Neděle 22 březen 2020
Americká strana musí odpovědět na tři dotazy o epidemii   
Pridal tk Neděle 22 březen 2020 - 17:21:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V poslední době někteří američtí politici říká novému koronavíru „čínským vírem", to vyvolalo odsouzení mezinárodního společenství. Rasová diskriminace, Xenofobie, Hledání obětní beránky, těmito slovy kritizovala západní média americkou stranu.

Zkoumání původu virů je vědecký problém, věda ale potřebuje důkazy. Před několika dny ředitel Farmakologického ústavu Mario Negri, Giuseppe Remuzzi v interview prohlásil, že v loňském listopadu nebo prosinci se v Itálii objevili pacienti zápalu plic, kteří jsou vysoce podezřelí z nákazy novým koronavírem. Proto se domnívá, že před vypuknutím epidemie v Číně, nový korovanírus už panovalo na severní lombardii v Itálii.

To opět potvrdilo názor známého čínského odborníka v nemocích dýchacích cest Zhong Nanshan (Čung Nan-šan), že nové koronavírus možná nevzniklo v Číně. Novinář britského Skynews Amanda Walker poukázal na to, že pokud umře několik miliónů amerických lidí, to bude odpovědnost amerického prezidenta, ale řeč o čínském víru je pouze způsobem k uniknutí od odpovědnosti.

Ačkoli američtí politici křičeli o čínském viru, nemohou předat odpovědnost jiné straně, naopak to odráží pochybnosti ohledně americké prevence proti epidemii. Nejnovější událost, která vyvolala pozornost veřejného mínění, je to, že australský premiér Scott John Morrison dne 20. března v interview uvedl, že 80 procent nakažených v zemi pochází ze zahraničí, nebo má těsné kontakty s těmito potvrzenými případy. Z nich většina je z USA.

Čím dál, tím více kritik je proti USA. Na tři otázky o epidemii americká vláda musí vysvětlit veřejnosti.

Zaprvé, podle nejnovější předpovědi Amerického centra pro kontrolu nemocí od září roku 2019 chřipka v USA už nakazila více než 30 miliónů lidí, z nichž zemřelo více než 20 tisíc lidí. Ředitel Amerického centra pro kontrolu nemocí Scott John Morrison před několika dny přiznal, že některé zmíněné případy ve skutečnosti zemřeli kvůli novému koronavíru. Tak zní první otázka, kolik procent případů chřipky se týká nového koronavíru a jestli USA se pokouší pokrývat epidemii nového koronavíru prostřednictvím chřipkou? 

Zadruhé, proč v červnu roku 2019 USA nečekaně uzavřela základnu biochemických zbraní v Ft. Detrick? Tato základna je největší výzkumné centrum biochemických zbraní USA. List New York times uvedl, že důvodem její zavření je to, že nemá dokonalý systém na čištění odpadní vody z laboratoře na nejvyšší bezpečnostní úrovni. Brzy po uzavření této základny došlo k sérii případů pneumonie nebo podobných příznaků.

Zatřetí, proč až do středu února americká vláda ještě nemluvila hodně o epidemii na svém území, zatímco někteří úředníci Informačního výboru Dolní sněmovny prodali cenné papíry v hodnotě více než miliónů amerických dolarů? Tito politici skrývali situaci epidemii, zároveň tajně prodali akcie? Stojící před epidemií, jejich priorita je kapitál, není život?

Dne 21. března 23 hodin místního času, počet případů nákazy novým koronavírem už se zvýšil na 26747, počet mrtvých se zvýšil na 340, situace je čím dál, tím vážnější. Činnosti některých amerických politiků jsou to, že nikdy si nevezme na sebe odpovědnost, nepřizná chyby, všechny úspěchy patří sebě a všechny odpovědnosti patří ostatním.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1133 sec,0.0520 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,238kB