Pátek 02 říjen 2020
Roman Prymula zvažuje opatření, jaké Češi nezažili ani za Protektorátu Čechy a Morava!   
Pridal tk Pátek 02 říjen 2020 - 04:15:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Roman Prymula zvažuje opatření, jaké Češi nezažili ani za Protektorátu Čechy a Morava! Lidé navštěvující hospody a restaurace se budou muset zapisovat do formulářů a vyplňovat citlivé osobní údaje! Budou se kontrolovat i občanské průkazy, anebo půjde do formulářů napsat smyšlenou adresu a identitu? A proč se nebudou zapisovat návštěvníci supermarketů, nákupních center, fast foodů, úřadů, prodejen, opraven, kadeřnictví, cestující v metru, ve vlacích a v MHD? Proč jenom návštěvníci hospod, pane plukovníku? Ani nacisti tohle Čechům nedělali, proklínají lidé Prymulu na internetu! Světová banka a MMF se mezitím šklebí a mnou si ruce, jak se dílo daří!

Dosazením Romana Prymuly do křesla ministra zdravotnictví v ČR došlo k naplnění cíle Světové banky a Mezinárodního měnového fondu, aby v jednotlivých zemích EU došlo k vyvolání kreditní krize, která na jedné straně vyvolá obrovská zadlužování státních rozpočtů jednotlivých zemí v důsledku kolapsu ekonomik a výběrů daní, a na druhé straně vyvolá masivní procesy kontroly, monitorování, sledování a špehování veškerého obyvatelstva.

Prvním pokusným balónkem jsou jako vždy a jako obvykle hospody, kde se tyto restrikční procesy pokaždé uplatňují jako první, protože hospody jsou místy setkávání lidí, kde se mluví a debatuje o politice, a to hlavně v negativní rovině. Jenže v ČR jsou hospody specifické, jsou to kulturní centra obyvatelstva, v menších městech a obcích dokonce jediná místa, kde probíhají zasedání zastupitelstva, zasedání místních fotbalových klubů, taneční zábavy pro návštěvníky ze širého okolí atd.

Když dne 15. března 1939 došlo k okupaci Čech a Moravy, tak německá vojska obsadila místní obecní úřady a pošty, rozmístila na silnicích hlídky, ale v následujících dnech došlo k normalizaci stavu a pokud jde o hospody a restaurace, nacisté je nechali v provozu a ani náhodou je nenapadlo zavádět povinnost registrací návštěvníků hospod nebo divadel, protože to by vyvolalo v Češích jedinou reakci a odezvu, že by přestali chodit do hospod ze strachu, že jejich jméno se někde objeví, pokud by se někde museli zapisovat při návštěvě hospod. Roman Prymula ale dnes ve sněmovně ale oznámil, že lidé v hospodách se budou evidovat pro účely trasování.

Český ministr zdravotnictví tak chce zavést něco, co si nedolovili k Čechům ani Němci za okupace. Němci spoléhali na Gestapo a na tajné informátory z řad českého obyvatelstva, takže provoz hospod byl nedotčen a žádné registrace zaváděny nebyly. Z počátku byly uvažovány registrace cestujících vlaky, že by se vedly seznamy cestujících, aby byla kontrola, kdo kam cestuje, ale ani to nakonec nebylo realizováno, protože Němci zjistili, že by s tím byla velká byrokracie a zpomalilo by to přepravu českého dělnictva při cestách do práce, takže to nebylo zavedeno.

Návštěvníci hospod budou muset začít vyplňovat formuláře s citlivými osobními údaji, rozhodl plukovník

Kdo by si jen pomyslel, že 75 let po skončení II. sv. války bude český ministr zdravotnictví ve vojenské hodnosti plukovníka zavádět něco, co si za Protektorátu Čechy a Morava nedovolili ani nacisté, ovšem inspiraci bere v současném Německu a rovněž ve Velké Británii. Ministr zdravotnictví Roman Prymula totiž dnes v poslanecké sněmovně při interpelacích uvedl, že plánuje zavést opatření jako v Německu, že návštěvníci hospod a restaurací se kvůli virové epidemii budou muset zapisovat do registračních formulářů, kam vyplní své osobní údaje, bydliště, kontaktní telefon a email.

A tyto formuláře bude muset provozovatel hospody uchovávat po určitou dobu a bude povinen je předložit na žádost hygieny, policie či dalších orgánů státu při trasování nakažených lidí. Každý návštěvník hospody tak bude muset hospodskému poskytnout své citlivé osobní údaje, a to bez ohledu na to, jestli jde o místního štamgastu, kterého všichni znají a vědí, kde bydlí a kde pracuje, nebo jestli jde o víkendového turistu, který si zašel jenom na jedno pivko nebo na limču.

