Pondělí 23 březen 2020
Rakousko muselo nasadit k obraně supermarketů armádu. Rakušané berou obchody útokem   
Pridal tk Pondělí 23 březen 2020 - 07:21:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Současná koronovirová krize se projevila i v sousedním Rakousku. Rakušané vzali proto doslova útokem supermarkety a proto musela být nasazena armáda, aby pomohla s udržením zásobování a pořádku. Jedná se o řetězce jako Lidl, Spar, nebo Hofer. Zájem o pomoc armády ale projevily i lékárny a další instituce. Jelikož se jedná o našeho souseda, tak jim přejme mnoho úspěchů ve zvládaní krize.

Vzpomenete si, jak se na sociálních sítích někteří jedinci (většinou z vyvolených menšin) posmívali “nemožným” Čechům, když si kupují zásoby potravin. Když to nyní dělají lidé ze Západu, ti, k nimž posledních 30 let devótně vzhlíží, tak je najednou ticho po pěšině… Tuhle protičeskou bandu nejrůznějších “aktivistů, neziskovkářů, či umělců”, by jsme si měli dobře pamatovat a nezapomenout jim to. Například by neměli z veřejných peněz již dostat ani korunu. Jenže to by jsme museli mít jinou vládu než duo Babiš-Hamáček. Oni totiž například neziskovkám a kejklířům na letošní rok dokonce přidali!

Stejně tak je s podivem, že “česká” armáda stále působí v Afghánistánu, či Mali. Teď jí přece potřebujeme u nás doma!

KPI / Ceskavec.com
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0909 sec,0.0363 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,087kB