Úterý 23 červen 2020
Prezident Spojených států Donald Trump zrušil projekt Billa Gatese známý jako „ID2020“ a učinil následující   
Pridal tk Úterý 23 červen 2020 - 11:45:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Donald Trump prohlásil, že vakcíny jsou DOBROVOLNÉ a nikoli povinné, ctím armádu, která ověřuje jejich čistotu a distribuje je.

Snížil prostředky Světové zdravotnické organizaci (WHO) a požaduje důkladné vyšetřování jeho operací.

Zrušil demokratický zákon navrhovaný HR6666 , známý jako Covid-19 TRACE Act (Testing, Reaching and Contact Every ), který byl základem diagnostiky a následného zákona Billa Gatese (stejný jako byl zrušen).

Zrušen projekt Billa Gatese známý jako „ID2020

Otevřel zpravodajskou platformu, aby stejná populace mohla odsoudit cenzuru, která se na ni vztahuje, na Facebooku, Twitteru a YouTube. Výsledek zazněl, protože v krátké době byl přeplněn stížnostmi, a tak Trump získal důkazy, které potřeboval, aby podnikl kroky proti cenzuře.

Zastavení testování/spouštění 5G v celé zemi

Vydal výkonný příkaz k opětovnému otevření obchodní a pracovní činnosti ve všech státech USA do té míry, že guvernéři, kteří odmítnou, budou trestně stíháni.

Provedl rozkaz, aby Bílý dům převzal odpovědnost za všechny elektrické sítě, které zahrnují: internetové servery, přenosové systémy a elektronické systémy (červená vlajka).

Prohlášení „základní služby“ pro bohoslužby. Někteří starostové pokutují lidi za to, že chodili do kostela.

Zatleskal Austrálii a 116 zemím, že trvají na přísném vyšetřování Číny za šíření údajného „COVID-19“, navzdory různým hrozbám Číny za odmítnutí kritických vývozů. POZNÁMKA: ID2020 je název projektu, který navrhuje digitální identifikaci prakticky každého na planetě. Výraz „digitální identifikace“ znamená vložení mikročipu do lidského těla, který obsahuje všechny osobní údaje každého občana.

V médiích bylo o tomto tématu řečeno málo, ale projekt ID2020 dosáhl velmi pokročilého stádia. Oficiální web naznačuje, že ID2020 je typ partnerství veřejného a soukromého sektoru, do kterého jsou zapojeny OSN, WHO, mezinárodní vlády a její zakládající členové, kteří jsou také jeho nejaktivnějšími sponzory. Kdo jsou zakládajícími členy a dárci? Mezi zakládající členy patří významná jména jako „Microsoft“ (od Billa Gatese), „GAVI“ (globální aliance pro vakcíny a imunizaci, zájem o podporu používání vakcín po celém světě) a rodina Rockefellerů.

V administraci ID2020 najdeme představitele již známých doprovázejících organizací v každém hnutí, které dává mocenským elitám vnucení Nového světového řádu: JP Morgan, Banco Santander, USB banka, Deutsche Bank, IBM, Rockefellerova nadace, Microsoft … ( Byl jsem velmi překvapen tím, že jsem Goldmana Sachse na seznamu nenašel, a to mě překvapilo) OBVIOUSLY ID2020 je prezentován pozitivním způsobem, aby ho všichni mohli přijmout: jako „přínos pro občany“, „něco, co náš život ve všech aspektech (zejména nejzákladnějších) postrádá zlepšení“.

Na první stránce projektu si můžeme přečíst:

Identita je životně důležitá pro politické, ekonomické a sociální příležitosti. Identifikační systémy jsou však archaické a nejisté, neexistuje dostatečná ochrana soukromí a pro více než miliardu lidí jsou nepřístupný…

Značku v podobě mistrovského díla, přímo od SATANA odmítněte. Druhá možnost nebude!

Pamatujte, že sdílením tohoto článku zaléváte semínko pravdy. Stále máte svobodnou vůli, tak ji využijte.

Zdroj: https://www.qapel.cz/prezident-spojenych-statu-donald-trump-zrusil-projekt-billa-gatese-znamy-jako-id2020-a-ucinil-nasledujici/?fbclid=IwAR3lwh07nQ7kT2bgvTTZgcD59xSO92TKyUJt0m99F9V0b1BWoVbEwVpL8_0

https://childtraffickingorgans.blogspot.com/2020/06/the-president-of-united-states-donald.html
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0886 sec,0.0291 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,231kB