Čtvrtek 19 duben 2018
Otazníky kolem humanitárního bombardování Asada   
Pridal tk Čtvrtek 19 duben 2018 - 05:23:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Napřed si musíme ujasnit a vysvětlit několik základních otázek.Musíme tedy jít k jádru věci. V poslední době vidíme stále zřetelněji že svět je řízen zločinci a šílenci. Je znepokojivé, že od dob Hitlera se stupňující intenzitou a s údivem pozorujeme, že Hitler byl tehdy úplný amatér...

Jsou specializované organizace které na zakázku vytvoří nějaký problém-útok pod falešnou vlajkou(Tonkinský incident, různé ty "útoky chemickými zbraněmi" ať už v Iráku, či jinde, Libyi a Jugoslávii nevyjímaje, atd.), následně určené politické figurky-Političtí herci, společně s neziskovkami, "novináři", atd. rozpoutají mediální peklo. Po tomto mediálním masírování veřejnosti toto vyústí k nějakému tomu "humanitárnímu mírovému bombardování", teroristickému, gangsterskému přepadení té či oné země, která je následně zcela rozvrácena. Političtí herci-představitelé loutkových vlád okamžitě v rámci vyjádření loajality vyjádří plnou podporu takovému gangsterismu...

Podívejte se laskavě na vyjádření podpory tomu poslednímu bezdůvodnému gangsterskému útoku některých našich čelních představitelů a hned vidíte za koho "kopou", takže se "úplně odkopali"! Co na to voliči "těch správných demokratických stran" (včetně ANO), nestydíte se ještě?!

Pro pozorného diváka toto představuje jakoby předem zinscenované a ze zákulisí řízené mezinárodní divadlo. Takže kdo takováto divadelní představení režíruje, řídí? Jaké jsou cíle? Obětmi se zásadně a vždy stávají státy mající smůlu, že jejich území je buďto strategické polohy, či oplývající "medem a strdím" v tomto případě nerostnými surovinami, či jinou cenou komoditou. Nic se neděje izolovaně a všechno do sebe zapadá jako dobře sestavené soukolí. Kdo je tvůrcem a udržovatelem takového soukolí kdysi nastínila moderátorka televize v jednom debatním pořadu, p. Bobošíková, když nevědomky píchla do vosího hnízda.

Ta nešťastnice se totiž zeptala jednoho z hostů (p. Svobody představitele za KDU-ČSL) jak je možné, že Hitlerovu "třetí říši" propagoval a dával za vzor celému světu Papež ve třicátých letech minulého století. Po pořadu strávila dle jejích slov 6 hodin u výslechu na policii a následně byla vyhozena z televize! Jak je to možné, vždyť samotný Hitler, Himmler a jeho další kumpáni se odvolávali na instrukce a vzor Jezuitů když budovali SS a další organizace za účelem "pomoci světu" a udělat konečně ten "světový pořádek...".

Vždyť je všeobecně známo, že dnes opět a ještě z větší důležitostí Vatikán je "vůdčí silou" v současném světě... Na zodpovězení základních otázek se musíme podívat ze dvou úhlů-tedy biblického ve vztahu k Vatikánu a jeho roli ve světě a dále pragmatickému, tzn. jaký mají pro dnešní dobu úkol někteří hlavní hráči světového dramatu.

Biblický pohled na úkol Vatikánu v současném světě vyčerpávajícím způsobem vysvětluje ve svých přednáškách špičkový odborník prof. Dr.White. Tady je třeba jedna z jeho přednášek o řízení světových událostí. Zde odkaz, prosím raději si to uložte, nebude to asi již dlouho na internetu:
Kdo nechce studovat mnoha hodinové rozbory uvedeného specialisty, tedy zestručním jen heslovitě.

Po svém vzniku se Jezuité rychle chopili úkolu na výbornou, zakrátko ovládli samotný Vatikán a organizovali po celém tehdejším světě "dobro" dle jejich představ za účelem postupného a naprostého ovládnutí světa a uvržení jeho obyvatel do politického systému jaký tady ještě nebyl-Francouzská revoluce, ovládnutí tehdy vznikajících USA, nespočet těch "správných" revolucí, válek, ruskou revoluci nevyjímaje, některou tu světovou válku za "lepší zítřek" a tak.

Protože ještě nebyl vyčerpán do budoucna celý plán, tak se máme ještě na co těšit... Dokonce je v knize "Tajná historie Jezuitů" zadokumentováno jmenovitě které osoby Jezuitů, kdy, atd.si objednali u pana (nebo soudruha?) Marxe a Engelse sepsání světoznámých traktátů dle jejich jezuitského zadání, atd.

Mají po celém světě stovky "těch správných univerzit" co každým rokem chrlí další a další "odborníky" - politické komentátory, poradce, novináře, umělce, atd. Jejich specialitou je údajně dokonalý systém zakládání různých "tajných" spolků a organizování vzájemně si odporujících spolků-kapitalismu, komunismu, vzájemně si odporujících světských i náboženských organizací, atd. prostě ve stylu "když se dva perou třetí se směje". Po vzájemném vybití protivníků potom mohou klidně ovládnout kolbiště...I z tohoto pohledu se potom jeví tzv. "Sionské protokoly" jako podvrh šikovné ukázání na jiného viníka.

