Pondělí 07 září 2020
Třetina anglických středních škol zažívá útoky imigrantských drogových gangů. Kdy dojde na “české” večerky a kebabárny?   
Pridal tk Pondělí 07 září 2020 - 05:21:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle údajů z britského tisku je více než 1/3 žáků středních škol v Anglii šikanována členy imigrantských drogových gangů. Členy těchto gangů jsou totiž často i žáci těchto středních škol. Ti běžně chodí do školy ozbrojeni, prodávají drogy a kradou spolužákům peníze a telefony, či případně terorizují nemuslimské dívky.

Anglické školy proto zavádějí kontroly při vstupu do škol, které jsou vybaveny detektory kovů. Dále používají testery na drogy a vycvičené čmuchací psy. Podle pedagogů se situace prudce zhoršuje. Na vině je multikulturní propaganda prosazovaná britskými elitymi, která svazuje práci policii. Policie se proti imigrantským gangům bojí zakročit, aby nebyla obviněna z rasismu a raději se věnuje stíhání kritiků imigrace na sociálních sítích.

Situace v ČR se bohužel vyvíjí podobným směrem, byť zatím z daleka ne v takovém rozsahu. Počet tvrdých narkomanů a “víkendových” uživatelů drog prudce roste. Výroba a distribuce drog je rovněž doménou imigrantů, především vietnamské komunity, která je podle vlády “bezpečnostním problémem prvního řádu”.

I u nás se imigranti-drogoví kriminálníci zaměřují především na školní mládež. Distribuce je prováděna především z večerek, vietnamských restaurací a bister. Jako typaři pro ně slouží imigrantské děti, které navštěvují základní a střední školy. Funguje to zhruba takto, vietnamský žák se začne náhle kamarádit se spolužákem, který zažívá nějaké těžké období (rozvod rodičů apod.), následně ho přivede k rodičům do večerky a ty z něho zkušeným marketingem vypěstují narkomana, který je na nich následně zcela závislý. V poslední době lze pozorovat podobnou aktivitu i ze strany muslimských kebabáren, kde zatím nemají ty školní typaře” jako Vietnamci, protože tu je zatím málo “muslimských uprchlíků”.

Vláda sice o problému ví, ale z nějakého důvodu ho neřeší. Veřejnost by se měla ptát proč?! Nebo budete čekat až se narkomanem stane i vaše dítě, nebo vnouče?!

Agun
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1646 sec,0.0764 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,334kB