Středa 30 leden 2013
Stále stejné metody pravice   
Pridal tk Středa 30 leden 2013 - 16:36:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Stejní lidé stejnými metodami odstřelili před minulými parlamentními volbami tehdejšího předsedu ČSSD Jiřího Paroubka. V prezidentské volbě se ti samí lidé snažili stejným způsobem a metodami znemožnit Miloše Zemana. Také proti němu poštvali mladé lidi, kteří jsou nejlépe využitelní (viz barevné revoluce ve východním bloku a rozvrácení arabského světa, kde jde pro změnu o naftu). Zřejmě Vladimír Putin, jako bývalý důstojník KGB v Německu, ví, co říká, když v podobné situaci před volbami v Rusku prohlásil: „Tohle u nás vůbec nezkoušejte."


Zdá se, že stačí natisknout dostatečné množství samolepek a triček, na kterých „dědu“ vyobrazíme s „čírem“ jako budoucího prezidenta a kdo z mladých i malých dětí by měl odvahu být v menšině a placku nenosit? Stačí zveřejnit jeho mnohamilionový majetek v palácích a zámcích a kdo z našich „rychlozbohatlíků“ by se rád nepohyboval v jeho společnosti? Ale především jde samozřejmě o program – o hrozbu podstatného navýšení daní pro ty nejbohatší, o hrozbu prosazení zákona o přiznání původu nabytého majetku. A také o to, že by ČR mohla být - alespoň v potravinách - soběstačnou zemí, nikoliv zcela závislá na západním sousedovi. Proto ta hysterie lidí, kteří si volební kampaň pana „knížete“ zaplatili. A jaký údiv, zděšení a panika – lidé ve své většině, přes ohromné náklady vydané na volební kampaň, jim na to neskočili, ani když měli na své straně celou „kulturní frontu“, jak byli v komunistickém tisku tito lidé dříve nazýváni.

A doufám, že lidé na podobné metody – tzn. zesměšnit lídra tím, co na mladé lidi platí (Zeman má tři brady, jí jen tlačenku a bůček, Paroubek rovněž, pohybuje se kolem něj „mysterium Šlouf“, jako kdyby kníže svou kampaň platil z výtěžku charitativních koncertů), odstřelit toho nejschopnějšího a tím i nejnebezpečnějšího, a poštvat na něj „mlaďasy“ a „umělce“ – nenaletí ani před příštími parlamentními volbami.

Autor: Libuše Zavoralová
(přetisk Vaše Věc)
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0561 sec,0.0222 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,021,968B