Pátek 12 leden 2018
Holka z Uherského Hradiště: Za luxus pomáhala muslimským drogovým dealerům v džihádu proti Evropanům ...   
Pridal tk Pátek 12 leden 2018 - 04:16:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V souvislosti s kauzou zatčení drogové dealerky Terezy Hlůškové v Pakistánu, kdy převážela skoro 10 kg nejhorší drogy - Heroin, se ozvali obyvatele Uherského Hradiště, kteří popisují skutečný stav věci. Jak si jednadvacetiletá holka najednou začala vydělávat sta tisíce korun a dělat "společnici" bohatým cizincům.

Aby měla peníze a luxus tak neváhala pomáhat muslimským drogovým dealerům v jejich džihádu proti nevěřícím a pokusila se propašovat skoro deset kilo té nejhorší drogy přes Abu Dzabi do Irska ... Opravdu máme takového člověka litovat? Spíše si dejme pozor, aby takovou sviňárnu neudělal někdo z našeho okolí, protože blbých mladých lidí je klem dost a dost :-(

A proč si nikdo nepoložil z novinářů otázku jak mohla jet do Pákistánu na rodinné vízum? To si vzala pákistánského muslima za manžela?

V analýze českého Ministerstva vnitra z roku 2002, kterou má redakce Eurabia.cz k dispozici, pod názvem „TERORISMUS A ORGANIZOVANÝ ZLOČIN VE STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPĚ“ se píše:

„S radikalizací muslimů v zemích SVE souvisí i snaha o vybudování islámských center - mešit a kulturních středisek, které mohou v budoucnu sloužit nejen za prostředek šíření myšlenek radikálních islámských hnutí, ale i jako základny pro činnost ohrožující bezpečnost státu Islámský příklady ze Západní Evropy, kde islámská centra slouží jako úkryt pro hledané osoby, skladiště zbraní, základny zpravodajských služeb, apod.). Centra bývají napojena na humanitární organizace podporované z Iránu, Súdánu a Saúdské Arábie, které se zapojují do obchodu se zbraněmi a do financování teroristických skupin. Přesto, že je islámská komunita ve většině zemí SVE relativně malá a snahy o zakládání center a zahraničních nadací narážejí na odpor úřadu a veřejnosti, je třeba s tímto nebezpečím v budoucnu počítat.“

...

(šaríatský) postoj k drogám je dvojaký – užívání drog mezi muslimy je přísně trestáno, ale prodej drogy nevěřícím je podporován:
- jako zdroj financí na svatou válku (na nákup zbraní, většina financí je ovšem užita s jiným cílem, pro zajištění přepychového života pachatelů)`
- jako možnost oslabit nepřítele, učinit ho drogově závislým, zdemoralizovat ho.


Mimochodem na pašováni drog do Evropy se podílel i syn místopředsedy Ústředí muslimských obcí v ČR pana Vladimíra Sáňky:

Policisté poukázali zároveň na skutečnost, že se Dirár Sáňka dlouhodobě zdržuje v Turecku. Tam byl v době "uložení" kauzy ve výkonu trestu za drogové delikty. Jak Mediafax již informoval, Dirár Sáňka byl v roce 2009 zadržen tureckou policií, když se pokusil o převoz téměř kilogramu heroinu do Evropské unie. V prosinci téhož roku ho tamní soud poslal na 6 let a 3 měsíce do vězení.

Komentáře obyvatel Uherského Hradiště ve veřejné diskuzi na sociální síti facebook:

Uživatel č. 1.

Slečna rozhodně žádnou hloupost neudělala. Věděla moc dobře do čeho jde a kdyby jí to údajně "prošlo" pokračovala by v tom nadále. Jen hloupý lidé mají stále tendenci omlouvat kriminálníky a lidi, kteří jsou pro společnost naprosto nepoužitelní a škodí jí. Byla to žena, která šlapala za peníze. Vůbec jsem nechápal, proč za ní bratranec tolik chodíval. Teď už to víme, je to šlápota. Telefon má také od něj. Napumpoval do ní docela dost peněz, tak je aspoň vidět, z čeho si ten svůj luxus platila. Z peněz cizích lidí. Jen idiot si může myslet, že někdo nepozná, že je kufr tak těžký. Převážela 9 kg!!!! heroinu! Tímto množstvým by zničila spoustě lidem život. Argument, že nikoho nenutí brát drogy je naprosto zcestný. Ona se na tom celém AKTIVNĚ podílí! Jí je naprosto u prdele, kolika lidem zlikviduje život, hlavně že může špulit rty a jezdit za peníze, které si sama nevydělala. Nikdy nevytvářela hodnoty. Je to pijavice, která parazitovala vždycky na úspěchu jiných lidí. Sama ve výpovědi přiznala, že věděla, že něco veze. Holčička hledala inzerátem další blbky, které by převážely drogy, proto hledala hlavně ženy, které se nebojí sami cestovat. Všichni lidé, kteří se jí tu snaží zastávat mají stejně odporné morální hodnoty, tak jako šlápota a dealerka Tereza. Vždycky se najdou i blbci, kteří obhajují i vrahy a snaží se hledat "konspirační" teorie, proč toho člověka zabil. Nedokážete si připustit, že Vaše "úžasná" Tereza není nic jiného než odpad společnosti. Kde jste byli, když Tereza začala šlapat jako kurva? Kde jste byli, když začala Tereza prodávat drogy?! Já Vám řeknu kde. V prdeli. Bylo Vám to jedno. Teď si tady honíte trika a omlouváte kriminálnici a kurvu.

Uživatel č. 2.

Co to tady melete? Jakej chudák holka, jaký mějte úctu k rodině, jaký umři za svoje názory? Za A si ta pipka měla zamknout pořádně profil. Za B co ji litujete? Je to zasraná dealerská svině a pokud ji ČR vykoupí, tak za naše daně! Jen ať si to rodina přečte co je to za kundu! Moje děcka by nenapadlo dealovat fet, tak ať hledají chybu u sebe, že musela mít hromadu love za každou cenu a nebyla ochotná asi moc prackama makat. Jedinej koho by mi bylo líto jsou lidi, kteří kvůli takovým sviním končí závislí. Ať tam chcípne! Škoda, že ji nechytli až v SAE, tak jsou tresty ještě přísnější, tak snad aspoň bude trpět a chcípne v Paki!

Zdroj: eurabia
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2018
PoÚtStČtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2414 sec,0.1390 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,314kB