Čtvrtek 08 únor 2018
Tady je prý celá pravda o táborech v Letech. Některé věci tady prostě nehrají. A co na to strýček Brady a Magdička Vášáryová?   
Pridal tk Čtvrtek 08 únor 2018 - 06:53:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pravdoláskařské kliky v ČSSD a KDU cítí, že by se opět mohly dostat k vládním křeslům a rozpočtům a proto zcela účelově vyvolaly útok proti politikům SPD kvůli údajnému zpochybňování holocaustu v cikánském táboře v Letech u Písku. Současně chtějí podle všeho přikrýt svůj „holocaust business“. To vše se pochopitelně děje za účelové asistence mainstreamových medií, neziskovek a „osobností“. ČSSD a „osobnosti“ podávají na politiky SPD trestní oznámeni za „popírání holocaustu“ a již jenom chybí , aby se k problematice vyjádřil strýček Brady a M. Vašáryová….… Proto nebude od věci si připomenout, o co ve skutečnosti jde.

Trocha zamlčené historie

Tábor zřídila protektorátní vláda po souhlasu říšského protektora von Neuratha a jednalo se primárně o tábor pracovní a sběrný „pro osoby potulující se a práce se štítící“. Což podle tehdejší zkušenosti a chápaní veřejnosti byli hlavně kočovní Cikáni.

Tábor byl v Letech zřízen proto, aby poskytnul pracovní síly pro rodinu Schwarzenbergů a jejich lesní a zemědělské podniky. Není jasné, zda to bylo na žádost otce současného poslance K. Schwarzenberga, nebo zda se mu protektorátní úřady chtěly sami zavděčit.

V táboře neprobíhal žádný holocaust!! Za celou dobu jeho trvání nedošlo ani k jednomu ubití, či zastřelení vězně!! Někteří dozorci se údajně chovali k vězňům hrubě, zajímavé ale je, že v poválečném vyšetřování (kdy běžně padaly tresty smrti za kolaboraci a podporu nacistů) byla nejvážnější trest pro obviněné dozorce „důtka“. Z toho lze usuzovat, že ani toto hrubé chování nepřesáhlo nějak zásadně dobové meze chování četníků a jednalo se spíš o slovní hrubost než o fyzické násilí a mučení. Řada vězňů sice byla později nacisty popravena, ale to se stalo až po převezení do Osvětimi a s tím neměl tábor v Letech nic společného. Z tábora byla rovněž řada vězňů propuštěna a také došlo k několika útěkům.

Ano, v táboře zemřelo několik stovek vězňů – důvodem ale byly rozsáhlé epidemii tyfu a je nutné připomenout, že tyfu podlehlo i několik dozorců a nakazil se i ošetřující personál. Jejich příčinou byla špatná strava a nízká úroveň hygieny. Ta byla způsobena jednak nedostatkem vody v táboře, ale také nízkými hygienickými návyky uvězněných Cikánů. (pokud máte známe ve školství, nebo zdravotnictví, kteří přicházejí do styku s Cikány, tak se jich zeptejte… ono se v tom ohledu moc nezměnilo…)

Tábor sice spravovali hlídali čeští četníci, ale vše se dělo na pokyn a pod dohledem nacistů.

Není pravda, že v Letech není žádný památník. Naopak je tam již mnoho let velmi pěkné pietní místo.

Není pravda, že onen vepřín leží na území tehdejšího tábora.

Proto se musíme ptát, proč se tento spor rozhořel právě teď.

Podle všeho se jedná o směsici důvodů,

1.Snaha odvrátit pozornost od velmi podivné transakce Sobotkovy vlády, která onen vepřín vykoupila za neuvěřitelných 450 mil korun a to zcela tajně a onu sumu sdělila veřejnosti až po volbách! Z pohledu ekonoma se jedná o velmi podivnou transakci a zjevné předražení o ca 300 mil korun!!!! Proto si musíme logicky klást otázku, zda oni hlavní protagonisté téhle podivné koupě (ministři Herman a Dienstbier a předseda vlády Sobotka) neměli náhodou ještě zcela osobní zájmy na této transakci. Ostatně při známé chamtivosti pravdylásky by to nebylo nic divného… Všichni si jistě pamatujeme, jak tito lidé bojovali „proti korupci“, aby se ukázalo, že největší privatizační podvodník je jejich kámoš a sponzor Bakala….. (OKD, Becherovka atd. ) Ono se navíc jedná o mnohem větší „holocaust business“, neboť další stovky milionu korun jsou plánovny na výstavbu „památníku a muzea“ a spojené kulturní programy. Jistě si sami umíte představit kdo by ony stamiliony asi získal….. a tak asi chápete, že jisté síly si nechtějí tento skvělý kšeft z veřejných peněz nechat vzít….
2.Snaha zdiskreditovat rostoucí antisystémovou SPD a znemožnit její vstup do vlády. Je to pokus neomarxistického křídla v CSSD znemožnit koalici ANO, KSCM a SPD a naopak vynutit si koalici ANO, ČSSD (Dienstbieorvské křídlo) a KDU.
3.Je to dodatečný útok na Presidenta Zemana ze strany jeho odpůrců, kteří nemohou strávit další porážku v presidentské volbě…
4.Je to pokračovaní rozeštvávání české společnosti ze strany určitých kruhů a menšin s cílem udržovat jí v permanentním napětí a znemožnit jí konsolidaci proti akutní hrozbě vnucené muslimské imigrace ze strany EU…

Lidi - pošlete Dienstbiera, Hermana atd. ke všem čertům i s tím jejich multikulturním vymýšlením, citovým vydíráním a „holocaust businessem“!!!

Autor: Martin Kohout


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1299 sec,0.0749 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,113kB