Sobota 21 březen 2020
V Česku hrozí úplný zákaz vycházení podle čínského modelu...   
Pridal tk Sobota 21 březen 2020 - 07:03:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Česku hrozí úplný zákaz vycházení podle čínského modelu, jak předpovídal Aeronet před 2 týdny! Počet nakažených v ČR do konce týdne dosáhne 1 000 osob? Mainstreamová média v ČR začala šířit dezinformaci, že prý vědci prokázali, že Coronavirus má přirozený původ. Není to pravda! Koncentrovaný útok z USA a českých médií proti výrokům české bioložky a tvrzením čínské vlády má společného jmenovatele, kterým je prosazování protiruské agendy v Evropě! Za výroky o laboratorním původu viru prý mohou Rusové a Vladimir Putin! Američané odmítli ČR poskytnout pomoc, roušky a zdravotnický materiál nabídla pouze Čína!

Několik hodin po uveřejnění našeho stěžejního článku včera, kde jsme publikovali záznam rozhovoru redaktora TA3 s českou bioložkou MUDr. Soňou Pekovou, se spustilo doslova zemětřesení. České mainstreamové servery několik hodin poté a v noci nad ránem publikovaly sérii článků, které mají za úkol vyvrátit tvrzení Dr. Pekové a současně nepravdivě interpretovat závěry výzkumu skupiny vědců v čele s výzkumníkem z Kalifornie, kteří na serveru Nature Medicine publikovali analýzu, která zpochybňuje teorii o laboratorním původu Coronaviru, ale v žádném případě ta analýza nic neprokazuje, což je na konci samotné práce výslovně uvedeno. Česká média jako Novinky.cz nebo iDnes.cz však od rána přináší články s dezinformačními nadpisy, že vědci prokázali přirozený původ SARS-Cov-2. Není to pravda, nic takového analýza nepřinesla.

V našem včerejším článku jsme přinesli český překlad části uvedené studie a ukázali jsme, že tým vědců nic neprokázal, pouze vyslovil hypotézu, že nevěří, že Coronavirus je umělý konstrukt z laboratoře. Doslova je v závěru analýzy uvedeno, že… “We do not believe that any type of laboratory-based scenario is plausible” a v českém překladu to znamená: “Nevěříme, že jakýkoli typ laboratorního scénáře je věrohodný.” Současně je v závěru uvedeno, že pro prokázaní skutečného původu je potřeba nasbírat více dat. Analýza tak nic z vědeckého hlediska neprokazuje, pouze vyjadřuje hypotézu samotných autorů analýzy, z nichž 2 jsou členové CDC, což v mnoha ohledech vyvolává další otazníky nad objektivitou a nezávislostí analýzy.

Zřejmě je marné a zbytečné od českých novinářů z mainstreamu očekávat, že budou chápat rozdíl mezi důkazem a hypotézou, ovšem to zjevně nikomu nevadí, protože cílem těchto článků na mainstreamu je chránit americké zájmy a renomé v ČR. Přitom se úplně zapomíná na to, že o laboratorním původu Coronaviru nemluví jenom zástupci čínské vlády, ale velmi jasně a srozumitelné o tom hovoří i MUDr. Soňa Peková, která je jednou z největších kapacit molekulární biologie ve Střední Evropě a o její práci mají zájem i americké farmaceutické firmy.

Pomoc přišla od Číny, Američané se na celou Evropu vykašlali, protože z pomoci by jim nic nekáplo

Američané ztrácí kontrolu nad situací v Evropě. Velké zklamání nastalo ve chvíli, kdy americká vláda odmítla poslat do Evropy letadla se zdravotnickým materiálem. O tomto neuvěřitelném skandálu se na mainstreamu nedočtete, ale uvnitř vlád evropských zemí panuje obrovské rozčarování, protože politicky se jedná o porážku trans-atlantického spojenectví. Za několik dní bude většina obyvatel evropských zemích používat roušky, respirátory a virové testy vyrobené v Číně a poskytnuté čínskou vládou, která udělila povolení na masovou distribuci a export strategického zdravotního materiálu z Číny do Evropy.

