Čtvrtek 01 říjen 2020
Polský prezident se o víkendu účastnil pochodu pro život. “Čeští” politici preferují gay pochody   
Pridal tk Čtvrtek 01 říjen 2020 - 07:03:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Polský prezident A. Duda se o víkendu ve Varšavě zúčastnil pochodu pro život – jehož cílem je podpořit normální rodinu a omezit potraty. Tento pochod se za ostentativního nezájmu “české politické elity” pořádá pravidelně i v ČR. Polský prezident tak jasně podpořil konzervativní směřování polské společnosti, která stále rozhodněji odmítá západní liberalismus a s ním spojený multikulturalismus, LGBt++P agendu a další rozvracení tradiční společnosti. Polsko bylo v posledních dnech a týdnech svědkem agresivních útoků ze zahraničí placených LGBt aktivistů, kteří agresivně útočí na křesťanské symboly s cílem vyvolat násilné konflikty.

To výrazně kontrastuje s postoji “českých” politických elit. Ty jsou včetně premiéra Babiše plně oddány podpoře LGBT++P agendy včetně sňatků homosexuálů a adopcí dětí homosexuály. Veřejný názor “českých elit je, že normální rodina je podporovaná dost a žádnou podporu tedy nepotřebuje. Naopak “duhové rodiny” prý mají prioritu.

KPI
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1110 sec,0.0236 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,396kB