Pátek 13 březen 2020
Herci a komedianti v čele s Hrušínským se nabízí jako pomocný personál do nemocnic? Nesmysl. Zmizeli...   
Pridal tk Pátek 13 březen 2020 - 12:49:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ještě nedávno tvrdili, jak nám ukáží...

Jak je vše jednoduché: herci, komedianti a zpěváci prý nebudou mít na výplaty a v nemocnicích se nedostává pomocného personálu. Takže děkujeme hercům, komediantům a zpěvákům, že půjdou jako avantgarda v čele a současně si vydělají na chudé mzdy. Přece to stále tvrdí!

A lidem pak ani dodatečné dotace nebude vadit, pokud se Hrušínský, Klus, Banga či Aňa Geislerová (doplňte si další) zapojí do pomoci!

Mimochodem, všimli jste si, jak zmizely neziskové organizace v čele s Člověkem v tísni, kde je konec Evropským hodnotám s porno Jakubem Jandou a Amnesty International? Jsou fuč? Kam zmizel Halík, který má pomáhat postiženým, či ohroženým? Kde je Šimon Pánek, tolik aktivní, když byl za ochrankou? Jak pomáhá lidem v tísni? A kde je ten jeho aktivní ansábl vykladačů pravdy, když jsou školy zavřené? Budou si chodit pro výplaty? A kam zmizeli junáci a pionýrky z Amnesty International, když je potřeba každé ruky? Vylez, Davide Ondráčko a mazej pomáhat, nejenom žvanit za naše peníze!

Kam se všichni nadupaní mladí a odhodlaní vytratili, když mají jít v čele, jak vždy hlásali? A když je krize, mají plné podolky?

Kdy konečně začnou lidem pomáhat?
A ta spodina kavárenská zase vyleze, až bude po nebezpečí?

Premiére Babiši, seberte jim jako vláda všechny státní peníze, pokud se nezapojí do pomoci aktivně a jenom budou žebrat jako Hrušínský. Nebo nás budete vyplácet stejně jako herce, komedianty a zpěváky a další velkohubé moralizátory kavárenské?

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/3111-herci-a-komedianti-v-cele-s-hrusinskym-nabizijako-pomocny-personal-do-nemocnic
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0784 sec,0.0310 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,095kB