Pondělí 01 duben 2013
Už je to tady. Miloš Zeman se stává terčem vzrůstajících útoků   
Pridal tk Pondělí 01 duben 2013 - 08:25:50 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Prezident Miloš Zeman se stává terčem vzrůstajících útoků kvůli svému názoru na islám. Stále více veřejně činných osob na něj útočí a obviňuje ho z rasismu, xenofobie, islamofobie, neúcty k islámu a to jen protože se nehodlá klanět modle mýtu islámu jako tolerantního náboženství, jenž občas znásilní jen nějaký radikál.
Naposledy jsem si všiml těchto útoků v souvislosti s únosem dvou Češek v Pákistánu. Kvůli angažování Miloše Zemana v celé kauze se do něj ostře veřejně pustilo několik aktivistů. Podle jejich argumentace by měl prezident být zticha a vlastně i on může za utrpení těchto mladých žen, a případně do budoucna dalších, neboť si dovolil veřejně říci svůj názor na islám a odmítnout se klanět zlaté modle multikulturalismu.
Ano. Tato podlézavost a ustupování islámu našich drahých liberálů, multikulturalistů a podobných individuí jim ani nám ovšem u islámu respekt nezíská. Jak si má islám vážit naší civilizace, když tito lidé sami říkají, abychom se vzdali našich principů svobody slova a práv kritiky náboženství kvůli strachu z islámského násilí? Vždyť už tím, co tito aktivisté vytýkají Miloši Zemanovi, usvědčují sami sebe ze lži a jeho z pravdy. Oni se prostě bojí násilí ze strany islámu a jeho stoupenců.
A v tom to přesně je. Když se vyjadřujete kriticky o křesťanství, judaismu apod., tak Vám dnes nehrozí násilí nebo až smrt, co Vám hrozí, když stejně kriticky mluvíte o islámu. Islám je podobný jako byl nacismus a komunismus. Islámské násilí má zdroj v islámské ideologii a ne v lidech, kteří o něm mluví. Kritici Miloše Zemana dávají jasně najevo, že je třeba se před tím, kdo hrozí násilím sklonit a nechat se jím utlačovat, ne mu čelit. Úctu islámu si nezískají, ten je jasně vidí jako slabochy, ale pro šíření islámu bude jejich strach snadno využit.

Islámský soud v České republice odsoudil Miloše Zemana k trestu smrti za urážku islámu a Mohameda
A proto pro blaho islámu a šíření jeho "míru" v Evropě a ČR je potřeba více Janu Urbanů, Petrů Němců a podobných novodobých Emanuelů Moravců, Vidkunů Quislingů, Jozefů Lenártů, Milošů Jakešů apod.
Naopak Miloš Zeman má u mnoha islamistů jako jejich protivník úctu a berou jej jako rovnocenného soupeře, protože se nebojí říkat, co si myslí. Takový protivník je dokáže přesvědčit k tomu, aby něco udělali dříve lépe než hrstka podlézavých a z islámského násilí vystrašených multikulturalistů.

Apropo pánové Urbane a Němče, co jste pro osvobození unesených Češek udělali vy? Nebo si myslíte, že vaše štvavá kampaň proti prezidentu Miloši Zemanovi si získá sympatie u jejich únosců a oni vás "odmění" tím, že je propustí? Takový postoj vašich předchůdců nefungoval k nacismu ani komunismu a nebude fungovat ani teď.
V jedné věci s Milošem Zemanem přece jen nesouhlasím. Nemyslím si, že by každý terorista byl muslim. Je mnoho mírumilovných muslimů vražděných svými pravověrnými souvěrci.
Ale je nezpochybnitelným faktem, že ideologie koránu a Mohamedové tradice ospravedlňuje a používá násilí více než jiné náboženství. Říci, že žádné náboženství (ideologie) nemohou být špatné je stejné jako říci, že nacismus či komunismus je v pohodě, ale občas ho nějaký nacista či komunista jen blbě pochopí a vraždí. Tak jako bychom měli vést dialog s umírněnými nacisty a komunisty měli bychom ho vést i s umírněnými muslimy, neboť ani oni nejsou z násilí ve své víře šťastní a mohou nám tak pomoci bránit se před těmi pravověrnými muslimy.
Kdysi jsem v mnoha věcech Miloše Zemana kritizoval, dnes s ním v mnoha věcech souhlasím, neboť jsem měl možnost poznat realitu toho co se skutečně děje a jaké myšlenky se šíři mezi muslimy. V celé kauze je největší paradox v tom, že vůdce českých muslimů Muneeb Hasan Alrawi je přesvědčen, že by si s možnými únosci rozuměl a měl na ně vliv. Alrawi nabízí, že je dokáže přesvědčit, aby unesené Češky propustili …

Autor: Lukáš Lhoťan
Zdroj:euportal

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1188 sec,0.0594 z toho dotazů.Dotazů v DB:15. Použitá paměť:1,159kB