Neděle 05 leden 2020
Ducký, Mrázek a další mrtví…. Babiš s tím má zkušenosti, proto schvaluje Trumpem nařízenou vraždu Sulejmáního   
Pridal tk Neděle 05 leden 2020 - 15:28:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
K zavraždění Kásima Sulejmáního, íránského generála a velitele speciálních jednotek Quds, se vyjádřil také český premiér a slovenský ekonomický přivandrovalec Andrej Babiš, který podle Marka Dalíka poskoka premiéra Mirka Topolánka, nařídil vraždu kmotra Františka Mrázka.

Dále pak měl Babiš údajně stát i za zastřelení ministra vnitra Slovenské republiky Duckého, ale i za dalšími a dalšími vraždami nepohodlných, kteří mu zkřížili cestu. Podle Babiše byla vražda Sulejmáního jen odveta. Tím si připsal další zločin na svou pažbu, schvalování vraždy a terorismu.

Zločinec Babiš vyjádření vyjádřil naději na to, že situace po vraždě vlivného íránského generála nebude nadále eskalovat. „Podle jeho názoru mohl být útok na Sulejmáního odpovědí za útoky na vojenské jednotky působící v Iráku, které Írán podporoval, a na americké objekty,“ píše Sputnik o schvalování a zlehčování spáchané vraždy, jelikož Babiš jen citoval americkou válečnou propagandu, která není ničím prokázána a má stejnou validitu jako tvrzení, že Saddám Hussein disponoval chemickými zbraněmi, které se ovšem nikdy v Iráku nenašly a dnes i američtí vrazi přiznali, že to byli lži a propaganda.

„Jednotky řízené a podporované Iránem se v uplynulých týdnech podílely na útocích na americké cíle,“ prohlásil Babiš a dodal: „USA jsou náš spojenec v rámci NATO, ale tato záležitost se NATO přímo netýká. Doufám, že akce neprohloubí destabilizaci blízkovýchodního regionu a nebude dále eskalovat,“ uvedl válečný zločinec Babiš, jelikož se přidal na stranu porušování mezinárodního práva a vypovězení války Íránu. Babiš navíc tedy schvaluje i terorismus, jelikož vražda íránského generála v Iráku byl čistý teroristický útok.

Dlouholetý ministr zahraničních věcí a současný ministr kultury Lubomír Zaorálek o akci Američanů mluví jako o nebezpečné provokaci. „Zabití íránského generála Solejmáního je nebezpečná provokace, která bude znamenat eskalaci situace v regionu. Donald Trump si tímto siláckým gestem vyrobil další problém do blížících se prezidentských voleb v USA,” napsal ministr na svém Facebooku.

Autor: Ferdinand Pištora

Zdroj: http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=243878
Obrázek z produkce ATEO.cz
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1165 sec,0.0439 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,339kB