Hospodský ponese zodpovědnost za ochranu osobních údajů, bude muset dodržovat GDPR a bude čelit zničujícím sankcím a pokutám, pokud se ty registrační formuláře s citlivými osobními údaji hostů dostanou do rukou nepovolaných osob. Na internetu se spustil povyk, lidé na sociálních sítích proklínají Romana Prymulu a označují ho za vlastizrádce.

Hospodští se zřejmě stanou dráby, kteří u dveří budou rozdávat registrační formuláře, kontrolovat občanky a vést evidenci hostů pro potřeby policie, armády a epidemiologických stanic

Roman Prymula neuvedl, jak se tyto formuláře budou ověřovat, jestli se budou vůbec ověřovat, jestli hospodský bude nebo nebude žádat po hostech občanský průkaz a bude kontrolovat občanku naproti vyplněnému formuláři, není vůbec jasné, kolik lidí přestane chodit do hospod na obědy, pokud budou muset naprosto cizímu člověku, majiteli hospody, poskytovat své citlivé osobní údaje. Každému z vás je v této chvíli už naprosto jasné, k čemu to povede, k naprosté likvidaci českých hospod a restaurací, do kterých lidé přestanou chodit. Nejprve poslanci hospodám nařídili, že každá hospoda musí mít oddělený kuřácký prostor. Hospodští velkými náklady přebudovali své provozovny, nikdo jim to nezaplatil. Uběhlo pár let a poslanci zakázali kouření v hospodách úplně.

Nikdo nevyslyšel protesty hospodských, že před lety velkými náklady vybudovali oddělené kuřácké prostory. Hospody tak přišly o velkou část štamgastů, závislých kuřáků. Na jaře hospody musely zavřít úplně kvůli prý epidemii, mnoho z nich se položilo. Před několika dny vydal plukovník nařízení, že se hospody musí zavírat ve 22 hodin každý den. Na venkově je to likvidační, kdy hlavně v pátek musely být zrušeny místní zábavy a diskotéky. Jenže, to plukovníkovi nestačí. Teď chtějí hospody dorazit tím, že budou muset fízlovat své vlastní hosty a vést jejich seznamy. To je konec, likvidace hospod, nikdo nebude vyplňovat osobní údaje nějakému hospodskému, na to zapomeňte.

České hospody budou muset vést evidence hostů s citlivými údaji, amerických fast foodů v ČR se to ale týkat nebude, ty jsou totiž chráněny americkou Doložkou nejvyšších výhod a mezinárodní smlouvou s USA o ochraně investic

Naše redakce Aeronetu by tímto otevřeně chtěla ministru zdravotnictví poslat jednu otázku, na kterou nenacházíme odpověď. Proč se mají zapisovat a registrovat jen návštěvníci hospod? Proč do toho nejsou zahrnuty provozovny amerických nadnárodních fast food řetězců v ČR jako je McDonald’s nebo KFC? Tam také chodí lidé posedět, najíst se, pokecat, podiskutovat, ale těch se to týkat nebude podle informací naší redakce, protože ani tady v Německu provozovny těchto fast foodů žádné seznamy hostů nesbírají. A víte proč?

Protože tyto americké provozovny jsou chráněny mezinárodní smlouvu o ochraně investic, která je navázána na Doložku nejvyšších výhod. Pokud by McDonald’s nebo KFC musely shromažďovat osobní údaje o hostech, lidé by přestali chodit. Tím by došlo k porušení mezistátní smlouvy o ochraně investic mezi Německem a USA, což by vedlo k arbitráži. Proto tady v Německu seznamy v hospodách vybírají jenom místní hospodští. Proto by se naše redakce ráda zeptala českého ministra zdravotnictví, jestli si uvědomuje, že právě nařídil ekonomickou likvidaci českých hospod, zatímco americké fast foody jsou v pohodě.

Stejně tak bychom rádi ministrovi položili otázku, proč se nebudou vytvářet seznamy návštěvníků obchodních center? Tam také lidé sedí v kavárnách na židličkách, okolo chodí návštěvníci centra, také tam jsou restaurace, resp. jídelny, kde lidé sedí a chodí na obědy, prostě v těchto místech je také velká koncentrace sedících lidí pohromadě. Proč v tomto případě se nebudou dělat jejich seznamy, ale pouze u provozovatelů hospod klasického formátu? A co takhle seznamy návštěvníků supermarketů, nebo úřadů? A co takhle návštěvníci kin a Cinemaxů? A co třeba kadeřnictví, holičství, opravny, autosalony? A co třeba metro, pane Prymulo? Co takhle registrovat všechny lidi, co nastupují do metra a potom ve vagonech sedí vedle sebe? A co vlaky, pane Prymulo?

