Úterý 22 leden 2019
Je suis France?   
Pridal tk Úterý 22 leden 2019 - 07:47:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Toto je dopis rozhořčeného Čecha. Proč žaluje Evropu a proč žaluje Francii? Necháváme ho v plném znění. Již nyní text Víta Pokorného sdílelo více než 21 tisíc lidí. V čem je jeho síla? Posuďte sami.

Mám si svou tvář na profilovce Facebooku zabalit do francouzské trikolóry? Ne kamarádi, neudělám to. A to nikoliv proto, že bych snad nesoucítil s dětmi, které při náhlém útoku v Paříži přišly o své rodiče, nebo s mrtvou studentkou, která už nikdy nedopíše svou téměř hotovou bakalářskou práci. Předčasně a nedobrovolně odešlo více než 130 lidí, další stovka je v kritickém stavu v nemocnici, další tři stovky jsou „jen“ obyčejně zranění. Je mi jich nesmírně líto, ale na pozadí jejich oběti napřahuji ukazovák, ukazuji a nekompromisně ŽALUJI: Politiky Evropské unie, špičkové představitele bohatých a humánních západních států:

TO VY jste umožnili, aby americká politika a Vaše servilní nečinnost rozvrátily stávající fungující politické systémy v Sýrii, v Eritrei, v Iráku, Afghánistánu, v Libyi, v Súdánu, v Čadu a ve spoustě dalších států.

TO VY jste zapříčinili konec obvyklého fungování těch krajin, vznik stovek nepřehledných kmenových bojůvek a stav, kdy v těch zemích neexistuje bezpečí a každý tam zápasí s každým.

TO VY jste odpovědní za dodávky zbraní tu jedné, tu druhé bojující skupině, v podstatě každému, kdo zaplatí příslušný bakšiš do Vámi spravované státní kasy.

TO VY stojíte za nekonečným proudem pologramotných černochů, který směřuje za svou lepší ekonomickou budoucností do Evropy. Mladí muži, kteří k nám z velké části přicházejí (třebaže fotografie v novinách jsou plné starostlivých maminek a plačících dětí bez teplého svetru), mají v kapsách tu stovky, tu dokonce tisíce eur či dolarů. Podle našich novin ale ti lidé pocházejí z nejchudších poměrů a utíkají před válkou ve své zemi.

Tfuj, říkám a uplivávám si před novinářským hovadem, který toto napíše! Jak dlouho si myslíte, že budu věřit pohádkám, kdy se mi snažíte říct, že chudá a početná africká rodina prodala veškerý svůj majetek (předtím už poničený válkou a zkonfiskovaný islamisty) a poslala jednoho svého zástupce do Evropy?! Jsem podstatně bohatší než „chudá africká rodina“ a nedám dohromady několik tisíc eur, když jedu na dovolenou. Prostě si to nemohu dovolit. A Vy mi budete donekonečna lhát, že ty peníze v jejich kapsách jsou JEJICH???

JAK TO, že neumíte ochránit vnější hranici Schengenského prostoru a tisíce hodin Vašich schůzek končí jen bezduchými prohlášeními, která nic, ale SKUTEČNĚ NIC neřeší?!

JAK TO, že bohatá Evropa, disponující mimo jiné nejmodernější vojenskou aliancí NATO se superdokonalými zbraňovými systémy, neumí udělat pořádek na svých hranicích a dovolí, aby nám do Evropy chodily statisíce neregistrovaných lidí bez dokladů nebo se smyšlenou identitou?!

JAK TO, že dopustíte vznik zakázaných (eufemisticky nazývaných) „no go“ zón uprostřed evropských velkoměst, kam se Belgičan, Francouz nebo třeba Švéd bojí chodit, kde neplatí slovo policisty a kde snad, nedej bůh, už nyní vládne právo šaría?!

JAK TO, že máte peníze na to, abyste živili, šatili, ubytovávali, školili třeba v jazyce statisíce přivandrovalců, abyste je přepravovali vlaky či letadly, abyste jim zabezpečovali zdravotní péči?!

Víte, co dělá náš bezdomovec, kterému exekutor kvůli dluhu 50 000 sebral střechu nad hlavou a odsoudil ho k doživotní existenci v šedé ekonomice? Když je mu zima, zaleze k rourám dálkového topení někde u plotu teplárny, když má hlad, jde vybírat kontejnery, když ho bolí břicho, prostě jen tiše trpí a „léčí se“ ukradeným rumem.

ŽALUJI, že o Františka Nováka či Pepu Koudelku se postarat neumíte, zatímco Mohamedu Al Ibn Azízovi v téže situaci zajistíte z našich společných peněz dům, lékaře, sociální péči, kapesné, mobilní telefon, dávky a právníka. Ku*va, proč?!? Nedivte se pak, že radikální muslimové (a to jsou vyznavači islámu všichni!) zneužijí tuhle Vaši pseudo pohostinnost a ve jménu Alláha tu začnou střílet nebo vyhazovat do povětří tu metro, tu vlak, tu autobusy, nebo třeba fotbalové stadióny či koncertní sály. Jak dlouho ještě budete pobírat své královské platy a za zdmi svých paláců, chránění stádem bodyguardů, donekonečna vydávat svá prohlášení, která jsou (a teď to napíšu fakt na plnou hubu) k hovnu?! Kdy se konečně postavíte za svoje voliče, za nás Evropany, a kdy konečně začnete něco pořádné ho dělat? Kolik ještě musí přijít útoků, kolik nevinných tatínků musí být zabito, kolik evropských maminek musí být znásilněno, aby jste pochopili, že tohle všechno je jen a jen VAŠE VINA!!!

A proto ne, já nejsem Francie a moje profilovka není zahalena trikolórou. Stojím proti Vám s odhalenou tváří, ukazuji na Vás a žaluji. A budu to dělat čím dál tím častěji a čím dál tím hlasitěji. Nebojím se.

Dopis Víta Pokorného k útokům ve Francii válcuje internet.
Je ovšem k zamyšlení, kdy Francouzům podobní probruselští
pochopové něco podobného prosadí i u nás v Česku. Kdy se
budeme bát jít do kina, nakupovat na trhy, jít na koncert,
nebo jet metrem, nebo pouštět svoje dcery na diskotéky!!!
Jak dlouho bude trvat než u nás nastane díky dobroserům,
sluníčkářům a vlastizrádcům to co dnes vidíme na dříve tolik
obdivovaném západě?

Odpověz si každý sám……

Vít Pokorný

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
PoÚtStČtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1405 sec,0.0711 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,218kB