočká,“ říká Ort.

Podle primátora Zdeňka Hřiba (Piráti) aktivistům město nabídlo, že jim v případě „klidného vystěhování“ zkusí zajistit náhradní prostor. Tak to nemá chybu. A co je nastěhovat do bytů Pirátů, to by bylo nejlepší řešení. Svůj k svému. Ale Hřib Pirát je nastěhuje k nám a špinit si ručičky nebude.

Rozhodnutím soudu mělo být již poněkolikáté vyklizeno Autonomní sociální centrum Klinika. V deset hodin dopoledne dorazil k budově na Žižkově exekutor. Narazil však na početný dav příznivců Kliniky, kteří odmítali exekutora a posléze i přivolané policisty vpustit dovnitř.

Pokud aktivisté Kliniky odmítají respektovat soukromé vlastnictví, podle doktora Macka by možná stálo za to poslat je do pracovního tábora, kde by si mohli postavit nějakou svou Kliniku. „Ideální by byl pobyt v pracovním táboře, kde by se mohli naučit pracovat, aby si posléze mohli postavit vlastní budovu a dělat si v ní, co se jim zamane, pokud se jim ovšem do ní nevloupají squatteři…

Takže je úžasné vidět, jak jemně se chová Hamáčkovo komando k feťákům a zločincům z Kliniky, zatímco kdo vyskočí na exekutory, kteří mnohdy mají korunové dluhy, je tvrdě knockautován!

Pravda, na Klinice se na EU nenadává. Tam prostě je jenom špína a smrad.

A mimochodem: Parlamentní listy zjistily, že ten šmejd Ort je zaměstnám kde?

Možná hádáte správně: ve veřejnoprávním rozhlase ČRo Wawe.

Jak úžasný příklad emokracie. A co na to Hamáček?


Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/2182-pozorujte-hamackovo-cssd-komando-jak-mirne-se-chova-ke-kriminalnikum-kliniky-v-praze-a-jak-krute-se-chova-exekuce-k-zoufalym-obcanum

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1297 sec,0.0732 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,145kB