Proč jenom hospody, a proč ne seznamy a registrace cestujících ve vlacích, autobusech, MHD a v pražském metru?

Co takhle vytvářet seznamy všech cestujících? Proč dělat věci polovičatě? Jděte do toho, dělejte to jako v Číně, kde pomocí kamer a OCR technologií vytváří seznamy všech cestujících nastupujících do vlaků, nemusí ani nic ručně sepisovat do formulářů, dělá to za ně počítač, OCR kamera a program na bázi AI. Nestyďte se, přiznejte se, že chráníte americké fast food řetězce, zatímco likvidujete české hospody tím, že chcete po jejich zoufalých majitelích, aby vyhnali a odehnali poslední zbytky svých hostů, kteří jim zůstali, že po nich budete chtít, aby šmírovali a vytvářeli seznamy s osobními informacemi o vlastních hostech!

Redakce Aeronetu tímto vyzývá všechny poslance parlamentu ČR, kteří jsou na straně ochrany vlasti a národních zájmů, aby iniciovali podnět k odvolání Romana Prymuly z pozice ministra zdravotnictví, přičemž KSČM by mohla odvolání Romana Prymuly zasadit do kontextu své trvající podpory vládě Andreje Babiše. Komunisté mají jednu z posledních příležitostí ukázat, že jsou na straně lidu a ochrany obyčejných lidí. Sdílejte prosím tento článek, rozesílejte informaci poslancům a politikům, ať se ukážou, jestli jsou na straně obyčejných lidí, anebo na straně Plukovníka, který jde na ruku vakcinační lobby a teď už i na ruku nadnárodním fast food řetězcům.

Nelze tolerovat situaci, kdy soukromý podnikatel v pohostinství bude jako v románu 1984 od George Orwella sbírat informace a osobní údaje o svých vlastních hostech, aby pomohl vládě a režimu se sledováním obyvatelstva pod záminkou jakési krize, nákazy, epidemie, nebo jiného opatření.

Plukovník Roman Prymula si přinesl z armády podivné manýry, které ovšem nemají s demokratickými principy naprosto nic společného. Evidence hostů v hospodách kvůli tomu, že se tam konzumuje alkohol, není argumentem, protože alkohol se neprodává jenom v hospodách, ale i na nádražích, ve vlacích s jídelními vozy, v obchodních centrech atd. A přátelé, v pátek a sobotu jsou volby do krajů a do senátu. Pokud půjdete k volbám, spočítejte to politickým stranám, které podporují plukovníka Romana Prymulu.

Je to jedna z posledních příležitostí, protože pokud se něco nezmění, české hospody a restaurace skončí, nahradí je americké fast food restaurace, které o nikom žádné osobní údaje sbírat nemusí. Roman Prymula tedy dělá práci, která jde na ruku nadnárodním americkým korporacím v oblasti pohostinství, je to řízená likvidace české tradiční konkurence. Je to ale i likvidace center sdružování, center výměny informací, je to likvidace nedílné součásti české kultury. Světová banka a MMF si mnou ruce, jak české království likviduje vlastní živnostenské stavy ve prospěch nadnárodních korporací.

Aktualizace: Plukovník začal ve čtvrtek večer couvat, Babiš ho totiž nepodržel

A nic na tom nemění ani fakt, že Andrej Babiš poté, co s hrůzou zjistil odpor a řev mezi českou veřejností proti tomuto nápadu plukovníka, tak prohlásil ve volební debatě na České televizi, že žádné registrace se v hospodách zavádět nebudou, že je to nesmysl z hlavy Romana Prymuly. Ne, není to nesmysl, když to prohlásil ministr zdravotnictví, kterého právě Andrej Babiš navrhl do funkce ministra teprve minulé pondělí. Andrej Babiš proto nese za výroky plukovníka Prymuly spoluzodpovědnost, a to i přesto, že Roman Prymula se zalekl reakce českých občanů a začal ze svého stanoviska ve čtvrtek ve večerních hodinách couvat, a že prý registrace v hospodách mohou být jen teoreticky, pokud se zhorší situace, pravděpodobnost je 10 až 15%, uvedl na svém Twitteru.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1539 sec,0.0637 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,437kB