Americká vláda naproti tomu zakázala vývoz zdravotnického materiálu z USA do Evropy v souladu s opatřeními na zvládaní epidemie Coronaviru v USA. Drsné, že? Proto si všimněte, že Američané v této kritické chvíli svým spojencům v Evropě neposkytli naprosto nic a ukázali jim záda. I kdyby Evropané měli pochcípat, Američané nepomohou, pomohla jenom a pouze Čína. A velké poděkování patří Miloši Zemanovi a jeho politice nadstandardních vztahů s Čínou, ať se to někomu líbí nebo ne.

V posledních dnech namísto zdravotních pomůcek poslali Američané do Evropy jenom instrukce. Obsahem těchto instrukcí pro své lokaje v evropských médiích je vyrobit znovu ruskou stopu a využít situaci okolo Coronaviru proti Rusku. Ursula von der Leyen jako šéfka Evropské komise včera přišla s tvrzením, že za informacemi ohledně původu Coronaviru z laboratoře stojí Rusko a ruská propaganda. Jejího výroku se okamžitě chytli novináři a začali chrlit články o tom, že skupina jakýchsi vědců prokázala, že Coronavirus má přirozený původ.

Je to dokonale synchronizované, jako na povel, jako na objednávku. Američanům totiž teče do bot a vysoké kapacity jako MUDr. Soňa Peková začínají veřejnosti odhalovat podivný původ tohoto viru, který se vymyká všem předchozím virovým nákazám. A proto Američané cítí, že je potřeba zahájit mohutný “damage control” a začít vyvracet tvrzení vědeckých kapacit o tom, že virus má zjevné znaky laboratorních manipulací.
Lidé v USA umírali na Coronavirus v době, kdy se myslelo, že je to jen chřipka a USA tají svého Pacienta 0, nikdo z Evropy nechce na USA tvrdě udeřit, aby Trumpova vláda odhalila genezi a původ viru

Tady je přitom potřeba si uvědomit princip kejhající husy. Kdyby se jednalo o uměle vyrobený virus z čínské laboratoře, už by to dávno psala všechna západní média a všichni novináři mainstreamu by to opakovali, že Číně unikl virus z laboratoře ve Wuhanu. Jenže, podívejte se, kdo nejvíce kejhá a řve. Je to americká vláda, ministr zahraničí Mike Pompeo, američtí vědci a “jejich” čeští mainstreamoví novináři. Je to doslova jako autoimunitní reakce pachatele, nedá se to skrýt, nedá se to zamaskovat, pachatel prostě začne křičet, že to není on, že to tak není.

Čína je v klidu, nemá zapotřebí nic vyvracet, prostě žádá pravdivé informace od USA, kdy a kde se v USA objevil Pacient 0, kterého USA odmítají odhalit a ředitel CDC Robert Redfield odmítá s novináři na toto téma mluvit s odkazem, že v USA před 6. březnem 2020 neexistovaly testy na Coronavirus, a proto CDC neví, kolik na údajnou chřipku zemřelých pacientů v USA od minulého roku zemřelo ve skutečnosti na Covid-19 nákazu. Jak uvedl při slyšení v Kongresu, některé testy v poslední době na post-mortem vzorcích prokázaly, že v minulosti zemřelí pacienti s indikací na chřipku ve skutečnost zemřeli na Coronavirus. A toto se zjistilo ze vzorků až po 6. březnu 2020. Výbušné video ředitele CDC najdete zde: https://aeronet.cz/news/video-reditel-cdc-priznal-pred-americkym-kongresem-ze-v-usa-umirali-lide-na-coronavirus-dlouho-predtim-nez-virus-propukl-v-cine-ceska-spickova-biolozka-v-rozhovoru-sokovala-kdyz-potvrdila-info/

Schyluje se k zákazu vycházení, varoval v ČR šéf krizového štábu

Český šéf krizového štábu Roman Prymula dnes varoval, že v Česku může dojít k zákazu vycházení, protože lidé porušují pravidla karantén. Už před 2 týdny jsme psali na Aeronetu, že toto opatření z Číny je jedinou prevencí proti Coronaviru, protože tento virus má tak vysokou nakažlivost, se kterou se Evropa nesetkala od dob Španělské chřipky v letech 1918 až 1920.

