Úterý 10 březen 2020
Rozumní vydali stanovisko k opatření vlády ČR   
Pridal tk Úterý 10 březen 2020 - 12:05:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Stanovisko strany ROZUMNÍ: Tvrdá opatření vlády jsou na místě. Navíc, je třeba zakázat vstup turistů z Itálie, Francie, Španělska a Německa (nejvíce zasažených zemí EU) na naše území. Škoda, že nelze jednat samostatně, tak jak chrání své občany Izrael. Bohužel EU v tomto případě neumožňuje bezpečnostní kroky, jaké byly učiněny v asijských zemích a Izraeli.

To jest: Vyhlásit stav nouze pro ČR, tak, aby to nebylo napadnutelné z EU. Pozastavit schengenskou smlouvu o volném pohybu osob na dobu akutního ohrožení nemoci Covid-19. Nemožnost tohoto kroku zvýšila výskyt nemoci v Rakousku, kdy byl Brennerský průsmyk průchozí a je to i problémem ve Švýcarsku a tudíž potažmo i v Německu. Zavést pokuty pro lidi, kteří nezodpovědně odjíždějí do ohnisek nákazy na zimní dovolenou (Itálie, Francie a i Rakousko).

Ještě je třeba řešit (tak jako v Itálii)- zákaz bohoslužeb všech denominací, kde bývá mnohdy víc než 100 lidí a podávají se ruce. Navíc se jich zúčastňují hlavně starší lidé, hlavně starší dámy, které jsou nejvíc ohroženy na životě Coviden-19 .Myslím si, že, co se týká největší církve na našem území - římskokatolické, by měl dán generální pardon od biskupské konference po dobu nebezpečí nákazy.

Mgr. Petr Hannig
předseda ROZUMNÝCH

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0995 sec,0.0556 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,088kB