Sprostořeká Geislerová   
Pridal tk Sobota 21 listopad 2020 - 17:53:59 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Paní Geislerová,

rozhodně Vám nelze upřít, že jste dobrá herečka, i když je pravda, že krásy jste příliš nepobrala a jen díky fotogeničnosti je Vaše tvářička pohledná či hezká. To je tak asi všechno, co je na Vaší osobě pozitivního. Chápu, že Vaše popularita díky hereckým výkonům je poměrně značná, avšak zase ne taková, abyste mohla kázat morálku a odvolávala se na občany, očekávajíc jejich podporu na ochranu ČT.

Předně bych Vám doporučil zjistit si, jak ČT a její zpravodajské zaměření hodnotí občané České republiky. Vy bojujete za zachování ČT, ačkoli o její likvidaci vůbec nejde. Jde o to, aby ČT produkovala vyvážené, objektivní a pravdivé zpravodajství, neboť neobjektivní, jednostranné a často nepravdivé či zkreslené zpravodajství filmy, pohádky a krimi seriály, které divákům ČT nabízí její potřebnou úroveň nezachrání. Česká televize navzdory tomu, že má statut veřejnoprávní, totiž slouží jen výhradně jistému kruhu osob. To je v pořádku, paní Geislerová?

Chápu, že Vaše starosti a obavy o ČT mají zcela jiný charakter. Je to snaha údajně zachránit svobodu a nezávislost ČT právě po stránce zpravdojaství, které je kritizováno některými členy Rady ČT, např. slečnou Lipovskou či panem Veselým a dalšími. To, že ČT po stránce zpravodajské činnosti tito lidé oprávněně kritizují (jako odezva či reakce na nespokojenost občanů) se Vám zdá jako útok na svobodu a nezávislost ČT.

Nicméně, řekla jste svůj hodně problematický názor, hodláte se i nadále zasazovat o svobodu a nezávislost České televize, což beru jako Vaše občanské právo na svobodný projev a osobní aktivitu. Jenže...

Výpady, hrubé a krajně nevhodné osočování slečny Lipovské dokazuje, že Váš index inteligence, tj. IQ, pokud snad nevíte, o čem je řeč, je na hraně disfunkčního uvažování, naprosté morální bezcharakternosti, neomalenosti a společenského chucpe nejvyššího kalibru. Nehodlám Vás častovat nějakým hrubým, nekorektním přirovnáním, i když mám k tomu velké nutkání. Mohu jen konstatovat, že jste velmi domýšlivá, sebestředná, bezcharakterní a drzá héérečka, která si myslí, že díky své popularitě může urážet a nactiutrhat člověka, který na rozdíl od Vás má také patřičné vzdělání, morální úroveň, cit pro čest a spravedlnost a hájí zájmy většiny občanů ČR.

Vy hájíte především svoje zájmy a zájmy těch, kteří Vás za nevkusné kecy platí. Byla-li řeč o vzdělání, herečko Geislerová, Vaše vzdělání je, pokud se nepletu, na úrovni základní školy, takže svým vzděláním slečně Lipovské nesaháte ani po kotníky. O co nižší vzdělání, o to větší je Vaše drzost, neomalenost a falešná představa, bůhví jakou pozoruhodnost sdělujete. Osobnost slečny Lipovské drze dehonestujete a vysmíváte se jí slovy:

"Slečno/paní Lipovská, jestli můžu (a to můžu, jste veřejný činitel), vy už jste někdy něco vytvořila? Máte za sebou nějakou činnost, která by se dala nazvat jako prospěšná? Veřejně prospěšná? Něco, co by se dalo nazvat uměním, ovládáte? Vytvořila jste někdy něco kreativního? Je pozoruhodné, čemu jako ekonomka věnujete svou pozornost, ale rozhledem, zkušeností a morálním postojem to vlastně odpovídá těm chlebíčkům. Hlídejte je. Pozorně!

A doporučuju vám někdy zajet na mezinárodní filmový festival nebo festival televizní tvorby. Možná by vám došlo, co znamená slovo reprezentace. Teď však chlebíčkům zdar a ať si nikdo nedá ani drobek navíc,"

JIŘÍ BAŤA

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1369 sec,0.0582 z toho dotazů.Dotazů v DB:15. Použitá paměť:1,378kB