Středa 12 září 2018
Teroristé v Idlibu jsou připraveni použít opravdové chemické zbraně   
Pridal tk Středa 12 září 2018 - 16:20:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle ruského ministerstva obrany aktivisté Bílých přileb spolu s teroristy vybrali 22 rodin s dětmi a sirotky, které unesli z uprchlických táborů, kteří se mají zúčastnit natáčení této provokace.

„Teroristé organizace Tanzím Hurras ad-Din (Strážci náboženské organizace)* se během natáčení tzv. chemického útoku připravují detonovat kontejnery s otravnými látkami," oznámilo ruské centrum pro usmíření znesvářených stran.

Centrum oznámilo, že se teroristé chystají použít otravné látky s obsahem chlóru proti účastníkům natáčení. Z útoku pak obviní vládní síly.

Ozbrojenci vybrali 22 dětí spolu s jejich rodiči… z provincie Aleppo, aby se zúčastnily provokace chemického útoku. Další skupina sirotků, kteří byli uneseni z uprchlických táborů, mají být využity při natáčení scén úmrtí a teď se nacházejí ve věznici Ikáb, kterou kontrolují teroristé z Fronty an-Nusrá," stojí v prohlášení centra.

Jak uvádí ruské centrum, několik blízkovýchodních a amerických zpravodajských televizních stanic natočilo devět scén zinscenovaného chemického útoku.

Zdroj: https://sptnkne.ws/j6n2

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0726 sec,0.0278 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,040kB