Pandemie tehdy trvala téměř 2 roky a výrazným způsobem zpomalila ekonomické zotavování Evropy po 1. sv. válce. Totéž se očekává po této epidemii Coronaviru. Porušování karantén v ČR je v mnoha případech způsobeno tím, že lidem v karanténě nemá kdo pomoci např. s nákupy. Nakažená je obvykle celá rodina a nikdo zdravý tam není. Donáškové služby fungují jen v několika největších městech ČR a ty navíc jsou tak přetížené, že když si objednáte nákup na donášku dnes, přivezou vám ho na počátku dubna. No, nekupte to. Ani v Číně to takto nemohli udělat.

Proto znovu opakují, že pokud dojde na zákaz vycházení, bude to čínský model zákazu vycházení spojený s časovými sloty pro nákupy nemocných lidí ve stanovených časových oknech, přičemž lidé budou mít přidělené nejen intervaly, ale zřejmě i obchody. V Číně to funguje tak, že přijdete s průkazem totožnosti a ostraha obchodu jej oskenuje a ze státní databáze zjisti, jestli máte přidělený tento obchod a časové okno, kdy si můžete nakoupit. Stále přitom v ČR funguje MHD a lidé chodí do práce. V Číně si kvůli tomu klepou na hlavu, že s takovým přístupem budou do 2 měsíců v ČR desítky tisíc nakažených.

Čína ze své zkušenosti varuje, že bez zastavení hromadné dopravy, podniků a firem, nelze dosáhnout rychlého zastavení epidemie v řádu několika měsíců

Nejde přitom o roušky, jedná se prostě o to, že lidé virus přenáší domů zvenku nejen na rukách, ale i na oblečení. Nenapadne vás, že když si doma holýma rukama navlékáte třeba kalhoty nebo bundu, že na ní jsou prudce nakažlivé viry. Rukama si potom nasazujete roušku před odchodem ven, ale rukama se dotýkáte tváře při nasazování roušky, a těma rukama jste předtím sahali na oblečení kontaminované zvenku ze včerejšího dne. Asi neperete bundy a kalhoty každý den, že? A kolik lidí si myje ruce před odchodem z domova? A potom těma rukama saháte na madla v autobusech, v tramvajích, v metrech, saháte na kliky atd. Psali jsme o tom už před 2 týdny a výsledkem je, že v ČR se počet nakažených blíží k tisícovce.

Hlavní chyba v ČR se stala v únoru, kdy po vypuknutí epidemie v Itálii ČR nezavedla automatické karantény pro lidi vracející se z Itálie po vlastní ose přes české jižní hranice. Jednalo se o inkubační okno zhruba 10 dnů, kdy lidé v ČR po návratu z Itálie šířili virus v rodinách, ve školách, ve firmách, v úřadech, v nemocnicích, ve vozech MHD, v tramvajích, v autobusech, ve vozech Taxi, v barech, v restauracích, nákupních centrech, při sportovních událostech, na stadionech atd. Časové okno 10 dnů, kdy se lidé volně a bez kontrol mohli vracet z Itálie do ČR bude hlavním důvodem toho, co teď ČR čeká.