To co se nyní děje na středním východě má charakter pomalu nastupující situace k biblickému Armageddonu. Protože z biblického hlediska žijeme v závěru světových dějin, kdy má dojít "ke konci světa" musím i poněkud uvést pozitivní informaci a to, že ti co ze skrytu organizují ve světě tyto nepokoje budou právě v této době bezprecedentně potrestáni obyvateli země, co "... strhají šat z nevěstky a páliti ji budou ohněm...".

Tou nevěstkou se rozumí mocnost jak výše uvedeno. Neboť "cokoli by člověk rozsíval to bude i žíti..." konec biblického citátu. Nyní však ještě se nacházíme těsně před touto dobou a chceme si vysvětlit nepochopitelnou nečinnost některých aktérů naší události jak uvedeno v záhlaví článku. Například základní otázkou je proč ještě Asad neuzavřel ve spolupráci s Rusy svůj vzdušný prostor? Proč jeho vojska v době teroristického útoku střelami s plochou dráhou letu nezaútočila na ilegální SST (spojené státy teroristické) základny na svém území?

Nebyl přece problém poslat tam nějakou tu operačně taktickou raketu, atd.(neřeším zda by byla sestřelena či nikoli) kromě toho jeho vojska disponují i moderními ruskými zbraněmi. Vzpomeňme třeba jak statečně se bránili Vietnamci, Severokorejci, nebo třeba i takový Sadám Husajn! Působí to dojmem, že tady budou nějaké tajné dohody. Je neuvěřitelné, že i za přítomnosti ruských vojsk do Sýrie pořádají Izraelci pravidelné vyhlídkově-humanitárně bombardovací mise a to zcela beztrestně! Zde bych odkázal na poněkud delší článek s názvem "Sundej si brýle...-přílohou.

Nečinnost Ruska v uvedené situaci je záhadou a nemůže vést k dobrému konci, neboť jak říká české přísloví s jídlem roste chuť. Tato nečinnost Ruska ve vztahu k jeho spojenci je ze strany agresora chápána jako slabost, zbabělost a je to velmi negativní signál pro potenciální případné smluvní partnery Ruska. Navíc to dělá dojem, jakoby i Rusko bylo součástí této ze zákulisí řízené hry a agresor měl jistotu, že se napadený nebude bránit.

Může však také mít i částečně racionální jádro aniž bych se chtěl zastávat těch Rusů. To co bylo použito při tomto druhém teroristickém útoku na Asada byl opět jen z větší části vojenský šrot zřejmě po expirační době použití a bylo z několika důvodů vhodnější jej použít jako návnadu na otestování a zjištění funkce protiletadlových systémů protivníka, zastrašení světa, atd. Byly použity i nejmodernější systémy v tomto ohledu se to jeví jako určitá zkouška těchto nových systémů. Rusové byli dopředu varováni a ten "zlý Asad" měl možnost co nejvíce eliminovat důsledky.

Z tohoto hlediska se událost jeví jako jakési předem zinscenované divadlo aby nikdo neztratil tvář-Infantilní pomatenec vypadal jako ten správný tvrďák, co když rozkáže tak lítají rakety a s nikým se nepárá, celý svět vidí, že když se mu znelíbí tak není síly která by zastavila jeho hněv a dopadne na ně hrůza....

Rusové si mohli naostro proměřit řadu veličin těchto systémů a zakomponovat je do nově vyvíjených systémů svéobrany, které budou za nedlouho potřebovat až se oni samotní stanou terčem "toho hněvu a hrůzy" náčelníka zeměkoule...

No a Asad a jeho lid jako to v takových případech bývá se stal jen obětním beránkem, kterému nezbylo než držet a nechat se mlátit... Osobně mne překvapilo, že Rusko zatím vůbec nereagovalo a klidně čekalo na dopady těch raket. Vždyť je přece jasné, že toto bude vydáváno za projev zbabělosti a příště si agresor bude dovolovat stále více a více. Z psychologického hlediska to bylo Ruské selhání, fiasko-nikdo je už nebude brát vážně jako ochránce těch slabých států! Je všeobecně známo, že Rusové mají dokonalejší zbraňové systémy a v podstatě pokud by chtěli tak bez problémů zlikvidují jakéhokoli agresora, nehledě potom i na Čínu.

Logicky to nedává smysl. Je zde ale ještě další možné hledisko-je skutečností, že SST(spojené státy teroristické ) jsou spolu s některými "demokratickými státy" určeny "tajným centrem světové moci" pro tuto poslední dobu jako světový četník.Respektování této předem určené role světového četníka ze strany některých mocností potom vede nutně k závěru že se jedná o předem tajně všeobecně schválenou a respektovanou roli ostatních na oko nezávislých mocností. Tedy ono světové divadlo co se hraje před obyvateli zeměkoule... Tato role však nebude trvat do nekonečna.

Rusové již spustili platby ropy za své rubly a tím je odstartován konec hegemonie petrodolaru, což nakonec povede ke zhroucení hospodářství USA. Dá se tedy v krátké době očekávat s ještě větší intenzitou jejich "boj za lidská práva" a další "trestání" některých "zlých" států aby tak oddálili svůj nevyhnutelný konec. Další výlučně biblické hledisko může být to, že ještě nenazrála doba Armageddonu, musí být ještě maličko oddálena...

V každém případě nás do budoucna nečeká nic dobrého a kdo tvrdí opak, je falešný prorok!!

Josef Smoldas

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1132 sec,0.0656 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,084kB