Německý úředník zveřejnil článek na německých webových stránkách „European Times" s názvem „Nenechte Hongkong upadnout do chaosu"   
Pridal tk Středa 14 srpen 2019 - 01:41:24 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Bývalý ředitel pro evropské a mezinárodní záležitosti v německém Hesensku Dr. Michael Borchmann nedávno zveřejnil článek na německých webových stránkách „European Times" s názvem „Nenechte Hongkong upadnout do chaosu".

V článku se uvádí, že Dr. Michael Borchmann je právník. Už během období na univerzitě se zaměřil na veřejnou moc, zejména na státní instituce. Bez pevných státních institucí by lidstvo i svět upadly do chaosu. Některé nedávné změny v Německu ho přiměly k obavám. Během summitu G20 v roce 2017 došlo v ulicích Hamburku k teroristickému zločinu. V září tohoto roku může nastat ještě větší chaos. Arogantní skupina oznámila, že bude bránit hladkému průběhu autosalonu ve Frankfurtu a veřejně mobilizovala lidi na internetu k páchání zločinů.

Potvrzuje, že Ústava zaručuje svobodu projevu a shromažďování, ale to neznamená, že lze používat násilí k omezování svobody druhých. Demonstranti v Hongkongu mohou veřejně vyjádřit různé názory na návrh zákona státní agentury, ale nemohou vyvolat v Hongkongu chaos a nepokoje. To je pohrdání státním pořádkem!

Pokud jde o situaci v Hongkongu, německá média ji ve svých nedávných zprávách popisují výrazem „velká stávka". „Stávka" znamená přerušení práce, ale současný problém v Hongkongu zahrnuje násilí. „Demonstranti" v Hongkongu zablokovali železniční tratě a vlaková nádraží, což způsobilo přerušení železniční a autobusové dopravy, silnice jsou neprůjezdné a hongkongské letiště bylo nuceno zrušit 200 letů.

Schvalování návrhu zákona bylo pozastaveno, ale chaos stále pokračuje. Od tohoto bodu je jasně vidět, že radikálům nejde o konkrétní zákon.

Mluvčí kanceláře čínské Státní rady pro záležitosti Hongkongu a Macaa Yang Guang (Jang Kuang) řekl, že násilníci by neměli podceňovat pravomoc policie a soudů Zvláštní administrativní oblasti Hongkong. Zločinci by neměli považovat zdrženlivost čínské vlády za slabost. Tito násilní zločinci budou nakonec potrestáni.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0703 sec,0.0279 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,016,304B