Čtvrtek 19 březen 2020
Čína naléhá na americkou stranu, aby okamžitě zastavila své zákroky proti čínským médiím   
Pridal tk Čtvrtek 19 březen 2020 - 10:41:50 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Příslušná opatření přijatá Čínou jsou nezbytná protiopatření proti americkému nepřiměřenému potlačování čínských mediálních agentur v USA. Čínská strana nevyvolává spory, ale nebojí se jich a naléhá na americkou stranu, aby okamžitě zastavila své zákroky proti čínským médiím. Jinak to bude americká strana, která ztratí víc. 18. března to řekl mluvčí čínského ministerstva zahraničí Geng Shuang (Keng Šuang).

Čína vydala téhož dne prohlášení, že přijme protiopatření proti americkému potlačování čínských mediálních agentur v USA. Geng Shuang poukázal na to, že čínské mediální organizace ve Spojených státech vždy dodržovaly zákony Spojených států, profesionální etiku žurnalistiky a ve Spojených státech prováděly běžné zpravodajství. Americká strana nemůže posuzovat média jiných zemí podle svých vlastních standardů a na základě ideologických předsudků a nemůže bezdůvodně potlačovat čínská média.

V odpovědi na otázky týkající se čínských protiopatření proti šíření epidemie Geng Shuang řekl, že od vypuknutí epidemie Čína přijala nejucelenější a nejpřísnější preventivní a kontrolní opatření k boji proti epidemii otevřeným, transparentním a odpovědným způsobem. Mezinárodní společenství toho bylo svědkem a dospělo k tomuto společnému závěru.

„Podle této logiky americká strana vyloučila minulý měsíc 60 čínských novinářů, aby bránila vnějšímu světu a Číně v porozumění informací o šíření epidemie ve Spojených státech? Snaží se USA něco skrýt?"

Geng Shuang řekl, že Čína i Spojené státy jsou důležité země světa. Je v zájmu obou národů a je to také obecné očekávání mezinárodního společenství, že budou udržovat zdravý a stabilní rozvoj čínsko-amerických vztahů.

Geng Shuang se ještě vyslovil v tom smyslu, že čínská základní národní politika otevírání se se nezměnila ani se nezmění. Čína vítá zahraniční média a novináře, kteří pracují v Číně v souladu se zákony a předpisy, a poskytne jim pohodlí a pomoc.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1154 sec,0.0516 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,232kB