Pondělí 16 duben 2018
Hitlerovské „vyjednávání“ USA, Británie a Francie   
Pridal tk Pondělí 16 duben 2018 - 07:02:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V pátek třináctého se USA, Francie a Velká Británie dopustily porušení těch nejzákladnějších norem mezinárodního práva a spáchaly zločin agresívní války ve smyslu Norimberského tribunálu s nacisty. Na předchozí nabídky Sýrie na vyšetřování údajného útoku údajně chemickými zbraněmi nikdo z této trojky kumpánů čas neměl. Neměli čas na zjišťování fakt, neměli čas na vyšetřování, neměli čas na jednání. Měli čas jen na svůj další zločin proti míru. Kdoví kolikátý v řadě.

Celý údajný útok se zřejmě ani nikdy nestal. Nicméně USA, Francie a Británie, kdysi demokratické země hájící a bojující za pozitivní hodnoty humanity, na základě očividně pochybných videí a „statusů na facebooku“ (jak uvádí zpráva francouzské tajné služby) se rozhodly, že bez důvodu, pod vylhanou záminkou bombardovat cizí zemi je tak nějak fajn.

Značná skepse je namístě po celé řadě podvržených videí ze strany Bílých přileb, Al Kajdy, Islámského Státu a jiných skupin „demokratické opozice podporované západem“. Viděli jsme video muže „zachraňovaného z vybombardovaného domu“, který leží, připraven, nalíčen v troskách a povídá si s budoucími záchranáři. Pak někdo zavelí „klapka, jedeme“ a muž je náhle v bezvědomí, záchranáři ho vytahují z trosek. muž úpí bolestí a záchranáři ho polomrtvého odnáší. Hurá, další snímek „nelidského syrského režimu a brutálního ruského bombardování“.

Egyptská policie dokonce zatkne filmový štáb, který natáčí v Egyptě videa „nebozí civilisté v Allepu trpí pod bombardováním syrským a ruským režimem“.

Norský režisér natočí video „hrdinný chlapec kličkuje před zabijáckými ostřelovači syrského režimu“ – ale je to jen další lež propagandy. Naší propagandy, „západní“ – v těch nejhorších tradicích Josepha Goebelse.

Jindy máme „útok sarinem“ – a Bílé přilby statečně zachraňují oběti útoku sarinem z místa, kde údajně vybuchla bomba se sarinem. A že tedy jsou Bílé přilby složené ze samých statečných chlapíků – v sandálech naboso, v kraťasech a triku s krátkými rukávy zachraňují a žádnou pozornost nevěnují ničemu jinému, dokonce ani sarinu, který je všude okolo nich. Nebohé oběti útoku sarinem pak Bílopřilbaři holýma rukama přidržují, když jim z těla oplachují vodou sarin. A nic se jim nestane. Zázrak. Čekám jen na nějaké vysvětlení nějakého experta, že sarin sice působí i přes kůži, ale příslušníci Bílých přileb že mají očkování. jistě nejvyspělejší britské očkování, protože britské zdravotnictví je nejvyspělejší na světě a vyléčí i mrtvé – a navíc má britské zdravotnictví k dispozici mlhu, zázračnou britskou mlhu. Nebo nějaké takové „vysvětlení“.

Víte jak se točí tato videa „děti zasažené sarinem“? Tady máte odpověď. Tady máme video, jak islámští teroristé v Sýrii natáčí videa „dětí zasažených sarinem“.

Západní presstituti mají o čem psát, americké, francouzské, saudsko-arabské, německé i britské dodávky zbraní islámským teroristům jsou náhle „pomoc trpícím civilistům“, západní war-magoři (novotvar z angl. warmongers) volají po „nesmlouvavé odvetě proti nelidskému Assadovi“. A ovčané mlčí, někteří dokonce souhlasně přikyvují.

Kdo nesouhlasí a dovolí si klást otázky, je zaprodanec Ruska, komunista, anti-demokrat, Putinův agent. Kdo má mozek, je nepřítel. Deja vu let padesátých – největší „bojovníci za demokracii a lidská práva“ se nejvíce podobají těm nejtotalitnějším bolševikům - jak vejce vejci. Jen ty fangle a prázdná hesla se změnila. Metody a způsoby uvažování jsou stejné.

