Sobota 11 duben 2020
Děsivé záběry z pohřbívání rakví s obětmi nákazy COVID-19 na Hartově ostrově v New Yorku...   
Pridal tk Sobota 11 duben 2020 - 06:25:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Děsivé záběry z pohřbívání rakví s obětmi nákazy COVID-19 na Hartově ostrově v New Yorku odhalily na kameře z dronu alarmující nesrovnalost se skutečností a realitou, na kterou naši redakci upozornil dlouholetý zaměstnanec pohřební služby! V těch rakvích mají buď malé děti, anebo jsou úplně prázdné, podívejte se, jak pouze dva chlapi nesou metrákovou rakev s tělem jako lehkou krabici od bot! Radnice New Yorku začala na ostrově pohřbívat tisíce rakví do masových hrobů, práce provádí trestanci z místních věznic v biohazard kombinézách, jde prý o tisíce mrtvých, ale bez příbuzných! A co ty prázdné nemocnice v Německu?

Celý svět dnes oblétly děsivé obrazové záběry z Hartova ostrova v New Yorku, kde místní radnice zřídila masové pohřebiště pro tisíce mrtvých, kteří jsou v obyčejných dřevěných rakvích sendvičově na sebe pohřbíváni do vybagrovaných příkopů. Samotnou ukládku provádí trestanci z místních věznic, kteří jsou navlečeni v biohazard kombinézách a nakladač v příkopu přiváží rakve a trestanci je ukládají do výkopu a zahrnují zeminou ze shora, a to ručně lopatami.

Hartův ostrov sloužil jako psychiatrická léčebna pro ženy, dále sloužil jako karanténa pro nemocné se žlutou zimnicí v roce 1870 a také jako léčebna tuberkulózy, následně na ostrově vyrostl pasťák a věznice pro nezletilé delikventy. Později byly na ostrově rozmístěny rakety protivzdušné obrany Nike Ajax. Největší a nechvalné slávy ostrov dosáhl počátkem 80. let minulého století, kdy na tomto ostrově byly pohřbeny první oběti nákazy AIDS na světě. Ostrov je od té doby opuštěn a slouží jako pohřebiště při epidemiích.

Dva pracovníci překládají rakev jako bedničku s jablky. Video zachycuje celou situaci ještě výstižněji.

VIDE ZDE: https://vimeo.com/406183660

Záběry pohřbívání rakví se zemřelými na nemoc COVID-19 však zachytily něco, co asi mělo zůstat skryto. Do redakce se nám dnes ozval jeden z našich čtenářů, který pracuje v Plzni už dlouhá léta jako zaměstnanec pohřební služby. Dnes viděl v médiích záběry z New Yorku, jak vězni na Hartově ostrově ukládají rakve se zemřelými do vyhloubených příkopů, ale hned na první pohled ho zarazil jeden naprostý a z jeho pohledu fatální nesmysl, který nedává smysl. V určitém čase videa je vidět situace, kdy nakladač na vidlicích přiváží dvě dřevěné rakve a pracovníci v bílých kombinézách je zvedají z nakladače, přenáší kousek dál a ukládají v příkopu vedle dalších již uložených rakví. Pro obyčejného laika na tom není nic divného, ale pro profesionála z pohřební služby to byl okamžitě šok, co na videu spatřil.

Metráková rakev lehká jako krabice od bot

Dva muži totiž zvedli z nakladače metrákovou rakev ve dvou lidech, jako kdyby to byla krabice od bot a lehce ji položili k ostatním rakvím. Čtenář nám k tomu napsal, že kdokoliv někdy zvedal a nesl rakev s mrtvým tělem člověka, tak ví, jak těžce se taková rakev vůbec zvedá ve dvou lidech, s jakým zakloněním musí dva lidé ten metrický cent nést a není možné ohýbat záda při nakládání a skládání metrákové rakve. Na videu je vidět, jak muž vpravo na záběru opatrně a pomalu při ohnutých zádech pokládá, a to bez podřepu, metrákovou rakev. Náš čtenář nám k tomu napsal: “Nechci, abyste to brali jako konspiraci, mohu se mýlit v tom, že v rakvi mohla na těch záběrech být nějaká dost lehká oběť, možná dítě, ale dospělý člověk v té rakvi nemohl být ani náhodou.

Rakev stlučená z prken má asi 20 až 25 kilogramů a mrtvá váha dospělého člověka je tak 80 až 90 kg, je to podle výšky a stáří. Takže v ruce dva chlapi nesou 100, i přes 110 kilo váhy, vím, co to je. Ne, že by se nedalo, ale je to taková hmotnost, že se to zvedá úplně jinak než na videu a pokládá se to v podřepu. Když byste se ohnul v zádech, praskne vám v bederní páteři a skončíte na pohotovosti. Nevím, co v těch rakvích ukládali, ale určitě to nebyla těla dospělých Amíků. To by si ti dva týpci na videu pěkně mákli, prohnuli by se v kolenou při zvednutí i položení rakve, a nenesli by tu rakev jako papundeklovou krabici. Doufám, že vás to zaujme a napíšete o tom článek, možná to bude někoho zajímat. Váš čtenář z Plzně.”

