Sobota 14 březen 2020
Naši nekompetentní liberální europapaláši mají původní občany Evropských států, za naprosté idioty   
Pridal tk Sobota 14 březen 2020 - 05:22:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Mámo, hosti jdou! Nebo to snad nejsou hosté? Že by snad ubozí pokorní uprchlíci před válečným běsněním hledali útočiště pro ty nezranitelnější (děti, ženy a starce) u nás? Myslím, že nikoliv, myslím, že tito hluční bojovníci, deroucí se silou do Evropy, nás mají za podřadné pitomce. Za slabochy, kteří je budou pokorně živit a nechají je dělat si, co se jim zamane. Za zbabělce, kteří ve strachu před vlastními vládci sklopí uši před násilím na svých ženách a dcerách, pokorně budou chodit do práce, aby tito noví pánové, které nám vnucuje Evropská Unie, měli zajištěný pohodlný život.

Myslím, že naši nekompetentní liberální europapaláši mají nás, původní občany Evropských států, za naprosté idioty a submisivní nicky.

Podívejme se pravdě do očí: To vše, co se nyní děje, pandemie koronaviru, 5 let migrační krize, odsávání přidané hodnoty, vyrobené v ČR, do zahraničí, to vše jsme nemuseli mít, nebýt našeho členství v EU! Nebýt Lisabonské smlouvy, Schengenské smlouvy, přesunu pravomocí národního státu do rukou Bruselu a nebýt naší, tolik poslušné, vlády.

Frau Merkel, ihre Gaeste kommen!

Autor: Jirka Kobza
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2056 sec,0.1615 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,092kB