Tohle vám česká média neukáží: Tisíce zfanatizovaných muslimů útočí na francouzskou policii a hulákají Alláhu akbar. Podívejte se   
Pridal tk Úterý 15 červenec 2014 - 18:45:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Záběry, které Vám opět nejspíše česká media nepřinesou. Tisíce zfanatizovaných muslimů útočí na francouzskou policii a hulákají Alláhu akbar. Pokoušejí se napadnout židovskou menšinu a synagogu a nakonec na velkém shromáždění mávají palestinskými vlajkami a symboly islámského džihádu.

Toto vše můžete shlédnout na níže uvedeném videu na webu Youtube.com Když sleduji záběry těchto fanatiků, tak si říkám, jak je ještě mohou naší multikulturalisté obhajovat? Jak mohou naši politici podporovat Brusel v jeho snaze nastěhovat sem dalši a další podobné lidi?

Jak jsem upozornil ve své knize Islám a islamismu v České republice, a jak sami opět nedávno deklarovali čeští muslimové, je jejich cílem zničení státu Izrael a islamizace Evropy, Čech a Moravy. Znáte lepší důvod proč konečně pochopit, že existence a přežití státu Izrael je v zájmu nás všech? Včetně i našich evropských antisemitů a antiizraelců? Proč národ mlčí k tomu, že Brusel tyto lidí úmyslně podporuje v přistěhovalectví do Evropy, a chtějí je tlačit i do Čech a na Moravu?

Je to jednoduché. Když necháme padnout stát Izrael, tak muslimové se budou cítit ještě silnější a přitvrdí i v Evropě. Tak jako zrada Československa v Mnichově posílila nacisty. Zradí opět zapadoevropané?

Na webu jihadwatch to dobře komentují slovy, že takoví to lidé se těžko budou integrovat do evropské společnosti ...

Videoreportáž z muslimské demonstrace ve FranciiUkázka jak se káže proti židům v českých mešitáchAutor: Lukáš Lhoťan
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1461 sec,0.0663 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,392kB