Evropská unie selhala, není schopna pomoci Itálii, kde krematoria nestíhají spalovat mrtvé a italská armáda tak začala kopat hromadné hroby, média přinesla noční záběry vojenských vozů, jak odváží stovky zemřelých z nemocnic v Bergamu. Coronavirus zřejmě během svého šíření velice aktivně mutuje a mění se, což je jeho hlavní maskovací charakteristika, aby na něj nešla použít generická antivirotika. Tento mechanismus morfování viru s takovou rychlostí je v přírodě nevídaný a znovu podporuje podezření, že virus byl takto modifikován laboratorně. Ochrana proti viru je pouze jediná, nepřijít s ním do styku ani aerobně, ani mechanicky. Dělejte to jako Čína, a epidemie nákazy bude zkrácena na pár měsíců. Dělejte to jinak a epidemie v ČR bude trvat 2 roky.
Cvičení Defender 2020 bylo odpískáno, protože virus by prý nakazil americké vojáky i na vojenských polygonech a střelnicích, kde se žádná civilní veřejnost nenachází. To samo ukazuje na to, že Coronavirus má podle všeho obrovskou aerobní agresivitu

Znovu a poněkolikáté opakuji, že pokud chcete vědět, kde je pravda a jaká je pravda, tak se podívejte, co dělají Američané. Stahují americké vojáky z Evropy před něčím, co se donedávna nazývalo “čínskou chřipkou” a všichni se tomu smáli. Největší agresivní vojenské manévry proti Rusku pod názvem Defender 2020 jsou v Evropě v troskách a generálové musí své vojáky stahovat zpátky do USA. Příkaz přišel přímo z Pentagonu, takže několik let příprav je v tahu. A to se Američané bojí, že by nešlo to cvičení udělat jen se zdravými vojáky?

Na vojenských polygonech se pohybuje tolik civilistů, že by ty vojáky nakazili? Chápete? To je přece nesmysl. Takže, čeho se americká armáda bojí, že odpíská největší manévry v Evropě za posledních 30 let? No, je to strach z toho, co se dostalo do vzduchu v Evropě. Je to strach z toho, co se v Evropě šíří a v Itálii denně umírají stovky lidí. Je to znalost toho, co uniklo z laboratoří. Vědí naprosto přesně, s čím by měli tu čest, pokud by to cvičení nezrušili a opravdu by proběhlo.

Všimněte si souvislostí, že USA nepomohli Evropě ani jedinou rouškou, ani jediným respirátorem, ani jediným testem na Coronavirus. Panečku, to je spojenec za všechny prachy! Transatlantické vazby jenom k jedné věci, a nechci být sprostý. Kdo teď musí pomáhat, u koho se hledá záchrana, kdo může zachránit Evropu? Čína! A to je šok nejen pro americké neocony, ale i pro jejich marionety a loutky. Pan Hřib z pražského magistrátu asi vztekem kousá devítku drát, protože Praze a Česku pomáhá ve válce proti viru Peking, rozuměj Čína, rozuměj lépe, čínská komunistická strana. Rozuměj ještě lépe, údajný nepřítel svobody Tibetu a Taiwanu.

Takové chucpe je natolik nestravitelné pro současný pražský magistrát, že tam vztekem praskají dlaždičky v podlaze. A pozor, těch dodávek z Číny budou desítky, možná stovky letů letadel v příštích 6 měsících. S každým dalším letem Američané budou ztrácet mocenský úchop nad Prahou. Je možné, že nedojde k nákupu amerických helikoptér pro armádu, protože za pár měsíců bude státní rozpočet v takovém stavu, že nákup zbraní v takové chvíli nebude politicky průchodný. A je jasné, že Česko zvýší svůj státní deficit a zadluží se u londýnských bank. Vliv Domu Sion tak v Praze posílí a nebude to zadarmo. Bude žádáno, aby česká vláda zostřila politiku vůči Izraeli. Ano, přesně tak, Coronavirus si vyžádá neslýchané a nad Mah’ralem v Praze dosud nevídané.

Záznam pořadu


-VK-Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1309 sec,0.0572 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,153kB