Úterý 25 září 2018
Jan Hrušínský je pro mne póvl   
Pridal tk Úterý 25 září 2018 - 13:36:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na konec bych mu vzkázala: "Nelíbí se vám česká koruna a náš národ? Tak se seberte a plavte jinam."

Jan Hrušínský vypěnil a přesná citace zní:

„Pan Babiš chce syrským dětem pomáhat, ale ne u nás. Vrátí je domů. Totiž do domů, které ruské a syrské bomby srovnaly se zemí. Včera nám v televizi paní komunistka Konečná vykládala, jak je to v Sýrii bezpečné, a že tam děti máme vrátit. Taky prý neví, jestli by pan Asad souhlasil, abychom je u nás zachránili! Filip, Faltýnek, Klaus ml., noční vlk Foldyna, Okamura a všichni pitomci, co si myslí, že země je placatá, chtějí syrským dětem pomáhat v jejich zemi. Tak se na tu zem podívejte.“

Moje poznámka: Pan Hrušínský by měl vědět, že naši lidé vědí že země je kulatá, ale měl by si poslechnout muslimského Imáma který vtlouká svým ovečkám, že země je placatá, protože jinak by přece všichni spadli.

Poslední dobou vlastně ani nepíšu, protože to fakt nemá cenu. Sleduji některé pražské herce a zpěváky z tzv: Pražské kavárny a stydím se do morku kostí za jejich hloupé a hlavně nestydaté řeči.

Teď mne zaujal právě Jan Hrušínský, který se poslední dobou projevuje jako úplný hlupák a nestydatý drzoun, co si myslí, že může urážet všechny, co nesdílejí jeho prapodivné názory.

Hrušínský zvažuje uzavření divadla a pálí do prezidenta Zemana a prý pochybuji o jeho inteligenci! Já zase pochybuji o té jeho, protože nějak mi uniklá smysl pádu jeho divadla v souvislosti se Zemanem. To, že firma Mountfield po deseti letech ukončila partnerskou spolupráci s Divadlem Na Jezerce a divadlo se pak dostalo do potíží, to opravdu není práce Zemana a podotýkám, že nějaký Hrušínský je Zemanovi naprosto ukradený a jeho kecy jsou mu leda tak k smíchu.

Dále nám s velkou dávkou blbosti sděluje že chce v peněžence euro a nakopat lháře. Teď vlastně nevím koho tím myslel, protože se nevyslovil blíže, ale sdělil nám znepokojení, že v naší zemi poslední dobou přibývá příliš mnoho nejrůznějších omezení základních svobod a občanských práv. No to je nám novina. Mně zavírají pusu pořád a nebrečím. Zajímavé ovšem je, že to co si může dovolit herecká šmíra, tak to já nemůžu ani napsat. Teda můžu, ale pak si nesu následky.

Jan Hrušínský podle sebe vyznává ideály Václava Havla a jeho okolí. Už to mi stačí, aby mi byl krajně nepříjemný, protože jestli někdo ublížil našemu národu tak to byl Havel a jeho klika. Hází nám na hlavu že patříme k Západu, EU, euru a když my, bídní červi, to nepochopíme skončíme v bídě jako Rusko, pak nám Rusko zničí úspory a zdraží máslo. Také na nás ječí že si chce vážit chytrých a vzdělaných lidí, hlásit se bez obav k pravdě a zůstat svobodným a hrdým Evropanem. Ne ruským a čínským sluhou.

Pan Hrušínský by měl vědět, že peníze nám sebral Havel s tím svým Západem. Že svorně v ruce ožebračili tuto zem, svorně bombardovali, ovšem humanitárně, Jugoslávii. Svorně rozbili všechny spojené země, ale Německo spojili aby bylo silnější a mohlo lépe zase ovládat celou Evropu jak se to snaží dělat celá staletí.

Pan Hrušínský by měl vědět, že v Sýrii nebombardovali Rusové, ale Amíci zrovna tak jako ve všech zemích kde způsobili genocidu, nesmírné oběti na lidských životech a rozkradení všeho kam se hnuli.

Pan Hrušínský by měl vědět, že Čína se spojí s Ruskem jak nám to ukázali při vojenských cvičeních a já se jim nedivím, protože celý svět je prošpikován americkými vojenskými základnami. Ne, Amíci nestřeží mír, oni si pěstují válku, protože celou jejich napůl zkrachovanou říši drží při životě zbrojní průmysl a k tomu potřebují války. Pan Hrušínský by měl vědět, že se Amíci marně snaží spojit s Asiaty, protože pro ně je spojenectví s Ruskem priorita.

Na konec bych mu vzkázala:

„Nelíbí se vám česká koruna a náš národ? Tak se seberte a plavte jinam."

Milena Doušková

Zdroj: http://www.na-septande.cz/jak-vidim-deni-kolem-sebe/jan-hrusinsky-je-pro-mne-povl
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1619 sec,0.1006 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,173kB