Poslanec s “nesprávnými názory” byl vyhozen z parlamentu tureckou muslimkou od Zelených. Německo dnešních dnů   
Pridal tk Pondělí 29 červen 2020 - 04:34:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Být zvolen lidem v liberální demokracii neznamená mnoho, přesvědčil se o tom poslanec zemského parlamentu v německé spolkové zemi Badensko-Württembersko Dr. Heinrich Fiechtner. Když si během parlamentní zasedání dovolil ostře odsoudit politické pokrytectví německých “elit” během nedávného řadění gangů uprchlíků a členů Antifa ve Stuttgartu. Poukázal na to, že politické “elity” zase dělají, že se nic neděje. Media řadění uprchlíků a Antifáků nazývají “Party Szene” (večírek), když se plundruje město za výkřiků allahu akbar. Establishment obvinil, že “má krev na rukách”. To ale nemohla nechat předsedající schůze a prezidentka parlamentu paní Muhterem Aras, která se narodila v Turecku a je alevistická muslimka, bez potrestání.

Dr. Fiechter (dříve AfD) je povoláním lékař hematolog a onkolog a je to již starší pán, ale ani na to nebrala předsedající muslimka ohledy. Okamžitě ho vyloučila z jednání parlamentu. Dokonce si to nechala odhlasovat od předsedů hlavních parlamentních stran zastoupených v Landestagu (zemský parlament).

Dr. Fiechter se tak nebude smět zúčastnit 5 parlamentních zasedání. Za což se jí dostalo hlasitého potlesku od přítomných poslanců. Poslanec odmítl zasedání opustit s argumentem, že byl zvolen voliči. byl proto násilím vyveden policií. Tak to zkrátka v té liberální demokracii chodí.

Dr. Fiechter přitom nikoho sprostě neurážel, jen emotivně řekl to, co si dnes myslí (a bojí se říct nahlas) mnoho etnických Němců. Kdo je tedy v Německu pánem? Němci to již zjevně nejsou!

Oficiální media se okamžitě postavila na stranu muslimky. Prý poslanec-lékař schválně provokoval drzými řečmi o svobodě slova a projevu a chudák muslimka z Turecka ze strany Zelených neměla přece jinou volbu.

Podle současné liberální demokracie smíte projevit své názory nahlas, jen pokud odpovídají schválené politické linie neomarxismu. Že někoho zvolil volič a dal mu mandát hájit jeho zájmy? Ale prosím vás, v liberální demokracii se na tohle již dávno nehraje.

Češi by se neměli moc radovat. Vedení policie právě vyhlásilo, že vytvoří zvláštní oddělení pro boj s předsudečnou nenávistí (zločin myšlení) a neschválenými názory na internetu.

Vedení policie má podivné priority v dnešní době. Černoši, Arabové, nebo Vietnamci prodávající drogy českým dětem a nikoho to nezajímají, ale názory důchodce z malého města na imigraci jsou vážný problém! Není ale divu, když se podíváte, kdo policii ve skutečnosti řídí.

Stále víc se začíná ukazovat, že převrat v roce 1989 nebyl o svobodě, ale jen o jiné totalitě. Dokonce ještě horší než té komunistické. ta neměla v plánu udělat z Evropy muslimských chalífát. Dokonce ani politbyro KS Sovětského svazu nikdy neplánovalo…

Franz Grosse, Německo
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1130 sec,0.0570 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,214kB