Neděle 12 leden 2020
Lavina důchodových deforem v Evropské unii   
Pridal tk Neděle 12 leden 2020 - 07:53:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Hrozbami důchodovými reformami ve formách zvyšování všemožných daní a posouvání věku odchodu do důchodu si vlastně státy Evropské unie veřejně přiznávají, že jejich rozpočty krachují, padají na dno, když si nabraly...

Hrozbami důchodovými reformami ve formách zvyšování všemožných daní a posouvání věku odchodu do důchodu si vlastně státy Evropské unie veřejně přiznávají, že jejich rozpočty krachují, padají na dno, když si nabraly problémové migranty a nepřizpůsobivé.

Jak chtějí dělat důchodové reformy, když neumějí zajistit bezpečí svých řádných obyvatel? Něco na důchodových reformách v Evropské unii zapáchá, aby nadále docházelo k potlačování řádných demonstrací beztrestně dál. Tím jsou porušována lidská práva, neboť nastupuje další otrokářství, další disparity – sociální rozdíly, aby se aparáty jednoduše nažraly již zmíněnými důchodovými deformami.

Ve svém životě jsem na straně všech demonstrantů v Evropské unii, kteří chtějí lepší, slušný a spravedlivý svět. Evropskou unii vedou většinou bezmozci, kteří zaprodají i vlastní rodiče, děti, vnoučata, pravnoučata kriminálním migrantům a gangům.

Už ne demokracie, ale demografie vlastně tvoří demokratické rozhodování ve volbách. Jednoho dne nám v Evropě vzniknou chálífáty a no-go zóny s krutým právem Šária!

Předkládaná lavina důchodových reforem, vlastně deforem, je cestou do pekel, vždyť na ni doplatí jen ti slušní, a tak si kriminálníci budou válet v no-go zónách své koule na štědrých sociálních dávkách.

Na pracující, starobní a invalidní důchodce nezbude pak téměř nic. To jste to dopracovali, Evropská unie, Andreji Babiši, a celý demokratický bloku spolu s Miliónem chvilek! Jste ostudou 21. století!

Václav Kovalčík, Zlín

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0822 sec,0.0452 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,028,632B