Úterý 16 červen 2020
Konkrétní důkazy o světovém megapodvodu   
Pridal tk Úterý 16 červen 2020 - 12:35:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 5   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Než zveřejním neuvěřitelné šílenosti, tak několik čísel: Tento týden od pondělí do soboty nezemřel ani jeden člověk. Pardon, ve čtvrtek dle statistiky zemřel, ale v pátek znovu oživnul...V skutečnosti přímo na covid nikdo nezemřel, jen v souvislosti s covidem, kvůli oslabenému organismu jinými nemocemi či věkem.

V Itálii a Rumunsku podplácí pozůstalé pěti tisíci eury, budou-li ochotni potvrdit úmrtí na covid. V Brazílii se zkresluje příčina smrti. V Německu píše lékař automaticky covid jako příčinu každé smrti.

V Malawi vláda nabízí lidem peníze, že budou "jako pozitivní". Astmatikům a jinak nemocným automaticky zaregistrují covid. Za zemřelého na covid se tam platí, napíše-li mu lékař covid. Někteří slušní lékaři na to upozornují, ale v televizi se to nezveřejní.

V Německu se platí za covid patnáct tisíc eur, za každého na ventilaci třicet tisíc. Přitom ventilace zadusí, tedy zabíjí. Ale to se nesmí říkat.

V Mexiku se manipuluje s výsledky. Byla tam spálena žena, která se nervově zhroutila a byl jí "diagnostikován" covid. Bylo zjištěno, že nejde o jediný případ.

V Malawi není povinnost nosit roušky. Lidé je tam nenosí, odmítají vakcíny a vše kolem covidu považují za komedii. Babička Božky Němcové by řekla- "rozumní to lidé".

V italském senátu se mluví o tom, že je to celé manipulace a nástroj k diktatuře. Každý názor, že není nutné nosit roušky, že žádný smrtelný virus neexistuje, je pokutován či dokonce trestán izolací na psychiatrii. Vzpomínáte si, že i u nás bylo vyhrožováno pokutou přes deseti tisíc za nenošení roušek?
M. Foulcault: "Epidemie je snem mocných. Umožnuje kontrolovat populaci, určit každému jeho místo, vést o každém registry informací a vytvořit strnulý prostor, v němž každý podléhá přímému vlivu moci".

Začátkem roku jsme měli chřipkovou epidemii, kdy bylo 150 tisíc nakažených. A roušky se nenosily... U nás je do dnešního dne pouhých deset tisíc nakažených, takže nejde ani o epidemii! Z toho jsou už celé tři čtvrtiny uzdravených, aniž by byl vynalezen lék na covid!!! Něco tu zatraceně nehraje...Doporučuji v ideo youtube- dr.Kaufman-O škodlivosti vakcín, covidu.

Zdroj: Parlamentní listy- Řekni, že umřel na koronavirus, dáme ti 5000 eur.

Autor: Miroslav Petr
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1513 sec,0.0624 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,216kB