Seymour Hersh, jeden z mála žijících novinářů (drtivá většina „novinářů“ jsou presstituti, kteří ničemu nerozumí a jen papouškují jakoukoli pitomost, kterou pronesou mocní), nositel Pullitzerovy ceny, provedl poměrně podrobné analýzy celé řady útoků pod falešnou vlajkou, útoků chemickými zbraněmi, které spáchali islámští teroristé a které západní válečná propaganda ihned připsala syrské vládě. Např. zde a zde a zde. Jak ukazují i další analýzy, podvržené útoky nebo útoky pod falešnou vlajkou byl útok v Ghoutě v roce 2013 (analýzy například zde https://www.sott.net/article/347450-East-Ghouta-Chemical-Attacks-2013-US-backed-false-flag-to-launch-humanitarian-war-against-Syria a zde http://www.globalresearch.ca/5350600/5350600 a zde http://21stcenturywire.com/2017/04/06/mit-researcher-syria-wmd-facts-were-manufactured-to-fit-us-conclusion-for-ghouta-in-2013/ ), útok v Idlibu v dubnu 2017 (zde https://www.thenewamerican.com/world-news/asia/item/25785-was-chemical-attack-in-syria-a-false-flag-to-trigger-u-s-war )...atd atd atd

Ale Seymour Hersh je výjimkou. Mezi presstituty nikoho nenapadne nic zpochybňovat nebo si vůbec klást jakékoli otázky. Například proč by syrská vláda používala chemické zbraně vždy zásadně ve chvíli, kdy jsou islámští teroristé na hlavu poráženi a potřebují urgentně dodávky zbraní nebo přímo leteckou podporu svých spojenců z NATO. S kuriózním „vysvětlením“ přišel prorektor CEVRO institutu Tomáš Pojar, podle kterého se syrská vláda snaží za každou cenu takto pomáhat islámským teroristům, se kterými bojuje, protože je „Assad nevyzpytatelný“.

Myslím, že to ukazuje několik věcí. Zaprvé, úroveň vysokého školství u nás, stejně jako na celém západě, dosáhla úrovně pověstné bolševické „vokovické sorbony“, tedy „vysoké“ „školy“ pro ty komunisty, kteří byli tak pitomí, že jinou školu než stranickou by nevystudovali ani s tou sebevětší protekcí. Zadruhé to dokazuje, že kdo má dostatečně fanatickou víru (té správně verze, která je zrovna u moci), nepotřebuje ani logiku, ani fakta, ani mozek. A může být prorektorem.

Co předcházelo poslednímu útoku koalice islámského terorismu proti Sýrii? USA a spol. navrhly rezoluci v RB OSN, která by odsoudila syrskou vládu za neexistující nebo přinejmenším nevyšetřený útok chemickými zbraněmi. Pachatel nebyl znám, zato odsouzený už ano. Po zkušenostech s Irákem a Libyí nikdo nemohl pochybovat, že tato rezoluce není nic jiného, než alibi dalšímu zločinu proti míru a proti principům mezinárodního práva ze strany navrhovatelů (USA a spol.). S vítězoslavným úsměvem by hned vzápětí začalo bombardování Sýrie ze strany USA, Francie a Velké Británie, bombardování „na základě rezoluce RB OSN“. Vrah hledal povolení na vraždu, kterou už naplánoval.

Co požadují pachatelé nyní? Navrhují novou rezoluci. Tato rezoluce má „odsoudit chemické útoky“ – a pachatele už Trump, Mayová, Macron a všichni ostatní „politici“ ze zemí NATO označili. Takže rezoluce odsuzuje syrskou vládu za chemické útoky – jak za ty, které jako útok pod falešnou vlajkou spáchala Al Kajda nebo Islámský stát nebo nějaký jiný spojenec NATO, tak za ty, které se možná vůbec nikdy ani nestaly.

Michal Brand

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon



Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
PoÚtStČtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.org



www.slevyusteckykraj.cz



TOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0859 sec,0.0397 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,067kB