Pondělí 23 březen 2020
Australský premiér: Většina případů pneumonie nového koronaviru v Austrálii souvisí s USA   
Pridal tk Pondělí 23 březen 2020 - 14:44:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Australský premiér Scott Morrison nedávno řekl, že většina případů pneumonie nového koronaviru v Austrálii souvisí s USA.

Epidemie v Austrálii se nadále šíří a podle nejnovějších statistik bylo v Austrálii až do odpoledne 22. března místního času potvrzeno celkem 1.300 případů pneumonie nového koronaviru a 7 lidí nemoci podlehlo. Australský premiér Scott Morrison zdůraznil, že občané by se měli vyhnout zbytečnému cestování.

Morrison řekl, že hlavním důvodem nárůstu počtu nových případů pneumonie nového koronaviru je nedostatečná kontrola dovážených infekcí. Země, která je za to odpovědná, jsou Spojené státy, kvůli velkému pohybu lidí mezi těmito dvěma zeměmi. Většina případů pneumonie nového koronaviru v Austrálii souvisí s USA.

Americký prezident Donald Trump obvinil Čínu z epidemie koronaviru a Austrálie se proti tomu důrazně postavila. Čína už dělá vše pro kontrolu epidemie a žádná země nemůže Čínu bezdůvodně obviňovat.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0953 sec,0.0413 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,088kB