Detail, který unikne 99% veřejnosti, a přitom to mají všichni na očích

Upozornění našeho čtenáře nás opravdu zaujalo, a tak jsme se vydali pátrat. To video jsme snadno našli, jsou to uniklé záběry, které od dnešního rána kolují po celém internetu a našli jsme přesně ten inkriminovaný úsek, o kterém náš čtenář psal. A když se na to podrobně podíváme, zůstaneme úplně v šoku. Je to přesně tak, jak nám napsal. Záběr v čase videa 00:57 zachycuje, jak dva muži přenáší z nakladače rakev tak snadno, jako by v ní nic nebylo, a pokud ano, tak opravdu nějaké malé a hodně lehké tělo. Všimněte si, jak pomalu a snadno muž vpravo pokládá rakev, ohýbá záda a pomaličku pokládá na zem. Američané nejsou žádní hubeňouři, ani ženy, mluvíme zde skutečně o hmotnosti dřevěné rakve plus hmotnosti těla, což je hmotnost spolehlivě nad jeden metrák. A chlap pokládá rakev s opatrností, jako kdyby skládal bedničku s porcelánem. Profesionální funebráci, kteří mají léta zkušeností se zdviháním a pokládáním rakví, při pohledu na záběry z videa nevěřícně zírají na ty borce v bílých kombinézách.

Položme si tedy znovu šokující a znepokojivou otázky, co se to sakra doopravdy děje? Opravdu v New Yorku umírají tisíce lidí denně? Radnice oficiálně uvádí, že márnice v New Yorku jsou přeplněné, nestíhají, a tak přednost v márnicích dostávají zemřelí, kteří mají pozůstalé. Lidé, kteří zemřou a nikoho neměli, tak jdou do masového hrobu na Hartově ostrově. Jenže informace z Hartova ostrova hovoří o tisících rakví, a máme věřit tomu, že tisíce lidí tak zemřeli v naprostém osamocení a bez nikoho, kdo by chtěl jejich těla pohřbít do rodinného hrobu, nebo zpopelnit.

Radnice uvedla, že rakve budou v zemi jen dočasně a později se přesunou na jiné a důstojnější místo. To bude ale zahrnovat exhumaci a bude záviset na době, jak dlouho rakve ze dřeva budou v zemi. New York City je obrovské město, kde je mnoho lidí, kteří žijí single, tak by se dalo říct, není to vyloučené, ale když uniknou na veřejnost záběry z Hartova ostrova a zaměstnanci pohřebních služeb si začnou všímat nesrovnalostí, že ty rakve musí být sakra nějak moc lehoučké, tak naše podezření se začne prohlubovat. A podezření se prohlubuje i v Německu.

Prázdná nemocnice v Berlíně, která podle německých médií má úpět pod náporem pacientů s Coronavirem

Německý blogger Billy Six vyrazil do berlínské nemocnice Virchow, která je ve městě vyčleněna pro ošetřování těch údajných tisíců a tisíců nakažených Němců v kritických stavech. Alespoň takto dramaticky to líčí zdejší německá média. Jenže, když se Billy vydal do nemocnice natáčet, našel jenom liduprázdnou kliniku, bez jediného pacienta, v hlavním městě Německa. Média jsou zaplavena hororovými příběhy o tisícovkách nových případů, Berlín pomalu by šel označit za morovou ránu, jenže v nemocnici, která se má o ty tisíce nebožáků starat, je prázdná a místní zdravotní personál mimo kameru z obav o ztrátu zaměstnání přiznává, že média přehánějí, žádná katastrofa a ani krize se nekoná.

VIDEO ZDE: https://vimeo.com/406218463

Jediné, co připomíná krizi, jsou sedačky v čekárně, kde jsou nápisy, že lidé si mají sedat dále od sebe. Jinak ale nikde nikdo, naprosto bizarní ticho všude a žádné kašlání nemocných lidí, žádný spěch a zmatek lékařů a sester na chodbách, prostě vůbec a naprosto nic. A najednou získáte podezření, že co když ty rakve na Hartově ostrově v New Yorku jsou opravdu tak lehké proto, že jak v New Yorku, tak i v Berlíně prostě ta krize a katastrofa v reálu neodpovídá té katastrofě vykreslované v médiích. A co v dalších zemích, co třeba u vás ve městě v nemocnici? Kolik tisíců nemocných se tam nachází každý den v čekárnách? Něco tady opravdu nehraje a nesedí.

Záznam pořadu na Svobodném vysílači CS


-VK-Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2021
PoÚtStČtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0741 sec,0.0267 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,025kB