Úterý 17 březen 2020
Vědci z ČLR dešifrovali genom koronaviru 2019-nCoV   
Pridal tk Úterý 17 březen 2020 - 16:58:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
„Vědci z ČLR dešifrovali genom koronaviru 2019-nCoV a našli v něm „autogram“ americké biologické laboratoře Ravenlab. Specialisté hovořili o jejich objevu na tiskové konferenci v Pekingu.

Ve struktuře jednořetězcové RNA byl nalezen charakteristický otisk. Po dešifrování jedné z částí vědci přenesli data do spektrogramu, kde byla jasně viditelná písmena RVNLB. Podle odborníků je pravděpodobnost, že se tohle objeví spontánně, téměř nulová.

„Náhodné mutace mohou vysvětlit vzhled tohoto nápisu pouze teoreticky. Známá laboratoř Ravenlab v praxi používá podobnou metodu kódování k označení svých inženýrských projektů – už jsme viděli něco podobného dříve a nyní jsme si plně jisti, že se jedná o stejný štítek,“ řekl Kin Seuchen, vedoucí Biochemické laboratoře Shenzhen.

Specialista dodal, že značka byla umístěna na mřížce, která obvykle není čitelná jinak než s použitím pokročilé americké technologie. Vývojáři Ravenlab tehdy však nepočítali s tím, že na začátku roku 2020 měla Čína nový skener RNA 天际 Р 全景 (Red Dawn), který v kvalitě skenování nijak nezaostává za americkými protějšky.

Informace o nálezu byly předány orgánům ČLR. Čínští diplomaté již uvedli, že mají v úmyslu tuto otázku nastolit na úrovni Rady bezpečnosti OSN. Probíhá další studium viru.

Na základě toho jsem udělal symbolický rozbor:

Na tu nemoc je již vynalezen lék: https://www.dailymail.co.uk/health/article-8026293/US-scientists-completed-coronavirus-vaccine.html

Mně bylo hned jasné, že se jedná o umělou věc. Ono je si třeba uvědomit, že nic velkého se na světě nestává náhodou a že všechny procesy jsou řízeny z nejvyšších míst. A proč se to objevilo v Číně? Vždyť je to vzestupující velmoc, která už přebírá moc nad USA, myšleno silou své ekonomiky atd.

Vzato symbolicky:

Ravenlab – cituji: “Obecně je však symbol černého krkavce nebo havrana varování před něčím zlým. Nemocí, smůlou smrtí, záleží podle kontextu. Mně osobně ještě nikdy žádný krkavec nepřinesl zlé znamení ani smůlu, ale přesto si myslím, že spojitost krkavce s něčím nedobrým může být reálná a že to není pouhá pověra.”

Red Dawn – červený úsvit, tedy vzestup Číny je nevyhnutelný, Čína je už moc daleko a nejde to zastavit, pokus Američanů je poslední hozený klacek pod nohy.

Zdroj: tadesco.org
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0734 sec,0.0282 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,094kB