Čtvrtek 04 červen 2020
Zmizeli z radaru   
Pridal tk Čtvrtek 04 červen 2020 - 17:38:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Někteří Němci jsou kacíři, prý po Lutherovi. Nedávno Dr. Stefan Homburg, profesor veřejných financí na univerzitě Liebniz v Hannoveru řekl veřejně, že úplný útlum hospodářské činnosti jako prostředek proti nákaze Covidem bylo naprosté šílenství. A nyní jistý Stephan Kohn pustil do tisku tajnou zprávu, která vyvrací základní články nové víry. Zde jsou některé její heretické poznatky.

Hrozba Covid-19 by přeceněna: pravděpodobně v žádné fázi nebezpečí nového viru nepřesáhlo normální úroveň.

Lidé, kteří umírají na koronavirus jsou v podstatě ti, kteří by statisticky vzato zemřeli tento rok, protože dospěli ke konci jejich života a jejich zesláblá těla by již nebyla schopna se vyrovnat s běžným každodenním náporem, včetně přibližně 150 virů normálně v oběhu.

Celosvětově během čtvrt roku nezahynulo následkem infekce Covid-19 víc než 250.000 lidí ve srovnání s 1.5 milionem úmrtí následkem chřipky v letech 2017/18.

Z toho plyne, že během korona paniky stát byl jeden z největších šiřitelů poplašných falešných zpráv.

Kacířské, ale dál je to ještě horší.

Zpráva zkoumá vedlejší škody, způsobené protivirovými opatřeními a zjišťuje, že „jsou velmi vážné,“ neboť víc lidí umírá na následky vynucených omezení nežli na virus. Hlavním důvodem je, že zdravotní systém je zcela zaměřen na koronavirus, zatímco životně nutné operace a léčba ostatních pacientů jsou odkládány nebo omezovány. Das Bild o tom přinesl svědectví v reportáži nadepsané „Dramatické důsledky protivirových opatření: 52 tisíc operací rakoviny odloženo.“

Vláda se zpočátku pokoušela předstírat, že zpráva je dílem jednoho pomýleného zaměstnance a vyjadřuje pouze jeho „vlastní názor“. Ve skutečnosti 93 stránkový spis nazvaný „Analýza řízení krize“ sepsala skupina uznávaných vědců a univerzitních lékařských odborníků na požádání Federálního Ministerstva vnitra.

Dříve byli kacíři upalováni. Nutno připustit, že v tomto směru došlo i v Německu k pokroku. Zmíněná skupina vědců a lékařů byla jen rozehnána jako nespolehlivá banda. Oba heretičtí Stephanové byli dáni do klatby a prohlášeni za šiřitele spiklenecké teorie. Mladší z nich, Kohn, který sloužil na vnitru, je na ulici, budiž mu to ponaučením.

Němečtí politici, tisk a televize zaujali postoj tří moudrých opiček, nic nevidí, neslyší, neříkají, Orwellovsky řečeno kacíři se stali „unpersons“, zmizeli z radaru.

Jan Vítek
Český novinář žijící v Ženevě ve Švýcarsku
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0980 sec,0.0373 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,218kB