Média nám opět diktují koho volit! Nedovolte to!   
Pridal tk Čtvrtek 06 srpen 2020 - 12:24:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 5   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Média nám opět diktují, koho volit. Mládež je naprosto zmanipulovaná a morální vzor spatřují v člověku, který je naprosto nekompetentní, který dával souhlas ke zveřejnění informace o smrti "Martina Šmída", který zastává trockismus, jejíž manžel a dcera podávali Ústavní stížnost na zrušení voleb ve prospěch Strany Zelených, která už za Zelené neúspěšně kandidovala, která se tady chce bít za Romy radši než za nás, která odchází do Prahy za manželem, ale kandiduje do Senátu za Brno.

Tak ona je prý morální zrcadlo. Ona, která byla hlavní hlupák v kauze Kuřim. Ano, nemluvím o nikom jiném než o Anně Šabatové. Její tým naprosto selhal, nezvládl si ani doménu zarezervovat, teď o tom všichni píší, přitom tuhle kauzu vyvolat tým melounů (nahoře zelení, vevnitř rudí), kteří ji podporují.

Protože jinak by o Šabatové věděla jen ta její melounová kavárna. Přitom její příznivci jsou strašně agresivní. Levičák Bitter z Deníku Referendum se vysmívá protikandidátovi Šabatové doktoru Tomáši Tomáši, jen za to, že je doktor. Snaží se ho dehonestovat. A Rychlíková, Berg, Biler, Láska a další šílení levičáci si nad tím mastí ego.

https://www.facebook.com/petr.bittner.18/posts/10220730001151366?__tn__=-R

Přitom sami nic nedokázali. Ale romy, ty by nám hned hnali do baráku i s bystama Havla. Když jsem se jí zeptal na chování jejich podporovatelů, tak jsem do deseti minut na stránce měl ban. Mimochodem, když se podíváte na její stránku, je zde často zobrazeno daleko méně příspěvků než kolik se má ukazovat. Zřejmě tedy nejsem jediný.

A přitom tady křičí o demokracii, lidských právech a rozdává bany na všechny strany a zakazuje lidem říkat, co si myslí. Tihle pseudodemokraté budou dehonestovat Okamuru, Klause a další, ale přitom sami rozdávají bany a jsou agresivní.

Vážení, velmi vás prosím, nedopusťte, aby tato zlá paní byla zvolena. Přece tohle se dít nemůže a všichni musí vědět, co to za babu tam chce být zvoleno. Ve Vyškově ji před 12 lety nezvolili, tak leze do Brna, když bydlí v Praze. Fraška, komedie a ještě ukázka demokracie v podobě banů.

Prosím vás, přátelé, nenechte to tak. V sázce je příliš mnoho!

S pozdravem a vírou ve vás,

František Boček

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1285 sec,0.0606 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,321kB