Kubera pronajal kostel mafiánovi z Krupky   
Pridal tk Pondělí 07 říjen 2013 - 13:52:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pravoslavní v Teplicích přišli o místo modliteb. Kostel, který používali od roku 1950 ke svým bohoslužbám na Zámeckém náměstí v Teplicích, byl kmotry z ODS v čele s Kuberou, kteří ovládají teplický magistrát pronajat místnímu mafiánovy z Krupky. Propojení vedení radnice na ruskojazyčnou mafii jen ukazuje na celkový úpadek ODS jako kmotrovské strany. Sám kostel byl majetkem státu a propůjčen právě pravoslavné církvi ke konání bohoslužeb. V roce 1990 přešel do majetku města, to nechalo věřící dále se scházet a vykonávat bohoslužby. Zvrat nastal před dvěma lety kdy místní zastupitel, skandální a kontroverzní Tomáš Jarolím za VV, napojený na kriminální prostředí díky svým spolupracovníkům, požádal o převedení kostela prostřednictvím podivného občanského sdružení. Nakonec to bylo ale zamítnuto, tak našli cestičku za pomoci místního mafiána z Krupky, kterým je suspendovaný pravoslavný kněz Miroslav Vachata. K převodu na Vachatu, využili krize v pravoslavné církvi, která byla vyvolána taktéž suspendovaným knězem Krupicou z Litoměřic, který byl pověřený dělat správce pražské pravoslavné církve do volby nového arcibiskupa. Kmotrovští radní s Kuberou rozhodli v pátek 27.9.13 na radě města o pronájmu kostela právě tomuto mafiánovy, který je nechvalně známý v regionu jako lichvář a vymahač dluhů, přímo napojený na určité odsouzené lidi. V pozadí samozřejmě vše řídil a dozoroval exkomunikovaný pravoslavný věřící a zastupitel města Jarolím, ten nechvalně proslul jako místopředseda Věcí veřejných a věřící ho znají jako člověka, který jim ukradl peníze. Pikantní na celé záležitosti je, že hned v pátek po rozhodnutí rady se skupina lidí z magistrátu vedená vedoucí odboru kultury Zámostnou snažila odvrtat bez vědomí věřících zámky na kostele. Pravoslavná církev samozřejmě respektuje, že budova je města ale inventář v kostele je však majetkem věřících a město se tím dopustilo trestné činnosti pod vedením Kubery. Tento zločinný akt nemá v našich moderních dějinách města obdoby, jen to ukazuje na zločinné počínání kmotrů z ODS, kteří nedbají právního postupu a řeší věci za pomoci praktik, které jsou protizákonné. Dokonce si k tomu přizvali městkou policii, kterou také ovládají a dle zákona o městské policii i řídí. Kubera jen jako senátor národu a občanům předvedl, jak se mají dodržovat zákony v jeho pojetí! Divíte se, že je v našem státě takový bordel, když ho řídí tito všeho schopní individua, kteří začínali jako kandidáti v KSČ.
Samozřejmě ani pozadu tato skupina nebyla ve skandalizaci duchovního a věřících a při odvrtávání zámků byl hned přítomen pisálek a latentní homosexuál Artur Janoušek z MfDnes. Ten proslul tím, že si údajně za 10 tisíc najmu-li 36 krát odsouzeného Roma Čányho, jak nám sám potvrdil, aby tvrdil lži o duchovním Freimannovi a orálním sexu. Opak je však pravdou a Čány prý poskytoval orální sex jako prostitut právě nějakému novináři. Když jim to nevyšlo tak pokračovali v další špíně. Janoušek dokonce násilím chtěl vniknout do kostela v době bohoslužeb a zranil pořadatel a neustále vyhrožoval policií. Samozřejmě ke skandalizaci se připojil i tajemník magistrátu Marek Fujdiak a z něho se stal dokonce odborník na pravoslavnou církev a Janouškovi prezentoval své lži o pseudo-pravoslavné církvi. To je opravdu vrchol a jeho slova jen zapadají do kontextu podvodů, které se dějí na magistrátu. Právě výběrové řízení na pronájem kostela bylo ve stínu podivných praktik a to v tom, že některé dokumenty ještě před výběrovým řízením měl k dispozici lhář Jarolíma a rozesílal je po internetu.
Co naplat, pravoslavní věřící, jak nám sdělil předseda nejvyššího orgánu a tím je rada pravoslavné církevní obce si přestěhují inventář a bohoslužby budou dále provádět v náhradních prostorách v kapli Husitské církve JŽT, ve Vrchlického ulici v Teplicích a do kostela na Zámecké náměstí se vrátí, až bude Vachata a spol. vyloučeni z církve. Na velké svátky, kdy se věřících schází i na pět set provedou bohoslužby přímo na Zámeckém náměstí před kostelem, podle našich zákonů nemusí náboženské shromáždění oznamovat magistrátu a žádat o zábor prostranství, každopádně si pozvou televizní štáby a to i ze zahraničí na ukázání Kuberovo zločinného jednání. Jef
Pravoslavná církev je v Teplicích druhá největší hned po římsko-katolické církvi. K pravoslavnému vyznání se hlásí na 500 místních občanů a dalších 800 zde žijících cizinců. Duchovní, který stojí včele této komunity otec Evžen Freimann je mezi nimi velice populární a zároveň respektovanou osobností a špína, kterou na něj kydají prostřednictvím latentního homosexuála Artura Janouška v MfDnes je nijak neovlivní ve změně názorů. Každopádně v komunálních volbách mají vždy stoprocentní účast a dbají doporučení vedení církve komu dát svůj hlas, Kubera a jeho kmotři z ODS to však prý již nebudou!
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1304 sec,0.0406 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,269kB