Středa 09 září 2020
Co Němci skrývají: Hysterie Julie Navalné byla příliš podezřelá   
Pridal tk Středa 09 září 2020 - 11:16:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Hysterická reakce manželky Alexeje Navalného Julie na návrh vytvoření společného rusko-německého týmu lékařských odborníků respektovaného lékaře Leonida Roshala vyvolává otázky. Co když vyjde najevo nepříjemná pravda o stavu blogera?

V předvečer Julia Navalná velmi hrubým způsobem komentovala Roshalův návrh na vytvoření společné rusko-německé rady, která by konečně odpověděla na hlavní otázku: co se stalo jejímu manželovi Alexeji?

Julia veřejně urazila ctěného lékaře na Instagramu, což vyvolalo otázku, že její reakce byla srozumitelná - nechce, aby lidé zjistili pravdu, což je pro Alexejovo prostředí nepohodlné.

Koneckonců, verze s otravou látkou zvanou „Novičok“ zní mnohem zajímavěji. Verze o pokusu o vraždu - ještě více.

Ve skutečnosti není nic, co by se odůvodnilo takovými urážkami adresovanými slavným lidem.

Manželé Navalných se neustále zapojují do takových skandálů: buď Alexej nazývá válečné veterány „lokaji a hanbou země“, pak zase Julie - vážené lékařské odborníky uráží, a ti jsou přitom připraveni dát život za život svých dětí.

Nyní vyvstává jediná otázka: co němečtí lékaři skrývají Navalnyho stavem, který byl probuzen z umělého kómatu?

Zdá se, že stejně jako v příběhu Skripalové nedostaneme jasné odpovědi na důležité otázky.

Celý příběh s Navalnym zpočátku vypadal jako nějaká fraška, provokace, protiruská kampaň.

Není náhodou, že všechny tyto hovory o nových sankcích, o zmrazení Nord Stream 2 po mýtické otravě bloggera. Nejsou náhodné.


Lukašenko se rozhovořil o nepublikované části zachyceného rozhovoru o „otravě“ Navalného

Prezident Běloruska Alexander Lukašenko uvedl, že speciální služby země mají nepublikovanou část zachyceného rozhovoru mezi Varšavou a Berlínem o „otravě“ vůdce opozice Alexeje Navalného.

Připomeňme, že vůbec poprvé existovala konverzace naznačující, že údaje o „otravě“ Navalného byly zfalšovány, řekl Lukašenka na setkání s ruským premiérem Michailem Mishustinem, pozdější část rozhovoru mezi „Mikem a Nickem“ byla vysílána v běloruské televizi.

V rozhovoru s ruskými novináři prezident Běloruska upřesnil, že ruské speciální služby dostaly od Minsku úplnou verzi zachyceného rozhovoru, nejen část představenou veřejnosti.

Kromě toho uvedl, že rozhovor mezi „Mikem a Nickem“ byl zachycen běloruskou stanicí elektronické inteligence rozmístěnou v Grodně.

"Stanici v Grodně, máme vybavenou supermoderní technologií, máme tam superprofesionální lidi a tento skandální rozhovor jsme zachytili," cituje Lukašenku Roman Babayan, šéfredaktor rozhlasu Moscow Says.

Pročpak naše media nezveřejnila tento rozhovor o zapojení západních zpravodajských služeb do otravy Navalného?

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1361 sec,0.0621 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,345kB