Neděle 08 březen 2020
Hledání pravdy a souvislostí kolem coronaviru jest nepohodlné   
Pridal tk Neděle 08 březen 2020 - 02:24:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Možná horší chřipka, v jiném pojetí biologická zbraň, kterou někdo zneužil se záměrem vyhladit velkou část lidské populace. V horším případě to může být i mimozemská...

Možná horší chřipka, v jiném pojetí biologická zbraň, kterou někdo zneužil se záměrem vyhladit velkou část lidské populace. V horším případě to může být i mimozemská zbraň. Je sice pravdou, že se coronavirus objevil ve zvířatech, ať už netopýrech, či hadech.

Jenže si kladu otázku, proč byl plánován, aby se rozšířil v roce 2020. Je mi to záhadou, a proto píši uvedenou úvahu. Za coronavirem se může skrývat i souboj mocností, řádění mocných potentátů, či šedých mimozemských eminencí.

Pokud se mnoho dní vysílají zprávy o pandemii coronaviru, tak je to vážná situace, která ohrožuje za prvé zdraví obyčejných občanů států světa, za druhé ekonomiku ve formě deficitních schodků a státních dluhů.

Z ochranných roušek a potravin najednou vznikají "podnikatelské záměry" jak houby po dešti, proto vlády evropských zemí regulují ceny zejména již zmíněných ochranných roušek.

Lidské životy jsou přednější než nějaké bezhlavé a blbé honění se za ziskem za každou cenu! Ze zpráv se rovněž dovídám, že coronavirus zavinil četná úmrtí. Z opačné strany existují lidé, kteří to přežili jako horší chřipku.

A teď kdo je za šíření coronaviru odpovědný!? Existují úvahy a teorie, že tuto pandemii způsobily USA, aby jednoduše zničily své soupeře - zároveň konkurenci.

Můžete to nazývat klidně dezinformací, jak je v Evropské unii a západním světě zvykem, ale hledání pravdy, souvislostí a hlavně léků proti pandemii jest přednější pro záchranu lidských životů. Státy ve světě si musejí pomáhat, rovněž Česká republika má též právo požádat o mezinárodní pomoc v případech katastrof, pandemií apod.

Václav Kovalčík, Zlín
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0876 sec,0.0329 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,091kB